Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ti vennétek egy épülő Business Centerrel szemben lakást? fórum

Ti vennétek egy épülő Business Centerrel szemben lakást? (tudásbázis kérdés)


2011. dec. 9. 16:55

ha repülőteret akarnék....leszállópályával igen,vennék

ja!lakást....kituggya asszem nem

17. Tevecca (válaszként erre: 16. - E6b1efa3e9)
2011. dec. 9. 16:46
Szuper! Örülök neki :)
2011. nov. 25. 12:33

Sziasztok! Képzeljétek, meg fogjuk venni a lakást. :) Tegnap elautóztam mindenfele, és a többi környék nem tetszik annyira. A legkritikusabb családtagokat is megkérdeztem, elég pozitív volt a véleményük. A lakásban kellemes érzés lenni, az is fontos. Úgyhogy most nagyon dobog a szívem, mikor rá gondolok.

Írjatok, ha ti is lakásvásárlás előtt álltok!

15. Tevecca (válaszként erre: 14. - E6b1efa3e9)
2011. nov. 25. 07:50
majd írd meg mire jutottál :)
14. e6b1efa3e9 (válaszként erre: 13. - Homern)
2011. nov. 24. 12:52
Köszi. Igen, ez elég tanulságos. Továbbra sem tudom. Fogom magam, autóba ülök, és szétnézek mindenfele..
13. homern
2011. nov. 24. 12:41
Én még nappalin tanultam,amikor elkezdtek a suli utcájába (nem közvetlenül mellette,hanem minimum 2-300m-el arrébb) felhúzni egy irodaházat.Ez csak egy épületből áll,de 6-8 emelet kb. Az a zaj elviselhetetlen volt,kora reggeltől sötétedésig ott voltak!Ablakot több,mint 1 évig nem lehetett nyitni,mert semmit sem hallottunk volna abból amit a tanár mond,így is elég problémás volt a dolog :S Ezt ha elképzelem a saját lakásom mellett ahol pihenni szeretnék...pláne ha gyerek is van aki napközben még alszik :( ha már felépült szerintem nem gond,mintha ott sem lennének.És nem jár mindenki autóval,az kicsit túlzás,hogy 300ember mászkál ki-be minden reggel és este :)
2011. nov. 24. 12:07

De közben meg azért nehéz eldönteni, mert a sasadliget lakóparkban lakók is megvették méregdrága pénzért a lakásokat, tehát elég menő környék, nem tudom, mennyiben rontja az értékét a business center. Gondolom, rontja.

Eddig még mindegyik lakásnak volt valami bibije. Illetve, ha lenne 30-32 milliónk, jobban válogathatnánk....:(

2011. nov. 24. 11:50
Már tényleg nem tudom. Ráadásul még több lakóparkot is fognak építeni a business centeren kívül. Nem értem, hogy minek raknak egy irodaház centert egy társasházas, családi házas környékre...
2011. nov. 24. 11:20
No meg azt se felejtsük el hogy nem kis építkezés lesz, felforgatják rendesen a környéket. Már reggel 7től ott lesznek az utcában a munkások, nem kis zajjal fog járni.
2011. nov. 24. 11:12
Nem vennék, gáz lenne a parkolás a környéken hiába a mélygarázs sokan lusták beállni.
2011. nov. 24. 11:12
sasad-liget, bocs.
2011. nov. 24. 11:11
Főleg esztétikailag zavaró, meg az is, hogy a forgalom mindenképp nagyon megnő. Az a 300 autó mire lemegy-feljön a mélygarázsból... Nem? Esztétikailag meg úgy értem, hogy már nem családi házas környék lesz! Nem is értem ,hogy miért nem zavarja a sasa-liget lakóparkban lakókat,
2011. nov. 24. 11:08
Zajt nem hiszem hogy csinalnak hisz irodak vagyis este 5-6 utan mar a kutya sem lesz ott de az epitkezes az tutira nagyon hangos lesz sokaig es nem lehet majd parkolni es hasonlok. De ezt neked kell eldonteni mennyire jo. Ja es az is tuti ha nem lesz also garaza az epuletnek akkor parkolni sem lehet majd a kornyeken nap kozben. Ilyeneket kell merlegelned.
2011. nov. 24. 11:06
Én megvenném. Irodaház, sok dolgozó, sok ember. Ugyan tuti hangosabb lesz a környék, na de drágulnak is majd a környékbeli ingatlanok.
2011. nov. 24. 11:01
Tudom, de már eléggé belefáradtam, mindegyiknek van valami hibája.
2011. nov. 24. 11:01
Nem lehet tudni. Gondolom irodaház lesz, vagyis az emberek benne fognak dolgozni, ami nem hallatszik ki, csak reggel és este amikor érkeznek kocsival és elmennek. A kérdés, hogy milyen magas lesz, eltakarja-e majd a napot..stb. Erre nem lehet jó tanácsot adni szerintem.
2011. nov. 24. 10:55
nem
2011. nov. 24. 10:54

A XI. kerületben Sasadon kinéztem egy lakást, de megtudtam, hogy két éven belül egy nagy, több épületből álló, négyemeletes irodaház épületcsoportot húznak fel a most még üresen álló telekre. Most még szép csendes a környék. Egy háromszáz férőhelyes kétszintes mélygarázs lesz alatta... A bejárata pont a mi leendő utcánk felől.

Azt nem értem, hogy mindez hogy nem zavarja az közelben lévő sasad-liget lakópark lakóit....

Mi a véleményetek? Bár gondolom, azt fogjátok írni, hogy nem érdemes megvenni. És igazatok lenne.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook