Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Sűrgősen kitartó fogyitársat keresek!!!! fórum

Sűrgősen kitartó fogyitársat keresek!!!! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 ... ❯❯
2010. jún. 15. 12:40

Mindegy az , hogy mi a neve a diétának itt mindenki azon van , hogy le fogyjon és ezt próbálja mindenki minél egészségesebben tenni.

Kinek melyik fogyi jön be .

2010. jún. 15. 12:38

Igen indítottam már több fórumot is , mert nekem szükségem van olyan fogyi társakra akikkel meg lehet beszélni a dolgokat , ezért vannak fórumok .

A 90 napos diétáról már hallottam sok jót és rosszat is ezért indítottam fórumot , mert kíváncsi voltam mások tapasztalataira , de szerintem ez nem nagy gond , és arra jutottam , hogy inkább visszatérek a személyi edző tanácsaihoz.

Egyébként ezt a fórumot is én indítottam :)

Én nem mondtam senkinek , hogy követnie kell az én étkezésemet , csak meg kérdezték , hogy csinálom és én leírtam , az más dolog hogy ez neked nem tetszik , te az Atkins - ben hiszel ...ennyi :)

363. *Csajszi* (válaszként erre: 361. - Funny.suzie)
2010. jún. 15. 12:28
Amit Te csinalsz az leginkabb Testkontoll, ott nem keverik a szenhidratot feherjevel, nagyon egeszseges tud lenni :) De pld egy fozelek (amirol Zsanzi ir) lehet feheje + szenhidrat kevereke siman szoval az megint mas teszta. No mindegy, tenyleg nem kotozkodni akartam en, csak jo ha ertem mit miert csinalok, nem csak csinalom. En szeretem tudni a dolgok miertjet :)
362. *Csajszi* (válaszként erre: 360. - Zsanzi88)
2010. jún. 15. 12:24
Haaaat, megint azt hiszed kotekszem, de nem en inditottam az elmult 1 honapban ket 90 napos formot is :DDD
2010. jún. 15. 11:58

alátámasztani én sem tudom, de amit zsanzi magyaráz, azt már én is hallottam, szintén edzőtől. De mondom alátámasztani én se tudom :)

Ha csak azzal nem, hogy zsanzinak bejön :D :D


Egyébként nem teljesen azt csinálom, amit ő, de szerintem nekem is bevált: egyféle ételt eszek egyszerre (jobb az emésztésem és ez tény :) ) Mármint salátát, v. gyümölcsöt, v. húst (ha netán eszek, akkor nem keverem más szénhidráttal).


Ja, és nem kötözködni akarok vagy ilyesmi, senkivel :), csak a véleményemet írtam le :)

Csajszinak abban igazat adok, hogy az abszolút tanácstalanok miatt kell az értelmes alátámasztás.

2010. jún. 15. 11:57

Emésztés szempontjából nem mindegy.

De te más diétában hiszel és ennyi , én élet módot váltok és nem x napos csoda diétákat csinálok.

Ennyi :)

359. fatty girl (válaszként erre: 347. - Zsanzi88)
2010. jún. 15. 11:43

van naplóm ott vannak a dolgok :) megpróbálok egészségesen pl ma ettem reggel dinnyét ebédre meg spenótot , tojással

igen, köszi hasznos volt :)

2010. jún. 15. 11:30

Dehat teljesen mindegy hogy mixeled-e az eteleket vagy nem, ha csak annyit eszel, hogy jol lakj vele :DDD A problema a tulevessel kezdodik, azt lehet CSAK fozelekkel is meg CSAK sima sult hussal is nem feltetlen kell hozza a ketto egyutt.

Amugy meg persze mindenki abban hisz amiben akar, de egy kis (ertelmes) alatamasztas nem jon rosszul, foleg ha abszolut tanacstalanok is olvassak a forumot :)

2010. jún. 15. 11:23

Ha pl főzeléket eszel annyit , hogy jól lakj vele akkor könnyebben emészti meg a gyomor mintha még sült hust meg kenyeret is ennél hozzá!!!

Egyébként meg mindenki abban a fogyiban hisz amibe akar nekem be vált nem kellet nagyon drága és bonyolult kajákat készítenem hanem ehetem ua. amit a páromnak is készítek csak kicsit egészségesebb formában .

2010. jún. 15. 11:14
Csak azt nem ertem ebben, hogy a gyomrom, honnan tudja (az elfogyasztott mennyisegen kivul), hogy elsot es masodikat is ettem? :o Ha eszek egy fel adag levest meg egy fel adag zoldseges valamit, az igazabol egy adag etel (mintha mondjuk a levest nem ettem volna). Nem kotozkodni akarok, de szerintem ez az elmelet nem annyira allja meg a helyet. Ha csokkentett adagok miatt javasolta volna OK, ha testkontrollos elv miatt - kicsit santitva - de OK. Viszont igy... hat nemtudom. Ha ezzel igy fogysz, az nem az elmelet miatt van, hanem a kevesebb energia bevitel miatt.
2010. jún. 15. 11:09

Nem ...

Lehet , hogy rosszul fogalmaztam :)

Személyi edző látott el egy csomó jó tanáccsal meg heti étrenddel ( nem személyre szabott) és mivel edzés mellett éhezés nélkül a heti 1 kiló fogyásom meg volt ezért gondoltam próbálok segíteni a többieknek is mert én ezzel fogyizom , vagyis ez már életmód váltás...

Szóval ne egyél elsőt és másodikat együtt , meg eheted csak teljen el közöttük 3 óra így adsz időt a gyomrodnak az emésztésre , hát lehet hogy nem tudtam jól elmagyarázni a dolgokat , de működik és egészséges :)

354. *Csajszi* (válaszként erre: 352. - Zsanzi88)
2010. jún. 15. 11:02

Ezt hogy erted, mire alapozod?

"Az a lényeg , hogy válaszd szét a kajákat . tehát , ha levest eszel akkor ne egyél másodikat , ha főzeléket eszel akkor csak azt és pl a fasírtot amit mondjuk a krumpli főzelék mellé készítesz edd meg vacsira zöldségekkel"


Arra gondolsz amit a testkontroll tanit, hogy feherje csak feherjevel szenhidrat csak szenhidrattal fogyaszthato?

2010. jún. 15. 10:50
Esetleg minta étrendes is írjak?????
2010. jún. 15. 10:50

FATTY!

Minden képen tarts napi 5 - szöri étkezést , mert így nem leszel éhes 8 legalábbis nem farkas éhes9

Igyál legalább 1,5 liter vizet , de mivel nyár van még többet kellene.

Próbáld ki a zöld tea fogyasztást vannak belőle finomak pl.: én a citromosat és az áfonyásat szeretem , reggel éh gyomorra és majd csak 3 óra múlva eszem addig meg iszok és pisilek egyfolytában.

Az ételeket 3 óránként kell fogyasztani.

Az a lényeg , hogy válaszd szét a kajákat . tehát , ha levest eszel akkor ne egyél másodikat , ha főzeléket eszel akkor csak azt és pl a fasírtot amit mondjuk a krumpli főzelék mellé készítesz edd meg vacsira zöldségekkel .

Cukor helyett édesítőszert , a fehér liszt helyett rizs liszt ( én most graham lisztet használok) , kenyér helyett abonett , korrás és rozsos dolgok , graham kenyér, durum tészta ...

Nagyából ennyi ami nagyon lényeges , ja és persze a rendszeres mozgás :)

351. Ronja
2010. jún. 15. 10:42

Sziasztok!

Bocsi, lusta vagyok végégolvasni a hsz-ket. Volna egy indiscret kérdésem:

van valami hobbitok? Most nem a kötelező sportra gondolok, hanem valami kellemes kikapcsolódásra. Nekem van: lovaglás, kertészkedés. Pl eme két hobbimmal már le is adtam a nemrég felszedett 15 kg felesleget, ami terhességem után rajtam maradt.

Az én nézetem az, ha kényszerből csináljátok a fogyi kúrát, akkor nem mégy vele sokra. Viszont, ha nem a fogyást nézitek, hanem hogy jól érezzétel magatokat, akkor boldogan röpítitek el a plusz kg-at.

Szerintem próbáljatok így neki állni, és hasonlítsátok össze az eredményeket.


Van egy tippem fogyásra: nyers kecsketej=folyadék(ami ilyen melegben elengedhetetlen), nagyon tápláló(könnyen bomlik, jó az allergiára, stb...), tápértéke vetekszik az anyatejjel, és nem hízlal(bár zsírosabb mint a tehéntej, de hamarabb lebomlik a szervezetben, és nem zsírként raktározódik el).

Nézzetek utána, nem reklámot akarok, csak egy tippet mondtam, hogy az önsanyargatás helyett kissé gondolkozzatok.

sziasztok

350. aneth88 (válaszként erre: 348. - Deann)
2010. jún. 15. 10:36

Én 18-tól szeretnék megszabadulni :) Én azért kicsit több időt adok maganak,mert ha "egészségesen" akarom is leadni,akkor is jobb esetben 10-12 kg tudok leadni ( de jó lenne :D)

Most pörög a zagyam,elolvastam a cikket és nagyon nem értek vele egyet,meg tudnák magyarázni,hogy mi a jó a hóembernek :S :D

349. aneth88 (válaszként erre: 346. - Fatty girl)
2010. jún. 15. 10:33

Végig olvastam a cikket amit bemásoltál. Azt kérdezem,hogy mit együnk akkor,ha folyamatosan átvágnak minket a diétás ételekkel? Igaz,lehet az a zöldség se egészséges,amit apukám haza hoz a kertből,mert ugye h nem is vegyszerezük,akkor is kerül rá,mert nyáron ugye a permeteznek szúnyogok ellen stb. Fotoszintetizáljuk?az s4em jó,mert túl sok napsugár jut be a Földre az ózonelvékonyodás miatt :s

Na mindegy,ezt ki kellett írno mmagamból :)

348. deann
2010. jún. 15. 10:33
Hát egy 20astól joo lenne megszabadulni :) De egyenlőre nincs semmi különleges módszerem, csak figyelek mit eszek, este persze semmit, meg futni járok. A nyáron remélem sikerül leadni. Ti mennyit fogytatok vagy akartok fogyni?
2010. jún. 15. 10:24

Faaty

Találtál magadnak hasznos dolgokat abban amit ide másoltam valamelyik nap,

Tegnap mit ettél?

És ma eddig mit kajcsiztál,

Vallatás van :)

2010. jún. 15. 10:19

[link]


ezt a bunkót pffff

345. aneth88 (válaszként erre: 342. - Zsanzi88)
2010. jún. 15. 10:07
Hogy érzed,beválik aa fogyis módszered? :) Végülis hasonlít az enyém a tiedhez,bár lehet,hogy én kicsit több szénhidrátot engedek meg magamnak :)
344. aneth88
2010. jún. 15. 10:05
Kalóriát számolok :)
343. fatty girl (válaszként erre: 332. - Zsanzi88)
2010. jún. 15. 10:03
igen itt vagyok :)
342. zsanzi88 (válaszként erre: 339. - Aneth88)
2010. jún. 15. 10:02
Mi a "fogyi módszered" ? :)
2010. jún. 15. 09:59

Egy CBA- ban dolgozom .

De most nagyon munkát keresek .

340. aneth88 (válaszként erre: 336. - Zsanzi88)
2010. jún. 15. 09:54
Mit dolgozol?
339. aneth88 (válaszként erre: 338. - Deann)
2010. jún. 15. 09:53
Szia! Igen :) Mesélj magadról. Mennyit aakarsz fogyni stb :)
338. deann
2010. jún. 15. 09:51

Sziasztok!

Elkezdtem a nagy fogyimat, és sürgősen fogyitérsra van szükségem :) Csatlakozhatok?

2010. jún. 15. 09:40
Mindenkinél megy a fogyi 1000-rel ? :)
2010. jún. 15. 09:39
Ma szabadnapos vagyok és éppen azon gondolkodom , hogy mit főzzek , olyan kajcsira gondoltam amit én nem szeretek :)
❮❮ ... 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook