Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » SHEWEE-mert pisilni kell fórum

SHEWEE-mert pisilni kell (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2013. aug. 9. 11:28

Nekem van műanyag SheWee-m.

Nem a mindennapokban használom, de sokszor jól jön. Pl. rally, ami szabadtéren van. Előfordul, hogy nem az erdő mélyén van a pálya, hanem mezőn, ahol nagyon távolra el lehet látni. Na ott legyen nő a talpán, aki leguggol!

Vagy 24 órás vonatút Montenegróba. Nem ám kényelmes és tiszta IC, stb, hanem fapados járat. Ha azokra a WC-kre bárki is ráülne (akár úgy is, hogy papírral körberakja), hát lelke rajta. Nekem így kényelmesebb :)


És igen, kis vízzel átöblítem használat után, és szagtalanul veszem elő a következő használatkor.

147. Annie1130 (válaszként erre: 136. - Hitta)
2013. máj. 20. 07:36
Tele kell rakni wc-papírral!A vìz ìgy nem tud visszacsapòdni!:)
2013. máj. 19. 04:05

m... Sook sook hozzá szólást elolvastam, először is, fesztivál, toi toi... Kényelmes. Nekem van.


Másrészt, combizom? Mond ezt egy izom-izület gyulladásos fiatalnak aki ha akar se tud guggolni, akkor is szar találmány? :S (maradjon otthon ne menjen sehova? Persze persze)


Egyszerűen csak azon vagyok ki akadva hogy komolyan törlés nélkül pisilés után? Akkor már magam alá is hugyozhatok, hogy használja más közszem elött? Még magába a wc-be rendben, van aki tud adni választ?


Maga a papír verzió csodáslatos lenne, de nem lenne az drága?


Szóval nekem van, de a GoGirl jobban tűnik képek alapján, csak otthon használtam egyszerű-nagyszerű, de egy picit tényleg macera...


1. pisilés.

2. törlés mert a fene akarja hogy hugyos legyen a bugyi

3. zacskóba visza helyezés akrobatikus mozdulattal, óhatatlan ide ida csöpögtetés -.-

4. ha van még zsepid törölj.. visza helyezni táskába

5. keresni egy viszinylag higénikus mosási lehetőséget mire újra vizelsz... Bár az "egésséges" vizelet steril, mégis úgyhiszem, kell az az öblítés.


Más tapasztalat??

145. 0cf81c9512 (válaszként erre: 144. - Globus)
2012. aug. 26. 22:36
Szerintem, ha van ez a papírverzió, akkor az a leghigiénikusabb. Csak kidobja, és mehet a sima kézmosás.
144. globus (válaszként erre: 126. - Cukormeister)
2012. aug. 26. 16:23
Nem tudom, milyen videót néztetek, a kütyüt valószínűleg le kell öblíteni. Fantáziáljunk csak egy kicsit. Ha nincs nála a klotyóban egy üveg víz, akkor a csöpögő szerszámot kiviszi a csaphoz. Mindenki gyönyörűségére ott elmossa (fertőzés másoknak, kit érdekel)? Ki sem térek arra az apróságra, hogy hová teszi (fertőzés), amíg a nadrágot, szoknyát, harisnyát visszahúzza, blúzt eligazít. Ha viszont van egy flakon víz, akkor ezt előre kibontva leteszi valahová (padló? fertőzés), aztán vissza táskába, (fertőzés), öblít (kéz óhatatlanul hugyos lesz), doboz kinyit (vizes, hugyos lesz), elpakol. Ha az ajtó nem zárható, mint sok helyen sajnos nem, e művelet alatt akárhányszor rányithatnak, mert ugye ő háttal áll. Kilincset ugyanúgy meg kell fogni (fertőzés oda-vissza, hiszen már nedves a kéz, jobban tapad rá, és róla is másokra). Nem gondolom, hogy egyszerűbb, mint az eddig ismert guggolós módszer.
143. globus (válaszként erre: 140. - Mkjudit)
2012. aug. 26. 16:13
Vannak, akik egész életükben gombás fertőzéssel küszködnek, mások pedig azt sem tudják, mi fán terem. És milyen sokan állítják, hogy nem használtak közös fürdőt, törülközőt, mellékhelyiséget, mégis megbetegedtek. Valami más oka IS lehet.
142. d71ef05a8e (válaszként erre: 136. - Hitta)
2012. aug. 26. 16:12
Dobj egy adagg papírt a WC-be, mielőtt fölé guggolnál. Megakadályozza a visszacsapódást. Amúgy, ha már a témánál vagyunk, az egyenesen a lyukba találós Wc-k szerintem sok fertőzés okozói. Nagydolognál is simán visszacsapódhat valami a gátra, és ez még az otthoni, simára sikált kagylóból is gáz. Az előre papír bedobás nekem már rutinból megy:) Lehet nevetni:) Ja, viszont egész életemben egyetlen egyszer sem voltam még fertőzés miatt orvosnál.
141. d71ef05a8e (válaszként erre: 135. - A0c1361e44)
2012. aug. 26. 16:09

No de ha a világon egyedül lennék a problémával, senkinek eszébe nem jutott volna kiokoskodni ezt az eszközt, mert ugyebár nem én voltam.


Másfelől a hólyagzáró izom nem egészen úgy működik, mint a combizom vagy a karizom, hogy még ki sem gondolom, az agy már küldi az üzenetet és már meg is mozdult (feszült vagy ellazult). Egy cscomó mindenki nem tud pisilni pl. akkor, ha nézik, ha siettetik, vagy ha ideges, akkor sem, ha tele a hólyagja. Szóval simán kéne tudni, vagy nem, nem tudja mindenki.

140. mkjudit
2012. aug. 26. 13:50
Nem olvastam végig az összes hozzászólást, de van egy-két észrevételem ezzel az egész pisiléssel kapcsolatban. Először is nyílvános wc-n nem csak akkor kaphatok fertőzést, ha ráülök a deszkára, hanem akkor is, ha egyszerűen csak a wc fölé helyezem a popsimat. A fertőzött wc felett ugyanis egy gombafelhő van ,amit persze nem látunk. Ezért először le kell húzni mielőtt felé guggolunk. Aztán vigyázz a felcsapódó cuccosra. Valaki írta lejjebb, hogy főként a férfiaktól kapjuk el. Ez csak részben igaz. Nem rég hallottam egy doktornőtől, hogy a hüvely gombás fertőzései már nem tartoznak a szexuális úton terjedő betegségek közé, ahogy ezt korábban állították, sokkal inkább a saját immunrendszerünk legyengülése és hüvelyflóra védelmének gyengülése okozza ezeket a betegségeket. Én ha egy nyilvános wc-t látok már megbetegszem tőle. Szerintem nagyon okos volt, aki végre kitalálta ezt a kütyüt. Mindig vágytam arra, hogy úgy pisilhessek, ahogy egy férfi. Szerintem nyugodtan vegyen a téma felvetője ilyet a kislánynak, mert ha egyszer elkap valamit, attól nehezen fog szabadulni...
139. Hitta (válaszként erre: 138. - Kisj)
2012. aug. 26. 13:28
Ne is mondd... :S de rá sincs sok kedvem ülni sehol, főleg egy plázában mozi előtt pl...A legtöbbször sikerül kibírnom hazáig, nem vagyok kisgyerek, de néha muszáj uyge... Nekem ezért szimpatikus ez a kütyü, bár még nem szántam rá magam, mert vannak fenntartásaim, de ez a papír verzió teljesen jól hangzik
138. kisj (válaszként erre: 136. - Hitta)
2012. aug. 25. 22:15
akkor már inkább üljél rá, mert ez a visszacsapódás tényleg gusztustalan
137. kisj (válaszként erre: 133. - A0c1361e44)
2012. aug. 25. 22:10
már úgy értem, hogy más wc-s szokásai hagynak hidegen....egészen addig míg nem a deszkára produkál
136. Hitta (válaszként erre: 135. - A0c1361e44)
2012. aug. 25. 22:02
Nekem például nem a nyilvános WC felé guggolással van bajom, az már profin megy, hanem azzal, amikor véletlenül visszacsapódik egy kis víz abból a hihetetlenül higiénikus WCből, amit kitudja kihasznált előttem... És mindig próbálok koncentrálni, hogy ez ne történjen meg, de néha mégis (főleg mivel, hogy csak guggolok felette)...
135. a0c1361e44 (válaszként erre: 131. - D71ef05a8e)
2012. aug. 25. 21:29

Nekem nem azért nem szimpatikus, mert cikiznének, hanem azért, mert nem gondolnám, hogy ezt így lehet használni, ahogy a videó bemutatta.

Csak lehúzni a sliccet és minden ok?



Tényleg rosszul vagy összerakva vagy a combizmod még sem jó:)


Simán képesnek kell lenni arra, hogy megtartsd magad a lábaiddal és közben elengedd magad és pisilj.

Nekem nem okoz problémát, ha feltétlenül szükséges nyilvános vagy sokak által használt wc-t használnom.

134. a0c1361e44 (válaszként erre: 130. - 26092879c1)
2012. aug. 25. 21:24
Az kevés:)
133. a0c1361e44 (válaszként erre: 128. - Kisj)
2012. aug. 25. 21:24

Nem foglalkoztat?

Törlés nélkül pisi után??? Kényelmetlen, csíp, stb.

Kézmosás nélkül wc után??? Ha mást nem is de a kilincset megfogom, így már a kézmosás nélkülözhetetlen.


Én úgy oldom meg ezt a kérdést, hogy nem megyek be nyilvános wc-be. A munkahelyemen is csak azért használom, mert hárman használjuk csak.


Egyébként, ha nem ülünk rá a wc deszkára, akkor az a minimum, hogy felhajtjuk, hogy ne arra fröccsenjen ha fröccsen. Nem értem az embereket, hogy miért nem érdekli őket mit hagynak maguk után...

132. Hitta (válaszként erre: 131. - D71ef05a8e)
2012. aug. 25. 21:08
A papírváltozatról még nem is hallottam, azt egy másik márka gyártja? :O
131. d71ef05a8e (válaszként erre: 117. - Kisj)
2012. aug. 25. 20:39

Igazad van. De sokan írják itt, hogy combizom így meg úgy. Na most az én combizmaimmal nincs különösebb gond, megtartom én magam, csak épp elég rosszul vagyok összerakva (de tényleg), ugyanis ha feszítem a combom, nem tudom elengedni, amit el kéne. És amúgy tényleg épp ezek a feszes combú nők spriccelik tele a Wc-deszkát, mert nem ülve pisilve lesz az olyan, amilyen:(


a papír ülőkevédő még a legjobb megoldás, ha valakinek ez a cső túl bizarr. Amúgy én a papírverziót vettem meg, nem kell elöblíteni, csak kidobni, ahogy más női papírhulladékot is.


Azért egy kérdés azokhoz, akik attól félnek, hogy valaki meglátja őket vagy a lányukat egy ilyen eszközzel, és cikizni kezdi, vagy kineveti: nem az a minimum, hogy a kisebb-nagyobb dolgokat másoktól félrevonulva csináljuk? A cső az nevetséges, de mások előtt pisilni vagy másokra rányitni teljesen kulturált? Nekem ez furcsa.

130. 26092879c1 (válaszként erre: 125. - A0c1361e44)
2012. aug. 25. 20:25
Csak jól megrázta a végén, ahogy mi szoktuk! :)
129. 26092879c1 (válaszként erre: 126. - Cukormeister)
2012. aug. 25. 20:24
Végül is csak a papírt fogta meg...a férfival ellentétben.
128. kisj
2012. aug. 25. 20:24

Én nem néztem meg a videót, és nem is foglalkoztat a törés, kézmosás problémaköre.

Csak egyszerűen utálom, ha a nők lepisilik a wc deszkát!!!!!

127. a0c1361e44 (válaszként erre: 126. - Cukormeister)
2012. aug. 25. 20:23
:)))
2012. aug. 25. 20:21
Megnéztem a videót: A csaj nem is mosott kezet utána...Vagy már azt sem kell???
2012. aug. 25. 20:21

Én meg néztem a videót, de azt nem láttam, hogy a nő megtörölte volna magát.

Nem kellene?

124. a14deb9047 (válaszként erre: 122. - 26092879c1)
2012. aug. 25. 19:05
Nem lesz probléma az ülőke visszahajtása :D
123. kisj (válaszként erre: 122. - 26092879c1)
2012. aug. 25. 19:04

A nők ezt már rég tudják...:/


Szerintem mindenki meglepődne, ha tudná, hogy az ilyen-olyan nő nyavalyákat és gombás biszbaszokat elsősorban nem a wc deszkától, hanem a partnertől szerzik be.

122. 26092879c1 (válaszként erre: 119. - Andi6020)
2012. aug. 25. 18:57

Aha! Van már papirból is...

Jó, mert így már a nőknek is menni fog a WC mellé pisilés. :D

121. andi6020 (válaszként erre: 120. - A14deb9047)
2012. aug. 25. 18:43

Megnézted a linkelt videót a kezdő hozzászólásban?

A fórumot csak összevonták.

2012. aug. 25. 17:54
Ebben a nagy melegben éppen kellemes lenne a táskában tárolni mosatlanul. Gyanítom, a görény könyörögne a receptért :D
119. andi6020 (válaszként erre: 116. - 26092879c1)
2012. aug. 25. 17:34

Akkor nézz rá még egyszer.

Ami a videón van, azt viszonylag egyszerű hordozni, tárolni, tisztán tartani meg nem is kell.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook