Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Síbakancs kiválasztása gyerekeknek fórum

Síbakancs kiválasztása gyerekeknek (tudásbázis kérdés)


14. zsofi_876 (válaszként erre: 13. - Vivo44)
2019. dec. 20. 17:20

Szia, szerintem nem arra való, legalábbis nálam ennél komolyabb indok kell, hogy használjam.

Ha valaha fogom egyáltalán, eddig még nem volt rá példa.

Köszi egyébként, eddig nem is tudtam, hogy mire való. :)


Neked is szeretetteljes készülődést!

13. vivo44 (válaszként erre: 6. - Zsofi_876)
2019. dec. 20. 17:13

Először is szia!

Erre való a jobb oldalon található kis piros kezecske.

Kellemes ünnepi készülödést!

12. vivo44 (válaszként erre: 11. - Rabankari)
2019. dec. 20. 17:03

Szia.

Igen láttam.

Arra irányult, hogy az ő gyermeke, nálánál jobban nem ismeri senki, mi sem.

Minden évben járnak síelni, akkor biztosan a lehető legjobbra, legkényelmesebbre törekszik.

Sajnos picikét is deformált lábra nem gyártanak síbakancsot:-(

Erre való a magasító, ortopéd szakorvos, hogy egy téli vakáció élmény legyen a gyereknek és ne rémálom.

Megfogadja meg, ha nem nem.

11. rabankari (válaszként erre: 2. - Vivo44)
2019. dec. 20. 16:03
Igazad van abban, hogy nem befolyásolja, mert lehet állítani, csak nem sílécet vesz minden évben, hanem síleckét..
2019. dec. 20. 15:20
Én is elvinném a talpbetétet.
9. boldogzokni (válaszként erre: 6. - Zsofi_876)
2019. dec. 20. 13:57
Szerintem észreveszi...
2019. dec. 20. 13:55
Síbakancsban nincs tapasztalatom, de korcsolyában igen és ott segített a duplán felvett vastag zokni. Persze így nagyobb kell.
7. simple (válaszként erre: 1. - 2f6f8fc08c)
2019. dec. 20. 13:55
Miért nem mész el akkor még itthon egy szaküzletbe? Ott biztos tudnak valamit mondani.
6. zsofi_876 (válaszként erre: 5. - Vivo44)
2019. dec. 20. 13:53

Figyelj, bocs!

Régebben megnéztem a fotódat és tök szimpi.

De valamiért olyan kioktató stílusban írsz már többedszer, hogy ez kijött.

Komolyan, olvasom, ahogy másoknak válaszolsz, és szinte mind azt sugallja, hogy a kérdező/válaszoló... hogy is mondjam...

Buta?

Tudom, minek ugatok bele, meg mindenki meg tudja "védeni" magát, meg elhiszem, hogy a jó szándék vezérel. De lehet, hogy észre sem veszed, és ezzel megbántasz másokat.

2019. dec. 20. 13:38
Van baj....:-(
4. zsofi_876 (válaszként erre: 3. - 2f6f8fc08c)
2019. dec. 20. 13:34

Hát de miért nem örülsz a kioktatásnak? :)

Ejnye már! :)


Az én gyerekemnek is befelé dől a bokája.

Én ebben az esetben, amit írtál, elvinném a talpbetétet, hátha segít valamit.

Egyébként nem szokott gond lenni, ha nem mindig szupis lábbeli van rajta.

Biztosan azért nyomja szegényt, mert ezek a bakancsok nagyon kemények.


Kellemes pihenést! :)

2019. dec. 20. 13:21
Van neki talpbetét..és nem a léc a kérdés hanem hogy kölcsönzőbe mi alapján válasszunk bakancsot
2. vivo44 (válaszként erre: 1. - 2f6f8fc08c)
2019. dec. 20. 13:18

Szia.

Ha befelé dől a bokája akkor a kölcsözőt megelőzően egy ortopédushoz kell menni, ahol tudnak javasolni magasítót, vagy megoldást a befelé dőlő bokára elsősorban.

Az hogy minden évben sílécet veszel nem befolyásolja a bakancsot, mert mint tudjuk a síléc méretre állítható.

2019. dec. 20. 12:44

Sziasztok,a gyerekekkel a hegyekbe töltjük az ünnepeket és mint tavaly idén is szeretnének sí leckéket venni de a nagyobbiknak nagyon befelé dől a bokája és szerintem ez miatt tavaly fájlalta benne a lábát azt mondta szorítja.

A kérdés hogy vannak a síbakancsokba különböző fazonok állítási lehetőségek lehet e abból nagyobb méretet felvenni mondjuk eggyel?

Én soha nem síeltem így abszolút vakon tapogatok a témában..a kölcsönzőben pedig mindig olyan nagy a forgalom és a kapkodás hogy nincs idő ott kérdéseket feltenni így próbálok előre felkészülni.

Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook