Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A szakítás "művészete", vagyis miként kell csinálni? fórum

A szakítás "művészete", vagyis miként kell csinálni? (beszélgetős fórum)


1 2
58. 40f1eafcfc (válaszként erre: 57. - 55416fb8e2)
2013. júl. 20. 21:25

Hát egyszer volt,de az csak 3 hónapos kapcsolat volt és bevallom 1 napig se viselt meg.

Szerintem is az lenne a normális,amit írsz,de ebben az esetben erre képtelen a férfi, a nőnek meg igenis jár az,hogy valamilyen kerete legyen a lezárásnak.Ez egy ötlet volt,mindenki úgy zár le dolgokat ahogy tudja.Sajnálom őt,mert elég nehéz lehet neki így.

57. 55416fb8e2 (válaszként erre: 52. - 40f1eafcfc)
2013. júl. 20. 20:27
nekem ilyen helyzetben nem hozna megnyugvast, hogy levelet irok egy olyan ferfinak, aki szoba sem akar allni velem. akkor lehetne ezt konnyebben lezarni, ha a ferfi normalisan szakitana. 4 ev utan elvarhato a masiktol, hogy odaalljon es oszinten elmondja a dolgokat. ha nem teszi, az ellen nem lehet mit tenni :( neked is volt ilyen szakitasod, amikor a parod szo nelkul eltunt?
2013. júl. 20. 16:53
őszintén
2013. júl. 20. 16:23

Szerintem van itt egy harmadik, csak gyáva a pasi ezt megmondani. Így sunnyog.

Amúgy alig hiszem, hogy lehet szépen szakítani, ott ahol még érzelmek vannak valamely részről, legyen az szerelem vagy gyűlölet.

Ha már minden mindegy, akkor lehet elválni egymástól csendben, mint ágtól a falevél.

54. ce24db56a5 (válaszként erre: 1. - Száműzött)
2013. júl. 20. 14:44
Igen, elkeserítő. De majd lesz ami pótolja az "űrt" előbb, vagy utóbb. Ilyen ez a világ, ne szépítsük:)
53. 40f1eafcfc (válaszként erre: 48. - De Luca)
2013. júl. 19. 23:12
Hát ez tényleg így lehet.
52. 40f1eafcfc (válaszként erre: 47. - 55416fb8e2)
2013. júl. 19. 23:11
Nem a pasit kell ilyenkor nézni,hanem magadat.És igen azt gondolom ha leírod, kiteszed úgymond magadból és át is adod neki hoz megkönnyebbülést.Nekem mindig bevált.Sőt volt olyan szakítás is,amikor később hálás volt érte a fickó,hogy megtettem.
51. száműzött (válaszként erre: 48. - De Luca)
2013. júl. 19. 21:44
Húúú ezt valszeg nagyon eltaláltad.
50. jstefan (válaszként erre: 1. - Száműzött)
2013. júl. 19. 21:33
Nagyon nagyon gyáva pasi az ilyen!!! Én azt mondtam volna neked a helyében hogy sokkal jobbat érdemelsz mert okos vagy,csinos vagy,és szuper csaj vagy, ezért tovább kell keresned hogy megtaláld a nagy Ő-t az igazit.Ha a felesége rájött a kapcsolatotokra akkor is mondhatta volna hogy jó volt veled de vár a család,bocsánat ennyi volt.
49. 55416fb8e2 (válaszként erre: 48. - De Luca)
2013. júl. 19. 20:23
szerintem sokkal gyakrabban fordul elo, hogy az egyik fel nagyon akarja, erolteti az elkotelezodest, a masik egy darabig belemegy a beke kedveert, es mert mit hozhatna fel ellene, de ha mar odakerulnek a konkret szituba, lelepnek, mert nem akarjak. a masik meg csak nez, hogy mi tortent, hiszen o is akarta
48. de Luca (válaszként erre: 46. - Ittmost)
2013. júl. 19. 20:19
Nem tudom bemásolni, de azzal magyarázzák a pánikot, hogy az illető gyermekkorában sem alakultak ki stabil kötöttségek a szülei és közte. Vagy egyáltalán nem voltak kötöttségek, vagy ha voltak, végig labilisak voltak. És bár ezek az emberek a lelkük mélyén nagyon vágyódnak arra, hogy érezzék, hogy valakinek csak ők kellenek, mégis elmenekülnek, ha azt érzik, hogy valakinek kellenek szőröstül-bőröstül.
47. 55416fb8e2 (válaszként erre: 32. - 40f1eafcfc)
2013. júl. 19. 20:11
gondolod, hogy ez jo megoldas lenne? ha egy ferfi arra sem veszi a faradtsagot 4 ev utan, hogy normalisan szakitson, megalazo a szemelyes elhajtas utan meg levelet is irni neki :( foleg hogy valoszinuleg nem lesz semmi reakcio, es ugyanott lyukad ki a szitu
46. ittmost (válaszként erre: 43. - De Luca)
2013. júl. 19. 20:09

Nekem sajnos megmagyarázza. Pont a bePÁNIKOLÁS.

Az egy ilyen,hogy az ember csak fejvesztve menekül,sokszor azt sem tudja,hová,csak EL onnan,ahol van.És senki más érzéseivel nem törődik,mert a pánikérzés erősebb.

45. ittmost (válaszként erre: 36. - Száműzött)
2013. júl. 19. 20:06
Szerintem ne alacsonyodj,hanem ahogy vki írta,h írd meg neki egy levélben,öntsd ki a szíved,utána jobb lesz.
2013. júl. 19. 19:55
Ez a viselkedés sajnos a férfiakra jellemző.GYÁVÁK!Nem mernek a sarkukra állni és nyíltan a szemedbe mondani amit éreznek,inkább sunnyognak.Azt én is jó ötletnek tartom,hogy egy levélben leírd amit gondolsz.Fontos,hogy TE le tudd zárni és tovább tudjál lépni....Sok sikert hozzá!
43. de Luca (válaszként erre: 41. - Ittmost)
2013. júl. 19. 19:51
Utána fogok nézni a pszichológiájának, mert az értem, hogy valaki bepánikol egy helyzettől, de a viselkedést nekem ez önmagában nem magyarázza és nem indokolja meg. Tuti, hogy van ennek szakirodalma.
42. 55416fb8e2 (válaszként erre: 36. - Száműzött)
2013. júl. 19. 19:50
ha ennyire nem akar veled beszelni sem, akkor barmit tennel, szerintem nem nagyon erdekelne :( a bosszu ilyen esetekben sosem elegtetel, mert ha valaki mar nem szeret, akkor nem erinti ot erzelmileg, barmit is csinalsz, csak teged :(
41. ittmost (válaszként erre: 17. - De Luca)
2013. júl. 19. 19:49
Ahhhaa..na ez érdekes,amit írsz,és nagyon el tudom képzelni,h tényleg a kötöttebb élet elől menekülnek.
40. de Luca (válaszként erre: 37. - Ittmost)
2013. júl. 19. 19:47
4
39. de Luca (válaszként erre: 36. - Száműzött)
2013. júl. 19. 19:47
Ha elég erősek vagytok, akkor elégtétel az is, ha megpróbáltok boldogok lenni nélkülük is. Maradjon meg mindenkinek a méltósága, akkor is, ha az ember lánya megalázva érzi magát ebben a helyzetben.
38. ittmost (válaszként erre: 8. - Száműzött)
2013. júl. 19. 19:47
Olyan véleményt is elmondott,amivel téged megbánthatott,vagy amiből előre lehetett tudni,hogy vita vagy veszekedés kerekedik?
37. ittmost (válaszként erre: 5. - De Luca)
2013. júl. 19. 19:45
jaja,vágom..de ha már azt mondod,h "mind" akkor gondolom,nem 2 párról van szó.a 2 nél több az meg már sok:(ebben a műfajban
36. száműzött (válaszként erre: 35. - 55416fb8e2)
2013. júl. 19. 19:38

Én is szemétségnek tartom. Mondania kellett volna, hogy: "vége, ennyi volt, elég volt". Ez ugye teljesen ÉRTHETŐ.

Annyiszor gondolkodtam, hogy mivel tudnám ezt "meghálálni" neki. Ötleteim is lennének, de képtelen vagyok rá.

Most alacsonyodjak le az ő szintjére?

35. 55416fb8e2 (válaszként erre: 31. - Száműzött)
2013. júl. 19. 19:18
de biztos neha felmerul benned, hogy talan felbukkan es megmagyarazza ezt az egeszet. ez benne a szemetseg :( mert ha kimondana, hogy vege, nem is kell nagyon indokolni, legalabb tudnad, hogy neked is tovabb kell lepned
34. Johannia (válaszként erre: 31. - Száműzött)
2013. júl. 19. 19:12
mi is két hónapja mentünk szét :(
2013. júl. 19. 19:11
szia! engem is elhagyott a párom teljesen váratlanul. nemigazán volt vitánk, úgy éreztem minden rendben velünk. egyszer csak nem vette fel a telefont, nem válaszolt se e-mailre, se sms-re.... aztán néhány nap múlva azt mondta, ennyi volt. elcuccolt, én meg azóta is ki vagyok készülve :(:( de azt mondta azóta már többször is, hogy szeret meg hiányzok neki. DE ha keresem, nem reagál, nem hív fel, nem keres magától.... szóval átérzem, mert értetlenül állsz te is mint én is az eset előtt... :(:(:(
32. 40f1eafcfc (válaszként erre: 31. - Száműzött)
2013. júl. 19. 18:38
Igen ez egyértelműnek tűnik részéről.Viszont szerintem,hogy le tudd zárni,ahhoz neked ez kevés.A helyedbe írnék egy lezáró levelet,amiben megfogalmaznám az evvel kapcsolatos gondolataimat és a kapcsolatotokra vonatkozó dolgokat.Szépen elköszönnék benne tőle és elküldeném.Hidd el a lelekednek segítene, aztán hogy elolvassa-e vagy sem...már nem érdekes.Ez így nagyon lóg a levegőbe..még akkor is ha két hónap telt el.
31. száműzött (válaszként erre: 29. - 40f1eafcfc)
2013. júl. 19. 18:30
Rákérdeztem persze. De nem mondott sem igent sem nemet. Egyszerűen nem nyilatkozik. Először úgy gondoltam, hogy majd elmeséli, hogy mi a baja. De nem, és azóta sem. 2 hónapja találkoztunk utoljára. Már nem erőltetem. Ezzel a némaságával úgyis "válaszolt" minden kérdésemre.
30. 40f1eafcfc (válaszként erre: 17. - De Luca)
2013. júl. 19. 18:26
Ilyenbe én is belebotlodtam sajnos már életembe.Szerintem is sok esetben látható ez,és férfiaktól is hallottam,hogy nem is tudja miért csak egyszerűen a kötöttség,felelősség.Hát beszari férfi nem is kéne,akkor menjen inkább.
29. 40f1eafcfc (válaszként erre: 1. - Száműzött)
2013. júl. 19. 18:19

Mekkora tiszteletlenség ez....

Te rákérdeztél nála,hogy ez azt jelenti,hogy vége?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook