Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szakítás vagy sem? fórum

Szakítás vagy sem? (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
255. biológus (válaszként erre: 254. - A624e044a1)
2007. szept. 27. 00:45

Te szegény!

Én azért drukkolok Neked, hogyha nem is vele hát majd az Igazival boldog legyél! Lehet hogy ő az és még fordul a kocka, de az is lehet hogy nem de akkor ezt már úgyse bánod! :)

254. a624e044a1 (válaszként erre: 252. - Df407f1c2a)
2007. szept. 26. 23:44

Hát igen. Valószínűleg később (ami ki tudja mennyi idő) ő is így fogja látni, hogy nem érte meg. Ebben biztos vagyok.

Nem fogok rá várni, ezt eldöntöttem ma. Bár nagyon nehéz lesz, mert úgy érzem, hogy ő az a leányzó, akire egész életemben vártam. Még szerencse, hogy nemigen volt köztünk semmi és nem vagyok bele szerelmes, mert akkor megőrülnék.

253. Sofiona (válaszként erre: 247. - CooBy)
2007. szept. 26. 23:24
Szia! A barátnőd biztosan hosszú ideig megalázottnak érezte magát, amíg te nem vetted észre, hogy valami rosszul esik neki, és most megpróbálja helyreállítani az önérzetét azzal, hogy féltékennyé próbál tenni. Eddig még el is kéne fogadnod talán. De lehet, hogy közben rájött, hogy tényleg létezik más rajtad kívül is, ha viszont így van, akkor már tényleg nem szép dolog tőle, hogy hülyít, mert ez meg már neked megalázó. Próbáld meg kiugrasztani a nyuszit a bokorból: mondd el neki (komolyan, de kedvesen), hogy úgy érzed, már nem vagy neki olyan fontos mint azelőtt, és más felé kacsintgat, te viszont ezt nem akarod megvárni, mert neked túlságosan fájna, úgyhogy akkor inkább te mondod ki, hogy hagyjátok abba. És nézd meg, hogy reagál rá. Ha szeret, akkor megszeppen! De ne sértett legyél, hogy ne ébreszd fel a harci ösztönt :-)
252. df407f1c2a (válaszként erre: 251. - A624e044a1)
2007. szept. 26. 23:05
Tudod az úgy van ,hogy""kell a jó????:NEM ""kell a rossz?????""":IGEN........én nő vagyok mégsem értem ezt az emberi pszichológiát,hogy miért van ez így....sajnos saját tapasztalatom,van a témában 100x belémrugott(.....nem szó szerint...hanem a lelkembe!!)de én ezek után is hagytam:hadd rugdosson,:nekem ő kell........ennek már hálistennek vége,de ha visszagondolok,,hát:KÁR VOLT...neked is azt tudom tanácsolni,ne várj rá!!!!!!!!!!!!Úgyis az kell neki................
2007. szept. 26. 22:48

Üdvölet a Hölgyeknek. :)

Most találtam erre a fórumra, és olvasgattam az itt lévő hozzászólásokat férfi szemmel.

Mivel a női nem erőssen képviselteti itt magát rögtön lenne is egy kérdésem, mert férfi aggyal nehezen tudok felfogni néhány dolgot.

Röviden egy történet: adott egy hölgyemény, aki összejött egy pasival, a leányzó fülig szerelmes, a pasival néhány hónapig együtt voltak, ebből 2-3 hónapig volt "mennyország", majd a pasi megalázza, a csaj hónapokig vizesre sírja a párnáját, a pasi közli, hogy nem szereti, de nem hagyja ott a csaj a pasit. A leányzóval kb. ebben az időpontban ismerkedtem jobban össze, elsírta bánatát. Minden nap dumcsiztunk , aztán egyik nap összeszedte magát, elköltözött a pasitól, majd néhány nap múlva szakított vele. Ezután sokat találkoztunk, együtt lógtunk mindenhol. Eleinte csak, mint barát, de később, mint nő tekintettem rá, miután megismetem jobban. Ezt ki is mutattam neki, nem volt ellenére, de mivel elég törékeny volt a kis lelke, nem akartam "lerohanni". Nagyon egymásra hangolódtunk, majd egyszer csak közölte, mikor megkérdeztem, hogy délután találkozunk-e, hogy én ne osszam be az ő idejét, különben sem ér rá az elkövetkező időben. Aztán néhány nap múlva kibújt a szög a zsákból, a csaj elkezdett megint találkozgatni azzal a pasival, aki elküldte a francba néhány hónappal azelőtt. Mondtam a csajszinak, hogy a pasi csak kihasználja, mert a csaj még mindig érez iránta valamit, de a csajt nem érdekli, azt mondja, hogy nem szerelmes belé, csak nagyon kedveli őt, és különben sem tervez a pasival hosszabb távra.

Én most teljesen kivagyok, azt hiszem minden kapcsolatot meg fogok vele szakítani, bár azt mondta, hogy nem akar elveszíteni, mert nagyon kedvel, mint barát, de nem tudott mit kezdeni a közeledésemmel, mert a régi pasit imádja.

A kérdés, hogy ti nők (sorry a tegezésért :) ) miért imádjátok, ha a pasik megaláznak, miért ugrik egy csaj a régi pasijának egyetlen füttyentésére, akitől nem kap semmilyen szeretetet, aki csak kihasználja önző módon?

Ez számomra rejtély. Értem én, ogy szerelmes (bár a lenyzó 2 kézzel tiltakozik, hogy nem, csak berátok, persze, ezért alszik a pasinál), de az a tény, hogy csak kihasználják, stb. nem mozgat meg odabent semmit? Persze most nem nagyon áll velem szóba, bár ebben a formában ez sem igaz, de legalábbis néha látom, ogy idegesítem, bármit mondok neki. Ez meg nyilván azért van, mert én ezeket a dolgokat finoman megmondtam neki. Nyilván úgy érzi, hogy bele akarok szólni a boldogságába, amihez semmi közöm (ez sajnos így van). Én tudom, hogy boldoggá tudnám tenni és minden megadnék neki (ezt ő is tudja), de neki a másik kell.

Hát hosszú lett. Na mindegy, mos kiírtam magamból. Eddig vele beszéltem meg sok mindent a csajokról, de hát ezt mégse beszélhetem meg vele. Az biztos, hogy nem fogok rá várni, mert van egy olyan érzésem, hogy elég hosszú idő lesz, még a csajnak a szeme elől eloszlik a rózsaszín felhő.

Hátha valamelyik ittlakó hölgyeménynek valami észrevétele van, az ne tarsa magában. :)

250. df407f1c2a (válaszként erre: 247. - CooBy)
2007. szept. 26. 19:52
Ami nem megy nem kell erőltetni......és az már komoly gáz ha van egy ""3.""Hát nem tudom ,mégeggy próbát megér,aztán add fel!!!!!!!!!!!!!!!Keress mást!!!!!!!!!!Lehetsz még szerelmes másba,sőt lehet azt mondod majd :""ez sokkal jobb .....""Sok sikert
249. Panna1
2007. szept. 26. 19:36

Szia CooBy!


Nem tudom milyen nagy vétket követtél el, lehet, hogy idő kell, hogy visszanyerje a beléd vetett bizalmát. Ha nagyon kell neked, szerintem küzdj érte. Ha most magányra vágyik, ne nyomulj nagyon, csak érezze, hogy szereted, mindig számíthatsz rá.

Tényleg, mit vétettél?

248. CooBy
2007. szept. 26. 11:33
Lányok! Tényleg szivesen meghallgatnám egy nő véleményét!
247. CooBy
2007. szept. 26. 02:36

Sziasztok!


Férfiként kérnék tőletek segítséget/tanácsot. A történetem a következő:

Barátnőmmel két évig voltunk együtt, most szakított velem egy pár hete. Azóta is egy lakásban lakunk, egy ágyban alszunk, mivel külföldön dolgozunk mind a ketten és nem olyan egyszerű költözni.

Az eset oka az, hogy nem fordítottam rá elég figyelmet és a végén sikerült is a lelkébe gázolnom, pedig mindennél és mindenkinél jobban szeretett. De nem azért mert nem szerettem, hisz akkor nem érdekelne és nem írnám ezeket a sorokat. Csak egy ilyen későérő hülye kisgyerek vagyok még mindig.

De a lényeg az az, hogy a szakításunk után még 1-2 hétig úgy tűnt, hogy lehet belőle még valami újra. Eljárkáltunk együtt ide-oda, próbáltam olyan lenni, mint amilyennek lennem kellett volna. És úgy éreztem, hogy jól érzi magát velem és mondta is előtte hogy még nem biztos hogy vége (és hallottam mástól is, akinek mondta). De az elmúlt 2 hétben teljesen szertefoszlottak ezek az álmok. Már nem érzi jól magát velem, és valamitől olyan érzésem van, hogy ha még nincs is, de valakivel kezd összemelegedni. Az elmúlt napokban minden nap akár éjfélig SMS-ezik valakivel, és tudom hogy "jó barátok" egy sráccal, aki már régen (mikor kijött utánam még barátnőként) "furcsán" nézett rá.

Ez még nem is lenne baj, ilyen az élet, ezt el kellene fogadnom, csak még mindig azzal etet, hogy lehet hogy lesz belőle valami. Én meg iszonyatosan szenvedek ez miatt, hisz nagyon-nagyon SZERETEM! Előtte is vele terveztem az életem, hogy nekem nem kell más, de amikor vége lett, akkor jöttem rá igazán. És így nem tudom túltenni magam rajta. Mondtam már neki 1000szer, hogy mondja meg a szemembe (vagy ha az nem megy, akkor írja le) hogy már teljesen vége. De nem! Mert ő nem mondja ezt mert még lehet belőle valami, csak most egyedül akar lenni, és élni egy kicsit az életét.


A hosszú story után a kérdésem az lenne, hogy szerintetek érdemes még várnom és küzdenem érte, vagy végleg elfelejthetem és túl kell tennem magam rajta?

Amúgy ő is Hoxa tag, de nem árulom el hogy ki!!! :)

246. Dorina75 (válaszként erre: 243. - Cukilany)
2007. márc. 5. 19:23
Szia cukilány.Én is csak csatlakozni tudok az előttemszólókhoz.Ez jó dolog hogy ezt érzed de ez még nem biztos és lehet csak képzelegsz.Idővel megbizonyosodsz róla úgyis és akor kell döntened.Engedd közel magadhoz a fiút,de ne túl közel.Ismerd meg.Ha ő az igazi az úgyis kiderül előbb utóbb.De csakis akkor lépj ha tényleg megbizonyosodtál róla,hisz ezeknek a dolgoknak jelei vannak.Ha igazán szeret téged és nem csak az ösztöne hajtja akkor ez lehet egy új kapcsolat kezdete is amiben először csak ismerkedjetek össze.Egy fél év után úgyis kiderül mit érez pontosan irántad.Nem kell semmit sem elkapkodni.Ha úgy alakul a későbbiekben,hogy bejött amire gondoltál és ő az igazi számodra akkor merj változtatni.És igen néha önzőnek kell lenni mert ha az igazi boldogság kopogtat az ajtón és Te elküldöd nem biztos,hogy újra megjelenik.Sok kapcsolatban csak a megszokás marad mert nem táplálják azt.Légy okos és türelmes.Addíg is ismerd meg minél jobban.Csak ügyesen.Sok sikert kívánok és hogy légy boldog.És ha ehez ő kell mert ő az igazi akkor ne szalaszd el.Szurkolok,hogy helyesen dönts.
245. Castellina (válaszként erre: 243. - Cukilany)
2007. márc. 5. 18:20
Egy jó kapcsolatot ne tégy tönkre, amíg nem tudod biztosan, az új fiú valóban az, akinek gondolod. Nem lehet, hogy csak beleképzeled ezeket a tulajdonságokat? Nehogy utána verd a fejed a falba...
244. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 243. - Cukilany)
2007. márc. 5. 18:19

Hat ilyenkor van az, hogy okos nonek kell lenni. Meddig mesz el, amig a lekiismereted engedi. Hideg fejjel azt mondanam, ismerd meg az uj embert amennyire tudod, es aztan donts, amikor mar tudod, erre vagysz pontosan. Ezzel be van csapva ugyanakkor a masik fel. Viszont ha ezek a problemak mint porblemak mar megfogalmazodtak benned, elobb utobb ugy is jonnie kell egy intelligensebb uriembernek. Nem bun, ha keressuk a magunkhoz illo tarsat, akivel boldogok, vagy boldogabbak vagyunk. Talan a parodban is megfordulnak ezek a gondolatok, hogy nem vagytok teljesen osszeilloek.

Termeszetes dologra vagysz. Hosszu tavon neked kell tudnod, meddig birna ez a kapcsolat. Ha egy megismerkedes mar betett neki, akkor az valamiert nem biztos, hogy mukodokepes.

Es ha jol veszem ki a szavaidbol, attol tartasz, hogyha a lo elszalad, a szamar sem marad. Ha nem is mindig, de neha onzonek kell lenni.

2007. márc. 5. 18:11

Segítsetek, mert zsákutcába jutottam!

Már hosszú ideje van egy párkapcsolatom és annyira boldognak és teljesnek éreztem ami köztünk van 2 héttel ezelőttig. Minden tökéletes volt! És itt a baki, van közösen kis boltunk, ahol esténként szoktam zárni és még 1-2 órára maradok, két héttel ezelőtt egyik este bejött oda egy srác és szóhoz sem jutottunk amikor találkozott a tekintetünk, csak álltunk és bámultuk egymást, majd én megtörtem a csendet, elkezdtem beszélni, nem is tudom miről, ő pedig meghívott egy kávéra.

Azóta nem tudom, mit tegyek. A barátom egy tündér,és nagyon szeretem, de nagyon messze áll tőlem értelmiségi szinten, én már rendelkezem egy diplomával és még kettő készülőben van, neki alig lett meg az érettségije, ami nem is lenne baj, de néha nem jutunk messze a beszélgetésekben, én dolgozom, ő otthon ül és főz nekem, na meg a családom is furán tekint erre a kapcsolatra. Az "új" fiú pedig minden, amit valaha is megálmodtam a leendő férjemről. Jó iskola, jó állás, igazi úriember és van benne vmi, amit eddig nem láttam senkiben...

És nem tudom, nem tudom eldönteni, hogy csak fellángolás, vagy szerelem? Hogy ezért megéri-e kilépnem a mostani kapcsolatból és megbántani azt, aki mindennél jobban szeret, vagy ha úgy érzem nem róla álmodtam, igazságtalan lenne továbbhülyitenem? Annyira tanácstalan vagyok...

242. Dorina75 (válaszként erre: 236. - Suelen)
2007. márc. 3. 13:58
suelen!Megértem a problémád,hisz nemrég ebben a cipőben jártam.Én már nem bírtam a titkolózást és igen átadtam magam teljesen a szerelemnek.Nem bántam meg.Légy erős lépni ha szenvedsz az érzelmek és a romantika hiányától.Mégha 3 gyermeked van akkor is.Ha a szerelmed elfogadja őket és tudja aszeretni őket akkor meg főleg.Az élet rövid,ki kell használni és törekedni a boldogságra.Főleg ha úgy érzed a szerelmed meg tudja adni amire vágysz és amit megérdemelsz Te is.Előbb utóbb úgyis lépsz csak nem mindegy az idő amit elpazarolsz úgy ,hogy nem aszerelmeddel vagy aki megbescsül és megadna mindent.Fel a fejjel és légy erős.Minden Nő megérdemli a boldogságot és a kényeztetést.Ha szereted és úgy érzed ő az igazi ne halogasd sokáig,nehogy megbánd az elvesztegetett időt.Én szurkolok Neked mint a többi csajszinak is aki ebben a cipőben járnak.Tudom nem könnyű de menni fog.Bízz a megérzéseidben ha úgy érzed ő az igazi.Ezt érezni lehet a másikon és látni is hogy nem kamuzik.Ne szalaszd el a boldogságot.Szurkolok Neked.
2007. márc. 3. 13:38
Sziasztok!Döbbenten olvasom hány csaj jár ebben a cipőben,köztük természetesen én is.Egy hét éves kapcsolatban élek de már 3 éve semmi érzelem a párom részéről.2 éve megtalált az igazi szerelem.Ezalatt a két év alatt tőle milliószor többet kaptam mint a férjemtől összességében.A tenyerén hordoz amikor csak találkozni tudunk.Érzem,hogy neki az én boldogságom a fontos és nem csupán a testi kapcsolat.Van egy kislányom is ő 6 éves.A szerelmem elfogadta és tudom nem lenne akadály a gyerek sem.Két év kellett,hogy rájöjjek nem csak ámít és tényleg én vagyok a számára a nagy ő.És ezt érzem fordítva is.Sokat tépelődtem,hisz látom rajta,hogy rossz neki és nekem sem jó így.A 2 év alatt összegyűjtöttem annyi erőt,hogy lépjek és ebben sok barátnőm mellettem áll.Nélkülök és a szerelmem iránti érzéseim nélkül nem ment volna.Igen léptem.Elváltam és most nagyon boldogok vagyunk.Mint ahogy a mesében van.Figyelmes,kedves,udvarol nap mint nap,imádja a gyereket is,segít a háztartásban szinte mindenben.Nem olyan mint az átlag pasik.Most döbbentem rá,hogy nem könnyű dolog ez de ha nem mertek lépni akkor a boldogság elúszik.Ne szenvedjetek egy érzelemnélküli kapcsolatban csak a megszokás miatt.A boldogságot ha mód van rá meg kell ragadni,hisz ha elszalasztjátok bánni fogjátok.Létezik a nagy ő és ha megvan ne szalasszátok el.Megéri.
240. 3cf80f2b78 (válaszként erre: 230. - Mókica)
2007. febr. 6. 10:49
Szia!!!Mi van veled?Hogy telnek napjaid?Írj kérlek pár sort,mert kíváncsi vagyok nagyon!!Ha gondolod írhatsz priviben is!!!Puszi!!
239. Mókica
2007. jan. 26. 20:11

Csajok lépjetek...ha gyerek van ha nincs...nics rosszabb mint boldogtalan kapcsolatban élni...

Képesek lennétek igy élni egész életetekben???


Én tudom, hogy mennyire nehez...amint irtam pontosan ugyan ebben vagyok...de én 2 év alatt annyi erőt tudtam gyűlyteni, hogy most teszem meg ami meg kell....


Legyetek erősek csajok, a saját boldogságotok többet és a megszokásnál...

Sulen te is megtudod csinálni, ne a 3 gyermek legyen az indok:(( Pláne ha neked ott van a szerelmed is...és ne félj attól, hogy ott is ki fog hallni a szerelem idővel. Ez nem törvényszerű...szerintem!!! A boldogságra törekedjetek...igy sose lesztek azok:(((


Drukkolok!

238. suelen (válaszként erre: 237. - 4b9f1d9f0c)
2007. jan. 26. 19:46
:(((
2007. jan. 26. 17:53
lepni kell. elobb-utobb lepni fogsz ugyis. ha nem most, 2 ev mulva, vagy 5. es akkor majd azt mondod, Uristen, hogy elb....tam ennyi evet az eletembol....
236. suelen (válaszként erre: 234. - Baboca26)
2007. jan. 26. 17:43
Jézusom!Mindenképpen!Főleg,ha gyerek nincs.Mondjuk,akkor is nehéz megtenni az első lépést..Én is úgy gondolom,hogy a másik is kihűlne idővel,bár ismerek olyan párokat,nem sokat,akiknél nem így van.De ha azt veszed,hogy lesz megint legalább 10 boldog éved...Barátnőm arra biztat,hogy legyek elégedett egy külső kapcsolattal,ha ott van szerelem,találkozgassunk,és közben megmarad a család is.Csak én nem tudok így élni.Ha én szerelmes vagyok,akkor teljesen átadom magam az érzésnek.Nem akarok hazudozni,hogy hova megyek stb.Nem a szex hiányzik a kapcsolatomból,hanem az érzések és a romantika...Az meglenne az újjal tuti..legalábbis egy darabig.Itthon már nem motivál semmi,nincs kedvem a házimunkához,semmihez...
235. 3cf80f2b78 (válaszként erre: 232. - Mókica)
2007. jan. 26. 14:09
Köszönöm,aranyos vagy!!Légy erős!!puszi!:-)
234. baboca26 (válaszként erre: 233. - Suelen)
2007. jan. 26. 12:50

Szia!


Szerintem 3 gyerek nem akadály. Ha boldog akarsz lenni, muszály megtenned...egyszer élünk. Az anyukám is 3 gyerekkel lépett ki 46 évesen. Azóta eltelt két év, sajna még nem talált senkit, de szerintem sokkal boldogabb még így is.

De másnak sokkal könnyebb tanácsot adni mint magadnak. Mint tegnap is írtam sajna én is két tűz között vagyok. Az egyik a jelenlegi párom, akivel 11 éve vagyok együtt, a másik pedig az új szerelem. Tudom hogy a mostani párommal ez csak megszokás és a szerelem elmúlt, de mégis félek lépni. Mi van ha az új szerelemmel is így járok. Bár tudom hogy örök szerelem nincs.

Valószínűleg ez már csak megszokás. Mosok főzök, takarítok rá, segíteni nem segít, már nincs közös programunk, nem tudunk beszélgetni, régóta nem volt szexsem. A másik férfi viszont a tenyerén hordoz. 26 évesen még lépnem kéne nem ?

233. suelen (válaszként erre: 230. - Mókica)
2007. jan. 26. 10:53
Sziasztok!Szerintetek akadálya lehet a lépés megtételének 3 gyerek?Értük érdemes szenvedni egy kiégett kapcsolatban,ha egyébként nincsenek veszekedések,minden megvan,csak érzelem nincs...Viszont párom részéről féltékenykedés van,meg ellenőrizgetés(mobilom,hazatelefonálás,délelőtti hazajövés)?Csak miattuk nem lépek.Évek óta nem érzek szerelmet férjem iránt,és egyre inkább idegesítenek még a mozdulatai is.Úgy szeretnék pedig hosszú boldog házasságot..Annak idején azt hittem úgy lesz.Sosem gondoltam volna,hogy ez egyszer bekövetkezik.Lépni nem merek...Elítélne.Ő nagyon hagyománytisztelő ebben.Amikor mondtam neki,hogy már nem vagyok szerelmes,azt mondta akkor biztosan jön majd egy harmadik.Ő azt nem szeretné,éljek a családomnak.Szeretném is ,de nem megy.Nem kívánom vele a szexet,és mégis meg kell tenni,mert ugye akkor a morgás van...
232. Mókica (válaszként erre: 231. - 3cf80f2b78)
2007. jan. 25. 22:06

Köszönöm:)

Mindenképpen megirom ha elmentem és utána pedig folyamatosan leszek a fórumon is...szal majd láthatjátok hogy élem meg ezt az egészet:DD

Amúgy itt vagyon sok kedves barátom van már akikkel még sose találkoztam,de mégis napi szintem bombáznak a biztató,kedves levelekkel..hiszem,hogy ő nélkülök nem lennék most ilyen erős lelkileg mint amilyen vagyok:))

Elképzelhető, hogy neked is jön majd a támogatás,segitség innen a fórumról:)

Vigyázz magadra :)

Puszi

231. 3cf80f2b78 (válaszként erre: 230. - Mókica)
2007. jan. 25. 21:40
Szia!!!Csak gratulálni tudok az erődhöz!Sajnos én még nem tartok itt,és nem is tudom mikor leszek rá képes!Talán minél többet olvasok itt a fórumon,annál könnyebb lesz?nem tudom!!Írj mindenképpen,hogy mi történik veled,mert nagyon kíváncsi vagyok rá!!Kívánom,hogy légy nagyon boldog!!!:-)
230. Mókica
2007. jan. 25. 19:58

Sziasztok!


Az en 5 eves kapcsolatom is hasolo cipoben jar mint amit most Erika is leirt...

kb 2 eve probalom magam raszanni, hogy elhagyjam, mert nem vagyok boldok nagyon regota...hazudozik, sunyul, a haverjaival log allandoan, mi eggyutt mar nagyon regota nem csinaltuknk semmit...

De eddig valahogy feltem lepni, plane nalunk meg az is kozrejatszik, hogy egyutt jottunk ki, ide Floridaba 4 eve.

Senkim nincs itt csak a barataim, de a csaladomat, miota kinnt vagyunk nem lattam...

A lenyeg,hogy nalam most telt be a pohar, februar 15.en koltozom el tole, es uj eletet fogok kezdeni...tudom nehez lesz az elejen....de meg kell tennem..

Hiszem ,hogy ennel en tobbet erdemlek es kapok is majd...

Majd jelentkezem ,ha mindenen tulestem...

Nektek is meg kell tenni,tudni kell kilepni ha nem vagytok boldogok...

Mindenkinek sok sok erot es kitartast kivanok a boldogsagahoz vezeto uthoz.

Moki

2007. jan. 25. 19:34
Sziasztok!Úgy látom itt mindenkinek az a baja ami nekem is!Most egy 6 éves kapcsolatban vagyok,de már nem olyan mint régen!Már nem szeretem a barátomat,de félek elhagyni,félek,hogy ha jön egy másik akkor vele milyen lesz...stb!Van egy 10 éves lányom,és így nem olyan könnyű ez az egész,mert elsősorban őt kell néznem!Van egy pasi is,aki 2 éve udvarol,de egyszerűen nem merek,vagy nem tudok lépni!A mostanival állandóak a veszekedések,nincs már szex sem,nincsenek közös programok,szóval úgy élünk mint két idegen egymás mellett!Annyira rossz,és sajnos nem tudok dönteni!Nem tudom mit kéne tennem semmit nem tudok!Idegileg kivagyok,kapkodom a nyugtatókat,olyan vagyok néha mint egy narkós!!Írjatok légyszives valamit,nagyon várom!!sziasztok!
228. Pici Lulu (válaszként erre: 227. - Baboca26)
2007. jan. 25. 16:09

Na akkor elmesélem az én kis történetemet... A jelenlegi párommal másféléve vagyun kegyütt de igaziból csak februárban lesz 1 éve. Az egész úgy kezdődött, hogy tavaly előtt augusztusban ismerkedtem meg vele, de nekem volt barátom (tudom mocskos dolgo, a megcsalás) összejöttem vele és két barátom volt egyszerre, de akkor a jelenlegi barátomnak is volt barátnője, tehát úgy nézett ki az egész mire én nagy nehezen fél év után rászántam magam a szakításra, hogy a barátomnak is megvolt a régi (mostmár) exnek számíto) barátnője és nekem is meg volt még a régi barátom. Nem tudtam kilépni a kapcsolatomból, hogy elkezdjek egy újat azért húzódott ez fél éven keresztül, a jelenlegi barátom már mondta, hogy ő szívesen otthagyja a csaját miattam, vár rám ameddig türelme van hozzá.. aztán nagy nehezen rászántam magam! Szakítottam az akkora barátommal tavaly január végén és azóta együtt vagyunk rendesen is! Szóval féltem belecsöppeni egy új életbe, féltem, hogy mi lesz ha kilépek a barátom baráti köréből, féltem, hogy elveszítem a családját mert nagyon szerettem őket.. Azthittem nemlesz ennél az egésznél jobb, csak az akkori barátomnál a jelenlegim!

De tévedtem, sokkal jobb a mostani helyzetem, szeretem a barátom barátait, a családját, sokkal jobb velük! Sokkal több családi buliba részt veszek, és nagyon szeretem a jövendőbeli anyósomat is!!

Szóval nálam ez az első lépés volt a nehéz! Szerettem a volt barátomat, csak nem tudtam már elviselni, hogy egyszer sem tudta azt tenni amire szépen megkértem, egy link alak volt.. sajnáltam felrúgni a kapcsolatomat akkor mert a linkségén kívül minden tökéletes volt, csak nekem ez nem fért bele a kapcsolatba!

Szóval újra szerelmes lettem és az így erőt adott arra, hogy ott hagyjam az akkorimat, néha kell az, hogy önzők legyünk egy kicsit, hogy gondoljunk egy kicsit arra is, hogy mi is boldogok legyünk ne csak a pasik! Ezért IS kell lépni!

Sajnáltam én is a régi barátomat, de most mit csináljak? Nem szerettem már úgy, mivel állandóan linkeskedett...

A mostani kapcsolatom sokkal jobb mint az előző, bár vannak itt is dolgok melyik kapcsolatban nincsenek, de én jól érzem magam szerelmes vagyok és amit tudok megoldok benne! Na jó azért néha ide beírok egy két tanácsért :):):):)

227. baboca26 (válaszként erre: 225. - Babybon)
2007. jan. 25. 14:15

Szia!


Nehéz lesz, de hallgass a szívedre.- Én is ezt bróbálom. Nekem egy 11 éves kapcsolatom van, 26 éves vagyok és sajna elmúlt a szerelem. Szeretem és sajnálok ennyi évet felrúgni, de újra szerelmes lettem. Én sem tudom mit tegyek :(

226. Pici Lulu (válaszként erre: 225. - Babybon)
2007. jan. 25. 12:22
ez elég necces téma, hiszen ahogy leírtad, egy tündér veled, egy helyen dolgoztok, ha ő nagyon szeret akkor kellemetlen lesz ez az egész helyzet, mert ha bemész melózni akkor látn fogok, lehet, hogy őt megviseli a szakítás és látni fogod, hogy ki van bukva, nem tudom milyen ez a férfi akivel szakítan akarsz így hát csak a véleményemet tudom osztani! De ha te a régi barátodat választod, akkor ne álltasd a mostani barátodat, hanem cselekedj nyíltan mégha oly nehéz is. Győzzőn a józan ész és a szív, ne pedig a sajnálat vagy szánalom amiért nem tudom ott hagyni! Szerintem van olyan értelmes, hogy megérti a választásodat... Egyébként, hogy hogy a régi barátodat választod, már nem szereted a jelenlegidet? Vagy.. más egyéb? Csak érdeklőődöööm, nem muszáj leírni!
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook