Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Meg szeretném lepni Páromat! Kérlek segitsetek! fórum

Meg szeretném lepni Páromat! Kérlek segitsetek! (beszélgetős fórum)


24. judy47 (válaszként erre: 23. - TrinithY)
2009. jún. 23. 17:37
Köszi.Holnap megyek a Villányi utra egy korso készitöhöz.Talán hallott rola és tud tanácsot adni.
23. TrinithY (válaszként erre: 22. - Judy47)
2009. jún. 22. 10:32
Sajnos ebben nem tudok segiteni, de ez nagyon jo otlet :) ha megtudok vmit akkor irok
22. judy47
2009. jún. 18. 13:02
Nekem is némi segitségre lenne szükségem.Szeretnék a páromnak egy olyan sörös korsot ami hidegen tartja a sört.( kétrétegü)Ha valaki tudja,hogy hol lehet kapni Budapesten kérem irja meg.Köszönöm a segitséget.
2009. jún. 17. 14:40

Én is gondoltam valami képpel kapcsolatos dologra, a karkötőbe gravirozás is nagyon jó ötletnek tűnik :) de romantikus vacsit mindenképp szeretnék :p

Úgy gondoltam, hogy mivel estig dolgozik és elutaznék d.u-ra oda megcsinálnám a vacsit, gyertyafény... és azzal várnám haza. Csak az a gond, hogy az Édesanyjával él... nem lenne igy ciki? mert ugye jó lenne kettesbe maradni... ötlet?

20. TrinithY (válaszként erre: 15. - Tereteri)
2009. jún. 17. 14:37
"Aktiv" program amiről tudok az a makettezés... A munka és a makettezés az élete :) azután jövök én :p Elfogadtam ezzel együtt mert tudom, hogy neki fontos :) de makettje rengeteg van amit meg nem rakott össze... szóval az kiesik..
19. TrinithY (válaszként erre: 17. - 29)
2009. jún. 17. 14:36
Ez nagyon ötletes :) Mondj még ilyen jó tippeket :p
18. 29
2009. jún. 17. 09:53
Hoppp,dupla köszönés
17. 29
2009. jún. 17. 09:53

Hello!

Hello!


Ez most éppen nálam is aktuális, vagyis mindig szeretek meglepit kitalálni.

A mostani,hogy fotós barát csinált rólam képeket, sexibb jellegű, és hogy az egyik képből csináltatok neki egy puzzle-t.

Mi is még aránylag friss pár vagyunk 4hónaposak, és nemrég mondta,hogy még nics is rólam semmi sexi képe:-)hát most kap, kicsit játékosan.

Aztán majd minden hónapban kap egy újabb képet,amit esetleg majd az 1éves évfordulón, montázsba összerendezek neki.


Anita

16. tereteri (válaszként erre: 15. - Tereteri)
2009. jún. 17. 09:45
Esetleg színházjegy?
2009. jún. 17. 09:40

Szia!

Milyen aktív hobbija van, vagy milyen program van amit szeret, amiben te is részt tudnál venni? Esetleg elmehetnétek valahová közösen, nem tudom milyen programlehetőségek vannak a közeletekben, de szerintem az ajándéknak nem feltétlenül kell kézzelfoghatónak lennie.

14. TrinithY (válaszként erre: 13. - Myrthil)
2009. jún. 17. 09:33
Ez NAAAAGYON tetszik :D el kell kezdjek keresni olyan helyeket ahol graviroznak :p Köszi
2009. jún. 16. 17:51
Én is gyertyafényes vacsival leptem a évfordulónkon, és kapott egy ezüst karkötőt, amibe belegravíroztattam a találkozásunk dátumát :D
2009. jún. 16. 08:05
:D köszi Vrony26, én is hasonlóval szeretném meglepni :)
2009. jún. 16. 07:32
Szia!Én a páromat egy gyertyafényes vacsival leptem meg.Foglaltattam asztalt egy étteremben.Mire mentünk meg volt teritve,élő zene volt stb.Tegnap pedig kapott egy ezüst nyakláncot egy sziv medállal aminek a másik fele nálam van.Most van neki is a szülinapja.
2009. jún. 16. 07:32
Nagyon szeret makettezni, de abból rengeteg van neki otthon amit még nem kezdett el. Nem dohányzik, nem kávézik, nem szereti a focit. Szereti a hasát (mint minden férfi) :) Édesanyjával lakik, mert idős már és vigyázni akar rá. Manager egy nyelviskolában. A fényképes bögre az jó ötlet és a festmény is :) Köszi Judy. Kedves fórumozó társaim kérlek meséljétek el Ti hogyan és mivel leptétek meg Párotokat? :) Köszi
2009. jún. 16. 07:28
Sziasztok, 35 éves, 1 hónapja vagyunk együtt. Azért szerettem volna kérni a segitségeteket mert még nem tudok róla sokmindent. Nyugodtan le lehet nézni engem emiatt... aki tudna mégis segiteni annak nagyon megköszönném. :)
2009. jún. 15. 18:12

Szia!


Ha ajándékra gondolsz rengeteg ötletem van ami bejött.

1,fényképes bögre ( olyan fotoval amin ketten vagytok)

2,fotorol festményt készitenek bizonyos helyeken


3,fotoalbum ami az élete szerepel( szöveggel aláirva) születéstöl mostanáig.


4,Szivalaku medál


5,gravirozott toll vagy öngyujto.


Ez attol is függ,hogy milyen összeget szánsz rá.De elég sok lehetöség van.

7. Myrthil (válaszként erre: 1. - TrinithY)
2009. jún. 15. 15:55

Mennyi idős? Van kedvenc csapata (foci vagy egyéb játékban) stb...

Mesélj róla kicsit!

6. j357
2009. jún. 15. 13:21
szerintem elég baj ha egyedül nincs ötleted...
2009. jún. 15. 13:20
Csatlakozok DiamondBunny véleményéhez!!
4. TrinithY (válaszként erre: 3. - A6d5a14c21)
2009. jún. 15. 13:10
Köszi :) az a baj, hogy keveset mutat magából ilyen téren, és nehéz eldönteni minek is örülne, maga az ünneplést szeretném kitalálni, női fortélyokra, gondoltam forumozó társaim mesélnek néhány ötletet amit alkalmaztak :)
3. a6d5a14c21 (válaszként erre: 2. - TrinithY)
2009. jún. 15. 12:08

Szerintem azért,mert Te ismered a párodat,Te tudhatod egyedül igazán,hogy mit szeret,minek örülne:)

Biztos vannak közös kedvenc dolgaitok.Szerintem abból halmozz fel sok mindent.

Nálunk pl így lett hagyomány a tiramisu,mert bár imádok minden fajta édességet,soha nem ettem 21éves voltam,mikor először a párom által ettem.Annyira ledöbbent,hogy előtte még sosem,hogy azóta nálunk hagyomány,hogy minden ünnep tiramisunak kell lennie!És ugyan ez a helyzet egy bizonyos zenével,amit minden szerelmes ünnepen meg kell hallgatni:))

Szóval szerintem próbálj meg "hagyományokat" teremteni annál semmi sem tud bensőségesebbé és meghittebbé tenni egy ünnepet...

2009. jún. 15. 12:02
Miért nem ir senki??? :(
2009. jún. 15. 09:26
Páromnak Jülius 19.én lesz a születésnapja. Ő más városban lakik egyelőre, mert a munkája oda köti. Megszeretném lepni, elakarom kápráztatni valami nagyon szuper dologgal. Gondoltam gyertyafényes vacsorára, vörösborral, romantikus zene... Romantikus lélek mint én :) Mondjatok tippeket! Előre is KÖSZI! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook