Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ti mit tesztek az ellen, hogy ne törjön rátok a szorongás a teherbeesés miatti nehézségek miatt? fórum

Ti mit tesztek az ellen, hogy ne törjön rátok a szorongás a teherbeesés miatti nehézségek miatt? (beszélgetős fórum)


2015. aug. 1. 17:57

Múlt hónapban megvolt a HSG-m sajnos akkor lemaradtunk a babàról. De most remélhetőleg időben csinàltuk amit csinàlni kell ☺ de még legalàbb 16 nap...

A leghosszabb 16 nap lesz az életemben...

14. D.11 (válaszként erre: 12. - Pegaszosz)
2015. jún. 23. 09:54

Párom unokatesója jó példa, neki a gyógyszerek mellett össze jött :)

Szóval kitartást :)

13. pegaszosz (válaszként erre: 9. - Algea)
2015. jún. 23. 06:07

Valahogy en is igy vagyok ezzel. Mert ha nagyon ragorcsolok akkor meg annyira sem jon ossze az egesz dolog...

Te is probald "elengedni" a dolgot ☺

12. pegaszosz (válaszként erre: 11. - D.11)
2015. jún. 23. 06:06
Én 2fajta gyógyszert szedek. A pajzsmirigyemre meg a prolaktin szintemre es ezek melle meg inofolicot iszok. Amennyire nem vagyok gyógyszerszedő annyirs rossz nekem ezeket szednem 😃
11. D.11
2015. jún. 22. 10:35

Szia!

Nekem is PCOS, cisztákkal és nincsen pé-m természetes úton.

Egy éve ismerték fel, mert a fogamzásgátló abbahagyása után nem jött meg. Most megyek inzulinrezisztencia vizsgálatra, hogy minden ok-e....

Gyereket tervezünk lassan (az utolsó levél tabit szedem be :) ) így előre mentem a dolgokban és sokan ijesztgetnek, hogy nem fog sikerülni.

Elmentünk endokrinológushoz és a frászt hozta ránk, egyből inszeminációra küldene... ahelyett, hogy természetesen probálkoznánk.


Én mindenkinek ajánlom a MACA gyökérport, mert az a hormonokra és immunrendszerre nagyon jó. Teherbeesés előtt és kismamáknak is ajánlott... olvass utána, hátha segítségedre lesz :)

10. algea
2015. jún. 22. 10:31
nem=nekem
2015. jún. 22. 10:31

Nem egyedül az segít valamennyit, amikor minden erőmet megfeszítve és néha a fantáziámat is alaposan megmozgatva, de sikerül meglátnom a jót is abban, hogy nem most sikerült - és ezt hónapról hónapra. Így is szomorú vagyok és üresnek érzem magam, de legalább nem szerencsétlennek.


Én már egyébként pozitív tesztet sem akarok a kezembe fogni, inkább az orvos mondja, hogy már dobog a szíve, mert abban is volt részem, biokémiai terhességek voltak, úgy gondolom, az ilyen pozitívnál (halvány és nem erősödő) még a negatív is jobb....

8. pegaszosz (válaszként erre: 7. - Vigyorex6)
2015. jún. 22. 10:20

Én minden pozitiv példànak örülök ☺

Remélem nàlad is minden rendben lesz és hamarosan én is pozitiv tesztet foghatok a kezembe.

Azért én reménykedem, hogy lombikig nem ke eljutnunk. De nincs màs abba is belevàgunk!

7. Vigyorex6 (válaszként erre: 6. - Pegaszosz)
2015. jún. 22. 07:23

Engem kétszer műtöttek. Egyszer összenövésekkel. Nem csak a nőgyógyászati szerveket, hanem a beleimet is érintette. Pokoli fájdalmaim voltak. Elzáródott mindkét petevezetőm. Pcos + IR nálam is van.

4 és fél évig küzdöttem.

Azért írtam le mindezt, hogy lásd, nagyon is tudom, hogy miről beszélsz.

Az első lombikon vagyok túl, ami úgy tűnik sikerült, de még van hátra jónéhány hét, ami megint csak a szorongásról szól, nem az önfeledt örömről!


Ha eljutottál meddőségi intézménybe, akkor bízz bennük! Annyi, de annyi lombikbébi van, és annyira jó már a sikerességi arányuk. :)

Ha bármiben segíthetek írj csak!


... zárósorként elmesélem, hogy a Pcos nekem most a hasznomra vált, mert alap injekciókkal nagyon sok petesejtem lett. :)

2015. jún. 21. 21:29

Igazàból màsfél éve. 1 hónapja jàrok meddőségi klinikàra. Persze pco-s vagyok. Ir és pajzsmirigy gondok...

De mindenekelőtt volt egy endometriózisom lassan 2éve amitől úgy tudtak megszabadulni, hogy kivették az egyik petevezetékem.

A màsik pedig elvileg el van záródva vagyis jövő hónapban lesz egy átjàrhatósàgi vizsgálatom is.


Csak annyira nehéz... nem sejtettem, hogy ennyire nehéz lesz lelkileg és persze fizikailag is...

De igyekszem pozitívan àllni az egészhez. Csak most valahogy ràmjött, hogy én most szeretnék gyereket...

2015. jún. 21. 18:24

Mióta próbálkoztok?

Szerintem, hogy ki hogy veszi az akadályokat, az beállítottság kérdése is.

Láttam olyat, aki szinte csüggedhetetlen volt. Én pedig a legrosszabb fajtából. Dühöngtem, sírtam, befordultam.

Amit viszont tudok, hogy ez az az álom, amit SOSEM ADUNK FEL!

2015. jún. 21. 18:19

Fizikai javaslatom nincs, de pszichés igen, ne teherbe akarj esni, hanem mondjuk más állapotba, vagy aki vallásos, Ő áldott állapotba (persze a nem vallásos is mondogathatja ezt.

A helyzet az, hogy amúgy is terhelt vagy már fizikailag (munka, pénz, lakás stb...) és az agy úgy dönt, hogy fizikailag több terhet nem visel el már a tested,

Szóval a nagyon sok orvosi vizsgálat mellett a gondolkodásodon is változtass.

2015. jún. 21. 18:11
Lányok amit javasolni tudok egy pajzsmirigy szint és egy inzulinrezisztencia vizsgálat vérből. Ez a 2 legfőbb oka a sikertelenségnek. Illetve ha vannak pco-ra utaló jelek, akkorsanszos az ir. Tudom nem ez a kérdés, de nekem is itthoxán ajánlották az inzulin terhelést és ott volt a bibi. 2 év után a 2 hónapban terhes lettem. Már 15 hónapos és itt szuszog mellettem.
2. dzff9 (válaszként erre: 1. - Pegaszosz)
2015. jún. 21. 17:56
Én minden negatív teszt után gyakorlatilag megsemmisülök. Nem tudok a kérdésedre semmi használható választ adni.Ha rájövök,hogy mit kéne tenni,mindenképpen meg fogom neked írni.
2015. jún. 21. 17:30
Ti mit tesztek az ellen, hogy ne törjön rátok a szorongás a teherbeesés miatti nehézségek miatt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook