Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Salvus víz tapasztalatok fórum

Salvus víz tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2023. ápr. 21. 13:55

Szia,én is kipróbáltam gyomorégésre ahogy le van írva a palackon étkezés előtt 1 dl-t és bevált,sőt észrevettem hogy a szokásos "csontrecsegésem "teljesen megszünt míg ittam

egy próbát megér szerintem

8. Bichi (válaszként erre: 1. - Kataa44)
2023. ápr. 20. 22:49

Én iszom, de csak mert mondják, hogy jó, de pozitív tapasztalatom nincs vele, nekem semmit nem ér, de valamiben hinni kell :DDDDDDD

A refluxdiéta többet ér bárminél, és az nem egy normál diéta szénsavas üdítő nélkül, egy rakás élelmiszert ki kellene iktatni, nekem mondjuk a kedvenceim mint paradicsom és társai közte vannak, szóval én arra nem vagyok hajlandó, hiába szenvedek sokszor, leginkább éjjel..

7. b39c721a9b (válaszként erre: 5. - Globus)
2023. ápr. 20. 16:49
Sós ízű és nem pocsolya ízű. Persze a palackozásnál változik az íze.
6. papája (válaszként erre: 1. - Kataa44)
2023. ápr. 20. 16:40
Refluxos vagyok, így amikor ég a nyelőcsövem Gaviscon szirupból veszek be 1 kanállal és azonnal elmúlik a tünet. Próbáld ki, remélem neked is használ.
5. globus (válaszként erre: 1. - Kataa44)
2023. ápr. 20. 15:05
En nem ittam sosem, nagynéném esküszik rá. Pocsolya ízű, de hasznos.
4. vidéki3 (válaszként erre: 1. - Kataa44)
2023. ápr. 20. 14:59

Szia!

Kúraként javasolt fogyasztani. Mondhatni radikális diétásan étkezem. Kb. 0 ízfokozó, tartósító, füstölt, egyebek. Vöröshúst is legalább 1 éve nem fogyasztok, zöldséget és baromfit őstermelőtől veszem és tartom az evés után 3 óráig nem lefeküdni szabályt. Ezzel együtt néha előfordul gyomorégés/gyomorfájás. Ilyenkor evés előtt 1 órával iszom a javasolt mennyiséget. 2-4 nap múlva enyhül, majd elmúlik a fájdalom. Általában megiszom az egy palackkal, ahhoz drágának találom, hogy kiöntsem.

Mielőbbi javulást kívánok! :-)

3. b39c721a9b (válaszként erre: 1. - Kataa44)
2023. ápr. 20. 14:34
Attól függ, hogy fogyasztod, kúraszerűen javasolt, 4-6 hétig. Azonnal kifejti a hatását gyomorégés esetén. Én 1-1 dl-t szoktam belőle inni, nem mindennap, hanem néha.
2. b39c721a9b (válaszként erre: 1. - Kataa44)
2023. ápr. 20. 14:31
Szia! Nem Salvius víz az, hanem Salvus.
2023. ápr. 20. 14:23
Sziasztok. Aki próbálta már a Salvius vizet, annak használt, vagy nemér semmit sem?? Mikor fejti ki hatását?? Meddig lehet inni?? Refluxos vagyok, és a sok savtól fáj a gyomrom. Diétázok, semmi szénsavasat nem iszok, nem dohányzom, nem kávézok, nem fogyasztok alkoholt.A válaszokat előre is köszönöm!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook