Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Sms-ben kapható diétás recept. Ismeri valaki? fórum

Sms-ben kapható diétás recept. Ismeri valaki? (tudásbázis kérdés)


17. k.tünde78 (válaszként erre: 16. - 6190a5cfb4)
2009. febr. 11. 19:55

Mit mondhatnék!Én is jócskán meglepődtem hogy miután megkaptam sms-ben a kódot elolvastam a recit ,rá 1 napra egy másik hölgy főzőcskés oldalán ugyan ezt találtam meg.


Nálam bejön.

2009. febr. 11. 17:48

Erről már volt itt topic, és itt írogatott az a fiatal hölgy, aki ezt összerakta.....fel is tette ide valamelyik topicba, és később --állítólag-- ez a másik, aki pénzért szeretné hirdetni, hogy ismondjam...."magáévá tette".......

Finom nagyon, én is ittam, de nem fogytam egy grammot sem....:((((

2009. febr. 10. 10:08

A szűztea teakeverék összetevői:szűztea kivonat,utifű levél,perilla levél,lótusz levél.

Utifűlevél:Csökkenti a felső légúti nyálkahártyák izgalmát, gyulladását; antibakteriális hatású. Gyermekkori légcső- és hörghurut kezelésére alkalmas.

A perilla és lótusz levélről még nem találtam semmit.

2009. febr. 10. 10:03

A zőldtea hasonlo hatás tulajdonsággal rendelkezik mint a ginzeng és némi zsírégető hatása is van.

A szűztea teakaverék legfőbb összetevője a még kezeletlen(szűz)zöld tea.Tulajdonképp antioxidáns hatása miatt fontos a diétázok számára.Segíti a szervezet védekezését a káros szabad gyökökkel szemben,melyek roncsolják a sejtfal szerkezetét,illetve a sejtek alkotórészeit,valamint felelősek az oxidációs eredetű öregedési folyamatokért.

2009. febr. 10. 09:52

Gondoltam leíróm a teák hatását:

Ginzeng:Növeli a szellemi és fizikai teljesítőképességet. Fokozza a koncentráló- és emlékezőképességet, az éberséget, az izmok fizikai terhelhetőségét. Erősíti a szervezet általános ellenálló képességét.

Citromfű:Nyugtató, antibakteriális, antivirális hatású, valamint ideges eredetű alvászavaroknál, gyomor- és bélpanaszoknál alkalmazható gyógynövény. Külsőleg herpesvírus-fertőzés tüneteinek enyhítésére hatékony.

Borsmenta:Simaizom görcsoldó, epehajtó, szélhajtó hatású. Emésztési problémák, gyomor- és bélgörcsök, illetve krónikus epehólyag-bántalmak esetén alkalmazható.

12. k.tünde78 (válaszként erre: 11. - Sylva)
2009. febr. 10. 09:21
Az első 7 napban ugyan úgy ettem ezidő alatt ment le a -2kg,tegnap kezdtem el a gyors zsírégetőt(7 napos káposzta leves).
11. Sylva (válaszként erre: 9. - K.tünde78)
2009. febr. 9. 21:29
És ugyanúgy eszel mint ezelőtt?
10. hermia
2009. febr. 9. 19:38
Köszi mindenkinek! És a receptet is:)
2009. febr. 9. 18:35
Azért nálam -2 kg 1 hét alatt,és sokkal jobb a közérzetem,sok jó hatását tapasztaltam.Nem muszáj,hogy minden feleslegem ettől dobjam le.
8. k.tünde78 (válaszként erre: 7. - 9c8432d068)
2009. febr. 9. 18:26
A többi meg lúgosít
2009. febr. 9. 18:03
Ami igazából fogyaszt valamit,az a szűz tea.Zsírt éget és vizet hajt.
2009. febr. 9. 17:58

Nehogy megrendeld!

Itt a reci-ez az!

Hozzávalók:

Teafilterek: szűztea(vigyázz hamisítják), ginseng, zöldtea, citromfű, borsmenta

Gyümölcsök: grapefruit, citrom, ananászkarika(konzerves is jó)

Egyéb hozzávalók: méz, ananász lé(rostos üdítő)


Elkészítés:

Fél liter vizet felforralsz és a tea filterekből egyet-egyet beleraksz a vízbe majd 20 percig állni hagyod. Egy nagyobb edénybe belerakod a meghámozott és apró rostokra szedett 1 db grapefruitot és ananászkarikát, a kifacsart citrom levét, 1 kanál mézet, fél liter ananászlét és összekevered. Miután kihűlt a tea hozzáöntöd a gyümölcs rosthoz, és keverés után palackozod. Hűtőben tartandó.

Én naponta fél litert iszok meg. Az íze kellemes, kesernyésen édes és pikáns. Általában 3 nap alatt veszed észre a változást. Próbáld ki! Nem veszítesz vele semmit csak pár kg-ot, ami amúgy is fölösleges.

2009. febr. 9. 17:37
teától nem lehez fogyni, max vizet hajt, egy kicsit talán zsírt is éget. ezt tudja a zöld és a jáva tea is 349 Ft-ért
2009. febr. 9. 17:35
teától fogyni?Ugyan, ezt csak nem hiszed?:)
2009. febr. 9. 17:32
Szia! Hááát! Én nem dőlnék be neki...:)
2009. febr. 9. 17:31
Sziasztok! E-mailen kaptam egy levelet, amelyben egyszerű, gyors fogyásról írnak egy teakeverék segítségével. Azt írják, hogy kb. 2500 ft. a keverék elkészítése. Egy sms-t kell elküleni (emelt díjas), amire majd kapok egy kódot és ezzel lehet egy internetes oldalra feljutni, ahol megtalálható a recept. Ismeri valaki ezt? Átverés?
2009. febr. 9. 17:29
Sms-ben kapható diétás recept. Ismeri valaki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook