Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Symicia fogamzásgátló tabletta fórum

Symicia fogamzásgátló tabletta (beszélgetős fórum)


5. Amaunet (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 3. 15:33
Ez így van.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Amaunet)
2021. febr. 3. 15:21
Azért mert előrébb szerettem volna hozni a menstruációm kezdetét és nekem azt mondták hogy ha előbb kezdem el az nem vja csak ha kesob
2021. febr. 3. 15:19

"Egy csomag 21 tablettát tartalmaz. Minden tabletta mellett nyomtatva megtalálható a hétnek az a napja, amikor be kell venni. Ha például a szedést szerdán kezdi, kezdje a "Szerda" felirat melletti tablettával. Kövesse a csomagon lévő nyíl irányát, amíg mind a 21 tablettát beszedte.

Ezt követően 7 napig ne vegyen be tablettát. A 7 tablettamentes nap során (tablettaszedési szünetnek is nevezik) vérzésnek kell kezdődnie. Ez az úgynevezett "megvonásos vérzés", ami rendszerint a tablettaszedési szünet 2. vagy 3. napján jelentkezik.

Az utolsó Symicia bevételét követő 8. napon kezdje el a következő csomag szedését (a 7 tablettamentes napot követően) akkor is, ha a vérzés még tart. Ez azt jelenti, hogy a következő csomagot a hét ugyanazon napján kell elkezdenie, és a megvonásos vérzésnek minden hónapban azonos napon kell kezdődnie.

Ha így szedi a Symiciát, védve van a terhesség ellen azon a 7 napon is, amikor nem szedi a tablettát."

[link]


Leírják, jelölik, hogy a hét melyik napján melyiket kell bevenni. Hogy a hét ugyanazon napján fog kezdődni a következő lap szedése.

Ehhez képest miért kell eltérni? Követni kell az utasításokat!

2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 3. 15:18
Nem.
2021. febr. 3. 14:52
Sziasztok most szedem 2 hónapja a gyógyszert és már a 3dik napnál járok a szünetben az előző szünet után nem a 8dik nap szedtem be a gyógyszert hanem a 7dik ezáltal ha jól tudom akkor a 2dik nap kellet volna megjonnie mert elozobek a 3dik nap jött és semmi aggódnom kéne? Köszönöm előre is a tanacsaitokat

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook