Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szálbehúzásos ráncfeltöltés fórum

Szálbehúzásos ráncfeltöltés (beszélgetős fórum)


febr. 20. 16:44

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék mi a tapasztalat a cog szál behuzassal kapcsolatban? Mennyire hatásos és mennyi ideig látszik a hatása?

Esetleg okozhat maradandó heget?

Nagyon köszönöm 🙂

2021. nov. 15. 06:37

Sziasztok! Valakinek van tapasztalata dr Szőcs Hajnallal?

Hogy dolgozik? Szalbehuzasnal mennyi szálat tesz be? Kerdeztem, h mennyibe kerül, a valasz az volt, h fotó alapján nem tudjak megmondani hány db és milyen szál kell, de a szál db árak fenn vannak a honlapon. Tudja valaki, h sima szál ok mennyit tesznek be? Koszi

4. SBBS (válaszként erre: 1. - Orgomari)
2020. nov. 23. 09:17
Szia. Laky Andrea szépségterapeuta. Szépen és precízen dolgozik. Kikerüli az ereket. Max 1 folt volt az arcomon minden kezelés után
2020. jún. 9. 22:50
Sziasztok, van Valaki akinek volt Cog szál behúzva? Tapasztalat? Lehetséges, hogy aszimmetrikus a két oldal utána és azt mondja , aki végezte, hogy el kell fogadni az arc nem egyforma ?
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Orgomari)
2020. jún. 9. 09:19
Ugyanerre a bekékülősre?
2020. jún. 9. 09:13
Szeretnék jobban kinézni, ráncfeltöltést szeretnék, ehhez kérném tanácsotokat. A szálbehúzás után annyira bekékült az arcom, hogy olyan lettem, mint akit jól felpofoztak. Budapesti vagyok, innen ajánljatok valakit aki nem horror áron dolgozik.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook