Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Sárospataki látnivalók - mit érdemes megnézni? fórum

Sárospataki látnivalók - mit érdemes megnézni? (beszélgetős fórum)


2010. jún. 1. 19:21
Ott még nem voltam...de ha érdekel akkor szerintem mindenképpen. Viszont ha utazgatni is akartok akkor esetleg érdemes átugrani Tokajba, esetleg egy pincét meglátogatni :-)
2010. jún. 1. 19:12
A börtönmúzeumot érdemes megnézni?
2010. jún. 1. 19:08

Érdemes még az egész belvárost megnézni, szerintem nagyon hangulatos, a kollégium kertben is jót lehet sétálni és mellette van is egy nagyon jó kis cuki (Tompa Mihály utca). Sajnos azt nem tudom hogy lehet feljutni a tengerszemhez, mert amikor még mi próbálkoztunk nem sikerült, bár ez már nagyon régen volt és apukám emlékezetére hagyatkoztunk :-)

Éttermek közül állítólag nagyon jó a Reneszánsz, amit a várban találtok. Remélem tudtam segíteni valamennyit. Jó szórakozást

2010. jún. 1. 18:55
Szia! Érdemes megnézni a várat, ott van jó pár időszakos és állandó kiállítás is. De ezen kívül nem sok extra látnivaló akad. Igen, talán a tengerszem, van 1-2 jó cukrászda és az Aladin-bár:D S ha jobb idő van , a végardói strand.
2010. jún. 1. 18:48

Sárospatakra megyünk egy hosszú hétvégére. A neten nézelődtem, de kevés információt találtam a látnivalókról. Mit érdemes megnézni? Hova érdemes elmenni?

Érdekelne minden. (múzeum, étterem, kávézó, fagylaltozó, cukrászda, belépőjegyek, nyitvatartások, tapasztalatok.)

Megyer-hegyi tengerszemhez hogyan lehet feljutni?


Előre is köszönöm a segítséget!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook