Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Segítség egy beteg kislánynak! fórum

Segítség egy beteg kislánynak! (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
340. Alexa77 (válaszként erre: 339. - 6e144430cb)
2009. júl. 27. 11:07
Örülök, hogy így gondoljátok!:-) Legyen neki és nektek is nagyon sok boldogságban részetek, éljetek soká egészségben, szeretetben!
339. 6e144430cb (válaszként erre: 338. - Alexa77)
2009. júl. 27. 09:43

Igen,hallottam már én is a lovasterápiáról,sőt,szerettünk is volna egy pónit a Bazsinak,de nagyon drága:((

Pedig jó lenne,mert tudom,nagyon jó "eszköz" az ő nevelésükben,fejlesztésükben!

Sosem szégyelltük a Bazsit!

Ő kicsit másabb a többinél,de így szeretjük,így fogadtuk el,hiszen a mienk.

Büszke vagyok rá,mert sok kemény dolgon keresztül ment,iszonyatos élni akarást tanusított mindkét műtétnél,még az orvosok is halálra dícsérték!

Ő egy igazi kis egyéniség,egy imádni való kis Mazsola:)))

Rengeteget foglalkozunk vele,és mindig középpontban van,imádja a társaságot,a zenét,amikor játszunk....ő egy vidám kis lurkó,úgyhogy nekünk sincs okunk szomorkodni miatta!

338. Alexa77 (válaszként erre: 337. - 6e144430cb)
2009. júl. 27. 09:33
Szülés előtt sérült gyerekek lovasterápiájával foglalkoztam. Voltak köztük down szindrómásak is. A legszerethetőbb gyerekek közé tartoztak. Bár tulajdonképpen mindegyiküket szerettem. Sosem értettem, miért, de voltak olyan szülők, akik láthatóan szégyellték és tehernek éreztés sérült gyereküket. Biztosan sokkal nehezebb és persze, hogy egészséges gyereket kívánok mind magamnak, mind másoknak, de ha már megvan az a kisgyerek, akármilyen is, az övé! Volt egy autista kislány (nem súlyos autista, lehetett vele kommunikálni, amúgy pedig olyan gyönyörűszép kislány, hogy az emberek rajta felejtették a szemüket folyton), akiről kiderült, az anyja este vacsora után bezárja!! a szobájába és reggelig a gyerek ott van a zárt ajtó mögött, egyedül. Na ettől aztán folyton kinyílt a bicska a zsebemben. :-(
337. 6e144430cb (válaszként erre: 328. - Fish)
2009. júl. 27. 06:52

Szia!


Bocsi,hogy csak most...de dolgoztam,és nem nagyon volt időm netezni.

Megnéztem a képeket,nagyon szépek a gyerkőcök:)

És nem semmi vagy Te sem!

Sajnálom,hogy ilyen nehezen indult a pici lány élete,de úgy gondolom,az a lényeg már,hogy rendben van!

Az én Bazsim Down-szindrómával született,6 hetesen volt egy életmentő szívműtétünk,majd kilenc hónaposan egy korrekciós szintén szív műtét.

Szerencsére mi is túl vagyunk már rajta(remélem!),Bazsi gyógyszerek mellett teljesen tünet mentes,és jól van.

Az,hogy ő egy DS baba,nem is téma itthon,mert teljesen úgy kezeljük,mint egy ép gyereket.Majd megtanul ő is mindent,idő mint a tenger,nem sürgetjük,bár bevallom,néha olyan jó lenne,ha már járna,meg beszélne.....de majd.

Ő még mindig babás,független attól,hogy már két éves,és ez olyan jó:)

Imádom,kis huncut,bújós!

336. Alexa77 (válaszként erre: 335. - Fish)
2009. júl. 26. 21:46
Igen, az egész család lovazik!:-) Pocakkal 6 hónapig lovagoltam, a kiscsaj "önállóan" - vagyis pocakon kívül - 5 hetesen kezdett:-) Most lesz 1 éves, imád felülni bármire, főleg, ha mozog.:-)
335. Fish
2009. júl. 26. 21:13
Alexa latom nalatok a lovas let hagyomany, mar a pici is lovon ul:D nagyon jok a kepek:D
334. Fish (válaszként erre: 329. - Inci47)
2009. júl. 26. 21:12

koszi szepen nektek, mar nagyon jol van Brooke szval nem is gondolunk inkabb a multra, bar neha elojon


en is felek hogy a postan odaer e? vagy egy nagy csomag, ami egy kilo korul van megcsak:(

de azert elkuldom minden heten

333. Alexa77 (válaszként erre: 332. - Dudubaba)
2009. júl. 26. 20:54
Ugyan, nincs mit köszönni, lényeg, hogy odaérjen!
332. dudubaba (válaszként erre: 331. - Alexa77)
2009. júl. 26. 19:27

Szióka!

Természetesen azonnal jelzem,ha megérkeztek a csomik!Álítólag van a postán csomagom,de pénteken már nem hozták ki én meg nem tudtam lemenni érte.

Kaptam már simán is csomikat,eddig mindegyik megérkezett.Nem értem miért akarta a postásnő értékbiztosítva feladatni!Szerintem felesleges lett volna!

Nagyon szépen köszönöm mégegyszer a segítségedet!

331. Alexa77
2009. júl. 26. 18:33

Dudubaba, megtennéd, hogy visszajelzel, ha megérkezett a csomag? Csak azért, mert amikor a postán feladtam, a hölgy "jóakaratúlag" figyelmeztetett, hogy nem biztos, hogy értékbiztosítás nélkül odaér... Mondtam neki, hogy nem nagy érték van benne, de szerintem nem hitt nekem. A beszélgetésünk alapján nekem totál az jött le - remélem, nincs igazam! - hogy a biztosítás nélküli csomagokat szívesen zsebreteszik a postán, hátha valami érték van benne mégis... :-(

Fish, én is gratulálok nektek, nagyon ügyesek és erősek vagytok! A gyerekek meg gyönyörűek!:-) Nekem a pacis képek különösen bejönnek, magam is lovagolok. :-)

330. dudubaba (válaszként erre: 328. - Fish)
2009. júl. 26. 13:54

Én is megnéztem a képeket csodálatosak a gyerekek!

Téged pedig csodállak hogy ilyen nagy akaraterővel végig csináltad ezt a sok szőrnyűséget!Le a kalappal elöttetek!

Leveled elején nagyon elszomorodtam,hogy ilyen nagy bajjal született a gyermeked,de jó érzés volt a végén olvasni hogy minden rendbe jött!

Büszke lehetsz magadra,hogy ilyen erős és kitartó vagy!Csodállak érte!!!!!!!!!!!!!!!

329. inci47 (válaszként erre: 328. - Fish)
2009. júl. 26. 11:03

Megnéztem a képeket, csodálatosan szépek a gyermekeitek!!!!.....és Te! minden elismerésem a tiéd!!!

Nagyon sok boldogságot és örömet kívánok !!!

328. Fish
2009. júl. 25. 23:15

Hajnianyu

harmasikreim vannak, Brooke hasa nem zarodott ossze es kint fejlodott a vekonybele sot a maja is vegig a koldokzsinorban (omphalocele), mar 11 hetes terhesen kimutattak es nem adtak neki sok eselyt max 5 % ot...

mivel 31 hetesen szulettek es picik voltak nem tudtak visszarakni a majat, de vegulis nagyon sok szerencsevel volt ket mutetje kozvetlenul szules utan amikor legalabb a bort ossze tudtak huzni, aztan tavaly volt egy elegge brutalis mutetje amikor visszaraktak a majat a hasaba, a gyerekklinikan csinaltak, iszonyatos milyen szakertelemmel birnak a gyereksebeszek, a legjobb orvosok csinaltak, tokeletesen jol van, meg elotte is jol volt de az egesz hasbore alatt a kiturelmkedo maja volt, mostmar "csak" plasztika kell remelhetoleg, ha ranezel nem mondand meg min ment keresztul

es ha visszagondolok nagyon szerencsesek vagyunk hogy megmaradt es hogy jol van

nalatok mi a baj?

327. Fish (válaszként erre: 320. - Dudubaba)
2009. júl. 25. 23:10
azt gondoltam hogy ha lesznek a tv ben talan tobben segitenek, utana neztem itt is van kupak gyujtes mint otthon de asszem azt olvastam hogy 1419 kg kupakert fizettek 75 fontot, ami brutalisan keves:(
2009. júl. 25. 14:03

[link]

Mónikáról megjelent cikk!

2009. júl. 24. 19:40

Ma sikerűlt találnom a neten egy-két alapítványt akik támogatják a külföldi gyógykezelést.Elküldtem nekik a levelet,reméllem akad aki segít majd!

Nektek mégegyszer nagyon köszönöm a sok-sok segítséget és támogatást!

324. 6e144430cb (válaszként erre: 323. - Inci47)
2009. júl. 24. 12:47

Szia!


Köszönöm,aranyos vagy:)

Igen,sokan segítettek nekünk is,nagyon rendes emberek vannak itt!

Ahol tudunk,mi is segítünk mindig,jó érzés nem csak kapni,de adni is!

Ezeken a kupakokon meg igazán nem múlik:)

Bárcsak többet segíthetnénk!

Nálunk minden rendben,bár a naplómat azért néha tele sírom,hogy mennyi mindent kellene még megcsinálni,ami azóta is várat magára....de egyszer majd csak a végére érünk.Elfogyott az energia:(

De lelkileg talán túl vagyunk rajta,bár sajnos nagyon húzós anyagi vonzata volt a számunkra a biztosító miatt:(

Azt hiszem ezt nyögjük még majd évekig.

De rendben vagyunk,jó vagyunk,nem panaszkodok!

Remélem Ti is jól vagytok!

Puszi!:)

323. inci47 (válaszként erre: 315. - 6e144430cb)
2009. júl. 24. 12:20

Hajnikám!

Te egy nagyon jólelkű, segítőkész emberke vagy, és szerintem , amikor nektek volt szükségetek segítségre, azért mozdultak meg értetek annyian!!!

Remélem már teljesen rendben van a lakásotok és a ti lelkivilágotok is?!

Bazsikának is minden szépet kívánok!

Puszi Inci

322. 0d19e1a24d (válaszként erre: 320. - Dudubaba)
2009. júl. 24. 09:13
A Reikit átgondolták?
321. 6e144430cb (válaszként erre: 318. - Fish)
2009. júl. 24. 07:59

Szia!


Sajnos tényleg ennyiért veszik át:(

Nevetségesen alacsony,de több a semminél!

Az hogy a gazdag emberek miért nem segítenek....

Rengeteg beteg gyerek van az országban,és sajnos vannak szélhámosok is.....de ebbe inkább ne menjünk bele.Örüljünk annak,hogy itt ilyen szépen alakulnak a dolgok,és bízzunk benne,hogy Mónikának össze jön a pénz,és sikeres lesz a műtét!

Megkérdezhetem milyen betegséggel született a kislányod?

Ha gondolod,írhatsz privit is.

2009. júl. 24. 07:56

Sziasztok!

Nem tudunk elég hálásak lenni nektek!Higgyétek el rengeteg tehetős embernek írtam már,hogy segítsenek ennek a kislánynak,de válasz még nem jött senkitől sem!!!!!!!!!!!!!!

Nem éretem miért nem segítenek mikor nyugodtan megtehetnék!

Most is beigazolódik,hogy mindig azok segítenek akiknek amúgy is kevés van és nem azok akik megtehetnék.

Mónika édesanyja mondta,hogy egy idős néni felhívta őket és a kis nyugdíjjából küldött nekik pénzt!Szegény elsírta magát.

Tudom hogy már sokszor írtam,de mégegyszer a jó Isten áldjon meg benneteket a segítségért!

319. Bora38
2009. júl. 23. 23:41

Sziasztok!

Mi is elkezdjük gyűjteni a kupakokat és holnap szólok a barátoknak és ismerősöknek is, ahogy gyűlik a korábban megadott címre postázzuk!

Remélem, hogy tudunk segíteni.

Üdv.: Bora38

318. Fish (válaszként erre: 315. - 6e144430cb)
2009. júl. 23. 23:21

ez hihetetlen egy kilo 40 forint ez total vicc, egy csomo ceg megtehetne hogy tamogatja meg egy csomo gazdag ember aki ul a penzen

rengeteg ember van akit lehetne tamogatni ez is igaz, de nem ertem miert nem segit sok gazdag akinek sok penze van

en fogok utalni is pedig nekunk sincs sok csak amire kell, de valamenyi penzt fogk kuldeni

az en kislanyom nagyon betegen szuletett, bar a gyerekklinika orvosainak koszonhetoen jol van, es aterzem min mennek keresztul

jobbulast a kisfiatoknak

317. Fish
2009. júl. 23. 23:17
jelentem hogy egy zacsko kupak osszegyulik hetente itt a kavezoban nemsokara postazom, szval heti egy szatyor megy innen tuti minimum :D
316. dudubaba (válaszként erre: 315. - 6e144430cb)
2009. júl. 23. 08:55

Szia Hajni!

nagyon szépen köszönjük neked is az önfeláldozó segítséget!

Nagyon sajnálom hogy a te gyermeked is beteg,ha bármiben tudok segíteni kérlek szólj és azonnal segítek!

Tegnap a győri onkológiáról is kapott Mónika egy nagy zsák kupakot és a Tescoból is.

Igaz,hogy nem sokat adnak érte ,de ha egy nagy mennyiség összegyűlik akor az is oriási segítség Mónikának!

Mindenkinek hálás vagyok aki mellénk áll és segít nekünk!

Köszönöm nektek!!!!!!!!!!!!!!!!!!

315. 6e144430cb (válaszként erre: 309. - Afrodyte)
2009. júl. 23. 08:05

Szia!


Rákérdeztem,és jól emlékeztem,tényleg 40FT kilója:(

Nem sok,de az is pénz,és már olyan sok gyereknek össze szedtük így a pénzt,remélem Móniknak is össze jön!

Egyet már elküldtem Krisztának,érik a második csomag is szépen:)

A héten valaki a büfénél leadott nekem egy zacskónyit,nagyon örültem neki!

Itthon is van rendesen....szóval gyűlik:)


Mi hosszú évek óta benne vagyunk ebbe a kupak gyűjtős akcióba,hol ide,hol oda mennek.

Sajnálatos,hogy így kell megoldani egy beteg gyerek sorsát,de még szerencse,hogy egyáltalán van ez a lehetőség.

Az én kisfiam is beteg,de teljesen más jellegű betegsége van.A mi műtétünket a TB támogatta,meg minden orvosi kezelést szerencsére.Az őssejt beültetés nekünk nem segítene,így az összes kupakot nagyon szívesen adom azoknak,akik rászorulnak!!!!

314. Alexa77 (válaszként erre: 313. - Dudubaba)
2009. júl. 22. 20:18
Köszönöm!:-)
313. dudubaba (válaszként erre: 312. - Alexa77)
2009. júl. 22. 18:36

Nagyon jó lelkű segítőkész EMBER vagy!

Nagyon örülök hogy rátaláltam erre az oldalra,mert itt tényleg igaz,tiszataszívű emberekkel találkozhatok!

312. Alexa77 (válaszként erre: 311. - Dudubaba)
2009. júl. 22. 15:52
Ez a legkevesebb, ne hülyéskedj. Igazán nem kerül semmibe, a szemetet is szelektív gyűjtöm, nem fáradság a kupakokat egy külön zacsiba rakni.:-) Örülök, ha segíthetek, ráadásul nem is kerül nekem semmibe. Pénzt nem tudnék adni, annyira nem állunk jól, de így legalább teszek valami jót, bár többet tudnék! Remélem, meggyógyul a kislány! Nekem is lányom van, szerencsére makkegészséges, de ha belegondolok, mi lenne ha ő lenne beteg...BRRRR! Szurkolok Mónikának és sok erőt kívánok a szüleinek is!
311. dudubaba (válaszként erre: 310. - Alexa77)
2009. júl. 22. 11:17
Hálás szívvel köszönjük neked!Igazán rendes tőled,hogy így ismeretlenűl is támogatod Mónikát!
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook