Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Sok súlyfelesleggel küzdők...Nem vagyunk egyedül!!! fórum

Sok súlyfelesleggel küzdők...Nem vagyunk egyedül!!! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯
5441. manul
2010. dec. 16. 17:50

Szia Zsuzsi!

Mizujs?Belevágtatok a vállalkozásba?

5440. fnagyzs (válaszként erre: 5423. - Járminé Ritus)
2010. dec. 16. 17:41

Isten hozott Ritus!


Légy üdvözölve minálunk. :DD

5439. manul (válaszként erre: 5435. - Járminé Ritus)
2010. dec. 16. 15:31
Gondoltam,hogy némiképp bonyolultabb volt de a lényeg,hogy rendeződtetek!:DDDD
5438. manul (válaszként erre: 5432. - Aranka2)
2010. dec. 16. 15:30

Húúúúúú...na ez nem semmi!

Nem is tudom mit lehet erre mondani.Az orvosaid hogyan vélekednek?

5437. Járminé Ritus (válaszként erre: 5436. - Aranka2)
2010. dec. 16. 09:42

Szia!

35 évesen kezdtem új életet.Munkahelyet és lakóhelyet hagytam el érte. De megérte talán még soha nem szerettek ennyire.a lányaimat sem viselte meg igazán ez a nagy váltás,talán azért mert látják hogy az anyjuk újra boldog. Láttak már eleget sírni.Mindenkinek hasonlót.

5436. Aranka2 (válaszként erre: 5435. - Járminé Ritus)
2010. dec. 16. 09:27

Ritus !

Engem is 10 év után 2gyerekkel hagyott el a férjem. Akkor voltam 28 éves.Aztán elhagyta azt is.:)

38 évesen pedig újra anya lettem :)))

A kis csacsik azt hisztik ,ha nekik nem kell már az asszony másnak sem kell. Tévednek:)))

5435. Járminé Ritus (válaszként erre: 5430. - Manul)
2010. dec. 16. 09:02

Szia!

Örülök hogy elolvastad a naplóm egy kicsit jó volt kiírni magamból az elmúlt évet, de ez nagyon le van egyszerűsítve.Ennél azért jóval bonyolultabb volt minden. Most kezdenek az összekuszálódott életem szálai kisimulni."Hű ez szép volt"Na jó nem nyavalygok,most minden szép és jó és remélem ez már nem múlik el soha:nektek is hasonlókat

5434. Járminé Ritus (válaszként erre: 5432. - Aranka2)
2010. dec. 16. 08:57

Szia!

Istenem mit ki nem bír az ember.Remélem sikerül és a padló megfog.Onnan pedig majd segítünk felállni.Sajnállak,de kívánok erőt és kitartást mindenhez!

5433. Aranka2
2010. dec. 16. 08:50
Ja és medrol lökésterápián vagyok. Gyakorlatilag megint olyan leszek mint egy bálna :(
5432. Aranka2 (válaszként erre: 5429. - Manul)
2010. dec. 16. 08:48

Sziasztok !

Ancsa én már csak ilyen vagyok. Nos ez egy nagyon agresszív nyavalya. A sjögrent már 17 éve nézegetik ,de igazán ezzel a számomra ismeretlen vérképpel még nem találkoztam. A betegségem gyakorlatilag régi ,de mostanában már mindenre kezd terjedni.Nincs könnyem ,nyálam gyakorlatilag a nyálkahártya elvesztése... mindezek mellett mindenre ráterjed. Nyirok ,szív tüdő stb. Az

MCTD pedig a reuma egyik fajtája ami minden kötőszövetet érint. Miután ezek autoimmun megbetegedések nem nagyon van segítség.Mert ha az immunt erősítem akkor azt a dögöt is ami saját szervezetem ellen dolgozik. Ördögi kör:( Most padlón vagyok.

5431. manul (válaszként erre: 5422. - Fnagyzs)
2010. dec. 15. 14:59
Cuppcuppcupp!:DDDDDDDD
5430. manul (válaszként erre: 5426. - Járminé Ritus)
2010. dec. 15. 14:58

Ritus épp arra akartalak kérni,hogy mesélj magadról de belekukkantottam a naplódba.:DDDD

Örülök,hogy rendbe jött az életed!

5429. manul (válaszként erre: 5425. - Aranka2)
2010. dec. 15. 14:47

Aranka Te a legexterémebb betűkombinációkat produkálod!

Ez milyen betegség?Még nem is hallottam róla!

5428. manul (válaszként erre: 5423. - Járminé Ritus)
2010. dec. 15. 14:45

Szia Ritus!

Örülünk Neked üdv minálunk!:DDDD

5427. Aranka2 (válaszként erre: 5426. - Járminé Ritus)
2010. dec. 15. 11:13

Olvastam a naplót és nagy -nagy gratula :))) Én is a 2. ban élek. Férjnek 1 és remélem utolsó:))) Közös lányunk 16. évében van.

Most rohanok ügy intézni :( hátam közepére sem kívánom. Este leszek . Nem fenyegetés :)))

2010. dec. 15. 11:02

Sziasztok!

Mindjárt itt a karácsony és nálam még semmi.Bár tú l vagyunk egy házfelújításon ami nov. 27.-én fejeződöttbe( festés, ajtó-ablak csere)és egy esküvőn( dec. 11.-én) Ez az enyém volt a 2.Úgy hogy most kivagyunk anyagilag is és mindenhogy.De a karácsony jön gőzerővel.Ünnepi díszítés egy kicsi már van. Lesz mézeskalács is.Menü nuku-ajándékok-nuku.Hát egyelőre ennyi.

5425. Aranka2
2010. dec. 15. 10:29

Sziasztok Picikéim!


Ancsa nekem sincs semmi hangulatom. Pedig jó lenne ha minél előbb itt lenne ,mert roppant kíváncsi vagyok apára:) Eddig még mindig igazat mondott ,és miután azt mondtam neki nem várom a karácsonyt :( Azt felelte :tessék várni mert akkora meggyógyulsz és még nagy hó is lesz:) Ha ha - még a doki sem igen tudja mit kezdje ezzel az új betegséggel MCTD - Sjögren mert nekem mindig flancolnom kell :(

Anita Zsuzsi ,hogy ti milyen ügyesek vagytok beigli gyártásban ,na a többiről nem is beszélve.

Csemeték remélem jól vannak ?

5424. Aranka2
2010. dec. 15. 09:57

Szia Ritus !

Szeretettel köszöntelek. Érezd jól magad nálunk.:)

A fórum indító rég lelépett ,mint sokan mások is :(

.

Azért vagyunk páran akik kergetőznek . Néha azért összefutunk...

2010. dec. 15. 09:03

Sziasztok!

szeretnék csatlakozni hozzátok,remélem nem bánjátok.Nem tudom hogy hány kiló vagyok de ahogy a hétvégén készült képeket nézegetem, mint egy bálna.Nagyon jó lenne fogyni.Voltam már 58kg és 86kg is. Most talán a kettő között de nem 6-ossal kezdődik a szám.Mérlegem azért nincs mert otthagytam a volt férjemnek ( digitális volt) Most pedig még nem volt rá időm beruházni.Más fórumokon meg ahol a lányok írnak mindenkinek 6-tal kezdődik a súlya hát ez nem röhej.Tehát nem vagyok közéjük való ,de akkor hova is tartozom??

5422. fnagyzs (válaszként erre: 5420. - Manul)
2010. dec. 15. 08:58

Mi is örülünk neked! :DD

Sok jó eredményt és mielőbbi "lázas" karácsonyi hangulatot kívánok neked!!!! :DD

Puszika

5421. fnagyzs (válaszként erre: 5419. - GEsztianyu)
2010. dec. 15. 08:31

Persze, priviben elküldöm. :D


Puszikállak és sajnálom, hogy most sem jött össze a randi.....:(

Egyszer majd csak sikerül...:D

5420. manul
2010. dec. 13. 18:11

Sziasztok-sziasztok!!!!!:DDDDDD


De jó,hogy megint itt vagytok!Már nagyon hiányoztattok ám!

Sajnos nálunk rohanás van,kicsit stresszelek mert holnap és holnapután megyek orvoshoz kiértékelni az eredményeket.

Na de nem nyavajgok már annyit!:(((((

Nekem még egy kicsit távoli a karácsony egyáltalán nincs karácsonyi hangulatom.Még nem is terveztem semmit.:((((

De majd összeszedem magam!

Puszi mindenkinek!

5419. gEsztianyu (válaszként erre: 5417. - Fnagyzs)
2010. dec. 13. 18:10

Bocsánat, hogy ilyen pofátlan vagyok, de most csak ennyi időm van...


Zsuzsi el tudnád nekem küldeni a beigli receptjét??? Előre is köszi!


Pusz

5418. fnagyzs (válaszként erre: 5415. - Kiss Mária)
2010. dec. 13. 18:03
Én nem illatmécsesre gondoltam, hanem olyan mécsesházikóra, amibe vizet töltessz, aromaolajat csepegtetsz bele és ezt melegíted a mécsessel.....:DD
5417. fnagyzs (válaszként erre: 5416. - Aranka2)
2010. dec. 13. 17:59

Szia Aranka!


Nálunk is lesz az elmaradhatatlan töltött kápi, de nekem általában egy vájlinggal kell csinálnom és azt "szopogatjuk" két ünnep között is amíg tart....:DD

Lesz még valami frissensült is, de azt még nem tudom mi. Sajnos nagy bánatomra az én családom nem kultiválja a halat, ezért sem halászlé sem egyéb halacska nem lesz. Régen mindig apukámnál pótoltam ezt a fajta éhségemet, nála mindig volt....:D

Sütinek már kari előtt pár nappal elkészítem a házi beiglit (nálunk csak a mákos és diós a nyerő) Szent Estére pedig régi családi hagyomány nálunk a mákos guba és a méteres kalács......ebben a sorrendben! :DDD

Ezen kívül még aznapra, mikor jön a vendégsereg szoktam csinálni mézes-krémest, esetleg zserbót. Tavaly csináltam mézeskalácsot is, de idén elmarad, mert nem ette a kutya se...:((

Sajna még nem volt alkalmam tesztelni a házi készítésű beiglit spéci lisztből, viszont nem szeretném elrontani, így a családnak sima lisztből készítem az összes sütit, magamnak meg lehet beszerzek egy-egy rúd Norbis beiglit és beosztom Új Évig......:DD

Persze a méterest azért nem fogom kihagyni....ennyi kell nekem is! Kari ajándékokkal hogy álltok? Nekem már csak a bátyámék ajándékán kell agyalnom, na meg beszereznem....

Puszika Neked és további jó készülődést!

5416. Aranka2
2010. dec. 10. 09:24

Sziasztok !


Zsuzsi: nálunk a férjem sav.káposztából főz levest.

Ő mindig sült kacsát ,lila párolt káposztával és krumplipürét eszik.

Fiammal 2 szoktunk régen halászlét enni , de mióta szarakszik a gyomrom (évek óta) már nem főzök. Mivel Andrásom másnap úgyis eszik ... Rántott és natúr tengeri és balatoni halat szoktunk enni.

Ilyenkor általában már előre elkészítem. Pulykamellszeletet töltök sajttal, sonkával ,gombával, vegyes aszalt gyümölccsel. Ki mit szeret. Aztán az elmaradhatatlan töltött káposzta.

Most Andrea első napra marhapörköltet kért tarhonyával ,ami csak gyári lehet :). Ezek után szerintem jó pár napig megint nem kell főznöm.

Aztán ,hogy az idén mi lesz még nem tudom. Mármint a mi kajánk ,csak az apáé biztos :)

Süti ???

Nálatok ?

Marcsi próbáltad már az öblítőt valamilyen spriccelős üvegbe tenni ? Nekem mindig van ,és gyakran fújok vele pl a konyhafüggönyre. Nagyon jó illat lesz tőle.

2010. dec. 10. 08:37

Sziasztok!


Nekem is van csomó pici mécsesházikóm, de még nem vettem aromamécseseket, majd ma. Ha el nem felejtem:) Múlt héten is addig-addig húztam a 2. adventi gyertya meggyújtását, hogy elmaradt

5414. fnagyzs (válaszként erre: 5413. - Aranka2)
2010. dec. 10. 07:46

A narancs nagyon jó ötlet!

Én aromalámpásba szoktam csepegtetni egy kis szegfűszeggel keverve, meggyújtom alatta a mécsest és az egész lakást átjárja az a finom illat. Szoktam még fahéjat, mandarint és sült alma illatokat használni, de ezeket már októbertől folyamatosan. Imádom!! :DD

Mi lesz a karácsonyi menüd?

5413. Aranka2
2010. dec. 8. 10:42

Sziasztok !

Én még sehogy :( Nagy változás nem lesz. Szeretem a zöld -ezüst -piros díszeimet . Narancsot pedig frissen szeletelve rakok fel. Fincsi illata van,hogy később csöpög kicsit nem zavar.

5412. fnagyzs
2010. dec. 8. 08:45

Sziasztok Lánykák!


Hogy álltok a karácsonyi készülődéssel? Nálunk már ünnepi díszbe öltözött a lakás. Idén beruháztam új díszekre, mert már nagyon untam a hagyományos piros-arany összeállítást.....nálunk évekig az volt. :D:D

❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook