Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szakítás vagy sem? fórum

Szakítás vagy sem? (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
285. 0c97fbb607 (válaszként erre: 284. - A624e044a1)
2007. okt. 15. 15:59

Sajnálom,hogy nem te vagy az igazi neki.De jól tetted ,hogy tisztavizet öntöttél a pohárba.

Így legalább nem áltatod magad.A barátja ne próbálj lenni,mert úgy sem tudnál ezek után.

284. a624e044a1 (válaszként erre: 283. - Képzelet)
2007. okt. 15. 15:50

szia képzelet

Igazad van mindenben. Sajna csak most tudtam elolvasni, amit írtál.

Beszéltem közben a leányzóval, és tényleg nem akar tőlem semmit, egyszerűen nagyon jó barátnak tart. És fülig szerelmes a pasiba, és egyáltalán nem érdekli, hogy a pasi nem szerelmes belé. Emiatt egy kicsit össze is vesztem vele, ill. tuti megharadudott, mert azt mertem neki modani, hogy nem vagyok képes megérteni, hogy állandóan arról mesélt, hogy ő annyira vágyik már a boldogságra, hogy szeresse őt valaki, most meg sz.rt se kap, és mégis ez kell neki. Azt mondja tudja, hogy nem szereti a pasi, tudja, hogy hülyeséget csinál, de neki most ez így jó, és majd reméli kinövi. Egy leányzó ismerősöm azt mondta, aki nagyjából ismeri a story-t, hogy szerinte várjam meg míg a csaj tényleg "kinövi" ezt, mert szerinte is többről volt itt, mint barátság, csak éppen visszajött a képbe a fickó, és most se lát, se hal a csaj. Addig meg éljek én is, kesessek magamnak valakit. Egy idő után úgyis végleg kiábrándul a pasiból, és talán majd rájön, hogy mégis rosszul döntött. Aztán majd akkor eldöl, hogy hogyan tovább. De megmondom őszintén én ebben nem hiszek. Nem tudom elképzelni, hogy ezek után még bármi is lehetne. És nem tudom, hogy hogyan tudnék a barátja lenni (arra kért, hogy legyek neki a barátja)? Most biztos nem. Egyáltalán volt már olyan, hogy egy nő és férfi közötti barátságból lett vmi tartós vmi. Annyira szokatlan nekem ez a helyzet, azért nem is tudok vele mit kezdeni. Van egy jó pár leányzó ismerősöm, akivel jóban vagyok és akivel egy csomó mindent megbeszélek, de ilyen még soha nem történt, hogy közelebb érzetem volna bármelyiküket is.


Úgyhogy köszi, hogy szántatok rám időt, olvasás és írásügyleg is. :)

És keresni fogok egy másik leányzót magamnak. Pontosabban remélem vki majd megtalál engem is, hiszen, mint tudjuk, mindig a nő választ. ;) Bár nem lesz egyszerű, már csak azért sem, mert nem vagyok egy Brad Pitt és akkor még finom voltam. :)

Ezt csak azért írtam, mert lehetőséget azt tuti nem hagytam magam mellett elmenni. :)

És köszi a jókívánságot, most rámfér. :)

283. képzelet (válaszként erre: 280. - A624e044a1)
2007. okt. 11. 13:45

Szia _atis_!

Ne haragudj,de szerintem ennél a lánynál,mint 'szerelem' nem vagy jelen.

Én úgy gondolom,egy ments várat lát benned,és egy kinyújtott kezet,akihez szalad,ha gond van ,és kell a bíztatás.

Hidd el,ha annyira felcsigáztad volna érzelmileg nem érdekelte volna a csajszik véleménye a bulival kapcsolatba. (csak most olvastam el).

Legalábbis ha magamból indulok ki!

Nincs az a csajos buli,amiért lemondanék arról a pár óráról,amit azzal töltenék akire vágyom!

És szerintem nincs az a csaj aki ezt meg nem értené! Igaz,csajok???

Nem akartalak bántani,ezt én így látom!

Nyisd ki a szemed! Lehet,hogy amíg Te erről a lányról ábrándozol,egypár lehetőséget elmenni hagysz magad mellett.

Vagy!!!Mondj el neki őszintén mindent az érzelmeidről. Még mindig jobb a biztos nem,mint ez a bizonytalanság!!!

Így vagy úgy,mi akármit is írunk neked,a tuti válasz ennél a lánynál van!!

Én minden JÓT kívánok Neked!!

282. cskata (válaszként erre: 281. - Cskata)
2007. okt. 11. 12:15
na, ezek szerint nem tévedtünk..:D
281. cskata (válaszként erre: 278. - A624e044a1)
2007. okt. 11. 12:15

:) nagyon bonyolult - és az ember hajlamos "bevonzani" a problémás egyéneket..:) aztán ha egy ilyen megtalál, akkor jó ideig nem menekülsz, mert mindig "elhint" 1-2 olyan dolgot, amivel fenntartja az érdeklődésed, amikor már éppen fel akarod adni az egészet..:)

A lány hány éves egyébként?


egyébként Myly kérdése/megállapítása nekem is eszembe jutott már..;) korodhoz képest nagyon "fiatalosan" kezeled a helyzetet - de lehet, hogy csak a mi radarjaink érzékelik rosszul a helyzetet..:)

280. a624e044a1 (válaszként erre: 279. - 0c97fbb607)
2007. okt. 11. 12:11
Nem szoktam sehova valós paramétereket beadni. :) Paranoia. :)) Se nevet, se címet, se életkort, se semmit. Ide azt sem tudom mit állítottam be? Se életkornak, se címnek, stb. Azt sem tudom, hol kell megnézni, de mindjárt megkeresem. :)
279. 0c97fbb607 (válaszként erre: 278. - A624e044a1)
2007. okt. 11. 11:18
Az a születési évszám ugyen nem fedi a valóságot:)
2007. okt. 11. 11:13

sziasztok,

Tisztára mint vmi irodalomórai verselemzés! :))

Akkor sorrendben:

myly (276): én is így szeretném, akarom értelmezni, majd elvállik ;)

cskata (275): nyilván tetszik, különben nem görcsölnék itt :) Nyilván tudja, bár nem mondtam neki soha. Amúgy egy kicsit bonyolultabb a helyzet, minthogy (ki)használjon. Azt tudom, hogy nagyon ragaszkodik hozzám. Sok mindent megbeszéltünk annak idején, és még most is. Ha én nem keresem 1 napig, ő biztos ír, telefonál, stb., hogy mi a helyzet.


Amúgy azt én sem csípem, hogy ha hívom nem mondja el ha nem ér rá, hanem ködösít. Később úgyis minden kiderül és ez csak megöli bennem azt, hogy megbízzak benne. Különben ezt csak az elmúlt 1 hónapban csinálja, mióta megint felbukkant az ex.


Azt még eddig nem írtam, hogy egy helyen dolgozunk. Nem sok jelentőssége van. És egyszerű munkatársak vagyunk, nincs alá, fölé rendeltségi viszony. :) Viszont emiatt többször összefutunk a kelleténél.

Tegnap az az egyik felső volt rajta, amit én választottam neki. :) A boltban úgy kellet rádumcsizni, hogy legalább próbálja fel. Délelőtt összefutottunk a folyóson és teli vigyorral mondta, hogy nem tudja mi van ma, de mindenki megdícséri milyen csini, mintha nem is ő lenne, hanem valaki más. Mondta, hogy ez biztos a top miatt van. Szóval nagyon örült. Nem mintha bármi jelentőssége lenne, de azért jó volt látni, hogy örül neki.

277. 0c97fbb607 (válaszként erre: 275. - Cskata)
2007. okt. 10. 21:02
vagy : amit meg akarsz tenni ,azt tedd meg:)))
276. cskata (válaszként erre: 273. - A624e044a1)
2007. okt. 10. 19:58

érezhető, hogy nagyon tetszik Neked ez a lány (ezt ugyebár már ő is tuti tudja) - de azért ne hagyd Magad "palira venni"!

Ha jelentkezel, progija van - ha nem jelentkezel, kapálózik utánad.. nehéz eset az ilyen ember, csak "használja" a másikat! (szerintem!!!:))


Jajj, semmi baj (mármint azzal, hogy ki mit mondott) - nem azért írtam, hogy kijavítsalak!:)

275. cskata (válaszként erre: 274. - 0c97fbb607)
2007. okt. 10. 19:52

vagy egy üzenet, hogy "azt csinálsz, amit akarsz.."

:)))

nem egyértelmű..

2007. okt. 10. 18:28

"Álmodd azt, amit álmodni szeretnél; Menj el oda, ahová szeretnél; Próbálj meg annak lenni, aki valóban lenni akarsz, mert csak egy életed van és csak egyszer tehetsz meg olyan dolgokat, amit meg akarsz tenni.“



Ez egy "rejtjeles üzenet",hogy bögd már ki végre mit akarsz és ne húzdd az időt.

Persze ez nem jelenti azt ,hogy ő igent mondd:)

273. a624e044a1 (válaszként erre: 272. - Cskata)
2007. okt. 10. 18:02

szia cskata

Nincs lelki hullámzás (de aztán lehet, hogy rosszul látom magam), egyszerűen egyik serpenyőben van, hogy egy végtelenül kedves, aranyos csajszi, a másikban, hogy ilyen dolgai vannak, és tipródom magamban, hogy hagyjam a fenébe, vagy azért még "küzdjek". Bár az utóbbi időben sajnos túlsúlyba került az első változat. Lehet ezért nézek ki, és érzem is magam még tanácstalanabbnak. És legfőképp azért mert tényleg nyomja ezeket a "kamu" szövegeket. Most is visszaírta, hogy "bocsi de ma nem tudunk, mert barátnőzök, sorry". Aztán holnap lehet kiderül, hogy megint a régi pasi. De akkor tuti ez volt az utolsó lépésem felé.

Szóval nemcsak én nem értem ezt az idézetet. Jól van, azért kicsit megnyugodtam. :)

Azt, hogy nem tudja mit akar velem, azt már én is régen sejtem/tudom. Ezért is írtam ide, hátha okos nők jobban tudják, hogy merre lenn érdemes az arra? :)

Lehet, hogy Te írtad, hogy keressek mást, nem néztem vissza. Bocsi, ha rosszul emlékeztem. Nem akartam másnak tulajdonítani a jótanácsot. :)Amúgy, mint írtam én is kezdek egyre jobban erre az álláspontra jutni.

272. cskata (válaszként erre: 271. - A624e044a1)
2007. okt. 10. 17:46

hááát, hallod.. ez a csajszi nagyon tudhat valamit, ha ilyen lelki hullámzást tud előidézni Nálad úgy, hogy lényegében még semmi sem történt..:(

Az sms-ét én sem értem (pedig nő volnék..:DD) - bocsi, de nekem kicsit olyan teátrális.. az élet nagy bölcsességei.. Ha Te felvázoltad neki a helyzetet (részedről), akkor arra sztem írja meg az ő véleményét "konyhanyelven", ne ilyen "kamu" szöveget, amit 100 féle módon lehet értelmezni..

No meg ez a mosok és egyedül akarok lenni - közben meg mégsem.. Én nagyon nem csípem az ilyet..:S

Valószínűleg halvány gőze sincs róla, hogy mit akar Veled, de az ex-pasijától nem nagyon akar elszakadni szerintem.. (különben mosott volna és nem mozizni megy..)

Bocsi, nem akarlak lelombozni - ráadásul ez csak az én véleményem, az alapján, amit ide írtál, szóval erre most nem kell alapozni!:)

Én írtam sztem a kevésbé problémás lányt - és az újabb események után is tartom magam hozzá!:)

2007. okt. 10. 17:15

Sziasztok, Aranyosak vagytok. :)

Sajna nem ilyen egyszerű a story. Már magam is kezdek arra az álláspontra jutni, amit azt hiszem Panna javasolt, hogy keressek egy másik kevésbé problémás leányzót.

Szóval hívtam hétfőn, hogy este mit szólna hozzá, ha találkoznánk. Azt mondta szívesen találkozik velem, csak ne hétfőn, mert egyedül akar lenni, meg mosnia kell. Mondtam ok. Erre kedden kiderült, hogy a pasival volt moziban.Ppuff. Egyedül, mosás. Na persze. Szóval akkor azt mondtam, hogy felejtős a dolog. Ma megint beszéltünk és tök aranyos volt. Kiderült, hogy kedden meg egyedül volt. De én nem akarok olyanba belemenni, hogy minden páros nap én, páratlanon meg a másik pasi. Felejteni kellene az egészet.

Amúgy tegnap (kedden) beszéltem vele, de csak futólag tudtam. Nem így kellett volna, de egyrész már nagyon ki akart belőlem jönni :) másrészt csinált valamit, amitől nagy lelekiismeret furdalása volt, és emiatt nagyon aranyos volt. Végülis nem lepődött meg, de semmi külön sem történt.

Viszont később ezt küldte:

„Álmodd azt, amit álmodni szeretnél; Menj el oda, ahová szeretnél; Próbálj meg annak lenni, aki valóban lenni akarsz, mert csak egy életed van és csak egyszer tehetsz meg olyan dolgokat, amit meg akarsz tenni.“

Most ezt értelmezhetem úgy is, hogy ha magamra vetítem, akkor tegyem meg, amit meg kell tenni. :)

De akár úgy is, hogy ő megteszi, amit megtesz.

Szóval most tök tanácstalan vagyok. Már megint. Egyrészt tök jó lenne, ha összejönne, másrészt viszont félek, hogy nem tud ettől a pasitól elszakadni.

Ma megpróbálok vele megbeszélni egy talit, aztán megteszem, amit meg akarok tenni. ;) De félek, hogy ma megint a másik pasival találkozik. :(

270. Panna1 (válaszként erre: 266. - A624e044a1)
2007. okt. 9. 01:00

Hát igen, még önmagunk előtt is vannak meglepetéseink.

Remélem továbbra is jól alakulnak a dolgaitok! Megszabadulhatna már attól a kétarcú pasitól végleg!

2007. okt. 8. 13:38
Kérj tőle randit!!!
2007. okt. 8. 13:38
Csábítsd el!!!:))
267. 0c97fbb607 (válaszként erre: 266. - A624e044a1)
2007. okt. 8. 13:38
Beszélj már vele!:)))))
266. a624e044a1 (válaszként erre: 265. - A624e044a1)
2007. okt. 8. 13:37

Hát mit mondjak? Ti nők tiszta meglepetés vagytok.

Beszéltem ma a leányzóval, pontosabban ő akart velem beszélni. Tisztáztuk a hétvégi félreértést és hihetetlenül jó fej volt, mondta, hogy nem haragszik, mesélt mi volt hétvégén, stb. :)

2007. okt. 7. 23:37

Hogy, hogy sikerült a beszélgetés? Erről majd később.

Igen van a pasinak csaja, nevezzük őt elsőnek. Szóval mikor a leányzóval (akit hívhatunk másodiknak) összejött a pasi, akkor szakított az elsővel. De néhány hónap múlva megint összejöttek, így az elsővel csalta a másodikat a pasi. Ez után szakított a második a pasival.

Hogy mit vár a leányzó? Azt nem tudom, ti vagytok a nők, talán ti tudjátok. Én nem tudom. Gyakorlatilag most a másodikkal csalja a pasi az elsőt.

És a beszélgetésről: péntek délután megbeszéltük, hogy elmegy vásárolni rucit, mert hétvégén bulizni megy a csajokkal vidére. Ha végez felhív, és akkor dumcsizunk. Aztán úgy alakult, hogy mégis együtt mentünk rucit venni neki. Hívott, hogy menjek vele. Korábban együtt vásároltunk neki. Szeretett velem magának ruhát venni. És mit mondjak és is szerettem vele. Utazás és a vásárlás alatt nem akartam előhozni a témát, az ilyet valami nyugodt helyen beszélje meg az ember.

A vásárlás most is nagyon jól sikerült. Voltunk náhány boltban, felpróbált sok rucit. Ilyenkor mindig együtt eldöntjük, hogy jól áll-e neki és ha neki is és nekem is tetszik, akkor megveszi. :) Most is választottam neki 2 felsőt, ami neki kiakasztva nem tetszett, de mondtam, hogy mindenképpen fel kell próbálnia. Belement és a végén ezeket vette meg, mert ezek tetszettek neki is a legjobban, miután felpróbálta. Tényleg jól álltak rajta. :) Azt mondta, hogy ezentúl csak velem jön el rucit venni, mert nagyon szeret velem vásárolni, és már megint azt vette meg, amit én választottam ki.

Eztuán elmentünk hozzá, és azt mondta menjek el vele másnap bulizni, mert szeretné. Ha egy kicsit iszik, akkor különösen jófej, így arra gondoltam, hogy inkább szombaton beszélek vele. Aztán este még beszélgettünk, majd eljöttem tőle. Mikor elköszöntem azt mondta, nagyon jól érezte magát, és nagyon édes voltam. Mondjuk ilyeneknek már nem dőlök be, de azért jól esett. Közben kiderült, hogy még néha kavar a pasival, ez mondjuk viszont sz.rul esett.

Aztán szombaton már éppen indultam volna vidékre utána, mikor küldött egy smst, hogy nem menjek, mert a barátnői nem akarják, mert ez egy csajos buli és a többiek sem hoztak pasit, így azt mondták neki, hogy ő se hozzon. Erre felhívtam, hogy mi van? És azt mondta, hogy ő szeretné ha mennék, de a többiek nem, így értsem meg, hogy nem tud kétfelé szakadni, ne okozzak neki lelkiismeret furdalást. Erre egy kicsit mérges lettem rá, és elköszöntem tőle, majd letettem a telcsit.

Vasárnap hívtam, hogy mi újság, és azt mondta, hogy haragszik rám, mert kinyomtam a telefont, neki még senki nem nyomta ki a telefont (mellesleg nem nyomtam ki), és nem értettem meg őt. Meg olyat is mondott, hogy tanulságos volt. Szerintem a barátnői is oltották, hogy ilyen "hülye" pasival, aki nem érti meg, ne foglalkozzon, pedig nem is ismernek, van olyan is, akivel soha nem is találkoztam. Mondtam neki, hogy ne haragudjon, igaza van, megértettem és nekem van lelkiismeret furdalásom a történtek miatt. De mondtam neki, hogy pénteken is tudta, hogy csajos buli lesz, akkor miért mondta, hogy szeretné, ha elmennék. Azt mondta, nem gondolta, hogy ez ekkora problémát okoz a csajoknak ha én is megyek. Végülis azt mondta nem haragszik, de én tudom, hogy igen és azt is tudom, hogy csalódott bennem. Kértem, hogy találkozzunk fél órára, de nem akart.

Szóval egy idióta pasi vagyok, valószínűleg elcsesztem, ahogy csak lehetett. :(

Ezek után esélyt sem látok arra, hogy akár csak beszüljünk is valamikor. Azt hiszem a storynak itt a vége. Most eléggé sötéten látom a dolgot.

Hát lehet véleményt írni. :)

264. Panna1
2007. okt. 5. 23:32

Hogy hogy sikerült az esti beszélgetés?

Azt eddig nem is említetted, hogy a pasinak csaja is van! Hát akkor mit vár a te kedves leányzód?

263. a624e044a1 (válaszként erre: 261. - Cskata)
2007. okt. 5. 16:55

Hát köszönöm hölgyek a hozzászólást.

Elgondolkodtam rajta. Sajnos én is úgy érzem ott van nálatok az igazság.

Ami cskata 1. pontját illeti. Nem kell 3. fél, mert van a pasi és a leányzó mellett még valaki. Nem, nem én. A pasi csaja. Ugyanis az is képben van, nem is kicsit. És az 1. pontod talált, sülyedt, úgy ahogy van.


Viszont végképp nem tudom mi legyen. Most írt, hogy szeretné, ha elmondanám, hogy mi bánt. Szeretne este velem találkozni. Csak nem tudom, hogy elmondjam-e neki? Nehéz ügy. Bár ennél valószínűleg rosszabb már nem lehet a helyzet, ha el is mondom neki.

2007. okt. 5. 15:57

"Elmondjam neki, hogy hiányzik a társasága, a lénye? Hogy szeretnék sok időt vele tölteni, mert sokat jelent nekem, stb. "

Pontosan.

Mit veszíthetsz?Mi a fenén meditálsz ennyit?

261. cskata (válaszként erre: 259. - A624e044a1)
2007. okt. 5. 15:20

osztom Panna véleményét!


Két dolog szerintem tisztán látszik:


1. a csajszi szerelmes az ex(jelenlegi)pasijába - csak nem az ő vágyai szerint zajlanak ott a események, ezért hullámzanak annyira az érzései a pasival kapcsolatban.. szerelmes belé, viszont nem azt kapja amit szeretne, ezért folyamatosan elhatározza, hogy befejezi és nem jelent neki semmit a pali - de amint az a kisujját nyújta, vetődik érte a lány.. (ezt egy ideig el lehet játszani, de hosszútávon valamelyik bedobja a törölközőt - valószínűleg egy harmadik miatt - és akkor lesz majd lejátszott a meccs..)


2. szerintem Te "aranytartalék" vagy..:( ami egyúttal azt is jelenti, hogy esélyed azért van nála, de most nem Te vagy pól-pozícióban..

És jól érzed, a hiúság is okozhatja, hogy mostanában "zaklat", mert ha valaki rendszeresen rajong az emberért, majd egyszercsak ezt hirtelen beszűnteti, akkor hiányérzetünk támad...;) és elkezdünk azon agyalni, hogy mi történt és miért nem akar már annyira az illető velünk lenni, mint azelőtt.. (hiszen mi még mindig ugyanolyan szépek és kívánatosak vagyunk..:DD)


Azt, hogy mit tegyél - nem lehet megmondani..

Ha elmondod neki, hogy hiányzik Neked és hogy szeretnél sokat vele lenni, akkor Te lényegében megteszel mindent az ügy érdekében - és ha ő esetleg vissza is utasít, nem maradnak Benned kérdések a későbbbiekre és megbánás, hogy "mi lett volna, ha.."!

Ha "lerázod" és megvárod, hogy befejezze a faggatózást, akkor lehet, hogy tényleg az lesz a vége, végleg.

Köztes megoldás: hogy nem mondod el, mit érzel, de tartod vele a kapcsolatot és "kivársz".. Kivárod, míg végleg besokall a pasiból és esetleg (!!!) Veled kezd kapcsolatot.. de arra megintcsak nincs garancia, hogy nem hiába vársz rá..:S


Hááát.. passz..:)

Szerintem azért nézelődj bátran a környezetedben - lehet, hogy akad egy kevésbé "problémás" és érzelmileg stabilabb lány is, akiél egyértelműen Te leszel a befutó!;))

Sok szerencsét!:)

260. Panna1
2007. okt. 5. 14:46

Szerintem tartsd a távolságot! A lány maga sem tudja, mit akar. Ha szerelmes még a másik pasiba, akkor így egyszerűen nem fogja otthagyni, és hozzád rohanni. Márpedig sztem akármit mondd, szerelmes még, csak a szíve vívódik az eszével, ezért mond éppen mindig mást, attól függően, hogy melyik kerekedik felül. Én is sokáig éltem így egy kapcsolatban, és akkor tudtam csak kimondani a végleges sziát, amikor képbe került egy másik fiú, aki megdobogtatta a szívemet. De ez egy hosszú kapcsolat vége volt.

Másrészt: ebben helyzetben sztem kicsit a biztonsági-talonba helyezett szerepét osztotta rád.Azaz, tudja, hogy ott lennél neki, de ott a másik pasi, akit még szeret.Azt írtad, hogy amikor összemelegedtetek, tetszett neki a dolog. (Ez biztos? Vagyis kellettél neki férfiként is, vagy "csak" barátként?) Magamról tudom, hogy ha van valaki, aki egy kicsit érdekel, de nem annyira, hogy lépjek, ha feltűnik az oldalán egy rivális, egyből el tudom dönteni, hogy kell-e nekem, vagy sem.

Szóval sztem próbálj továbblépni, és foglalkozz mással is, és ha találkozol az igazival, akkor már úgysem fog érdekelni. Ha meg nem az igazi akad az utadba, még mindig ott a lehetősége, hogy ez a lány kétségbeesik (ha mással vagy), rájön, hogy mit veszíthet és akkor nem kell majd erőlködnöd, hogy összejöjjön a dolog.

2007. okt. 5. 09:47

Hahó! Van itt valaki? :) Pöttynyit leült a topik. De nem baj, mindjárt felhozom. ;)

Ha van itt mégis valaki, akkor egy kis segítség jól jönne a kedves fórumlakó hölgyektől.

Szóval még mindig én, a korábbi story-val kapcsolatosan (előzmények lejjebb).

A beírásom óta nem sok minden történt. Nem nagyon találkoztam a leányzóval, csak érintőlegesen, ami annyit jelent, hogy 2-3x összefutottunk valami közös társasági eseményen. Én próbálom tartani a 3 lépés távolságot, így ilyenkor csak néhány szót váltunk. Hívni nem hívom, nem írok neki, csak max. ha előtte ő írt. Viszont az elmúlt időben, amióta nem hívom (előtte sokat hívtam csak dumcsizni, vagy közös program miatt, hogy elhívjam, stb.), azóta sms-seket, email-eket küld 2 naponta, és azt kérdezi, hogy mi van velem, látja, hogy valami nem stimmel. Én azt írom neki vissza, hogy minden ok, de nyilván érzi, hogy nem így van, mert visszaírja, hogy nem hiszi.

És ezzel kapcsolatban egy kérdésem lenne az itt ólálkodó nálam okosabb gyengébb nemhez. :)

Elmondjam neki, hogy hiányzik a társasága, a lénye? Hogy szeretnék sok időt vele tölteni, mert sokat jelent nekem, stb.

Vagy hagyjam a francba az egészet, és továbbra is írjam, hogy minden ok, aztán egy idő után megunja?

Az eszem azt mondja, hagyjam az egészet, de nyilván a szívem mást mond.

Amit nem értek, hogy mi a francnak írogat nekem állandóan, és kérdezi, hogy mi van velem? Nem hiszem, hogy ennyire érdekelné, ha nem jelentek neki semmit. Vagy csak a hiúságát bántja, hogy nem foglalkozom vele? De az is lehet, hogy túlkombinálom, bár a 2 naponkénti "zaklatás" talán nem ezt tükrözi.

A történethez hozzátartozik, hogy valószínűleg még mindig kavar a korábbi pasival a leányzó. Azért valószínűleg, mert az utóbbi időben semmit nem tudok a leányzóról, mert nem beszélünk.

Szóval érdekelne több leányzónak is a véleménye, hogy vmi hasonló szituban mi motiválja őket, és szerintük mi lenne a normális reakció a pasi részéről, mit várnának el? Tudom, hogy mindenki más, de talán több véleményből össze lehetne rakni valami. Mint látszik én nem látom, mi lenne a jó lépés. :)

258. a624e044a1 (válaszként erre: 255. - Biológus)
2007. szept. 27. 19:50

Köszönöm a hozzászólásokat és Kedvesek vagytok, hogy ilyeneket írtok, de amennyire ismerem a nőket, ennek lőttek. Pedig ő a legtündéribb tündér akit ez a golyóbis a hátán hordott (persze jelenlévők is ott vannak a toppon ;) ).

Azt meg nem hiszem, hogy fordul a kocka. Ő tudja, hogy többet jelent nekem, de ő barátnak tart. Mondjuk az látszik, hogy nem tudja mit is akar. Egyszer azt mondja, hogy csak barát neki a pasi és nem szerelmes bele, mert azzal, hogy megalázta kiölte belőle a szerelmet íránta, és nem akar semmit tőle, később meg azt mondja (pl. 2 órával később), hogy imádja őt, de tudja, hogy hosszú távra nem tervezhet vele. Egyszer azt mondja, hogy nem aludna nála, mert csak barát, utána meg közli, hogy olyan jó lenne, ha ott aludhatna. Ez nekem teljesen fura, meg ahogy próbál meggyőzni engem, hogy a pasi neki csak barát, és megmondta neki a csaj, hogy nyitott szemmel jár, és ha megtalálja a szerelmet, akkor nem fognak többet találkozni, és ezt meg kell értenie. Mármint a psinak. És a pasi azt mondta, hogy ok. Örület. És ezt hallgatom már egy hete. A múlt héten nagyon el volt keseredve, küldött egy sms-t én persze felhyvtam és beszéltünk, majd amilyen hülye vagyok odamentem hozzá beszélgetni, ápolni a lelkét. Ahelyett, hogy hagynám a francba. de hát ilyen vagyok, nem tehetek róla. :)

Mondjuk azt sem értem, hogy pár nap alatt hogyan fordulhat akkorát a kocka, hogy még vasárnap annyira szépvolt minden, szerdán meg már azt mondja, hogy nincs ideje rám és ne zaklassam.

Mint korábban írtam, nem hiszem, hogy egyhamar rájön mekkorát tévedett és talán hagyja elmenni maga mellett a boldogságot.

A szívem még reménykedik, az eszem tudja, hogy nem szabad.

Amúgy dehogynem bánom, bánom, hogy nem mutattam ki neki korábban, hogy sokat jelent nekem. Így utólag visszagondolva az eseményeket, és amiket mondott nagy esély lett volna rá, hogy összejöjjünk.

De valamennyire boldog is vagyok. Mert mi van ha összejövünk, és két hét múlva keresi a volt pasija, és visszamegy hozzá, mint most is. Biztos ez történt volna, mert a régi pasiba még szerelmes volt. Akkor lekaparnám a tapétát a falról. Így meg csak egy kicsit csalódtam. Már megint.

Ketten is írtátok, hogy talán fordul a kocka, vagy rájön, hogy mit szalasztott, és még egy kicsit várjak. Ezt komolyan így gondoljátok, vagy csak bíztatásnak szántátok? Mert én személy szerint nem hiszek ebben. De hát én aztán nem értek a nőkhöz. :)

257. CooBy (válaszként erre: 253. - Sofiona)
2007. szept. 27. 16:36

Hát ezúton köszönöm mindenkinek a véleményét!


Az biztos, hogy megalázottnak érzi magát, sokszor nagyon hülyén viselkedtem vele.

Istenigazából nem tudom, hogy mit tegyek. Nem akarom elveszíteni, és ha még van egy hangyányi remény, hogy újra együtt lehetünk, azt meg akarom próbálni. Ezért nem merem én azt mondani, hogy akkor végleg vége, mert akkor egész életemben ez miatt fogok bánkódni, hogy mi van mégis... Lehet az lenne a legjobb, hogy ha el tudnék költözni. Akkor talán kiderülne, hogy hiányzok e még neki. De az is lehet, hogy pont arra vár, hogy én mondjam ki, hogy én lépjek ki az életéből, mert az mégis csak könnyebb.

Mostanában mikor hazaér csak azt látja, hogy sz@r kedvem van - hisz nagyon szenvedek ez miatt - és az baja, hogy mindig ezzel nyaggatom. Úgyhogy szerintem egyelőre mást nem tudok tenni, mint jópofát vágni hozzá, mint ha semmi sem történt volna, és próbálok kedves lenni hozzá, mint egy jó barát. Aztán majd meglátjuk hogy mi lesz.

256. df407f1c2a (válaszként erre: 254. - A624e044a1)
2007. szept. 27. 08:58
Így -így!!!!!később tutira rájön és akkor bánhatja ,mert késő lesz.......drukkolok neked ,ne add fel egy ideig biztos nagyon :::szar lesz neked,!!!!de kívánom,hogy találj egy olyan embert akit nagyon szeretsz ,és ő viszont szeret.......
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook