Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Segítséget szeretnék kérni, egyedül maradtam három gyermekkel fórum

Segítséget szeretnék kérni, egyedül maradtam három gyermekkel (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
61. Ilián (válaszként erre: 60. - Bless the child)
2021. máj. 7. 19:45
Valószínű azért szűnt meg.De kell a következő, tetézni a bajt.
60. Bless the child (válaszként erre: 58. - Ilián)
2021. máj. 7. 19:37
Az állítólagos megszüntetett számlának is szépen felgyülemlett havi díja lehet
59. Bless the child (válaszként erre: 53. - 4671d18808)
2021. máj. 7. 19:36
Ide is kiírhatod a valós neved, lakcímed. Miért ragaszkodsz a priváthoz?
58. Ilián (válaszként erre: 56. - 4671d18808)
2021. máj. 7. 19:30

Szted ezzel a stílussal meddig jutsz?

Az 5 hónapos babát a szél hordta össze?

Igen menj el dolgozni,mert a gyerekeid nélkülöznek miattad!

Ha a faluban nincs bölcsőde, akkor vidd a legközelebbi városba, ahol van és ott keress munkát!Ennyire egyszerű!Tudod mások is így csinálják!

A nyitott számládnak meg lesz különféle havidíja,azt miből fizeted?Minek a számla, amíg nincs munkád?Ha arra várod a nagy támogatásokat, akkor szerintem azt várhatod!A jövőbeni terveidről még mindig nem írtál!A pici 3 éves koráig kéregetsz? Vagy mikor és mitől lesz jobb a helyzeted?

2021. máj. 7. 19:23
Dolgoztam pultosként.
2021. máj. 7. 19:22

5 hónapos kislány melett hova menyek el dolgozni?

Akinek nem inge nem veszi magára!

Faluban élek itt nincs bölcsöde.

Nekem nem természetes én azt írtam aki teheti az segítsen nem kötelező.Nem szoktam kéregetni!

De most rossz helyzetben vagyok és már ebből is elegem van.12 éves a fiam és 5 éves a kislányom.Én sem tudtam hogy nem jó a számlaszámom biztos nem teszem ki ha tudom.Jövőhéten lesz új.

55. Ilián (válaszként erre: 52. - 4671d18808)
2021. máj. 7. 17:44

Arról mit gondolsz ,hogy neked természetes az,hogy aki keményen dolgozik azért,hogy el tudja tartani a családját, az neked adja a pénzét?


Miért alap az,hogy aki dolgozik, az adjon mindig mindenkinek ?

Ráadásul úgy ,hogy annyit hánysz ide ,hogy van 3 gyereked.Hany éves vagy ,van-e szakmád, dolgoztál-e stb.?

Szerinted ezek nem lényegesek?

Mielőtt azt mondod, hogy nem értelek meg ,már én is segítettem többször itt a hoxán ,ráadásul nem kevés pénzzel, több 10000 ft-tal.

Tudod mi lett a vége ?

Mindig több kellett!Semmi nem volt elég. Ha valami kellett,akkor jött a levél, hogy gáz van ,segíts!

Persze dolgozni azt nem ,mindig van kifogás!A segítség persze jár!Hát hogyne!

Sajnos ez egy életforma, de jövő hónapban sem lesz más a helyzet. Minden hónapban kérni fogsz? Mi a terv?Hidd el sokan segítenének, ha látnák, hogy van értelme!De így nincs !

Ja..és ne általánosíts légyszíves, mi az,hogy ítelekeznek az emberek?Szted mit kéne tenniük?Szó nélkül utalni, csak mert ideírtad a nem létező számalszámod?

Te mit teszel másokért, ha magadért és a gyerekeidért se teszel semmit?

54. aszparagusz (válaszként erre: 52. - 4671d18808)
2021. máj. 7. 15:28

Vegyél vissza az arcodból!

Te vagy az aki tarhálsz!

2021. máj. 7. 14:58
Aki Küldött pénzt annak vissza ment mivel a számlám megszűnt.Aki segítene kérem írjon privátba.Csak postai úton tud segíteni.Köszönöm
2021. máj. 7. 11:18

Mindig is Magyarországon laktam.Szerettek ítélkezni mások felett ilyenek sajnos az emberek.

Pedig csak ha rámirna privátba!

Akkor azt is megtudna hol lakom.Es igen Barcstól nem messze lakom egy faluban és Barcson nyitottam számlát

2021. máj. 7. 11:15
Londonban él az új párjával.Remélem énis hogy megkapja méltó büntetését ezért.
50. Auróra2010 (válaszként erre: 40. - Aszparagusz)
2021. máj. 7. 08:55
ha nincs, akkor börtönbe is kerülhet az apuka, gyt dij fizetési kötelezettség elmulasztása miatt
49. tumbo2 (válaszként erre: 35. - Regin_a)
2021. máj. 7. 08:52
mikor azt mondta a 20 év körüli fiatal,kevesellte a pénzt,amit adtam,ott ül a terhes felesége a padon,mondjuk abból tudott volna pár zsömlét venni,meg tejet,hogy az én lelkemen szárad,ha betör valahova.az enyémen nemigen,majd ha ledolgozik 40 évet,akkor mondhatja.bár nagyon sajnálom,se albérlet,se munka,de hát voltam én is szegény.
2021. máj. 6. 14:43
A gyerektartást nem kapom és azért mert kivetettem belőle a hazát mivel az közös ráterhelték volna és licitre ment volna én sem tudtam hogy ez így működik
2021. máj. 6. 11:11
És bármilyen segítséget elfogadok nem csak pénzt.De fát venni rezsit fizetni csak pénzből lehet.😔 3 gyermekem van szívesen fogadok énis ruhát élelmiszert.A lakásban is omlik össze a fal.
2021. máj. 6. 11:07
Telefonáltam ingyenes és azt mondták bekell mennem a bankba és ott kiadják ha van rajt összeg.Köszönöm annak aki segített.
2021. máj. 6. 11:00

Nem tűntem el és most olvastam hogy volt aki küldött akkor én azt most hogyan vegyem le mikor nem érvényes mit lehet tenni ilyenkor?

És aki nem hiszi amit ki írtam az nyugodtan meglátogathat akár szivesen adok telefonszámot címet én nem vagyok hazug!

2021. máj. 6. 10:57
Nem tudom hogy rólam van e szó és nem tudom hogy segített e valaki mivel a bankszámlaszámomra két évig semmi nem ment megszüntették remélem nem Küldött oda senki pénzt sajnos most tudtam meg.Másikat csináltattam.
43. globus
2021. máj. 5. 20:53

Megosztom a linket, aki tud, segíthet:

[link]

42. Charlize (válaszként erre: 40. - Aszparagusz)
2021. ápr. 14. 15:55

Bemásolom a kormányablakos tájékoztatót:

[link]


Ha a bíróság már megállapította jogerõsen a gyermektartásdíjat, és a fizetésére kötelezett legalább 6 hónapja nem teljesíti a kötelezettségét, a fővárosi és megyei kormányhivatal gyermekvédelmi és gyámügyi feladatkörében eljáró járási (fővárosi kerületi) hivatalától (a továbbiakban: gyámhivatal)

a tartásdíj megelőlegezése kérelmezhető, feltéve hogy a gyermeket gondozó családban az egy fõre jutó jövedelem nem éri el az öregségi nyugdíj legkisebb összegének kétszeresét.

A gyámhivatal - a feltételek fennállása esetén - a hozzá beérkezett kérelem benyújtásának napjától előlegezi meg a gyermektartásdíjat a bíróság által meghatározott alapösszegben azzal, hogy a megelőlegezett tartásdíj összege a mindenkori öregségi nyugdíj legkisebb összegének 50%-át nem haladhatja meg gyermekenként.

Az állam által történő folyósítás legfeljebb 3 évig tart, és kérelemre 1 alkalommal legfeljebb 3 évre továbbfolyósítható, illetve ismételten megelőlegezhető. A jogosultsági feltételek folyósítás ideje alatt történő megszűnése esetén a gyámhivatal a folyósítást felfüggeszti, illetőleg megszünteti. A megelőlegezett tartásdíjat a kötelezettnek az állam részére vissza kell fizetnie.

41. Charlize (válaszként erre: 40. - Aszparagusz)
2021. ápr. 14. 15:53
Ez marhaság, nem így van. Utánanéztél?
40. aszparagusz (válaszként erre: 39. - Fildus)
2021. ápr. 14. 15:15
Az állam akkor előlegezi meg, ha van esély az utólagos behajtásra.
39. fildus (válaszként erre: 38. - Aszparagusz)
2021. ápr. 14. 15:09
Az állam megelőlegezi!
38. aszparagusz (válaszként erre: 37. - Fildus)
2021. ápr. 14. 15:07

Sajnos van.

A férj nem fizet, nincs bejelentett állása, nincs vagyontárgy a nevén.

Hónapokig, évekig lehet pereskedni, de a gyerekeket addig is el kell látni.


A kéregetésben maximálisan egyetértünk. És még szalonképesen fogalmaztál.

37. fildus
2021. ápr. 14. 15:03

Olyan nincs, hogy nincs gyerektartás, ez kamu.

Egyedülálló családi pótlékot igényeld meg. Önkormányzatnál vannak segélyek. Ha bizonyos szintet nem ér el az egy főre jutó kereset.


De azért a pofám leszakad, hogy már itt is kéregetés megy, remélem hoxa gyorsan törli!

36. New(l) (válaszként erre: 35. - Regin_a)
2021. ápr. 14. 09:24
Én is mondtam már punk gyereknek a Nyugatiban, hagyjuk már a jegyre kell dumát, mondja hogy fröccsre, úgy hihetőbb. :))
2021. ápr. 13. 21:38

Én csak annak a csövesnek adok aki meigéri hogy pálinkára vagy kannásborra költi

Nem akarom hogy hazugságban maradjon

34. New(l) (válaszként erre: 33. - Birebora)
2021. ápr. 13. 19:55
Sajnos igen, de ha az ember segíteni akar, megtalálja a módját, csak körültekintőbben jár el.
33. birebora (válaszként erre: 32. - New(l))
2021. ápr. 13. 16:26
Ilyenek miatt válik az ember bizalmatlanná és aki még segíteni akarna és tudna az is meggondolja.
32. New(l) (válaszként erre: 27. - Birebora)
2021. ápr. 13. 10:47
Volt itt egy felhasználó mindenféle neveken különféle édes-bús történetekkel. Hoxa népe példátlan összefogást tanúsított, ki pénzzel, ki egyéb módon segített, aztán szépen kiderült, hogy kamu az egész. Aztán amikor fény derült rá, sorban törölve lettek az erről szóló hozzászólásaink. Még mintha mi lettünk volna a bűnözők. Na mindegy, rég vót, tán igaz sem vót. :)
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook