Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Egy éves kisfiam szalmonellás, milyen módon lehet az antibiotikum mellett még kezelni? fórum

Egy éves kisfiam szalmonellás, milyen módon lehet az antibiotikum mellett még kezelni? (tudásbázis kérdés)


2018. máj. 17. 20:49
Csak a normál bélhurutos diétát kellene tartani.
2018. máj. 17. 08:38
A doki nem mondott diétát.Miket nem szabad ennie?
2018. máj. 16. 21:54
Ezek szerint még ott a Salmonella, így a tüneteket ez magyarázhatja. Egy idő után spontán is gyógyulhat, de lehet, hogy elhúzódik. Diétázzon és vigyázz, amíg pozitív, addig fertőző.
2018. máj. 16. 21:54
Ezek szerint még ott a Salmonella, így a tüneteket ez magyarázhatja. Egy idő után spontán is gyógyulhat, de lehet, hogy elhúzódik. Diétázzon és vigyázz, amíg pozitív, addig fertőző.
2018. máj. 16. 20:49
Már a 2. Volt most a 4. Héten lett levéve.Az antibiotikum az első hét után volt.Megnézte a doki mindenre,azt is amit az antibio okozhatott volna clostridiumot de csak a szalmonella maradt.Majd kb 3 hét múlva küldök újat.
2. papája (válaszként erre: 1. - Pannó)
2018. máj. 16. 18:03
Hány székletvizsgálat történt ? Csak egy az elején, vagy az antibiotikum után is. Lehet, hogy még nem szabadultatok meg tőle. Kérjél új vizsgálatot, ha úgy érzed megnyugtat. A bélflóra nagyon érzékeny ebben a korban, idő kell, hogy rendbe jőjjön. Az én gyerekemnek antibiotikum tette tönkre a bélflóráját, több hónapig volt hasmenése miatta .
2018. máj. 16. 17:12
Sziasztok!Kisfiam 1 éves sikerült 5 hete benyalnia a szalmonella infantis nevű szemét bacit,7 napig óriási nyálkadarabok voltak a kakijában,és volt hogy már csak az jött neki :( Szóval 7 nap után mert nem múlt az egyetlen antibiót megkapta amire nem rezisztens ez a kórokozó(Sumetrolim.)Hasmenése megszűnt,de a nyálka még mai napig van a kakijában ami megnyilvánul hajszálnyi és kicsit vastagabb formában.Azóta többet pukizik és a has is szokott zuborogni,főleg mikor issza a tápit akkor hallom. Homeos szert szerettem volna de erre a típusra nincs.Nagyon féltem mert tejallergiás amúgy is és a bélrendszerét tönkre teszi ez a rohadék...nagyon szeretnék megszabadulni tőle valahogy.5 hete probiot nyomom neki,adtam már grapevitál cseppet is, én semmit nem vettem észre hogy változott volna.Segítsetek már ez meddig tart,van valami ellene???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook