Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Spontán vetélés után, amit műszeresen fejeztek be (missed ab.), mikor estetek teherbe újra? fórum

Spontán vetélés után, amit műszeresen fejeztek be (missed ab.), mikor estetek teherbe újra? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
505. brig00 (válaszként erre: 502. - Noemi30)
2013. máj. 15. 21:01
Hát...elfogytak a szavak! Őszintén sajnálom!! Légy nagyon erős!!!! Kitartást kívánok,csak előre nézz!!
504. lexy26 (válaszként erre: 502. - Noemi30)
2013. máj. 15. 18:13
:'( Ősszíntén sanjnálom én sem találok szavakat! Sok lelkierőt kívánok neked!!
503. Sibetti (válaszként erre: 502. - Noemi30)
2013. máj. 13. 19:37
Ez nem lehet igaz! :( Nagyon sajnálom, nem is tudok mit mondani!
502. noemi30
2013. máj. 13. 16:55
Sziasztok,most jottem haza az uh-rol 9 het ven vagyok,szabalyos petezsak,9mm embrio de nincs szivhang holnap mutet....lattam a vegtagokat,mar fejlodtek....szornyu....le nem irhatom mit erzek...az ures petezsakok se voltak semmik de igy hogy mar volt egy kis eloleny,es a multheten meg volt szivhang....
501. Sibetti (válaszként erre: 497. - Noemi30)
2013. ápr. 29. 18:28
De jóóó! Gratulálok és továbbra is minden jót Nektek! Vigyázz Magatokra! :)
500. brig00 (válaszként erre: 497. - Noemi30)
2013. ápr. 29. 17:29
Szia.Nagyon örülök,hogy minden rendben van!! :) Boldog babavárást kívánok!!!!Vigyázzatok magatokra!!
499. noemi30 (válaszként erre: 498. - Padme09)
2013. ápr. 29. 17:05
Nagyon szepen koszonom!!!!:)
498. Padme09 (válaszként erre: 497. - Noemi30)
2013. ápr. 29. 16:55
Dejóóó!!!! Nagyon örülök Nektek! További ilyen nagy sikereket!! :) Nagyon szorítok továbbra is!!
497. noemi30
2013. ápr. 29. 15:54

Sziasztok....HALLOTTAM A SZIVVERESET:)...hihetetlen volt....4mm....reemeeljuk nem lesz semmi gond es elvezhetem a babavarast....

koszonom mindenkinek aki szoritott nekunk

496. noemi30 (válaszként erre: 495. - Brig00)
2013. ápr. 27. 10:02

Koszonom szepen hogy gondolsz rank....ahogy telnek a napok es kozeledik a hetfo egyre jobban rettegek...barcsak minden rendben lenne...

Delre kell menjek ahogy hazaerunk jelentkezem

Koszonom szepen mindenkinek aki szorit nekunk!!!

495. brig00 (válaszként erre: 494. - Noemi30)
2013. ápr. 27. 08:16
Szia.Nagyon szorítok neked!! Szívből kívánom,hogy minden rendben legyen!! Gondolj mindig a jóra! Teljessen együtt érzek veled,ebben az évben már a 2 babámat veszítettem el :/ Nagyon izgulok értetek,és várom a jó hírt!
494. noemi30 (válaszként erre: 493. - Padme09)
2013. ápr. 25. 20:39
:)ha atjutunk a 6 heten es lesz embrio ami letezik es kerhetem vizsgalatokat megcsinalok:)tudom hogy mar csak akkor lelegezhetunk fel, hamar felsir es a kezunkbe adjak :)
493. Padme09 (válaszként erre: 491. - Noemi30)
2013. ápr. 25. 20:29
A hormont attól megcsináltathatod, nehogy a későbbiekben okozzon gondot!! Nem csak a hat hetet kell kihúzni, hanem a 12-t, aztán a 20at, meg a többit! Szóval mindenképp kérj egy teljes hormont! Ártani nem árt, hacsak nem ájulsz el a tűtől! Bár én akkor is megcsináltatnám valahogy, vinném a férjem, vagy nemtom. :)
492. Padme09 (válaszként erre: 490. - Vikucka)
2013. ápr. 25. 20:28
Dejó! Gratulálok! Boldog babavárást!
491. noemi30 (válaszként erre: 490. - Vikucka)
2013. ápr. 25. 20:21

Ha most nem lesz ismet baba akkr mondta a doki hogy kell hormon,genetika es kromoszoma vizsgalat nekem is es a paromnak is...de hatha nem fog ra sorkerulni :)

Gyonyoru nyarad les az iden :) tovabbi boldog babavarast,elvezd minden napjat :)

490. vikucka (válaszként erre: 489. - Noemi30)
2013. ápr. 25. 20:15

tényleg már tudod, hogy a prolaktinnal van a gond, bár lehet nem ártana azért pajzsmirigy hormont is nézni, hátha azt is pótolni kell.

Nálam legalábbis az volt a gond. alulműködött. A gyógyszert júliusban elkezdtem szedni, októberben várandós lettem, júliusra vagyok kiirva.

489. noemi30 (válaszként erre: 488. - Padme09)
2013. ápr. 25. 20:01

Ebben bizok en is hogy hatha most minden rendben lesz...csak a gyogyszert masfel honapja szedem csak,es meg mindig van tejcsorgasom,meg nem hatott a gyogyszer

A tehetbeesessel nincs gond,azt ossze tudjuk hozzni apjaval,csak azt a magigus 6 hetet nem tudom tulvinni....ott mindig megall....de remenykedek...hetfon minden eldol...

Koszonom hogy szoritasz ertunk :)

488. Padme09 (válaszként erre: 487. - Noemi30)
2013. ápr. 25. 17:44
ezek szerint spontán összejött! Ez jó dolog! És ha már tudják, hogy magas a prolaktin, és kezelve lesz, akkor jó eséllyel meg tudod tartani a terhességet! Nekem alacsony volt, meg a pajzsmirigy hormon is. Kitartás, és nagyon szorítok!
487. noemi30 (válaszként erre: 485. - Padme09)
2013. ápr. 25. 17:12

A masodik baba utan abban maradtam a dokival hogy mikor visszamegyek kontrolba akkor kuld tovabb mindkettonket genetika,kromoszoma es hormon vizsgalatra.Januarban kellett volna visszamennem de nem mentem,nem akartam se orvost se korhazat,de a csalad unszolasara februarba visszamennetem.Volt egy titkom amit szegyeltem elmondani a dokinak, de tudtam muszaly lesz...mikor visszamentem megnezzet ott lent,minden rendben volt,aztan elmondtam neki amit szegyeltem az evek soran elmondani...2 eve nyomasra ragacsos valadek lon a cicimbol,en utanna olvastam es az volt amit a doki is mondott:magas a prolaktinom,ami egy hormon es korai tobszoros spontan vetelest okoz vagy gatolja a peteerest.

Erre irt fel gyogyszert es abban maradtun egy honap mulva talalkozunk es igy elmaradtak a vizsgalatok.Mikor visszamentem marciusban mar terhes voltam...

486. Padme09 (válaszként erre: 484. - Noemi30)
2013. ápr. 25. 16:38
Na, én meg ezt könnyeztem meg!
485. Padme09 (válaszként erre: 482. - Noemi30)
2013. ápr. 25. 16:37
Nagyon sajnálom, ami Veletek történt! Sajnos nekünk is ilyen szép lett az idei Karácsonyunk, de túl kell élni, és túl kell lépni rajta. Tudom, hogy mondani a legkönnyebb, és én is tuti idegbeteg leszek a 20. hét környékén, ha egyszer eljutok megint odáig, de kezd jel kötni, vagy horgolni, vagy hímezni, vagy varrni, vagy üvegfestékezni, vagy olyasmi kézimunkát, amit fekve, vagy ülve is tudsz csinálni. És én is jó ötletnek tartom a pocakkal való beszélgetést. Vagy imádkozz! Nekem az lekötött sok percet. Nem vagyok egy nagy minden percben imádkozós típus, de amikor az első lombikra készültünk és elkezdtem. Sokszor megnyugtatott! Kívánom, hogy most minden rendben legyen!!! Milyen vizsgálatokon voltatok eddig?
484. noemi30 (válaszként erre: 483. - Vikucka)
2013. ápr. 24. 08:44

Szioka,hiszek es bizok a joistenme es ezt kuldom tiszta szivbol mindenkinek:


"Kérünk téged Édes Istenünk, egyetlen vágyunk van teljesítsd nekünk.

Adj egy kis életet ide a Földre, hálásak leszünk érte mindörökre.

Küldd el hozzánk, ragyogja be életünk,

mert boldogok csak vele lehetünk.

Add, hogy álmunk, ne csak álom legyen,

szépítse még szebbé az életet.

Egy édes gyermek, ki feledtetné a gondokat,

s ünnepnapokká varázsolná a hétköznapokat.

Érte érdemes élni, hogy átélhessük a csodát,

mely elkísér egy hosszú életen át.

Küzdeni fogunk, nem adjuk fel soha,

lehet az élet bármilyen mostoha.

Érte élünk, hogy foghassa kezünk,

anya, apa csak rád vár, gyere mert nagyon szeretünk.

Könnyes szemmel, kérlek még egyszer Istenem,

add hogy a csoda megtörténjen velem.

Szívem alatt hordhassam gyermekem,

s a két szív együtt dobbanjon odabent."

483. vikucka (válaszként erre: 482. - Noemi30)
2013. ápr. 24. 07:35

nem tudom, hogy hiszel-e Istenben. Én amikor várandós lettem, minden este imádkoztam.Imádkoztam, hogy sikerüljön, hogy nagyjra nőjön, hogy jó szülei legyünk.


És a mai napig imádkozom, hogy szépen fejlődjön, hogy jó szülei legyünk, hogy legyen kitartásunk, erőnk, a felneveléséhez.

482. noemi30 (válaszként erre: 481. - Nikk_1982)
2013. ápr. 23. 21:14
Meg megkonnyeztem amit irtal,nem akarom ennyire beleelni agam...tudom hogy pozitivan kell hozzaallnom es hinni bene de nagyon nehez...ha ez is mutet lesz akkor erre az evre tuti elfeledhetjuk a baba projektet...es akkor kezdodik a rengetek kivizsgalas nekem is es a paromnak is...de hatha nem fog ra sorkerulni es most a joisten nem veszi el amitt adott,a masik 2 szinte napra pontosan egyidoben fogant egy ev kulombsegel es mindketto karacsony elott lett vege....ez a kis csoda ha megmaradna o meg karacsonyi ajandek lenne ...olyan nehez...a masik kettohoz teljesen pozitivan alltam de most nem tudok :(
481. Nikk_1982 (válaszként erre: 480. - Noemi30)
2013. ápr. 23. 21:05
Szia! Beszelgess vele! Estenkent, mikor mar agyban vagy, relaxalj picit, kepzeld el a mehedet belulrol, kepzeld el a petezsakot, benne az embrioval, amint szepen kialakul, majd elkezd dobogni a szive. Minden nap legyen kicsit nagyobb. Szerintem ha mas nem, abban segit, hogy az ember tevekenynek erezze magat amig var.
480. noemi30
2013. ápr. 23. 18:23

Sziasztok,szeretnek en is csatlakozni hozzatok mert nagyon nehez idoket elek en is meg es jo lenne ha beszelhetnek rolla es talan segitenetek hogy egy kicsit osszeszedjem magam.Az en tortenetem roviden 2 missed ab elsonel csak ures petezsak ami magatol kitisztult,masodik petezsak szikholyaggal amit sajnos mutettel kellett befejezni 2012 dec 22

aprilis 8 pozi teszt ....most ott tartok hogy (3 uh voltam a doki hetente berendel hogy tudjuk nyomon kovetni a fejlodest)6 hetesen es 1 naposan 14 mm szabalyos petezsak es 4.5mm szabalyos szikholyag,hetfon jell ismet menjek mikor mar kellene legyen embrio es szivhang,de idaig soha nem jutottunk el.Leirhatatlan az erzes amit erzek es atelek....rettegek...mi lesz ha nem lesz embrio ismet...nagyon nehezen telnek a napaok...nem tudom magamat semmivel lekotni....mit tegyek hogy egy kicsit megnyugodjak?

479. Padme09
2013. ápr. 22. 16:50
Sajnos nekem nem jött össze. Mit takar ez a Candida kúra, valaki írna nekem erről bővebben, aki csinált ilyet? Köszi!
478. Sibetti (válaszként erre: 477. - Napocskaszemű)
2013. ápr. 22. 09:38

Szia!


Gratulálok a babához! Anno Sógornőméknek is egy ilyen Candida kúra után jött össze a baba. Biztosan van jótékony hatása...

2013. ápr. 15. 18:19
:) remélem ha kapnád a jövőben, akkor Neked is jó lesz
476. Padme09 (válaszként erre: 475. - Napocskaszemű)
2013. ápr. 15. 16:27
De jó, hogy találkoztunk! :) Megjegyzem ezt a gyógyszert! :D
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook