Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Skintim lézeres szőrtelenítéssel van valakinek tapasztalata? fórum

Skintim lézeres szőrtelenítéssel van valakinek tapasztalata? (tudásbázis kérdés)


5. Alnisa (válaszként erre: 4. - 9a0c484ff5)
2021. okt. 20. 09:55

Ennyire nem vagyok képben.

Azt tudom, hogy amikor én szalonban voltam ugyan ezért, semmit nem ért. Igaz az már igen régen volt, talán 18-20 éve. Ez a gépem kb 3-4 éve van meg, egy csoportban ajánlották így mert megvenni. Mert azért a házi használtú gépek sem egyformák.

4. 9a0c484ff5 (válaszként erre: 3. - Alnisa)
2021. okt. 20. 09:19
A te géped nagy valószínűséggel IPL. A lézeres szőrtelenítés más,azt csak orvos végezheti. A kozmetikus szalonokban is csak IPL-t használhatnak (legalábbis ha jól emlékszem)
3. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 20. 08:59

Nekem otthoni készülékem van és teljesen meg vagyok elégedve. Sokkal kevesebbe kerül mint a szalonokra és tartós. Nekem egy remington gépen van 50 E ft volt.

Használom arcon, hónaljon, intim területen, hason. Bőven vissza hozta az árát!

Szuper dolog.

2. 9a0c484ff5 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 20. 08:36

Lézeres előtt mindig le kell előtte borotválni. Elég furcsának tartanám, ha ez a honlapjukon nem lenne feltüntetve.

Tapasztalatom viszont nincs.

2021. okt. 20. 08:19

Van valakinek a Skintimmel tapasztalata? Most fogom kezdeni náluk a lézeres szőrteleintést több testájon is.

Illetve a lézeres szőrtelenítéssel mik a tapasztalatok? Megéri, mennyire tartós, fájdalmas? (Dióda lézerről lenne szó.) Hány alkalomra volt szükségétek? Hogy kellett menni? Frissen borotválva, pár mm-s szőrrel, vagy hosszabbra hagyva? Teljesen elfelejtettem megkérdezni tőlük ezeket a nagy izgalomban. 😅

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook