Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Segíteni Felsőzsolcai kisgyerekes családon fórum

Segíteni Felsőzsolcai kisgyerekes családon (beszélgetős fórum)


2010. jún. 28. 09:17

Üdv mindenkinek


Ha tényleg vannak itt segítő emberek én tudok konkrét személyt mondani akinek mindenre nagyon szüksége van.


Egy általános iskolai osztálytársam Felsőzsolcán élt eddig férjével és 6 hónapos kisfiúkkal. A házuk összedőlt. Hajléktalanok lettek. A szomszéd faluban laknak egy ismerősnél. A férjének annyi ruhája maradt amiben kijött a házból.


Múlt hét szerdán az unokatestvéremmel elkezdtünk gyűjteni, de mi nem akarunk kihasználni senkit, hogy pénzt adjon, hanem a gyereknek gyűjtünk mindent ami fontos.

Már sok mindent kaptak de még szükségük van tápszerre, bébiételre, babaápolási termékekre (fürdető, popsikrém, popsitörlő)


Én azt kérem mindenkitől aki segíteni akar, hogy már egy üveg bébiétel is nagy segítség, mert sok kicsi sokra megy.


Budapesten az unokatestvéremhez el lehet vinni, ha valaki szeretne segíteni. Nem merem ideírni hová. Inkább priviben megadom. Mert a munkahelyén gyűjti és nem tudom reklám e ha ide ki írom. A cím 1118 Budapest Kaposvár u. 5-7. Ecsedi Évát kell keresni. Már Kisteherautót is felajánlottak, hogy leviszik az adományokat ingyen, tehát ez is megoldott, csak gyűljön össze minél több minden.

A teherautó a hét végén indul el az adományokkal.


Tudom sokan vannak akik segítenének, de nem tudják kihez vigyék az adományt.


Mi magánszemélynek visszük nem Önkormányzatnak, ahonnan ki tudja hova kerül majd.


Köszönöm mindenkinek a segítséget.


Ui

Ugyanilyen címmel indítottam már egy másik fórumon topicot múlt héten és az érintett családról jelent meg egy cikk a velvet.hu n is

[link] denuket_elvesztettek/?cp=0

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook