Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szabad szoptatás alatt önbarnítót használni?Van aki használ is? fórum

Szabad szoptatás alatt önbarnítót használni?Van aki használ is? (tudásbázis kérdés)


12. sereva
2008. júl. 1. 08:17
Szeintem is lehet.De nagyon kell,hogy barna legyél?
2007. jún. 13. 16:14
Szabad. A önbarnítóknak semmi köze a tejképzéshez.
2007. jún. 13. 16:05
Én használok, eszembe nem jutott, hogy nem lehet. Annyi, hogy a cicimet egyáltalán nem kenem be, mert akkor, nem szopizna:) Testáplóval sem szoktam, mert nem szereti.
2007. jún. 5. 18:02
Eszedbe ne jusson!!!
2007. máj. 15. 23:00

Eleinte én is csak úgy jutottam el szoliba,hogy a párom, vagy anyu addig kint tologatta a kicsit, vagy elrohantam mikor aludt :)


A szoli / nap azért annyival jobb, hogy ott D vitamin is képződik, a bőrnek is jót tesz, és jókedvet csinál (nekem legalábbis) :)


Az önbarnitó meg annak is jó, akinek érzékeny a bőre, sok az anyajegye, nem szereti a szolit.

7. mongi (válaszként erre: 6. - Rencsi85)
2007. máj. 14. 23:16

Én tudom,nekem se volt időm nagyon napozgatni,bár a szoli az belefért.

Mint már említettem,szerintem használhatsz önbarnítót.Ha a terhesség alatt lehet,akkor úgy logikus,hogy szopi alatt is lehessen.A védőnőd tuti tud tanácsot adni.

6. rencsi85 (válaszként erre: 3. - RareMama)
2007. máj. 13. 22:09
Köszike!
5. rencsi85 (válaszként erre: 4. - Walterka)
2007. máj. 13. 22:09
Köszike!Biztos igazad lehet!De tudod egy pici mellett próbálj meg napozni,vagy szoliba menni!Nekem ez most lehetetlen!
2007. máj. 13. 15:37

Egyre ideálisabb az idő a napozásra. Szerintem a jó szín elérésére inkább napozzál, így még D-vitamin is jut a szervezetedbe. Ha nincs rá lehetőséged, akkor szoláriumoz.

Az önbarnító krémek különböző vegyianyogokat tartalmazznak, melyek a szervezetbe jutba kiválasztodnak az anyatejbe, és kitudja milyen hatással lehetnek a babára.

2007. máj. 13. 14:43

Várd meg mig beszivódik, h ne nyalogassa le a baba.

De a szoli sem károsabb ilyenkor, mint egyébként.


Kérdezd meg a dokidat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


A tejcsi fontosabb,mint a jó szin!!!

2007. máj. 13. 14:17
Hogy szoptatás alatt lehet-e,azt nem tudom pontosan,de én a terhességem alatt azt használtam.Ebből arra következtethetnék,hogy lehet.
2007. máj. 13. 14:12
Szabad szoptatás alatt önbarnítót használni?Van aki használ is?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook