Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Soproni nőgyógyász fórum

Soproni nőgyógyász (beszélgetős fórum)


8. 52e9416b15 (válaszként erre: 7. - Konkie)
2013. aug. 28. 18:59
Értem.Hát én régen voltam bent,és akkor még nem volt.
7. Konkie (válaszként erre: 6. - 52e9416b15)
2013. aug. 28. 17:28
Itt van, mert járok be a kórházba is terhesgondozásra, nem csak a kinti dokihoz, így láttam is, meg mondták is. Nem akarok hazudni, de talán már tavaly visszajött úgy tudom.
6. 52e9416b15 (válaszként erre: 5. - Konkie)
2013. aug. 28. 17:12
Azt nem tudtam,hogy itt van újra Karazma.
5. Konkie (válaszként erre: 3. - 52e9416b15)
2013. aug. 28. 16:28

Karazma itt van újra, és szülni is lehet nála a kórházban.


Bikkes dokinál a szűréssel együtt végzett vizsgálat azt hiszem legutóbb 7000 Ft volt.

2013. aug. 28. 10:27
Köszönöm a válaszokat!Annyit kérdezhetek még,ha nem vagyok indiszkrét,hogy ha teljes kivizsgálást szeretnék,mielőtt belevágunk,mellvizsgálat stb,akkor körülbelül mennyibe kóstál ez? :) Ha ennyire ajánlod,biztosan jó orvos lehet! :)
2013. aug. 28. 10:10

Dr.Rada Gábor.Én hozzá járok.Nagyon jó orvos.Nála szültem,és nem várt hála pénzt.

Karazma hazament a hazájába.Pedig őt is sokan szerették.

2013. aug. 28. 10:03

Dr. Bikkes Józsefet tudom nagyon ajánlani, előtte én is Karazmához jártam, de már őt is elkapta a futószalag én úgy láttam, azért váltottam. Bikkes doktor viszont sajna nincs a kórházban, csak magán rendel, de nagyon lelkiismeretes, nagyon belopta magát a szívünkbe!!! Nekünk is nehezen jött össze a baba (3 év), segítségünkre volt, amiben tudott!!!

Kórházból nincs olyan, akit ajáűnlani tudnék, de lehet más majd tud vkit. Én kint fogok szülni Eisenstadtban cirka 4-5 hét múlva!


Szívből kívánok Nektek is mielőbbi sikeres babavárást!!!

2013. aug. 28. 09:41

Sziasztok!

Kisbabát szeretnék,ezért egy igazán jó és lelkiismeretes nőgyógyászhoz szeretnék elmenni.Nem régóta élek itt Sopronban,ezért nem is ismerek jóformán egyet sem.Dr Karazma Farshidról hallottam jókat,de valaki mintha mondta volna,hogy ő már nem dolgozik itt,amikor érdeklődtem.Tudna valaki ajánlani olyan nőgyógyászt,akire nyugodt szívvel bízná magát és nem a hálapénzre hajt?


Előre is köszi!!Sokat segítetek vele!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook