Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Sötétbarna, bézs, szürke szekrényhez milyen szőnyeg, - ill. falszín illene/menne? fórum

Sötétbarna, bézs, szürke szekrényhez milyen szőnyeg, - ill. falszín illene/menne? (tudásbázis kérdés)

2013. máj. 10. 21:41

Vagy valami erős: narancs, v. nagyonzöld,v. tégla, ha földszínt és természetes színt akartok...

Ha modernek akartok lenni, valami hajdekék kellene

Ha harmóniát: tojáshéj, halványsárga.

2013. máj. 10. 11:11

Nálunk sötétbarna, bézs, világosbarna a nappaliban a shaggy szőnyegünk. Mivel az volt meg először, ahhoz választottunk mindent. szekrények feketék, az ülőgarnitúra törtfehér műbőr, a parketta sötét csokoládé(majdnem fekete) Így összességében nagyon jól mutat, elegáns, mégis kedves.

A fal nálunk kétszínű, csokibarna és fehér.

8. Free
2013. máj. 10. 10:37
Mi a sötétbarna hálószoba bútorhoz egy-két árnyalattal világosabb parkettát rakunk. A fal kurkuma sárga lesz, az ágytakaró, szőnyeg és a függöny pisztácia zőőőőőd.
2013. máj. 10. 10:23

Milyen a háló megvilágítása? Jut be bőven természetes fény?

Ha igen,simán csokibarna. És jó megérzés volt a kék:)) A képen is kék a fal. Viszont a csoki falhoz hasonló kék szőnyeget tehetsz simán,ha bevállalós vagy.

2013. máj. 10. 10:12

Raktam képet az adatlapomra. (ugyanez konyhabútor, de a mi szobabútorunk színének az elosztása ilyen)

Stílus is, csak szobabútorban:)))

2013. máj. 10. 09:59
Ehhez én megnézném a szekrényt. Fontosnak tartom azért a stílust is. Simán nyomnék a falra csokoládébarnát,szőnyegnek bézst,esetleg a falra világosat, barack,bézs, a padlóra ütős bordót,vagy csokoládét,de a kék is jól mutatna szerintem.
2013. máj. 10. 09:44
:)))
2013. máj. 10. 09:43
Nem tökölnék, benyomnék egy világos színt, mondjuk bézst :-)
2013. máj. 10. 09:36
A szekrényben inkább a sötét szín dominál, ill. a bézs, a szürke csak a 'gombokban' jelenik meg.:)
2013. máj. 10. 09:35
Sötétbarna, bézs, szürke szekrényhez milyen szőnyeg, - ill. falszín illene/menne?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook