Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Rubi, az elbűvölő szörnyeteg fórum

Rubi, az elbűvölő szörnyeteg (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2014. ápr. 13. 14:39
nem volt rossz sorozat....!
2013. máj. 9. 20:58
Hali! meg szoktatok dumcsizni itt?
2012. júl. 26. 16:47

Szia!

Végig írtam a történetet.

Nem én találtam ki. Ennyire nem vagyok jó. a többiek nem érzékelték, hogy mellékszereplők sorsáról is írtam. Aki tovább folytat magától egy történetet nem tér ki kis szereplők srsára. Sjnálom, hogy nem vetítették le a teljes folmet.

nincs 1. és 2. évad. Egy film van, aminek a vetítését egyszerűen abbahagyták. Nagyon sokan érezték úgy, hogy a befejezés nagyon sok nyitott kérdést hagy maga után. Szia

2012. jan. 16. 22:42
Szia,Kiki. ujra regisztraltam,en vagyok a Tucsy88. letoroltem magam,mert lattam,h senki nem szol hozza jo ideje ide a temahoz. azota is eszembejutott,ahogyan meselted a tortenetet. mivel irtam,h tetszett bizonyos szempontbol,remeltem,nem-e irodott le meg folytatas,mert erdekesnek talalom,es igy utolag jobban tetszik,mint ezelott.akarmi is legyen,tetszik nekem,es izgalmas volt olvasni. :) orvendtem volna,ha idokozben folytatod az irast. koszonom,h figyelmet szenteltel a soraimra.:) es masnak is koszonom . jo ejt.
2011. szept. 29. 16:29
Sajnálhatod, hogy kimaradtál ebből a történetből. Én voltam a fő gonosz.
2011. aug. 4. 08:21
Hopa,rendben van,most latom,h nem szabadott volna ezt a linket megnyilvanitani..elnezest,kar,h nem tudom sajatmagam torolni... :|
2011. aug. 4. 08:17
2011. aug. 3. 09:37
Talaltam egy ilyen oldalt...de itt egy lany sajat fantaziajaval ir ,hogy o hogyan folytatna a filmtortenetet tovabb....:)nem tudom,beleolvasok-e,de par sort olvastam.nezzetek bele,ha erdekel.
2011. aug. 3. 09:28
Hali mindenkinek! olvastam eleg reszletesen,h mi zajlott itt. de miert maradt abba a forum iras? en nem neztem utaan reszletesen,de nem talaltam azalatt sem olyat,h folytatnak,es foleg,sokan irtak itt,h nem valoszinu,h lesz folytatasa vagy van barmilyen mas film is Rubirol. a veget igen osszecsaptak az RTLen,mert ment itt nalunk egy roman adon a Rubi,roman felirattal,ott azt hiszem,nem csaptak igy ossze a veget.viszont,a youtubeon is van 2-3 resz ,ahol Loreto elmeseli a felnott Fernandanak Rubi tortenetet.de ugyanaz a vege,mint az RTLen is,banom,h nem adtak le azt a 2reszt,nem lett volna nagy dolog,ugye. es tetszik egy reszt,amit kiki ir,de tenyleg nem fedi a a filmes valosagot. tehetsegesnek tartom,ha onmagatol irta mindazt,amit leirt nekunk,el kezdtem olvasni,mert erdekes. es tartom a csajokal a velemenyt,nem hiszem,h ezt csak kiki latta,es mas senki nem,h ez lenne barmilyen folytatasa a Rubinak,meg h neki meg Alejandronak lesz 3gyermeke ,meg hasonlo...az mar tulsagosan meg van kavarva. no,de szivesen csevegnek itt en is veletek.koszonom,h itt lehetek,veletlenul tevedtem ide,Barbara Morirol keresgeltem ezt-azt,mert egyik kedvencem,es igy lattam meg,h mi folyik itt.:) hat,gondoltam irok en is. kellemes napot.
527. kiki55
2010. dec. 9. 16:27

Szia!

Hol láttad a 188.részt?

2010. nov. 20. 20:41
Miez a 188.rész ennyiböl áll az 1. évad????
2010. okt. 18. 17:16
igy mar ertem...én csak remelni tudom h igaza van kikinek,mert erdekesnek tunik igy a tortenet.csak meg azt nem ertem,h kiki tortenete ugy szol h Rubi novere is csak aznap ertesul Maribelek eskuvojerol,pedig az elso evad vegen o is jelen volt az eskuvon es orult az ujdonsult hazasoknak,raadasul a dokival volt...nem jut eszembe a neve....franko?pff..:)
2010. okt. 16. 00:41
Ez egy idézet volt a bulvároson található "Rubi az elbűvölő szörnyeteg, lesz folytatás" című cikkhez írt hozzászólásokból.
523. Sookie (válaszként erre: 522. - 2e94d4a45e)
2010. okt. 15. 20:49
Ez már több, mint érdekes :D
522. 2e94d4a45e (válaszként erre: 521. - Rékucikaaa)
2010. okt. 15. 09:08
Hát.. jah... elég érdekes:)))))
521. Rékucikaaa (válaszként erre: 520. - Kiki55)
2010. okt. 15. 08:31
allitolag???nem epp Te irtad le h igy fog folytatodni a sorozat?nem ertem ezt az egeszet mar.most ugy beszelsz,mintha csak hallottad volna h lesz 2.resz,nemreg meg meg fejezetetket irtal rola...nekem ez nem tiszta....
520. kiki55
2010. okt. 14. 21:49
260 Renchyke 2010-10-06 16:26:07Sziasztok! Én is hallottam h a Rubit már Németországban vagy nem tudom. adják a 2. részét! Nagyon remélem h itt is lefogják adni.. Nagyon szerettem a sorozatot.. Rubi egy belevalóó nagyon szép nő:) És jól teszi h igy csábitotta el őket..:D egyszer él:d A 2. részben állitolag megszületik a gyereke meg nem amputálják le a lábát vagy mi. Na jolvan további szép napoo! Sziasztok
519. Sookie
2010. okt. 13. 15:05

Nem rossz, ez az új sorozat, a Marína, amit B. Morí sorozata helyett kezdtek el adni... De olyan jó nem lesz sztm, mint a Rubí volt. Kész szerencse, hogy megkaptam a sorozatot DVD-n, így egy idő múlva lehet újranézem. :P

Bár nem bánnám még mindig, ha 2. évadot nézhetnénk... :)

2010. okt. 12. 19:55

sziasztok!

olvasgattam a kommenteket és kiki írásait is elkezdtem. nagyon ugyesen ír, de nem hinném h ez a folytatás..bár,ha igy lenne akkor nagyon izgalmas lenne.sokmindent nem értek benne.az oke h Rubi esetleg megváltozhat,de h Maribel aki maga volt a josag es kedvesseg,ennyire mas lenne?Alejandro aki maga volt az erkolcs megtestesítoje, o is ennyire mas lenne?hisz szamtalanszor ok ketten felaldoztak volna a sajat boldogságukat a maséért,most hirtelen mindenki számíto csak épp rubi lesz a josag.nem hinnem...eloszor erdekelt h mit ir kiki és fel voltam háborodva h miert van mindenki kesobb ellene,aztan elkezdtem olvasni miket ir..nagyon ugyes az teny,de nekem is van egy ismerosom aki látta már a 2.évadot és nem így meselte.vmelyikotok irta h fernanda szetrombolja Alejandro csaladjat...nekem is ezt a verziot adtak at...nem tudom h az ismerosom pontosan hol latta,de mi Szlovákiában élunk,ezert ugy emlekszem vmelyik szlovák adon látta..abban viszont egyetertek h biztosan kihagytak nehany reszt..es le is roviditettek ez erezheto volt akkor is.kiki ha megis neked lenne igazad,ak elnezest erte.

2010. szept. 6. 08:37
Én nem nézem.Őszintén nem nagyon érdekelnek ezek a dél amerikai telenovellák,csak a Rubi télen kezdődött, én otthon vagyok a lányokkal és tetszett, hogy végre egy jó sorozat, ami nem tucat, nem gagyi szerelmes, hanem egyrészt előfordulhat az életben.
516. daroki (válaszként erre: 515. - 94786a70d9)
2010. szept. 4. 17:27
Jaja,egyetértek.De ez az új sorozat elég kis gagyika sztem:)
2010. szept. 1. 10:46
Szerintem Barbarára azért osztanak ilyen szerepeket,mert amellett,hogy nagyon szép nő, nem bájosan szép, hanem erotikusan,vadmacskásan és inkább az ilyen szerepek illenek hozzá.Pl- Maribellt játszó nőből nem tudtam volna kinézni Rubi szerepét, pedig ő is a Rubi szerepére jelentkezett.
514. daroki
2010. aug. 31. 15:09
Sztem csak álgazdag itt a csaj:)
513. daroki (válaszként erre: 512. - F8db0709b8)
2010. aug. 31. 15:08
Én is...miért akar vajon annyira férjhez menni,ha nem is szereti ezt a Rodolfot??Lehet nem jól írom a pasi nevét:)
512. f8db0709b8 (válaszként erre: 507. - Daroki)
2010. aug. 31. 12:14

Na igen és mással smacizik a szobában....

megnéztem az első részét,hát nem voltam elragadtatva,ez a szokásos alaptörténet,csak szerintem itt azért nem egy csóró nőt játszik.bár kitudja....mondjuk kiváncsi vagyok mi lesz belőle.

511. Sookie (válaszként erre: 510. - 94786a70d9)
2010. aug. 31. 09:56

Azért ebben a filmben sem a jóság szobra :D

Persze sztm sem lesz annyira nagy sztori a film, de azért sztm én nézni fogom. :)

2010. aug. 31. 09:06
A Rubit azért szerettem nézni,mert végre nem az átlagos alapsztori volt, hanem teljesen más. Nem a szende kislány,akit mindenki bánt...blablabla. Ezt az új sorozatot nem néztem még, bár mondjuk szerintem ez is hasonló, csak nem a nő a szegény,hanem most egy pasi.
2010. aug. 30. 22:57
de nem olyan jó mint a Rubi volt, közel se:( na de még az eleje, hozhat még meglepetést.
508. Sookie (válaszként erre: 507. - Daroki)
2010. aug. 30. 19:51
:D Na ja!
507. daroki
2010. aug. 30. 16:38
Nézi valaki az új Barbarás sorozatot??Én elkezdtem nézni...nagyon gyanús benne a csaj:)Nagyon férjhez akar menni egy nagyon pénzes manushoz:)Ez nagyon a vérében van a csajnak:D
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook