Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Sim kártyát szeretnék venni, segítenétek? fórum

Sim kártyát szeretnék venni, segítenétek? (tudásbázis kérdés)

12. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 11. - Noorah)
2012. okt. 25. 21:05

pedig egyszerűen megtalálható. webshop.. tádááááám, ott az ár is.

[link]

[link]


stb...stb.. van még a tesco mobil, meg a blue mobil. a tesco mobilt a tescoban, a blut-t a lidl-ben tudod megvenni.

amúgy pl a spar-ban árulnak cirka 3000 körül telefonnal együtt sim kártyát is.

11. Noorah (válaszként erre: 10. - 57aa4ea1e8)
2012. okt. 25. 18:33
Ezeket a díjcsomakoat én is megtaláltam, de engem maga a kártya érdekel. Egy darab, sima mezei sim kárta számmal és annak az ára. :)
2012. okt. 25. 16:51
9. Kangaroo Island (válaszként erre: 7. - Noorah)
2012. okt. 25. 13:27
akkor rámész minden szolgáltató honlapjára...
2012. okt. 25. 13:26
Rámégy a szolgáltatók honlapjára, megnézed a dijcsomagokat és eldöntöd, hogy neked melyik a jobb. Nem olyan nagy dolog, aztán bemégy az ügyfélszolgálatra és kéred azt amelyiket kiválasztottad.
7. Noorah (válaszként erre: 5. - Kangaroo Island)
2012. okt. 25. 13:13

Azért poróbálom interneten, mert sajnos errefelé nincs nagy beásárlóközpont és nem is lakok nagyváros közvetlen kezelében. Nem engedhetem meg magamnak, hogy ösze vissza mászkáljak, így miután itt felmérem a terepet, már cska célirányosan szeretnék menni.


Esetleg valaki válaszolna is a konkrét kérdsésre??

6. Noorah (válaszként erre: 4. - 5ed73a72bc)
2012. okt. 25. 13:10

Mint írtam, új számot szeretnék...

Egyébként sem lehetne átteni, ugyanis a mostani kártyámat számmal együtt vissza kell adnom annak, aki anno kölcsönadta, mert még használni akarja.

2012. okt. 25. 13:09
bemész egy nagyobb bevásárlóközpontba, ott általában mindhárom szolgáltatónak van boltja, kérsz tájékoztatót, összehasonlítod és döntesz...nem kell ehhez fórumot nyitni, úgyis mindenki mást mondd, akinek mindenkije vodás az vodást mondd, ezt szokta meg, ezt szereti, akinek mindenkije telenoros az a telenort fogja mondani, te is válaszd azt, amelyiknél a legtöbb ismerősöd van.
2012. okt. 25. 13:09
Bemész a szolgáltatódhoz, és megmondod, hogy feltöltősre vigyék át az számod. Ennyi.
2012. okt. 25. 13:06

Kártyát és számot szeretnék cserélni. Eddig előfizetéses voltam, de most ideiglenesen feltölthető kártyát szeretnék venni, amit a későbbiekben akár előfizetésesre is lehet változtatni.


Mennyibe kerülnek mostanság az ilyen simkártyák? Melyik szolgáltatónál érmes beszerezni? Remélem, itt minden egyszerűbb lesz, mint a google-al, mert hiába írok be bármit, soha nem azt dobja ki, amit én szeretnék. .)

2012. okt. 25. 13:05
Ehhez miért kell segítség?
2012. okt. 25. 13:03
Sim kártyát szeretnék venni, segítenétek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook