Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Sportsdirect.com rendelés fórum

Sportsdirect.com rendelés (beszélgetős fórum)

2014. nov. 4. 22:08

Sziasztok!

Járt már úgy valaki a sportsdirectel hogy figyelmetlenségből olyan terméket tett a kosárba ami csak 2 hónap múlva lesz elérhető persze addig a többi rucit sem küldik ki amire nagy szükségem lenne és persze nem kis pénzem áll benne. Ugye benne van a szabályzatukban hogy nem lehet módosítani megrendelést de ebben az esetben lehet e 1 tételt törölni mivel még le sincs gyártva? Írtam nekik de még semmi válasz! :(

12. bengey
2014. okt. 8. 12:35

Sziasztok!

Vasárnap este rendeltem a sportdirect weboldaláról. A furcsaság, hogy nem kellett regisztrálnom, "vendégként" is leadhattam a rendelésem. Az összeget levonták azonnal, és kaptam egy automatikus üzenetet, amelyben egy rendelési szám szerepelt, meg a tételek összegszerűen amit rendeltem. Azóta azonban nem kaptam semmilyen visszaigazolást, és nem is tudok hova fordulni, hogy megkérdezzem, sikerült-e a rendelés, mikorra várhatom a csomagot vagy bármi, és mivel nem kellett előtte regisztrálnom, csak egy e-mail címet adtam meg és az elérhetőségeimet, így a fiókomban sem tudok utána nézni. Tud valaki segíteni? Ne aggódjak még vagy hova forduljak ez ügyben? Előre is köszi!

Üdv

11. huan81
2014. febr. 11. 18:31

Sziasztok!

Melyik futárral érkeznek a SportDirec-től a csomagok? Mivan,ha nemvagyok pont otthon és nem tudják kézbesíteni?Megpróbálják máskor?Mikor?Felhívnak előtte?

Köszi

10. emagdi
2013. máj. 10. 16:58
*leeds
9. emagdi (válaszként erre: 8. - 9678a02221)
2013. máj. 10. 16:57

de. a csomag már összeállítva, futárnak átadva státuszban a sportsdirecten.

dhl-nél kapott fuvarlevél számot, de csak annyi a státusz már vagy 2 napja, hogy fuvarokmányok átvéve. talán még az áru sincs náluk :S mindenesetre ha igen, akkor ott dekkol leads-ben. ma már ide kellett volna érnie, ehhez képest még el sem indult.

8. 9678a02221 (válaszként erre: 7. - Emagdi)
2013. máj. 10. 08:33
Valamelyik cucc amit rendeltel nincs raktaron.
7. emagdi (válaszként erre: 6. - 9678a02221)
2013. máj. 10. 08:27

simán lehet akár 1200-ért is kifogni, ha épp akciós :D


más: van más is akinek most áll a csomagja a sportsdirect-nél? valami gond lehet, mert nem mozdul már napok óta a csomag (szállítónál van státuszban van, de a trackingben látszik hogy ott van még leeds-ben már napok óta :((

6. 9678a02221 (válaszként erre: 5. - Kisfazakas)
2013. ápr. 21. 18:34

Hol lattal te rovid ujju markas polot 1200 Ft-ert?

Mondjuk egy adidas vagy egy nike (ami mondjuk kozeparkategorias es minosegu) legolcsobban 10-20 euro kozott mozog..Az meg tavolrol sem 1200b ft.

Az olcso cuccok gagyik ott is,a baratnom rendelt egy olcso cipot a kislanyanak egy het mulva szetment,ruhaval ugyanez a helyzet,egy mosas utan kinyulik stb..Erdemes utanaolvasni a feedback-nek (ha van ) mert a meretezessel gond lehet.

En kb 3 eve rendelek toluk,leginkabb cipot,sportruhazatot altalaban nike Firetrap ilyesmik a minoseg ugyanaz mintha a markauzletukben vasarolnam.

2013. ápr. 21. 16:01

Kb 3400 ft ba jött ki a szállítási költség.

Mi a húgommal annó együtt rendeltünk, és így megoszlott, szerezz valakit aki társ lenne.

Teljesen megbízható , én kellemesen csalódtam szállításban is.

Az árúk jók voltak, semmi gondom nem volt.

Azért az Ár / érték arány itt is él.

Szóval a márkás ruhákat is ha mondjuk egy rövid újjú márkás póló neked kijön 1200 ft ba, az bár nagyon jó minőség, de ne számíts itteni, eredeti boltok minőségére.

Mindig figyeltem az akciós dolgokat , mert amúgy ha lista áron vásárolsz, drágább mintha itt vennéd.

A 70-90 % sak jó árban vannak

2013. ápr. 21. 15:54
Ha jol emlekszem mintha Magyarorszagon van uzletuk is..Mintha lattam volna valami ilyesmit.
3. 9678a02221 (válaszként erre: 1. - Danny87ers)
2013. ápr. 21. 15:53

a szallitasi koltseg 1 euro ide ahol en lakom:) Magyarorszagra sem lehet tul draga:)

Egyebkent annyi hogy csakis a jol ismert markakbol rendelj a tobbi gagyi.

2013. ápr. 21. 15:53
Ez engem is érdekel, tényleg jó árak vannak!!!
2013. ápr. 21. 15:46

hali!

A sportsdirect.com -on elég jó árak vannak rendelt már innét valaki?

Esetleg tudnátok olyan megbízható rendelőt aki helyettem rendel és így nekem kiesne a szállítási költség?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook