Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Scrapbookot hol lehet venni komplett csomagban? fórum

Scrapbookot hol lehet venni komplett csomagban? (tudásbázis kérdés)


8. Lávli* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 3. 02:28

Ha kifejezetten scrapbook-ot keresel, akkor azt valószínűleg csak webáruházban fogod megkapni.

Ez egy drága mulatság, a hobby boltosok nem fognak készleten tartani, mert lehet, hogy a nyakukon marad.

A webboltban megvásárolhatók a kiegészítők is, amiktől valóban scrapbook lesz az emlékkönyv. Betűgyöngyök, matricák, fotósarkok stb.

A könyvlapoknak speciális alapanyaga van, hogy ne ázzon át a ragasztótól, valószínűleg ettől is drága, meg persze attól, hogy menő.

Szerintem készen nem lehet kapni, mert pont az a lényege, hogy egyedien, saját ízlés, hangulat szerint legyen megalkotva.

7. Guruljka (válaszként erre: 6. - Pteri)
2020. dec. 3. 00:09

A kérdező meg emlékkönyvre, amibe ő nemcsak fényképeket ragasztgathat.

No, majd eldönti, tippeket már tudtunk adni.

6. pteri (válaszként erre: 5. - Guruljka)
2020. dec. 2. 22:55
Én valóban arra gondoltam.
5. Guruljka (válaszként erre: 4. - Pteri)
2020. dec. 2. 22:20
Azok nem csak fotóalbumok?
4. pteri (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 2. 22:07
Régen a papírboltokban és fotószaküzletekben árulták. Sooters bolt stb.
3. Guruljka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 2. 20:45

Lehet kapni, fotósarok néven olyan kis, a könyvbe ragasztható, a kép oldalán átlátszó sarkokat, amikbe bele lehet illeszteni a képeket. Ez legyen a legkisebb probléma.

Magát a könyvet én valami kisebb könyvkötészetben rendelném meg, ott biztosan kiválogathatod az anyagot, és tudnak mintákat is mutatni.

Nem tudom, merre laksz, de a net sokat kidob.

"könyvkötészet, album" -ezt írd be.

2020. dec. 2. 20:39
CEWE ezt keresd ,aztán meglátod ilyesmire gondoltál e:))
2020. dec. 2. 20:33

Sziasztok!


Tudnátok ajánlani olyan boltokat ahol lehet venni ilyen mappát vagy albumot amiből emlékkönyvet lehet csinálni? Már hetek óta nézem a neten de mindenhol csak hozzávalók vannak pl. matricák, papírok stb. de nekem komplett könyv kéne amibe én tudok ragasztgatni fényképeket meg ilyesmiket. Van egy webáruház ahol találtam egy alap könyvet fehér lapokkal de rendelni nem szeretnék mert ott még + postaköltség is van és bele se tudok lapozni hogy hogy néz ki egyáltalán. Egy ismerősöm mondta hogy létezik olyan könyv is ebből amibe vannak beletéve kis fülek amibe képeket lehet rakni szóval már valamennyire el van készítve nem csak egy sima kis füzet. De én sehol nem találok csak webáruházak vannak mindenhol de én élőben szeretném megvenni és megnézni. Hobbi boltokba se találtam soha pedig jártam a plázákat de ilyen könyv vagy album szerű szinte sehol nincs. Nem tudom hova dugják ezeket de én még egyik kreatív boltban sem kaptam.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook