Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ruby, az elbüvölő szörnyeteg...valaki tudja, mi lett a vége? fórum

Ruby, az elbüvölő szörnyeteg...valaki tudja, mi lett a vége? (tudásbázis kérdés)


2011. febr. 5. 18:12
Ugy tűnik,most 7végente lesz csak a coolon,ma-szombaton-legalábbis volt:)
2011. jan. 31. 17:51
már nem tudom de játszák a cool-on
2011. jan. 31. 12:57
Sziasztok.Ismételni kezdték a sorozatot a cool tv-n,mindig fél1 körül kezdődött,de most sehol sincs,erre a hétre kiírva se látom.Tudja valaki hova tették át,hol ismétlik?
9. Nikike1988 (válaszként erre: 7. - Mikebubu)
2010. júl. 15. 23:24
:DDDDDDDDDDDDDD
8. nadine81 (válaszként erre: 4. - G.Maresz)
2010. júl. 15. 22:55
Igen,így lett tényleg vége.Végülis a végén Ruby unokahúga vette át a főszerepet,amint Aleandrot próbálja elcsábítani.Úgy tudom,lesz folytatása.Nem volt rossz sorozat amúgy:)
2010. júl. 15. 21:41
Szerintem úgy lett vége, hogy Ruby begolyózott a melegtől, és lefeküdt a kifutófiúval, aki a pizzát hozta neki. Mertogy azt kívánta egyfolytában, és mindennap meg is evett belőle hatot. A szomszéd Mary nénének ez feltűnt, és megkérdezte: Nem vagy te teherben lányom? Erre Ruby elrongyolt a patikába, vett egy tesztet, de már nem tudta megcsinálni, mert elütötte egy autó hazafele, és ettől amnéziás lett, és nem emlékezett rá, hogy mit is akart. A kórházban azonban a vizsgálatok kimuattták hogy hetes ikreket vár, amiből kettő fiú lesz, 5 lány, és az egyik lány néger. Ezen Ruby sokat gondolkodott, hogy hogy lehet, aztán rájött, hogy Isaura az ó nagyanyja, és hát oda ütött vissza a gyerek. Ernesto túlélte a lövést, magához tért, de a néger kislányt nem akarta. Ezért Hosé Aurelianó nagyon megharagudott rá, és megint lelőtte. Na ebből már úgy jött vissza, hogy akarja a hetedik gyereket is. Összeházasodtak, és boldogan éltek, míg Ruby a pszichiátriára nem került a 7 gyerek nyűgjétől. De ez már a második évadban lesz.
2010. júl. 15. 21:20

Na szóval... az utolsó részben Ernesto is meghalt, a gróf testét meg elküldték hamvasztani. Aztán rájöttek, hogy testvérek voltak, és egyikük a közös húgukat akarta feleségül venni (de akkor még nem tudták, hogy testvérek), aki viszont vak volt.

Végül kiderült, hogy a menyasszony-lány testvér zabigyereke nem a gróftól van, hanem Ernestótól, és ezért lőtte le őt az egyik pásztorgyerek, aki a környéken lakott, és szerelmes volt Rubyba, akinek az eredeti neve Mariella. Csakhogy közben a gróf feléledt, és kiderült, hogy csak tetszhalott volt, de amikor megtudta, hogy Mariella, azaz Ruby, aki mégsem vak, elment a pásztorgyerekkel, öngyilkos lett. Így ért véget a Ruby, az elbűvölő szörnyeteg c. sorozat.

2010. júl. 15. 21:13
mi verziónk jobb lett :DD
2010. júl. 15. 21:07
Ugy lett vége hogy Rubi leesett a lépcsö karzatán és le kellet vágni az eggyik lábát s az arcát pedig összevágták az üvegdarabok,s az unoka hugával egyezséget kötött hogy Alehandrot és a fiát tegye el lábalol,vagyis bosszulja meg az öszerencsétlenságét..
2010. júl. 15. 20:41
Nézd meg az rtl most.hu-n:)
2010. júl. 15. 20:38
Legyen szíves valaki megírni mi lett Ruby, az elbüvölő szörnyeteg vége! Nyaralni voltam és az utolsó részeket nem láttam. Addig láttam hogy a gróf meghalt, és Ernestót is lelövi a professzor! Köszi ha valaki megírja, kivel mi lett!
2010. júl. 15. 20:38
Ruby, az elbüvölő szörnyeteg...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook