Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szakítás vagy sem? fórum

Szakítás vagy sem? (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
195. kisgé (válaszként erre: 191. - Mókica)
2006. jún. 11. 15:20
Legnehezebb az elengedés!!!!!! Aztán ha meg tudtuk tenni, akkor már fellélegezhetünk, de utána lesz még egy rossz időszak, mikor elkezd gyötörni a kétség. Na, ha ezt túlélted, tudsz tisztán gondolkodni.
194. 4726e582cf (válaszként erre: 193. - 93a74b44ea)
2006. jún. 11. 14:57

Szia!

Szerintem írd meg neki, hogy nem... az a legtisztább. :).

2006. jún. 11. 14:45

Éjjel kaptam egy sms-t az ex-vőlegényemtől (akivel lassan 2 éve szakítottam), hogy szerintem van-e esély az újrakezdésre...

Természetesen nincs, de nem merem megírni neki. De olyan szar érzés válasz nélkül is hagyni. Mit csináljak?

192. Endzsi
2006. jún. 11. 14:38

Szisztok!

Az összes közül talán az igaz, h a barátainak is azt mondja, h nem vagyunk már együtt...de én is.

Borzasztó ez az állapot, mikor tudod, h szeret a másik, mégis egyedül vagy, és mindig sirhatnékod támad, és csak gondolkozol, h vajon az ö fejében is megfordult, elhet ezt még helyre hozni?


Szomorú vagyok, mert félek, h nem lesz már ugyanolyan...pedig szeretem, nagyon...


Mókicának: És azt nem mondta a Reiki mestered, h mikor is jön vissza?És addig hogy vészeled át a "minden romokba dölt" érzést? :(

191. Mókica
2006. jún. 10. 04:18

Ezt irta nekem a Reiki mesterem...es mennyire igaza van...de mennyire!!!


"Bármid is van - vagy bárkid - , engedd el! Ha elmegy, nem is volt a Tiéd igazán. Ha a Tiéd, úgyis visszajön."


Eljottem otthonrol a cicakkal. 2 het pihi, nagyon nehez dontes volt, de en igy nem birom.

Ennyi ido alatt eltudja donteni mit akar, egyedul lesz,gondolkozhat.

Hacsaknem mar megvan az utanpotlas....:(


Most mar tenyleg azt erzem 50/50%...mar semmi se biztos...szomorka vagyok....tudom nem szabadna...de nem tudok orulni se, bocsika:(

190. Mókica
2006. jún. 10. 04:12

Sajnos nem ilyen egyszeru helyzet....es sajnos semmi sincs rendben....

Most visszavonulok egy kicsit...nagyon letortem...:(

189. Brigitte (válaszként erre: 188. - Nefis)
2006. jún. 9. 14:14
Az enyém pasi nem így működik. Ha ilyen tesztelés alatt nyomulok, akkor még jobban bezárkózik. Szerintem csak hagyni kell egy kicsit, mintha mi sem történt volna...
188. nefis
2006. jún. 9. 13:55

Mókica! Fel a fejjel! Ilyenek a pasik, figyelnek, hogy ilyenkor mi a reakciónk...tegnap az én kiszemeltem ekte-direkte felbosszantot, hogy tudja, hogy miképpen reagálok arra, ha elszáll az agya...mennyire vagyok képes türni a hülyeségeit...aztán ma mindent megbeszéltünk, és egy jót nevettünk az egészen!!!

Tessék az arcára nyomni egy nagy puszit, és kijelenteni, hogy csinálsz ma valami fincsit neki, csakúgy!

Hidd el örülni fog, ha nem is mutatja rögtön ki!

De hát a pasik már csak ilyen "gonoszak"..., és ezért szeretjük Őket!:)))

Vagy nem? ;-)

2006. jún. 9. 13:45

Szerintem nyugodj le. :)

Bár nem tudom a posntos előzményket, csak amit ide írtál a fórumba, de nagyon tesztelés "szaga" van a dolognak, szerintem.

Várd ki, amíg magától megnyilik és minden rendben lesz! :)

186. Mókica
2006. jún. 9. 13:10

Minden okés...de valahogy még nem a régi...vagy csak nyugodjak le....???

Nem enged még annyira közel magához...

Időre van szüksége???

:((((( Nekem meg rá..szal nehéz, de tartom magam!

2006. jún. 8. 08:00
Később kapcsolódtam a témához,de mindenkinek gratulálni tudok,ez egy jó társaság!Az én mottóm: Azért vagyunk ennyien a Földön, hogy mindenkinek jusson egy segítő jobb!"
184. 549be03e80 (válaszként erre: 183. - 4726e582cf)
2006. jún. 8. 04:55
Igy van:)))Meg mindig szoritunk!!!:))))))))
183. 4726e582cf (válaszként erre: 180. - Mókica)
2006. jún. 7. 17:28
Gondolom :))). Szorítunk még mindig :D
182. Mókica (válaszként erre: 181. - Molntak)
2006. jún. 7. 14:17
:)))
181. molntak (válaszként erre: 180. - Mókica)
2006. jún. 7. 13:05
Sejtjük :D
180. Mókica
2006. jún. 7. 12:59

Húúú ennyi embert nem tudok kijelölni egyszerre;), igy Faw-Molntak-'szti-Brizzi-Brigitte és Moncha :)))


KÖSZII-KÖSZI-KÖSZI-KÖSZIKEEEEEEEEEEE:DDDDDD


Tegnap már visszaköltöztem a közös szobába, kipakoltam a bőröndökből...eggyüt vacsiztunk egy étteremben...ésatöbbiésatöbbi...és a többivel nem folytatom :P

Drágák vagytok mindannyian:)))


Tényleg nagyon sokat jelentett nekem mig velem voltatok abban az időszakban...ezt most tisztaszivemből mondom:DD

Ti is hozzájárultatok, hogy igy sikerült átvászelnem ezt a nagyon nehéz hetet, erőt adtatok ;)


Csók és ölelés !!! :)))

Móki;)


ui.húúú el se hiszitek milyen boldog vagyok ám:PPP

179. 4726e582cf (válaszként erre: 173. - Mókica)
2006. jún. 7. 11:28

Hajrá Csibiri!

Szorítok Nektek :).

178. molntak (válaszként erre: 173. - Mókica)
2006. jún. 7. 11:08

De jóóóóó :))) Hajrá hajrá :)

Drukkolunk nektek:)

177. 'szti (válaszként erre: 173. - Mókica)
2006. jún. 7. 08:33

Jóvan Móki :-))))

Aztán ügyesen ;-)

176. 549be03e80 (válaszként erre: 173. - Mókica)
2006. jún. 7. 08:32
Nagyon orulok Mokica,hogy rendbejottek a dolgok!:)))
2006. jún. 7. 01:29

Örülök, hogy rendeződnek a dolgok! :)

Sok sikert a továbbiakhoz!

174. 7e433abb8e (válaszként erre: 173. - Mókica)
2006. jún. 6. 23:42

:))))


Örülök, hogy mosollyal jelenkeztél be.

Sőt, irigykedek is, bibi :)


Csókica

173. Mókica
2006. jún. 6. 23:24

Halika !


Csak jelentkezem!;)

Megkaptam az utolsó esélyt...megpróbáljuk újra!

Nagyon köszönöm mindenkinek a sok sok támogatást,odafigyelést, tanácsokat!

Nagyon sokat segitettetek!

Millió puszika mindannyiotoknak!:D

2006. jún. 6. 22:52

Sziasztok!


Köszönöm mindenkinek a tanácsot, énis úgy érzem, úgy lesz a legjobb, ha elhagyom. Nagyon fogom sajnálni, de most tényleg "önzőnek" kell lennem, márha önőség az, ha boldog szeretnék lenni.. Remélem, hogy nem lesz nagy balhé, talán megúszom .. Tényleg rengeteget segítettetek, és bízom benne , hogy jól fog alakulni utána. Majd megírom, hogy mi lett. És köszönöm, hogy ennyien mellettem álltok.

171. kszisz (válaszként erre: 165. - Angyalka6)
2006. jún. 5. 16:58

Szia!

Én teljes szívemből tanácsolom, hogy vess véget ennek a kapcsolatnak. A sajnálat mindig rossz tanácsadó, és én mindig azt mondom, a párkapcsolatban, szerelemben az embernek mindig kicsit önzőnek kell lennie, és a saját boldogságát szem előtt tartani. Sajnos egy nagyon jó barátnőm mellett végig élhettem, hogy a sajnálatból veled maradok kapcsolatnak mi lesz a vége, nem kívánom senkinek! Lelki és testi megaláztatást is végig szenvedtem vele, amire soha életében nem szolgált rá. És hozzá teszem a párja, diplomás, sportember, rendezett családi háttérrel, hogy az életben nem gondoltam volna róla amiket képes volt végül szegény barátnőmmel megtenni!! Ha már többször megfordul a fejedban a szakítás gondolata, szerintem ideje a valóságban is lépni.

2006. jún. 5. 15:16
Hát, igen, ez nem jó!Nemcsak szavakkal, hanem tettekkel is kéne bizonyítani szerelmét.Én szerencsére nem estem bele ebbe a hibába, pedig majdnem öngyilkossággal is fenyegőtőzött.Szerencsére, azóta megbeszéltük a dolgokat, és csak barátok lettünk. De azért, akkor elég nehéz volt elszakadnom tőle, sajnáltam nagyon.
169. holorka (válaszként erre: 166. - 0f7f8f506d)
2006. jún. 5. 14:14

Szia csanita,


Figyelj, és tanulj az én hibámból

A férjemmel az együttjárásunk idején többször szakítottam, de mindig könyörögve meg virághalmok, csokik, lufik, ígéretek özönét rámöntve kérte, hogy bocsássak meg, mert így meg úgy szeret stb. stb.

Bedőltem neki, és jobbhíján hozzámentem feleségül.

Tulajdonképpen nem bántam meg, mert most van két gyönyörű gyerekem, lakásom, most végzek a főiskolán és hamarosan azzal foglalkozhatom amive mindig is akartam, de sajnos itt van ő nekem, akit mostmár ki sem állhatok, mert rájöttem, hogy nem a tettek, hanem a szavak embere, aki folyton csak ígérget, ráadásul a családban nem a családfő szerepét tölti be, hanem ő a nagykamasz gyerek.

Én a helyedben nem maradnék egy olyan kapcsolatban amiben nem érzem jól magam. Legyél önző, a pasik is azok. Hagyd ott még akkor is ha a másikkal mégse jönne össze. Lesz másik.

168. 'szti (válaszként erre: 165. - Angyalka6)
2006. jún. 5. 13:45
Szerintem sajnálatból nincs értelme vele maradnod, az egyik félnek sem jó. Akkor maradj, ha szereted és látsz jövőt a kapcsolatban. Egy szakítás fáj és nem könnyű elengedni a másikat, de ezt is meg kell tanulni mindkét oldalról.
167. 4726e582cf (válaszként erre: 165. - Angyalka6)
2006. jún. 5. 13:31

Szia!


Szerintem mérlegelned kellene.


Ha vele maradsz, akkor talán később nagyon megbánod, hogy nem az életed szerelme mellett döntöttél.


Ha elhagyod, akkor talán boldogabban élhetsz. Tudom ez rettenetesen kemény dolog, de nézzük csak meg, hogy hogy is van ez? Ha szeretett volna, akkor nincs harmadik, ugyebár. Ergó nem szeretett. Most viszont a megszokotthoz ragaszkodik, ki ne ragaszkodna hozzá?


Én valószínű (leszögezem, ÉN) már a félrelépés alkalmával nem maradtam volna vele. Ha csak ennyire szeret, akkor megette a fene. Most miért is akarnék vele maradni? Ha szereted azt a másik férfit, akkor szerintem mellette lenne a helyed, ha tényleg ő a másik feled! De ez az én véleményem, neked kell dönteni, hogy mit is akarsz az életben.

166. 0f7f8f506d (válaszként erre: 165. - Angyalka6)
2006. jún. 5. 12:48

Szia!

Szerintem, nem kéne a jelenlegi pároddal együtt lenned.tudom, kegyetlenség, de jobb, ha elhagyod, mert nem érzed jól magad ebben a kapcsolatban.Nekem is volt egy ilyen esetem, és én szakítottam, teljesen kiborult, de nem engedtem, mert tudtam, hogyha most együtt maradnánk, akkor rosszabb lesz.Azóta pedig a legjobb barátok vagyunk ezzel a fiúval, mert ő is rájött, hogy jobb így.Ne szalaszd el az életed szerelmét, mert meg fogod bánni később, szerintem.:)

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook