Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szakítás vagy sem? fórum

Szakítás vagy sem? (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
375. cukilany (válaszként erre: 374. - Csanda)
2008. máj. 28. 10:05
Sok sikert!
374. csanda
2008. máj. 28. 08:34

kedves fórumozók!

tegnap nagy döntés született, mégis együtt maradunk és a szüleim rosszalása mellett mégis megtartjuk az esküvőt. sokat gondolkodtam, és arra jutottam, hogy ez nekem így jó, nem főbenjáró a bűne, ami is megbocsájtható.

mivel a szüleimnél lakunk ezért az esküvő után amilyen gyorsan csak tudunk elköltözünk tőlünk saját lakásba. talán ha hamarabb léptük volna meg, nem lett volna ilyen kellemetlen ez a helyzet...

373. csanda (válaszként erre: 371. - Cukilany)
2008. máj. 27. 16:59
azért fura, mert a sztori sántít, a mamája meghalt már nem is tudom tőle megkérdezni. meg egyébként is miért nem mondta el akkor? hiszen már 2 éve együtt voltunk! nem értem...
372. csanda (válaszként erre: 370. - J357)
2008. máj. 27. 16:57

Próbáltam kiszedni belőle, de váltig ragaszkodik hozzá, hogy a tartozásai miatt vette fel. amikor elkezdtünk járni favágóként dolgozott piti fizetésért feketén. utána lett munkája, és egypár adósságáról tudtam (össz. kb 15 e.)amivel a főnökének tartozott, aki jól leszedett a munkásait...

én valahol hiszem is meg nem is, mert tényleg jól megvagyunk, teljesen közös kasszán. sohasem vesz el többet a pénzből mint amennyi neki kell.

a szüleim vannal inkább totál begőzölve!

371. cukilany (válaszként erre: 369. - Csanda)
2008. máj. 27. 16:27

Az miért fura, hogy télleg tartozott a mamájának?


Sztem vannak olyan dolgok, amiket talán nem mindig mondunk el szívesen egy idegennek, főleg, ha még friss a kapcsolat, utána meg azért mert az elején hazudtunk erről, így csak reménykedünk, hogy sosem derülnek ki!


Derítsd ki mire kellett a pénz pontosan, mikor hitelezte a banktól. Ennek ismeretében könnyebben döntesz majd!

370. j357 (válaszként erre: 369. - Csanda)
2008. máj. 27. 16:22
Szia. Próbáld meg kiszedni a párodból hogy mire vett fel hitelt. Minden anyagi dolgot is megosztottatok egymással?Azért 6 éve elég sok idő, és ha jól megvoltatok...
369. csanda
2008. máj. 27. 16:13

kedves fórumozók!

szeretnék segítséget kérni. július 5-én lett volna az esküvőnk, de tegnep olyan dolog derült ki a páromról, ami elbizonytalanított. 6 éve vagyunk együtt, ebből már 5 éve együtt élünk az én szülemnél a felső szinten. nem keresünk keveset, de abból jól megvagyunk.

megterveztük a nagy napot, széthordtuk a meghívókat.

majd elromlott a telefonom és nem találtam a másik telefonom akkumulátorát, de a kezembe akadt egy bankszámlakivonat, amin a páromnak -101.ezer hiteltartozása van, amiről én nem tudtam. megkérdeztem mi ez, azt mondta az...

utána egy homályos sztori következett, hogy a nagymamájának tartozott és még valakinek (?) pénzzel, ezért kellett a hitel. a mamája sajnos 2 éve maghalt...így nem tudom valóban igaz-e, de a nagyon sántít. elmondtam anyámnak, mert ezt mát nem hallgathattam el, aki totál kiakadt, elmondta apámnak, aki az mondta neki ilyen vő nem kell. szakítsak vagy ne? ez itt a kérdés!

2008. máj. 13. 22:43
Ismerös sajnos...egyik pillanatban fekete, hirtelen meg fehér lesz...szornyu erzes amugy ilyenbe letezni
2008. máj. 13. 22:18

Sziasztok!

Szeretném kikérni a véleményeteket egy szakításról:


3 évig voltunk eggyütt 2hete szakított velem mert sokat dolgozok(vendéglátó) és nem megyünk "sehova" amiben van igazság mert fáradt voltam, nem volt kedvem stb. Kb. fél éve kezdődött ez az egész h mert nem megyünk meg ilyenek de nem vettem komolyan mert eddig 1napnál tovább nem voltunk összeveszve ugy gondoltam majdcsak megoldodik! De nem egyik napról a másikra közölte h neki "szabaság" kell nem tudja ezt így tovább csinálni és hogy haggyuk abba! Természetesen kész voltam bármit megadtam és meg is adnék még most is érte, de nagyon határozottnak tűnik talán ennyire határozottnak még nem is láttam! Azóta taliztunk (tegnapelőtt) semmit nem változott a véleménye igazából, de a szeme teljesen mást mondana mint a szája:) Egyik pillanatban még szeret aztán a másikban már nem akar szeretni.... egyikben biztos jó lenne ha folytatnánk másikban nem lenne jó és nem is akar gondolkozni rajta h milyen lenne(lehet bonyolult nekem is az, h vmelyest megmagyarázzam olyan mintha skizo lett volan belőle) Megkérdeztem, hogy eljönne-e velem Velencébe egy 7végére h felfrissítsük azt ami ellaposodott, erre ő jó lenne meg minden másik pillanatban nem lenne nem is akar gondolkozni rajta h milyen lenne! Azóta nem gondolkozik semmin elmondása szerint csak a mának él megy össze-vissza h ne is kelljen gondolnia semmire..... Ennyire elhatározta magát? Bocsi hogy ilyen hosszú és valszeg érthetetlen lett, de én sem értem és ez a legnagyobb gondom...

Nem szeretném elveszíteni csak nemtom mit tegyek


Előre is nagyon köszönöm a segítségeteket

Üdv Raul

366. cukilany (válaszként erre: 365. - PiciÉn)
2008. ápr. 10. 14:15
Akkor viszont a legjobb döntést hoztad meg, így egyikütök sem szenved tovább, hanem végre élhettek tovább! Ha nem tudsz már benne bízni, kár lenne tovább erőltetni...
365. piciÉn (válaszként erre: 364. - Cukilany)
2008. ápr. 10. 14:12

Igen, most azért gondolkozom azon, hogy végleg elhagyjam őt, mert mostanra fáradtam bele.

A kapcsolatunk alatt számtalanszor előfordult, hogy kijelentette, túl van az exén, aztán jött a hidegzuhany, hogy még mindig nincs. Ez előfordult vagy hatszor. És eleinte mindig elhittem. De a hatodik alkalom után már elég nehéz elhinni, hogy ez vajon tényleg az utolsó és tényleg végre elfelejtette és csak az enyém?


Én soha nem telefonáltam utána, nem kérdeztem rá, hogy mi van velük, nem hiszisztem. (eleinte)

Csupán amikor láttam, hogy rossz a kedve, rákérdeztem és akkor derült ki, hogy bizony az exe miatt van. És ilyenkor bizony elszomorodtam.


Szóval, én próbáltam előre tekinteni, de a folytonos "lebukások", hogy az exe után bánkódik még, visszarántottak.

És most, hogy ő tényleg túl van rajta, én meg a múltban ragadtam a sok félrevezetés miatt és nem tudok már szabadulni.


ezért szakítottam.

Mert alapból nem vagyok féltékeny, de úgy érzem nála már mindig az leszek.

Valahogy belém nevelte.

2008. ápr. 10. 13:07

És nem gondolod, hogy pont azért titkolta el, mert folyamatosan emiatt veszekedtek??? Vagy, ha elmondja, akkor bedurcizol?

Veled van már 2,5 éve! Ha nem te kellenél neki, rég elhagyott volna!

Lépj túl rajta végre! ez túl rég történt, hogy még a mai napig is ezen emészd magad. Veled volt, de végig eszébe juttattad a volt szerelmét... minek?


A mostani párom hasonlót csinált. Közvetlenül előtte szakítottam egy fiúval, én már nem szerettem, de ő nehezen engedett el, érzelmileg. Sokszor felhívott, idejött, sms-t írt. Az elejét elmondtam a páromnak, de az öszinte vallomásaim után (mert miért hazudjak) átlagosan 2 óráig nem szólt hozzám, majd bántó dolgokat mondott. Aztán rájöttem, nem fogom elmondani, csak ha rákérdez, mert azért nem hazudok, akkor meg azért veszekedett, mert eltitkoltam! Nem tudtam mit tegyek, h ne veszekedjunk egyszerűen, semmi sem volt jó! Ne vegyem fel a telefont? megtettem! na akkor meg miért nem veszem fel, és jött a veszekedés? Egyszer megelégeltem, és kijelentettem, h hosszú ntávon nem fogom ezt bírni és túl fogok lépni a kapcsolaton, ha így folytatjuk! Azóta béke van!!! szerencsére!

Engem valahogy sosem érdekeltek a párom exei, még arra sem vagyok kiváncsi szőkék voltak-e vagy barnák! most velem van és csak ez számít!


Fura, h az egyes emberek, ahelyett, hogy előre néznének és élnének az életüket, inkább a múltban turkálnak! és ezezl más ember életét és megkeserítik!

Érdekes, h 1,5 évig, míg oda volt a csajért állítólag kitartottál mellette, most, hogy már túl van rajta egy éve, elhagyod!

363. piciÉn
2008. ápr. 10. 10:58

Sziasztok.

Lenne egy problémám, szeretném kikérni a véleményeteket.

Két és fél éve vagyok együtt a párommal. 2005 végén ismerkedtünk meg, de 2006 elején lettünk egy pár.

Együtt dolgozik az exével, akivel előttem járt fél évig, és nagyon oda volt érte.

Amikor mi elkezdtünk járni, akkor még egy csapatban dolgoztak, sokszor volt céges vacsi stb.

Sokszor volt rosszkedvű az exe miatt, sokszor bántotta, ami történt. Én meg féltem, hogy mikor fog visszamenni hozzá. Ez exe hagyta ott őt, azzal, hogy nem is szerette egy ideje stb.

Ez az örökös húzavona, hogy meddig tart még, amíg kiheveri a csalódását, eltartott egy-másfél évig.

Azt mondta a minap nekem, hogy ő tavaly óta érzi azt, hogy teljesen túl van az exén. Elmondanám, hogy tavaly szeptember óta áthelyezték az exét egy másik csapatba és azóta ritkán látja. És emiatt sikerült magát túltennie rajta. Előtte meg egymás mögött ültek és akkor is azt mondta, már nem érdekli.

Tehát hazudott, mert mégis érdekelte.

Folyamatosan emiatt vitázunk(én főleg), hogy hazudott, mert mindig mondta, hogy már rég túl van rajta, aztán jött valami kis jel vagy más, ami után kiderült hogy bizony még nem tette magát túl a szakításon.

Immáron két és fél éve vagyunk együtt. És én tegnap szakítottam vele, mert már nem birom az örökös bizalmatlanságomat.

Én vagyok a hülye? Őszinte véleményt várok, nem baj, ha én vagyok a gázos.


Én mindig kértem, legyen őszinte, mondja el, ha bármilyen "ügye" van az exével. Legyen az egy telefonhívás, stb. Idén egy telefonhívást és egy másik apróságot eltitkolt. És ezek után csodálkozik, hogy nem bízom benne.


Még annyit hozzátennék, hogy a párom nem nőcsábász. Neki tabu a megcsalás, ezt tudom biztosan, a szülei is ilyenek. Nekem az érzelmi megcsalással van bajom.


Mi van a kiheverés időszakában, mialatt velem járt, ő igenis várta, hogy kibéküljenek?

Én ezt nem tudom megemészteni. Hogy bármikor amikor velem volt, lehet (nem biztos), közben az exe járt a fejében.


Bocsi, a rendezetlen írásért, csak sietek, mert dolgozom, vár egy ügyfél, megbeszélésem lesz.


Azér írjatok

Köszi

2008. márc. 18. 18:54
nem tudom...de ha látja hogy más csaj van a közelemben akkor féltékenykedik
361. cukilany (válaszként erre: 360. - Kukac1981)
2008. márc. 18. 15:49

Nyilván h nem törnényszerű, de azért ott motoszkálna a gondolat, h simán képes rá!


Amúgy miért nem kérdezed rá, h most ezt hogy tervezi? h veled is, meg mással is egyszerre... de azt mondta h nem szerelmes, nem?

ááááá én ezt nem értem, nekem is van olyan exem, akit azért hagytam el, mert úgy éreztem nem vagyok már szerelmes, és akit egyszerűen imádom a mai napig, ha hív, h segítség kell, szaladok segíteni és fordítva, de soha nem merült fel bennem, vagy benne, h ebből szakítás után több lett volna! Sőt, ismeri a mostani párom is!

Szerintem csak tart még egy vasat a tűzben vész esetére, mást nehezen tudom elképzelni!

2008. márc. 18. 15:14
hát ebben igazad van...de hát senki nem tökéletes... nekem is volt olyan barátnöm akit megcsaltam...ez még nem azt jelenti hogy az utánalevőt is meg fogom.
359. cukilany (válaszként erre: 355. - Kukac1981)
2008. márc. 18. 10:17
Ja értem, azt hittem miatta hagyott el! De nem merülne fel benned, hogy ezt veled is simán megtehetné v megtette? mármint, hogy miközben veled van, mással is kavar... ne érts félre, nem akarok senkiről sem véleményt mondani, mert nem ismerem, de bennem simán felmerülne ez!
2008. márc. 18. 01:05
szülinapomra is vett ajándékokat...meg megkérdezte,hogy járhat-e velem edzeni,mert szeretne fogyni egy kicsit
2008. márc. 18. 01:03
meg tudod mi a furca? amig együtt voltunk egy baratjanak sem mutatott be...multkor meg behívott a munkahelyére hogy szeretne bemutatni a kolléganőinek. elvisz ide oda vacsizni,moziba elhív kvzni ...és ragaszkodik hozzá hogy ő fizessen...szóval ez furcsa
356. Pitypang (válaszként erre: 353. - Kukac1981)
2008. márc. 18. 01:02

Elképzelhető szerintem, hogy idővel visszamenne hozzád. A lényeges kérdés, hogy te azt akarnád-e? Tudnál úgy élni, mintha mi sem történt volna? Nem vetnéd a szemére még vita közen sem, hogy bezzeg amikor azzal a fazonnal volt, közben meg veled is találkozgatott... ?

Ha biztos vagy benne, hogy teljesen meg tudnád ezt bocsátani és SOHA nem dobálóznál ezzel, akkor akár fogadd is vissza, ha szereted. Viszont ha nem vagy benne biztos, hogy ilyen nagyvolnalú tudnál lenni, hogy nem említenéd fel soha, akkor inkább ne... Csak magadnak okoznál keserű pillanatokat.

2008. márc. 18. 00:57
nem hiszem hogy a pénzre ment volna. elöbb elhagyott..aztán keresett egy másik pasit. csak nem tudom,hogy akkor miért keres állandóan,naponta többször felhív,meg ir vagy napi10-20 sms-t. Elhív ide oda szórakozni közben a hapsija nem tud róla
354. cukilany (válaszként erre: 353. - Kukac1981)
2008. márc. 18. 00:47

Sztem kizárt! főleg, ha nem szerelmes! Tényleg akarsz olyan nővel még együtt lenni, aki a mostani palijával pénz miatt fekszik le, de veled meg azért meg jó a sex? azért mégis a pénz győz!!!


és ne ámíts magad, akkor sem maradt volna veled, ha más vagy, ezzel csak téged hibáztat, rád hárítja a felelősséget amiért szakított veled, legyen valami oka, h azért tette, mert nem voltál elég jó, pedig egyszerűen csak kiszeretett belőled! Sőt, sztem igazából nem is volt igazán szerelmes beléd!

2008. márc. 18. 00:36

27 éves vagyok 10 hónapig éltünk együtt a csajommal...aztán szakított velem ..most egy 37 éves csávóval él együtt..állítólag

tök jól megvannak mert a hapsi figyelmes vele meg nagyon szereti őt meg érzelmileg egy hullámhosszon vannak...de már megcsalta az uj pasiját velem 3 hónap altt 4-szer is.

De visszajönni nem akar....azt mondja,hogy csak azért szexelt velem mert 10 hónap után nagyon nehéz tölem csak ugy elválni

a pasi megad neki mindent mert van lóvéja bőven.....

én meg tanácstalan vagyok.... szerintetek van még rá esély hogy visszajön hozzám?

azt mondta egyszer ha a kapcsolatunk elején olyan lettem volna mint most akkor minden jól alakulhatott volna. Szerintetek visszajön? egyáltalán müködhet egy kapcsolat tartóssan 14 év korkülönbséggel? mi a tapasztalat? Amugy meg azt is mondta hogy már nem szerelmes belém.

2008. febr. 24. 22:06
Erre én is gondoltam,de azt állitja nincs rá szükség mert nem csinál ilyet többé de én már nem hiszek neki.Félek hogy egész életemben attól kellesz rettegnem hogy ujra kezdi.tudom hogy ez egy nagyon nehéz eset.Ő nem csalt meg engem,nem hanyagol el,sőt állandóan a kedvemben jár.Nem iszik.Nem jár el a haverjaival.alig várja hogy kisbabánk szülessen.Segit a házimunkában,rengeteget főzünk együtt.szerelmes cetliket hagy amikor elmegy dolgozni.És erre van ez a játékgépezés.Utálom hogy valaminek mindig el kell romlani.
351. 0c97fbb607 (válaszként erre: 349. - Liliomka)
2008. febr. 24. 21:26

Válaljon egy elvonókúrát,már vannak külön erre a szenvedélybetegségre szakosodott intézetek.

Segítségre van szüksége.

350. Zizisicc (válaszként erre: 349. - Liliomka)
2008. febr. 24. 21:20

Szerintem segítségre van szüksége, kicsi az esélye, hogy saját erőből sikerüljön, mert gondolom, akkor már megtette volna.

Azért az már nagyon komoly, ha már az egész fizetés, meg a közös számláról a pénz ugrik!!!! Forduljatok szakemberhez!

2008. febr. 24. 21:11
sziasztok!Lányok adjatok tanácsot!2 éve vagyok a párommal.5 hónapja házasodtunk össze.Az esküvő után kiderült hogy a férjem játékgépezik.Van olyan hónap hogy egy forint fizetést se hoz haza.Beadta a gyürümet a zacciba,lelopta a pénzt a hitelkártyánkról.Szerintetek van esély rá hogy megváltozzon?Ti elválnátok rögtön?szeretem és a hétköznapokban nagyon jó ember.Imád engem de ha pénzt lát nem tud uralkodni magán.Egy hónapja külön élünk.Ő azóta is fogadkozik hogy megváltozik csak béküljünk ki.Ti mit tennétek?
348. carrie (válaszként erre: 347. - Zizisicc)
2008. febr. 18. 13:04
Hát igen lehet h igazad van.. Köszönöm h reagáltál :)
347. Zizisicc (válaszként erre: 346. - Carrie)
2008. febr. 17. 23:47
Nézd, ha be akarja fejezni, akkor ez előbb-utóbb úgy is megtörténne, csak közben, ha sok idő telik el, sokkal több fájdalmat okozna. Ha menni akar, hadd menjen, Neked is sokkal jobb lesz!
346. carrie
2008. febr. 17. 23:43
Hát most ezt teszem, d azt hiszem félek neki időt adni mivan ha rájön arra, h ő véget akar vetni neki? Ma is felhött MSNre, és kb fél órát beszélgettünk olyan általános és semmi témárol h már ennél nem is lehetett volna semmi közönyösebb..
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook