Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Segítsünk karácsonykor IS fórum

Segítsünk karácsonykor IS (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Segítsünk karácsonykor IS

9. bubinana (válaszként erre: 8. - Sopianae)
2012. dec. 1. 21:17

Valami ilyenen gondolkozom én is.

Hogy kezdted el?? felajánlottad? Kérdezted,hogy elfogadnák -e..

Segítenél ebben?

2012. dec. 1. 20:04

Ált a vöröskeresztesek és egyéb szervezetek dolgozói hazaviszik azt, ami számukra hasznos.

Én személyesen segítek 1-2 családnak, holott mi is rá vagyunk/lennénk szorulva.

7. bébibogyo1 (válaszként erre: 5. - Bubinana)
2012. dec. 1. 19:18
Bubi, engem ez riaszt epp el.vajon tenyleg megkapjak amit en odaadok es valoban jo helyre jut? Lehet iden nem fogok adomanyozni ilyen modon. Vannak egyeb megoldasok is.
6. Timicicaanyuka (válaszként erre: 5. - Bubinana)
2012. dec. 1. 14:58
Gondolom ezért kérik, hogy ne zárják le a dobozt. :(
2012. dec. 1. 14:29

Nem akarok ünneprontó lenni..

De az én szomszédom épp a tegnap hozott haza egy "gyűjtőhelyről az unokáinak 5 db gyönyörű plüssjátékot...Ő ls egy ilyen gyüjtőhelyen "dolgozik"...Hmmm

akkor ,hogy is van ez??

2012. dec. 1. 12:05

Kiegészítem a cikket: A Mikulásgyár idén a Vöröskereszt számára is gyűjt. Idézem a vöröskereszt honlapjáról:

Kedves Adományozó!


Idén is várja az adományokat a MikulásGyár és a Magyar Vöröskereszt. Segítse Ön is rászorulókat és adja le adományait az országban található gyűjtőpontok valamelyikén! A MikulásGyárba elsősorban tartós élelmiszer, tisztító-és tisztálkodási szereket, játékokat várunk. Az adományok célba juttatásáról idén is a Magyar Vöröskereszt gondoskodik.Megyei szervezeteink adják át az adományokat a legrászorultabbaknak.


Segítsünk együtt! Köszönjük!


Milyen adományokra van a leginkább szükség?


- tartós élelmiszerek, édességek (cukor, liszt, konzerv, száraztészták, stb…)


- tisztító-és tisztálkodási szerek


- jó minőségű játékok


- jó állapotban lévő mesekönyvek


A Felvonulási térre vagy az ország 9 Plazájába hozott ajándékokat, felajánlásokat nem szükséges becsomagolni, akár kézben, akár dobozban, akár nejlonzacskóban is hozhatod.


[link]

2012. dec. 1. 12:03

Nagyon jó, hogy felhívjátok ezekre a figyelmet! Adni mindenki tud, ha csak 1000 Ft értékben, akkor annyiban, de az is nagy segítség sok embernek.


Mi ma délután viszünk tartós élelmiszert és tisztálkodószereket a Mikulásgyárba, körülbelül 25 ezer forint értékben. Mikulás-ajándékok helyett ezt adjuk egymásnak, a karácsonyi pénzből is lecsíptünk egy kicsit. Így kevesebb édességet eszünk, viszont ennyivel is több család fog mosolyogni az ünnepkor.


Nagyon örülök, hogy adhatunk!

2012. dec. 1. 11:22

EZ volt a fő lényeg számomra, amiért érdemes volt elolvasni a cikket- mert gondolom,magát az akciót mindenki ismeri-:hogy a posta ingyen elszállítja vidékről is.

Ez igazán remek:)

2012. dec. 1. 09:08
Két különböző kezdeményezésre szeretném felhívni a figyelmeteket, amelyekkel könnyebbé válik a segítségnyújtás az ünnepek előtt. Ha szeretnétek a rászorulóknak tartós élelmiszert, ruhákat, játékokat eljuttatni, vegyetek részt a Mikulásgyár vagy a Cipősdoboz akciókban!

Ugrás a teljes írásra: Segítsünk karácsonykor IS

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook