Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » 10 éves kislánynak milyen frizurát ajánlanátok? fórum

10 éves kislánynak milyen frizurát ajánlanátok? (beszélgetős fórum)


1 2
48. 07c4794583 (válaszként erre: 47. - Vakri)
2011. ápr. 30. 20:19
az jó, az a lényeg :)
47. vakri
2011. ápr. 30. 19:58
Nagyon tetszik neki, de frufru direkt lett ilyen Kleopátrás. Az egész családnak tetszik hálsten.
46. 07c4794583 (válaszként erre: 45. - Vakri)
2011. ápr. 29. 21:39

Megnéztem, józan döntés. Nem tudom, a kislány hogy érzi a dolgot, de esztétikailag a frufru mindenképp túl rövid, nőni kell hagyni, akkor is, ha közelít a szemöldökéhez - és nem ezt a vonalzóval elvágott vonalat követni, hanem kicsit tépni.


Szóval a frizó hibátlan, szerintem a frufru korrigálásra - növesztésre és "kócolásra" - szorul.

45. vakri
2011. ápr. 29. 20:28
Most jöttünk a fodrásztól, ha még jár erre valaki tettem fel a kislánról egy képet a naplómba.
44. virgilius (válaszként erre: 43. - Virgilius)
2011. ápr. 21. 16:52
Na mi levágattuk ma kb vállig érőre. Frufrut nem akart, hajpántot nem tűr meg, így gyakorlatilag továbbra is lóg. :P
43. virgilius (válaszként erre: 41. - 9896a91eb9)
2011. ápr. 19. 10:59
Enyém néptáncol és úszik is, tavaly szertornára is járt, de ott is hosszú haj kell, kontyban. Megpróbálta a szinkronúszást is, amihez szintén.
42. 9896a91eb9 (válaszként erre: 39. - Vakri)
2011. ápr. 19. 09:32
De javaslom, hogy úgy vágassatok, hogy a hajfonatot el lehessen tenni:) Nálunk a lányomé is megvan.
2011. ápr. 19. 09:29

Az attól függ, hogy ha eddig hosszú haja volt akkor nem szerencsés túl rövidre vágatni, elég a félhosszú.Ha túl rövid lesz, úgy érezheti, mintha kopasz lenne. Ha sportol, megint más a helyzet, főleg ha úszik vagy szertornázik. Ha néptáncol, akkor pedig biztosan nem is fogja engedni a hajvágást:)

De ha mindenképpen a hajvágást választjátok, akkor a fodrászt is nagyon meg kell választani. Olyan frizura kell, ami illik az egyéniségéhez, hajtípusához, fejformájához, arcához.Az fog neki jól állni. Nem feltétlenül a menő divat.

40. fa8f3f5c02 (válaszként erre: 39. - Vakri)
2011. ápr. 19. 08:43
Akkor valami jó hajápolási termékek felé kéne kacsingatni, pl.: Faith in Nature
39. vakri (válaszként erre: 38. - Fa8f3f5c02)
2011. ápr. 19. 07:12
Azért nálunk demokrácia van :-). Nekem is volt beleszólásom abba milyen autót vegyünk, mindent meg szoktunk beszélni. Csak most már tele a padlás azzal, hogy évek óta hiába beszélek neki. Tényleg tetszik a kislánynak is, hogy mindig dicsérik a szép hosszú haját, de ő is inkább szabadulna tőle. Csak nagyon nehéz olyan frizurát találni amivel nem nézne ki hülyén, mivel nagyon erős szálú haja van. Nekem is ilyen volt fiatal koromban, csak a 3 szülés szoptatás és a 20 évig dauer miatt kb a felére csökkent a mennyisége. Ezzel az a baj, hogy mivel tele van forgókkal, összevissza állt mindig, mint a gólyafészek, főleg a fejem tetején, ezért kellett daureltatnom folyamatosan. Tavaly nyáron kezdtem növeszteni.
2011. ápr. 18. 20:10
Hosszú haj párti vagyok, de véleményem szerint alsós osztályban nem érdemes hosszú hajat engedni, míg nem tudják megfelelően ápolni, és 7.-8. osztályban kezdtem növeszteni, egészen addig rövid volt a hajam, gombahaj, frufruval, a hajam mindig anyum vágta. Apámnak sosem volt beleszólása ebbe, nem is érdekelte, szerintem semmi köze egy apának, hogy a női ügyeket, hogy intézik. Szóval, nem kell belegyezés, egy rövid haj sokkal praktikusabb, utána megnövesztheti, ha már képes foglalkozni a hajával és ápolni.
37. Pitypangné (válaszként erre: 36. - Virgilius)
2011. ápr. 18. 20:05
A 10. hozzászólást olvasva nekem nem így tűnik, ráadásul olyan, mintha nem is gondolna bele, hogy a gyereknek még rosszabb, mint neki. Lehet nem így van, de így tűnik. Bár igazából nem az én dolgom szóval... Bántani nem akarok senkit, csak azért írtam, mert tudom milyen, én 10 évesen legszívesebben "legyantáztam" volna a fejem, ha lehet. Egyszer le is vágtam a saját hajam. :D:D:D:D Amit írtam, az csak az én véleményem, nem bántásból írtam.
36. virgilius (válaszként erre: 35. - Pitypangné)
2011. ápr. 18. 19:57
De lehet, hogy ő is úgy van vele, hogy csak akkor akarja levágatni, amikor húzza a fésű stb, viszont alapjában véve ragaszkodik hozzá.
35. Pitypangné (válaszként erre: 34. - Virgilius)
2011. ápr. 18. 19:26
Ha nem akarja nem kell, de vakri azt írta, hogy az ő lánya le akarja vágatni...
2011. ápr. 18. 19:09
Nálunk ő nem akarja levágatni, mert az osztályban minden lánynak hosszú haja van. De nem ilyen sűrű és vékony szálú, ami egyszerűen nem marad meg se befonva, se bekötve, se-se-se. Borzasztó rendetlen minden délután, hiába gönyörű frissen mosva-fésülve. :((( Apja is a hosszú hajat szereti, naná. De nyáron meg pláne meleg lesz, kényelmetlen... És azért egy ekkora gyereket már nem lehet a saját kényem-kedvem szerint elvinni fodrászhoz, hogy na most márpedig levágatjuk rövidre. :(
33. Pitypangné (válaszként erre: 32. - Vakri)
2011. ápr. 18. 18:50
A hozzászólásaid alapján... végig csak arról írtál, hogy NEKED nyűg a hiszti, TE imádod a hosszú haját, stb... A férjednek is mondd meg, hogy gondoljon a gyerekre is. Ha idősebb lesz, valószínűleg úgyis megnöveszti, ha meg nem, akkor nem. egyébként ne haragudj, igazából nem akartalak minősíteni, de itt most tényleg nem azt kellene nézni, hogy neked és a férjednek tetszik-e, miközben a gyerek szenved tőle...
32. vakri (válaszként erre: 31. - Pitypangné)
2011. ápr. 18. 16:00
Ha csak magamra gondolnék már rég levágattam volna, csak a férjem nem egyezik bele az istennek sem. Örülök, hogy ismeretlenül minősítesz!
2011. ápr. 18. 13:13

Ajaj... Ne haragudj, de szerintem rég rossz, hogy kb csak magadra gondolsz.. Egyrészt egy 10 éves gyereknél nem az a lényeg, hogy jól nézzen, ki hanem az, hogy jól érezze magát. Én megértem a lányodat. Nekem is ilyen hajam van. Középiskolás koromig egy ÁTOKNAK éltem meg. Utáltam, legszívesebben kitéptem volna az egészet tövestől...

Felnőtt fejjel is nehéz kezelni az igazán dús, hosszú hajat, nemhogy gyerekként. Ha le akarja vágatni vágassátok csak le, már rég le kellett volna. Neked nyűg a mindennapos hiszti?! Szerinted neki nem nyűg a mindennapos macera, a megsülés 40 fokban, fáj amikor fésülik, stb... Persze, hogy nem érdekli, mert még gyerek. Engem sem érdekelt, sírógörcs kerülgetett mindennap a hajam miatt, hiába volt szép... Aztán anyukám kb állig érő kleopátra frizurát vágatott, na azt imádtam. Könnyebb volt kezelni, nem volt melegem és nem ért fel minden fésülés és mosás egy kínzással...

30. virgilius (válaszként erre: 28. - CsillagTM)
2011. ápr. 17. 23:21
Dehogynem hosszú, sőt az egyik göndör is, a másik meg jól be van lőve, nem tudom, hogy maradna így egész nap egy ugrabugra alsóson. Ha göndör lenne, akkor nyilván jobban állna, de csak nem fogunk daueroltatni egy kislányt.
2011. ápr. 17. 23:20
ja, ha jót akartok neki, gomba haja ne legyen:D nekem (ex-úszó fiús lány:)) olyan volt, és mindig fiúnak néztek...felállítottak a buszon, stb :S :D
28. CsillagTM (válaszként erre: 6. - Vakri)
2011. ápr. 17. 23:18
hát akkor nem voltál elég figyelmes :) és a belinkelt két kép se hosszú :) na mind1.
27. 07c4794583 (válaszként erre: 26. - Fa8f3f5c02)
2011. ápr. 17. 21:27
hát szerintem ez a fazon csak nagyon szép arcú felnőtt nőknek áll jól...
2011. ápr. 17. 21:13
25. virgilius (válaszként erre: 24. - Vakri)
2011. ápr. 17. 20:47
Ugyanolyan hosszú haja van jelenleg, mint a tiédnek, befogva egy copfba, de délutánra úgy néz ki, hogy inkább nem is minősítem. :S
24. vakri (válaszként erre: 23. - Virgilius)
2011. ápr. 17. 20:46
És ti milyen frizurát választottatok?
23. virgilius (válaszként erre: 22. - 07c4794583)
2011. ápr. 17. 20:27
Az meg nagyon béna. :( Vannak fényképek olyan hajjal róla, jáááj. Ráadásul hamar nő, és gyorsan megint semmilyen lesz. Bocs, hogy én válaszoltam a topikindító helyett, de annyira ismerős a probléma. :)
2011. ápr. 17. 20:23
hát akkor marad a teljesen kisfiús frizura, amikor ugye sehol nem hosszú a haja (tehát elöl is meg hátul is rövid), de az nem valószínű, hogy tetszene neki...
2011. ápr. 17. 20:22
Vakri, nekünk ugyanez a gondunk, 8 éves és szintén úszó vagány lánnyal. :X
20. vakri
2011. ápr. 17. 20:06
Frufruval volt neki anno is, de oldalról akkor is belelóg az arcába. Közben próbáltam megtalálni azt a képet amin ilyen haja van, de nem találom, pedig alig 4-5 ezer kép van a gépen.
19. 07c4794583 (válaszként erre: 17. - Vakri)
2011. ápr. 17. 19:58

éa frufruval?


[link]

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook