Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Segítenél hajszín választásban? fórum

Segítenél hajszín választásban? (beszélgetős fórum)


2010. febr. 22. 14:27

Köszi. Főleg a színárnyalatokat. :)


Lehet, hogy a vörös dögös, de úgy vágnának ki a suliba vizsgáról, mint annak a rendje. Volt, akit a smik miatt meghúztak, mert ki nem állhatják. Kifognak, és ezt komolyan mondom.

10. realbrigitte (válaszként erre: 1. - 8264513f31)
2010. febr. 22. 13:48
dögös vörös legyen benne.
9. russodebby (válaszként erre: 8. - 8264513f31)
2010. febr. 22. 11:26

Egyáltalán nem volt "hulla" színem. ( A fekete haj is jól állt az ismik szerint.)


Én a Kallos festéket használom.

Dohányszőke (ez kicsit sötétebb)+ sarki ezüst,vagy valami hasonló világos.

8. 8264513f31 (válaszként erre: 7. - Russodebby)
2010. febr. 22. 07:54

És nem lett nagyon fakó "hulla" színed, úgy összképben, nekem a fodrász azért elleni.

De kipróbálom a barna szőke keveréket, csak a színeket nem tudom.

Milyen árnyalat passzolna össze.


Írnátok nekem barna-szőke kombinációt, mit keverjek? Nem ismerem a hajfestékeket, egyébként melyik a legjobb típus?

2010. febr. 21. 22:57

Szia!

Nyugodtan rakathatsz bele világos szőke melírt. Én is szőke vagyok hófehér bőrrel és nekem is volt szőke melírom.

2010. febr. 21. 21:13

A fodrász is ajánlotta a vöröset, de nem az erőset, hanem padlizsán szerűt.

Kihagynám, ahol tanulok, nem néznék jó szemmel, fontos a jó, elegáns megjelenés. Főleg vizsgán, hogy néznék ki piros hajjal, kizárt.

2010. febr. 21. 20:26
A középszőke hajban alapból nem néz ki jól a vörös szerintem... Én a helyedben vagy egy kis szőke melírt rakatnék bele, mint ahogy mami10 is írta, jön a nyár és barnulni fogsz, vagy barnát ami szerintem tuti jól állna. Vagy egy másik mód, befesteted barnára és akkor már mehet bele szőke vagy vörös melír.
2010. febr. 21. 20:16
én vöröset raknék bele... :DDD az a tutiii:)))
2010. febr. 21. 20:13
Én tuti csak szőkét tetetnék bele. Jön a nyár, majd lesz egy kis barnás színed. Ilyet még nem is hallottam, hogy valaki világos bőrű és nem áll jól neki a szőke haj... Szerintem hülyeség!
2010. febr. 21. 19:55
Bocsi az elírásért. :)Nyelvtani hibát vétetem. :)
2010. febr. 21. 19:54

Üdvözlet!


21 éve állandó hajszínem van. Se melír, se festés. Most már nagyon egyhangú, szeretnék ezen változtatni melírral.

A fodrászom szerint túl halvány a bőröm és a hajam színe (halvány szőkésbarna), hogy szőkét tegyek bele, mert túl szőke lennék.

Én arra gondoltam, hogy egy pici barna és egy kevés szőke, hogy semlegesítsék egymást, de mégis új színem lenne.

De milyen árnyalat álna jól? Olyan sok szőke meg barna festék van. Segítenétek, kérlek?!


Kép az adatlapon.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook