Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A Telenornál van lehetőség kártyás csomagban részletfizetéssel telefont vásárolni? fórum

A Telenornál van lehetőség kártyás csomagban részletfizetéssel telefont vásárolni? (tudásbázis kérdés)

15. eandi78 (válaszként erre: 1. - Espirovector)
2013. jan. 7. 17:27
Attól függ milyen telefon kell, mert lehet nem éri meg telenornál kártyással venni. Sokszor előfizetéses ár közel annyi, mint függetlenül más boltban. Érdemes körülnézni. Persze részletre minden drágább lesz a végén.
14. 1b2d7e91c0 (válaszként erre: 7. - Espirovector)
2013. jan. 7. 12:14
Akkor?:)
2013. jan. 7. 11:16
Én nem váltani akarok,csupán annyi volt a kérdésem,hogy lehetséges-e,hogy részletfizetéssel vegyek telefont?!Kinéztem egy számomra drágább telefont,nem létszükség,de ha lenne lehetőség részletre megvásárolni,akkor úgy megvenném!A Djuicnál most néztem,hogy van ilyen lehetőség,de csak előfizetés esetében 2 éves hűségnyilatkozatnál!
12. marduk
2013. jan. 7. 11:01
Férjem kérte azt akivel kötötte a szerzödést telefonáljon ő a központban de azt mondta neki az ur akkor kirugják telefonon nem lehetett elérni őket de még neten se.idősek vagyunk nem gondolták azt,hogy valamire juthatunk is a panaszunkal.Májusban keezdödött és 2napja jött a levél hogy nem tartozunk.
11. marduk
2013. jan. 7. 10:53
Csupán arról van szó em akarják,hogy az ügyfelük kártyásra válrsanak és továbbra is csekkeket küldenek tettünk 3000ft mihelyt létre jött a szerzödés mindent 0ra fizettünk ki igy nem maradt tartozás,de minden honapban jöttek a csekkek mint ha nem lenénk kártyások a reklamálára azt mondták ne agodjunk .össze jött majdnem 9000ezer tartozás mert a csekket nem fizettük postáztam a szerzödést panaszommal erre ügyvédi felszólitás lett a válasz és bírósággal fenyegettek ahova nem kötelesek beidézni ezért már nem volt időm a panasz levél írására a panaszkönyvükben ezért neten intézkedtem.
10. 1b2d7e91c0 (válaszként erre: 7. - Espirovector)
2013. jan. 7. 10:49
Úgy tudtam,hogy nem, egy-két helyen megnéztem és nem volt rá lehetőség.
9. t_marcsi (válaszként erre: 8. - Marduk)
2013. jan. 7. 10:36
Ne haragudj, de nem igazán értem amit írtál, pedig érdekelne. Tudnád esetleg jobban tagolni, vagy összefüggőbben fogalmazni?
8. marduk (válaszként erre: 1. - Espirovector)
2013. jan. 7. 10:27
Mi váltottunk kártyásra de akkor legyé résen mert szeretnek úgy tenni mint ha semmi se történt v mi most kaptunk az igazunkért megoldást májsban váltottunk ha lesz panaszod neked is ne fellejtsd el a panasz könybe megírni a dolgot nekünk már ügyvéd által küldtek felszólitást,hogy fizesünk és már küldték az ügyvédi díjat is kifizetésre.Én Irtam a fogyasztó védelemnek és az ügyvédnek itt a neten igy nyertem velük szemben.ne félj ettől átváltani. oda tartozol ahol a szerzödést kötöted csekesre ha azt látod küldik a csekkeket pedig már kártyás vagy írj panaszt a könyükben mert a fogyasztó védelem 2 hetente ellenörzi azt.Ez a telenor!!
7. espirovector (válaszként erre: 5. - 1b2d7e91c0)
2013. jan. 7. 10:00
Ez nem igaz,a djuicnál is lehet vagy lehetett:)!
6. espirovector (válaszként erre: 4. - Dundika1988)
2013. jan. 7. 10:00

Köszi az infót!:)

Persze bemegyek majd,csak nem mostanában jutok el,ezért gondoltam megkérdezem itt hátha tud valaki segíteni :)!

2013. jan. 7. 10:00
Sehol nem lehet,legfeljebb,ha áruhitelt veszel fel valamelyik banknál.
4. dundika1988 (válaszként erre: 1. - Espirovector)
2013. jan. 7. 09:57
Szia úgy tudom, csak előfizetésre, de menj be kérdezd meg. Ott mindent elmondanak. Azt tudom, hogy korlatoztatni lehet. Pl:mintha feltoltened 5000-el amig elnem ered beszélhetsz utána korlatozzak az elofizetest utána csak tolteni lehet. Unoka testvérem ilyen csomagban van. De ez elofizetesre vonatkozik.
2013. jan. 7. 09:55
Régebben volt,nem?Vagy az másik szolgáltatónál volt?
2013. jan. 7. 09:50
Úgy tudom nincs :(
2013. jan. 7. 09:41
A Telenornál van lehetőség kártyás csomagban részletfizetéssel telefont vásárolni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook