Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Saját teherbeesésem nehézségei fórum

Saját teherbeesésem nehézségei (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Saját teherbeesésem nehézségei

2012. nov. 28. 15:57
Gratulálok, nagyon aranyos a kislányod! :) Szabadán kihez jártatok a mágneses kezelésre? Tudnál valami elérhetőséget adni ill. mennyibe kerül a kezelés? Mi is vajdaságiak vagyunk, Szabadka sincs messze...hátha ez segítene rajtunk. 3 éve vágyunk babára.
2012. okt. 16. 13:31

Gratulálok a kislányhoz és a pocaklakóhoz is :)

Ezek a történetek reményt adnak és ezért köszönöm!

2012. okt. 16. 12:51

gratulálok a gyönyörű szép Kislányotokhoz és a kistesóhoz is!:)

Nagyon megható történet és rengeteg erőt adhat!

2012. okt. 16. 08:46
NAGYON JÓ KIS TÖRTÉNET! ÉN IS AJÁNLOM MINDNEKINEK! NEKEM IS 8,5ÉV UTÁN BÁR NEM EZZEL A MÓDSZERREL DE RENGETEG HOMEOPÁTIÁS ÉS GYÓGYNÖVÉNYES SZERREL DE SPONTÁN TEHERBE ESTEM ,PEDIG NEKEM MINDKÉT PETEVEZETŐMET ÁTJÁRHATATLANNÁ NYILVÁNÍTOTTÁK,PCOS-OM VOLT ÉS RENDSZERTELEN MENSIM! SZÓVAL MINDENKINEK KITARTÁS ÉS REMÉLEM MINDENKI MEGTALÁLJA A MAGA ,,MÓDSZERÉT" MERT MI IS ELINDÍTOTTUK A LOMBIKOR ÉS UTOLSÓ PILLANATBA DERÜLT KI A KIS MAZSOLA!!! :D DE ERRŐL ÉN IS ÍRTAM CIKKET!
19. robszi
2012. okt. 15. 23:22

Nagyon koszonom a gratulaciokat es a kedves hozzaszolasokat. :)

Magnesterapiara Szabadkara jartunk. Pontosabb elerhetoseget privatban tudok adni, hogy ne legyen problema a reklammal.

Pontos cimmel, telefonszammal. Szerb elerhetoseg de magyarul is beszel :)

Aki szeretne az elerhetoseget dobjon mar egy e-mail cimet es valaszban mindent visszakuldok!

Pontosabban egy kepet, amin minden megtalalhato :)


Megegyszer koszonjuk, es mindenkinek kitartast aki meg elotte all a teherbeesesnek!


Remelhetoleg januarban folytatom a cikket :)

2012. okt. 15. 23:01
Gratulálok, és sok boldogságot kívánok a kicsihez! :)
2012. okt. 15. 22:43
Gratulálok! Sok Boldogságot a gyerekekhez! :)
2012. okt. 15. 21:39
Hát csak ámulok:))Gratulálok a bébikhez:)))
2012. okt. 15. 19:28
Szia! Nagyon tetszett a cikked, és nagyon örülök neki, hogy ilyen jól végződött. Kérlek, írd meg nekem a mágnesterápia elérhetőségét, ha lehet. Mi egy éve szeretnénk babát. Köszönöm!
2012. okt. 15. 17:59
Nahát! Gratulálok!
13. ENIE
2012. okt. 15. 15:05
Gratulálok Nektek,h happy end-el végződött a kis családotok története,és a kistesóhoz is sok boldogságot kívánok!
2012. okt. 15. 15:00
Gratulálok!!!!
2012. okt. 15. 14:42
Gratulalok,nagyon sok boldogsagot kivanok.Hova mehetnek es kit kereshetnek a magneses kezelest illetoen.?Kerlek ird meg nekem .Nagyon szeretnek egy kisbabat.Koszonom
2012. okt. 15. 13:33
Szia. Miután elovastam a cikked, én is csak gratulálni tudok a kislányotokhoz. A képeid láttán jöttem rá, hogy mi már találkoztunk pocakos korunkban. :) mi néztünk Hmvhelyen a szürke Toyotátokat! :) :) Szívből gratulálok a kistesóhoz!!!
2012. okt. 15. 12:56
Olyan jó ilyen történeteket olvasni, még ha sok csalódás is előzte meg a sikert, de a lényeg, hogy sikerült! Gratulálok hozzá és sok boldogságot kívánok nektek!
2012. okt. 15. 12:55
Gratulálok és nagyon sok boldogságot a gyermekeidhez!! :)
2012. okt. 15. 12:25
gratulálok neked, sok örömteli pillanatot, sok boldogságot nektek !
2012. okt. 15. 11:38
Nagyon jó ez a cikk! Én is hasonlókon vagyok túl és mi januárra várjuk a Picinket! Jó egészséget és sok boldogságot Nektek!
2012. okt. 15. 11:03

Gratulálok!

Sajnos én is elveszítettem 3 babát, de sajnos őket már meg kellett szülnöm, mert 4,5 hónapos terhes voltam. Aztán született egy babám a 26. héten, szerencsére egészséges, már 8 éves múlt ( sajnos a testvére-ikrek voltak- meghalt).

Annyira vágytam egy "igazi" ( és ne kövezzen meg senki ezért a szóért!!!!) terhességre "igazi" babára, hogy belevágtunk és idén 8 hónapra 3.5 kiloval született az egészséges kisfiam- akit rögtön megfoghattam, tudott lélegezni és több, mint 4szer akkora volt mint a bátyja. A két krapek pedig imádják egymást, magamat pedig elmondhatom a világ legboldogabb anyukájának - egy szerető férjjel a hátam mögött!!!!

2012. okt. 15. 10:37

Gratulálok Nektek. Én még "csak" egy babát veszitettem el, pontosan 4 évre rá, ahogy te is az elsőt.


Nekem is volt csúnya vakbélműtétem, lehet ezt is meg kell nézetnem, nem is gondoltam rá, hogy ez lehet a gond.

2012. okt. 15. 10:33
Gratulálok!Tudom,milyen öröm egy gyermek.Kisfiam pont úgyanazon a napon született,mint a kislányod. :)
2012. okt. 15. 09:32

Tetszett a cikked, persze főleg a végkicsengése. Az ember mindent kipróbál, csak sikerüljön a baba. Nem is hallottam még erről a mágneses kezelésről.


Gratulálok a gyönyörű kislányotokhoz! További szép terhességet kívánok a tesóval!

2012. okt. 15. 09:08
Sikertelen próbálkozások, véget nem érő tesztelések és sorolhatnám a körülményes teherbeesés jellemezőit. A cikkem írásának oka, hogy támogassam és új ötletet adjak a babavárás lehetőségére.
A történet saját megpróbáltatásainkat mondja el, aminek célja a próbálkozó párok eredményének növelése!

Ugrás a teljes írásra: Saját teherbeesésem nehézségei

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook