Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hol tudok szorzó számkártyát venni, de olyat mint az adatlapomon van? fórum

Hol tudok szorzó számkártyát venni, de olyat mint az adatlapomon van? (tudásbázis kérdés)


2011. nov. 10. 14:41

Szia!


Ha van hasonló kártyád,akkor nézd meg rajta a forgalmazót illetve gyártót vagy kiadót. Ne szégyelld Őket felhívni.

Ha normálisak,akkor utánvéttel vagy máshogyan kifizetve elküldik neked a számkártyákat. Ha nem,akkor esetleg megmondják,hogy hol tudod megvenni.

2011. nov. 10. 14:35

Megmondom őszintén itt a faluba kaptam de osztás és nekem szorzó kellenne még nem biztos hogy itt ebbe a kis boltba meg tudom e venni mivel 32 db kellenne ezért gondoltam arra hogy megnézem netten és ha ilyen árba volna megrendelem legfeljebb a postaköltéget állom de beirtam a google-be és ezt kimondottan nem hozta ki akárhogy irtam be .

Itt 210 forintért vettem az osztó kártyát kb ilyen árba kellene 300 ft körül is jó mivel itt igen nehezen akarját befizetni a mikuláscsomagra a pénzt és olcsó de hasznos játékot kelle bele .

Én a fiamnak megveszem külön a drágább de jobb kártyát de itt sajnos az osztályban többen vannak a kisebbségből és nem akarnak fizetni.De még itt a kisboltba is beszélek a vezetővel hátha tud rendelni.

2011. nov. 10. 14:24
google keresés
2011. nov. 10. 14:23
Regio játékboltok kb.500 ft körül van az ára
2011. nov. 10. 14:18

Olyat nem találtam, mint az adatlapodon van, de szorzással foglalkozó oktatókártyát több webáruházban is (pipikejatek pont hu; gullivershop pont hu)

Ez is jó? :)

2011. nov. 10. 14:11
Húú, volt nekünk is ilyen kártya. Játékbolt, könyvesbolt talán. Nem emlékszem hol vettükk akkor.
2011. nov. 10. 13:50
Mert nekem ilyen kellene mivel egy egész osztálynak kellene vennem majd a mikuláscsomagba szeretnénk rakni nekik .
2011. nov. 10. 13:49
szia de melyikben ?
2011. nov. 10. 13:48
szia,én játékboltban vásároltam tavaly a lányomnak
2011. nov. 10. 13:47
Ha mebnézitek az adatlapomat van egy számkártya de nekem szorzóba kellenne neten nem találom sehol ha valaki tud segiteni?
2011. nov. 10. 13:46
Hol tudok szorzó számkártyát venni de olyat mint az adatlapomon van?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook