Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hatásos a lézeres szőrtelenítés? Vagy a villanó a jobb? fórum

Hatásos a lézeres szőrtelenítés? Vagy a villanó a jobb? (tudásbázis kérdés)


2019. jan. 10. 10:43

Sziasztok!

Amennyire utánaolvastam, három hullámhossz (így háromféle lézer) van szőrtelenítésre. Engem az érdekelne, hogy akinek bevált, melyik típust használta.

2014. dec. 23. 20:58

Szerintetek ha otthoni gépet szeretnék venni, akkor IPL-es gépet vegyek, vagy lézereset?


Fastigiata neked milyen géped van?

(csak mert toth.izabella már válaszolt erre, de a te gépedre is kíváncsi lennék )

2013. nov. 8. 12:15

Sziasztok!

Ősz szörzetre VAN HATÁSOS,lézeres módszer?

11. bonjourne (válaszként erre: 3. - 4282d8f4c9)
2011. dec. 20. 18:34
ipl-en voltál? lézerrel már a 3. után van eredmény, de 8-tól tutira kimegy.
2010. jan. 7. 10:44

Hello!


Én villanófénnyel csináltatom Zuglóban (ha valakit érdekel a cím, megadom :-)

és nagyon pozitív a véleményem, már ki is hullott a meglévő szőrzet kb. 80%-a.

Még csak egy kezelésen voltam, a következőhöz még kicsit várnom kell, hogy további új szőrök növekedjenek!


Én azért szántam rá magamat, mert hiába borotváltam-gyantáztam, a sötét szőrzetem miatt a hónapljamon sötét folt maradt látható, hiába nem volt rajta szőr (gondolom, akinek világos a szőre, annak ilyen problémája nincs!)


Szóval én csak ajánlani tudom!

9. Impetus (válaszként erre: 7. - Fda58604ed)
2009. febr. 27. 13:08

Sziasztok!


Én voltam végeles szőrtelenítésen és nekem azt mondta a doki, mert nem kozmetikus csinálta, hogy végelges szőrtelenítés nem létezik csak tartós, mivel a szőr ciklikusan nő, plusz képzeljem el, hogy mondjuk van 1000 szőrtüszőm de annak a nagy része az még nyugvó és nem aktív, arra most nem is hat a kezelés mert azok csak évek múlva lesznek aktívak, szóval nem azok nőnek vissza amit a lézerrel kinyírt hanem másik szőrtüszők lesznek aktívak és ez így megy míg világ a világ ezért nem létezik végleges szőrtelenítés.


Én nagyon meg voltam elégedve, igaz csak három kezelésre volt elegendő a pénzem, de az olyannyira megritkította a szőrzetem, hogy én ezzel az eredménnyel is bőven beérem, előtte tiszta dzsungel voltam és állandóan a begyulladtak a szőrtelenítéstől a szőrtüszőim, most ilyen porblémám érdekes módon nincs.

2008. okt. 14. 18:17

Én több mint 3 éve kezdtem el, 2x voltam anno a lábszáramat kezeltetni, de abba hagytam. (Azokon a részeken ahol kezelt, azóta se nőtt vissza = foltokban nő csak.)

Átmentem egy másik kozmihoz, ő egy másik fajta géppel kezel. Elöször a mellbimbóm körül (3 kezelés), ez sokáig szőrmentes volt. Viszont mivel közben megcsináltattam a ciciket, abba hagytam azt a részt.

Áttértünk a fazonomra. Kb.2 év volt mire a 11 kezelés lement. 1 éve semmi szőr :)

Most akarom folytatni a cicimen, amit anno abba hagytam.

Nem érdekel, ha 4-5-6 év múlva elkezd visszanövögetni, mert úgyis csak "szintentartó" 1-1 kezelés kell.

Ha korrekt a kozmi, akkor ezeket előre el kéne mondja, és akkor senki nem érezné magát becsapva.

Meg hát utána is kell nézni a neten, mert azért van pár orvos és kozmi is, aki elmond mindent az egészről.

2008. okt. 13. 11:56

A húgomnak a hóna alatt 3 év sem telt el, és újranőtt.

Ja, igen, a szőke szőr (én is szőke szőrös vagyok): nekünk marad a szőr, mert az egyetlen megoldás eddig, hogy a kezelendő felületen sötétre festik a szőrzetet, hogy ott a fény el tudjon "nyelődni".

Hát ez a tortúra meg kinek kell?

Van egy olyan megoldás is, hogy a gyantázás előtt egy növényi zselével bekenik a bőrt, melegítik (takarófóliával, 45 fok körül) és ezután gyantáznak.

Sajnos ez sem végleges, hiába ígérik.


szóval én is várom a valódi, végleges szőrtelenítés titkát.

2008. okt. 11. 13:56

sztem meg nem fájdalommentes

nekem nagyon fájt anno

5. Mion
2008. okt. 11. 12:24

6-8 évig hatásos kb. Meg függ attól is, h milyen a szőr, amit ki kell írtani, mert pl a szőkére egyáltalán nem hat (a villanófényes legalábbis)

Egyébként fájdalommentes....

2008. okt. 11. 11:58

Valójában nincs végleges szőrtelenítés.

Ha sikeres a lézeres, vagy IPL (villanófényes) kezelés, a szőrök pár év múlva ismét nőni kezdenek.

Van, hogy már korábban visszaköszönnek:)


A világ leggazdagabb embere lesz, aki valódi megoldást talál majd erre a problémára.

2008. okt. 11. 08:55

szia

elég sokba kerül - és nekem nem vált be - pedig vagy 6-8 kezelésen vtam már és bele fáradtam....

2008. ápr. 12. 21:04
Szeretném a lábamat szőrteleníteni véglegesen. Hallottam már sok mindent ezekről a "végleges" szőrtelenítési technikákról de nem tudom hogy hatásosak e. Fájdalmas? Kb mennyibe kerül?
2008. ápr. 12. 21:02
Hatásos a lézeres szőrtelenítés? Vagy a villanó a jobb?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook