Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mivel vehetném rá páromat arra, hogy menjen munkát keresni? fórum

Mivel vehetném rá páromat arra, hogy menjen munkát keresni? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
101. Sort (válaszként erre: 100. - 9d1fd4d628)
2011. júl. 13. 20:51
Hat a hiba nyilvan bennem van, de en a lustasagot nem turom el. Talan azert, mert ugyn hozta a sors, hogy mindenhol ennek az elelnkezojet lattam, csladban, baratoknal. Van baratom, akinek egy ket tulajdonsaga kiborit, de ezzel nem tudom mit kezdenek.
100. 9d1fd4d628 (válaszként erre: 98. - Sort)
2011. júl. 13. 20:47

nana.


az az igazi barát, aki ISMERI a másik embert, és MÉGIS szereti :D


...

nekem is vannak hibáim persze, amiket ő sajnos nem tudott tolerálni. Amikor nekem lett volna szűkségem rá, hátat fordított, és megszakadt a barátság.


Dehát ilyen az élet.

99. Sort (válaszként erre: 97. - 9d1fd4d628)
2011. júl. 13. 20:45
Szerintem sem, en most magamrol beszeltem. Bocsi, ha felrertheto volt.
98. Sort (válaszként erre: 95. - 9d1fd4d628)
2011. júl. 13. 20:44
Asszem most egy kicsit felnezek rad, hogy volt turelmed meg 5-6szor fogalakozni vele. En elso korben elmondtam volna neki a velemenyemet, aztan hagytam volna a francba.
97. 9d1fd4d628 (válaszként erre: 96. - Sort)
2011. júl. 13. 20:40
a topikban levő alany sztem nem angliai
96. Sort (válaszként erre: 94. - 9d1fd4d628)
2011. júl. 13. 20:39

Hat, ha Te is adozol, nem hiszem, hogy nem zavar, hogy mas meg el, mint marci hevesen, megkapja ugyanazt, de nem tesz erte semmit, annak elenere, hogy tehetne.

Amugy en nekem tenyleg nagy a szam, es sokszor gondolkodtam mar ezen, hogy tuti egyszer beut a krakk, mert ezt erdemlem, de hat ez is egy lap a pakliban. csak az ageszsegem maradjon meg, hogy ne gatoljon a munkaban semmifele nyavaja. Ha ez megvan a tobbit mar megoldom, ha mast nem bkv ellenort meg segedmunkast epitkezesre mindig keresnek, itt Londonban meg egy rakas munka van.

2011. júl. 13. 20:35

és hogy nehogy azt higyjétek, hogy csak a levegőbe beszéljek, hogy hogy nem látom át teljesen mindkét oldal viselkedését, azt kell mondanom, hogy DE, és bizonyítékként beillesztem egy hoxára kiírt hozzászólásom ide vágó részét!



...

...

...



Mivel már hónapok óta nekem sírt, hogy találjak ki neki valamit, eldöntöttem, hogy segítek neki.


-Úgy is egész nap a számítógép előtt mereszted a picsád, úgyhogy kitaláltam neked valamit. Mivel tudom, hogy imádsz a számítógépen rajzolni, ezért *NEMÍROMLEHOGYMIT* fogsz tervezni photoshopban. Láttam neten egy csajt aki ezekkel foglalkozott, ilyen kivághatósakra áttervezte a figurákat, és a tervrajzokat neten árulta. Nyomtatód az úgyis van, vegyél bele papírt, tervezd meg a figurákat, próbaképp állítsd is őket össze. Ahogy néztem neten azt a csajt, a kivághatós figuráinak darabjaiért 6 eurót zsebelt be. Kb hetente 2-3 db-ot csináltattak meg vele, ez azt jelenti hogy ezzel havi 15 ezer forinthoz fogsz juitni. Tudom, ez nem egy nagy pénz, dehát akinek abszolúte semmi pénze nincs, annak nagyon fontos, hogy legyen némi pénze, mert elmúlik tőle a depressziója, hogyha keres valami kis pénzt. Ebből a pénzből aztán tudsz majd haverokhoz járni, enni néha néha egy jót, cuccokat venni a számítógépedhez - úgyis panaszkodtál hogy vacakol a gamer egered, lesz pénzed jobbra majd, szóval tök jó lesz.


-TE SZÓRAKOZOL VELEM?!


-Miért? Egyszerűen megcsinálható, nem kell energiát belefektetni, csak rajzolgatnod kell, amit úgyis szeretsz, a nyomtatódban úgyis van patron, van lapod is, könnyen tudsz figurákat is tesztelni, kivágni meg ki tudod őket.


-Hát én ilyennel biztos nem fogok szórakozni.


-Dehát miért? Egyszerűen kipróbálhatod hogy megy -e, most itt 15 perc alatt is össze tudsz próbálni valamit, hogy jó -e, semmibe se kerül


-Hát oké, végülis. . . megfontolom.


másnap:

-Na, próbáltál papírfigurát tervezni?

-Lófaszt, hagyjál már a baromságaiddal.



Ezt eljátszottuk még 5-6 dologgal, amiknek köze volt az érdeklődési köréhez, kb mind ugyanilyen volt, ugyanekkora erőbefektetéssel kb havi 10 ezernyi bevételt hozhatott volna neki, ha többet is csinál egyszerre, akár havi 30-40-et.


Leszarta.


Na, ő azóta is munkanélküli. Ennek már 2 és fél éve. El kéne gondolkozni az életen, bele kéne gondolni hogy nem lehet mindig mindenkinek A* színvonalon létezni. Öreganyám mondása: aki a kicsit nem becsüli, a nagyot nem érdemli. És mennyire igaza van!



[link]

94. 9d1fd4d628 (válaszként erre: 93. - Sort)
2011. júl. 13. 20:31
Én nem kívánok senkinek semmi rosszat, plusz adózom én eleget azért, hogy kivilágítva legyen az utca, mégha az adóforintjaimat nagyrészében nem is arra költik :D
93. Sort (válaszként erre: 80. - 9d1fd4d628)
2011. júl. 13. 20:29

Tisztaban vagyok vele, hogy sokan nem kapnak munkat. Tenyleg vannak ilyen falvak, es eszem agaban sinccs bantani azokat az embereket. De itt nem errol van szo, ahogy a forumindito bemutatta a szituaciot. Es eppen ezert meginkabb felhaborit, ha valaki, aki dolgozhatna, nem akar, mert pl. utazni kell. Vagy felemelni a hatsojat. Annyira nem hiszem, hogy nyomorusagos a sorsa, mert ha nem lenne mit enni, egybol lapatolna 50 ezerert 12 oraban.

Nem veletlen irtam, hogy "milliok barmit megtennenenk, hogy dolgozghassanak", hat csoda, hogy felboszit, ha aki meg tehetne, nem akar??

Adrenalin; igazad van. Mert felhuztam magam, mint az ilyen dolgokon mindig. Gyulolet; arrol nincs szo, az az ember semmi rosszat nem tett velem, a viselkedeserol van meg a velemenyem, amit kontorfalazas nelkul leirok. Sajna ilyen vagyok.

Azt hiszem ertem, mire gondolsz. Jellemzoen tenyleg a szorgalmas emebereket eri utol a vegzet mag a csapas, de hat amig lehet felallunk belole, aztan amikor majd mar nem lehet, akkor meg mar ugyis mindegy.


Azert ha legkozelebb felszallsz a buszra, vagy elmesz orvoshoz, vagy csak egyszeruen ki van vilagitva az utca, amikor hazamesz este, gondolj legyszi arra, hogy ezeket a magunkfajtanak koszonheted, es barmennyire is elmondasz minket minden rossznak, ezeket nem a lehutok nem letezo adoforintjaibol finanszirozzak. Nem varok halat, de amikor azt kivanod, hogy ne tudjak dolgozni es tapasztaljam meg milyen a masik oldal, gondolj erre is kerlek.

92. 9d1fd4d628 (válaszként erre: 91. - Katkamamusz)
2011. júl. 13. 20:28
*Pikari ad egy puszikát Katkamamusz homlokára*
91. Katkamamusz (válaszként erre: 90. - 9d1fd4d628)
2011. júl. 13. 20:25

:)

Már rájöttem! Te egy igazi elvetemült alak vagy!

90. 9d1fd4d628 (válaszként erre: 89. - Katkamamusz)
2011. júl. 13. 20:24
Mit hazudozol? Ha lezártad volna, nem éreznél ellenálhatatlan kényszert arra, hogy válaszolgass :D :D
89. Katkamamusz (válaszként erre: 88. - 9d1fd4d628)
2011. júl. 13. 20:20

Pff!

Másokkal szívesen beszélgetek, de veled egyszer már lezártam a beszélgetést? Ugye, emlékszel?

88. 9d1fd4d628 (válaszként erre: 87. - Katkamamusz)
2011. júl. 13. 20:16
Ez egy fórum. A fórumon emberek beszélgetnek egymással. Ha nem szereted, ha hozzádszólnak, akkor ne használd a fórumot. Nem te döntöd el, hogy ki kihez szólhat hozzá, sőt, ettől még igazad sem lesz.
87. Katkamamusz (válaszként erre: 85. - 9d1fd4d628)
2011. júl. 13. 20:15
Hozzád nem szóltam, kérlek Te is hagyj békén!!!!!!!!!
86. 4c30444687 (válaszként erre: 60. - Nyunya44)
2011. júl. 13. 20:14
A fő probléma itt nem az, hogy nem talál, hanem az, hogy nem keres. Amit meg más keres helyette, az nem kell, mert csak.
85. 9d1fd4d628 (válaszként erre: 84. - Katkamamusz)
2011. júl. 13. 20:13
téged viszont igen :D
84. Katkamamusz (válaszként erre: 75. - Kira88)
2011. júl. 13. 20:11
Nyugodj meg, nem Téged neveltek félre!
83. Katkamamusz (válaszként erre: 68. - Sort)
2011. júl. 13. 20:09
Szívemből beszélsz!
82. 9d1fd4d628 (válaszként erre: 81. - Kira88)
2011. júl. 13. 20:09

,,Vagy ennyi rossz életTAPASZTALAT''


pontosan :D

81. Kira88 (válaszként erre: 80. - 9d1fd4d628)
2011. júl. 13. 20:07

Hogy a mi írásainkból mi érződik számodra,azt nem tudhatom,de a te írásodból valami hihetetlen keserűség és fájdalom árad.

Vagy ennyi rossz élettapasztalat van mögötted,vagy nem értem:(


Mindenesetre szebb gondolatokat,több pozitív hozzáállást kívánok,mert ezzel,amit most csinálsz,magad alatt vágod a fát.

80. 9d1fd4d628 (válaszként erre: 77. - Sort)
2011. júl. 13. 20:02

Csak felvilágosítalak hogy egyes falvakban néhol már 80%-os munkanélküliség van. Én mégsem démonizálnám egyikőjüket sem.


Szerintem a világ igazi baja, hogy egyesek gyűlölettől fröcsögve berobbannak ilyen topikokba, és felháborodnak más emberek életmódjain vagy nyomorán.


Nehát, nem dolgozik, nahát, nem szül (mert én se mondom, hogy szüljön xyz, csak párhuzamba állítottam, mert miért mondanám)?


Mi közöm nekem ahhoz?


Aki akar, éljen szeméttelepen, aki napi 12 órában lapátol szart 50 ezerért, az lapátoljon szart, aki a punáját vakargatja egész nap, az vakargassa, aki 0 gyereket szül, az ne szüljön, aki 8at szül, az szüljön 8at, aki alfahím/alfanőstény, az hadd legyen alfa, aki lúzer, az hadd legyen lúzer úgy, hogy ne akarják félméterenként leköpni.


Ugyanis senkinek semmi köze hozzá.

Azt hiszitek, hogy ti különbek vagytok mint az az ember, akiről a topik szól?


Hát, nem. Ti sokkal rosszabbak vagytok. Érezni az írásotokból az adrenalin szagot, elöntötte az agyatokat valami baromság (a mohóság).


Csakhogy a sors igen kiszámíthatatlan ám. Nagyon csalafinta módon áll ám bosszút a mohóságon.


Szerintem kitalálható egyszerűen, hogy ez esetben mi az, amibe titeket bele fog dönteni.

79. Kira88
2011. júl. 13. 19:59
Én meg is keresem magamnak,de egy férfit már nem fogok pluszban eltartani:)
78. Sort (válaszként erre: 76. - 9d1fd4d628)
2011. júl. 13. 19:58

"Pénzt akarsz? Keresd meg magadnak."


Pontosan errol beszelek, de ezt torvenyesen jobbara munkaval lehet megtenni. Vannak kivetelek, pl. Szaud Arabia, vagy ha eppen orokolsz egy nagyobb vagyont, de az emeberk nagy reszenek magarol kell gondoskodnia.

77. Sort (válaszként erre: 73. - 9d1fd4d628)
2011. júl. 13. 19:55
Az azert kicsit mas. Attol meg lehet tisztessegesen elni. Aki viszont nem dolgozik, az vagy torvenytalan aszkozokkel szerzi meg a napi betevot, vagy eloskodik valakin. Elobbi alabol elitelendo, utobbi egy ferfi eseteben nagyon visszataszito. Attol, hogy egyn no nem akar szulni, meg nem lusta es senkinek nincs a terhere.
76. 9d1fd4d628 (válaszként erre: 75. - Kira88)
2011. júl. 13. 19:54

Mert nyilván minden férfinak az az életcélja, hogy megfeleljen a társadalmi elvárásoknak. Sőt, még szart lapátolni is elmegy érted. Hát nem? Nem hajlandó ez a szemét köcsög szart lapátolni? Nem. Nahát, még ilyet!


Pénzt akarsz? Keresd meg magadnak.

Gyereket akarsz? Szülj magadnak.

Üdvözöllek a 21. században.

Én nem erre szavaztam, ez van.

Viseljétek el.

75. Kira88 (válaszként erre: 73. - 9d1fd4d628)
2011. júl. 13. 19:52

Pff..mert aztán nagyon párhuzamot lehet vonni a kettő között.

Az,hogy egy nő szüljön,maximum társadalmi elvárás lehet,az elvárásokat meg le lehet szarni.

Az,hogy egy férfi dolgozzon...hát nem tudom. Biztos engem neveltek félre,de ez nálam olyan alapvetés,mint hogy kék az ég.

74. Sort (válaszként erre: 72. - Kira88)
2011. júl. 13. 19:51
Maximalisan egyetertek.
73. 9d1fd4d628 (válaszként erre: 72. - Kira88)
2011. júl. 13. 19:49
Mi az, hogy egy nő nem akar gyereket szülni? Nem szégyenli magát?
72. Kira88 (válaszként erre: 21. - 9d1fd4d628)
2011. júl. 13. 19:45

Tudom,hogy iróniának szántad,de valahol ez az igazság.

Egy férfi attól férfi,hogy felelősséget vállal magáért,az életéért,attól férfi,hogy van pénze,van jövőképe. Van munkája,vagy ha épp nincs is,minden idegszálával arra törekszik,hogy legyen.


Könyörgöm,az én édesapám egyszerű munkásember,de elsüllyedt volna szégyenében,ha valaha is nem tudott volna minket eltartani...

Inkább elmegy sz...rt lapátolni!


Mi az,hogy egy férfi nem akar dolgozni?Nem szégyelli magát???

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook