Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Sky Tech Business fórum

Sky Tech Business (beszélgetős fórum)


7. bozsu55 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 17. 07:55
Ez már több mint gyanús.
6. michelle.r (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 16. 22:28
Az MLM-eket hirdetik mostanában weboldal kezelésnek, adminisztrációs munkának. Ezzel semmi baj nem lenne, a világ legjobb értékesítési modellje. De nem állás, nem leszel alkalmazott, nem kapsz fizetést, főleg nem bruttóban. Kérdezz rá, pontosan mi a feladat, milyen jogviszonyban, mi lesz a tanfolyami díj sorsa. Kicsit ködösítésnek tűnik. Ha külföldi a tulaj, pláne csekkolj mindent. Nyáron mindenki a LionsGate-tel nyaggatta a világot, nézegess weboldalt, fizetnek érte, de előbb fizess be, aztán egyszer csak lekapcsolták a szervereket, és huss, volt pénz, nincs pénz.
2023. máj. 16. 20:51
Weboldal kezelés,adminisztrációs munka.Külföldi a tulajdonos elvileg. Napi 4órás részmunkaidős állás br. 477.000 Ft kicsit gyanús, aztán rákérdeztem erre is. Az volt a válasz, hogy a piaci árakhoz viszonyítva fizetnek az alkalmazottaiknak.
2023. máj. 16. 19:46
Nagyon gondold meg,hogy előre fizess. Én nem mennék bele.
3. michelle.r (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 16. 19:22

Attól még nem csalás, hogy pénzt kérnek a tanfolyamra. Ez egy szűrő, gondolom, tele a hócipőjük, hogy energiát tesznek egy emberbe, aki aztán elfelejt megjelenni.


Nézz utána a cég adattárban, hova van bejelentve, nincs-e felszámolás alatt, stb. Milyen munkát kínálnak?


Ingatlanügynökségek szoktak mostanában pénzt kérni, amit aztán visszafizetnek a sikeres vizsga után, ha a delikvens elkezd dolgozni.

2. bozsu55 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 16. 17:46

Ha nem hiányzik majd az a pénz,akkor próbáld meg.

Én ilyere nem lennék vevő.

2023. máj. 16. 16:58
Sziasztok! Arról szeretnék érdeklődni, esetleg hallott valaki már a Sky tech cégről? Otthoni munkát kínál hivatalos bejelentéssel. Eddig nem is lenne probléma. A kérdőjel a fejemben azzal kapcsolatban van , hogy egy tanfolyamra 19.000 Ft-ot el kell előre utalni és nem tudom esetleg csalás lehet? Köszönöm a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook