Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Symicia fogamzásgátló fórum

Symicia fogamzásgátló (beszélgetős fórum)


2021. jan. 7. 14:34
Volt egy kis vérzésem pár napja akkor még tartót a gyógyszer de az elmúlt tegnap
2021. jan. 7. 14:32
Én is olvastam ezt amit itt leirt a betegtajekozato és nagyon sokan körülöttem azt mondták hogy legfeljebb 1 hetet várjak és utána simán lehet gumi nélkül
4. andi6020 (válaszként erre: 3. - Ba7da9cfc0)
2021. jan. 7. 11:15
"A Symicia szedését a ciklus első napján (azaz a menstruáció első napján) kezdje el. Ha a Symicia szedését a menstruáció első napján kezdi el, már azonnal védett a terhességgel szemben. Elkezdheti a szedést a ciklus 2-5. napján is, de ilyenkor az első 7 napban további védekezést (például óvszert) kell alkalmaznia."
3. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 1. - Luna111)
2021. jan. 7. 10:56

Az első hónapban még végig védekezni kellett volna!

Simán lehetsz terhes, mivel pont a peteéréz közeledtével kezdtetek el gumi nélkül szexelni.

Vegyél tesztet.

De lehet, hogy csak most áll be a szervezeted a gyógyszerre.

2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Luna111)
2021. jan. 7. 10:38

3.-4. napon kell megjöjjön. Olvasd át a tájékoztatót.

Terhes amúgy lehetsz, ha élsz szexuális életet.

2021. jan. 7. 10:01

Sziasztok meg elege tudatlan vagyok most kezdtem el szedni a symicia nevű fogamzásgátlót és most van 3.napja hogy elfogyott a gyógyszer a mensim viszont még sehol 4 napja volt maszatolasos vérzésem ami tegnapig tartott az lett volna a mensim?Most el is kaptam valami nyavajas vírust annak lehet hozzá közé? Terhes nem lehetek ha az első szemet a mensim első napján kezdtem és mikor először csináltuk gumi nélkül 10.szemet vettem be és element bennem.

Valaszokat előre is koszonom

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook