Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Rubint Réka Napi 20 perc önmagadért, Add önmagad1/2 - Mik a tapasztalataitok? fórum

Rubint Réka Napi 20 perc önmagadért, Add önmagad1/2 - Mik a tapasztalataitok? (beszélgetős fórum)


687. ibuska1990 (válaszként erre: 686. - Lilllu)
2009. aug. 15. 16:33
Igen, szerintem az elég ha minden másnap tornázol. Mikor elkezdted lecentizted magad? Mert kg-ban lehet hogy nincs eredmény, viszont centiben hamarabb van változás.
686. lilllu (válaszként erre: 685. - Ibuska1990)
2009. aug. 15. 16:27
Szia!Köszönöm, hogy megosztottad a tapasztalaidat.Én most minden másnap tornázok,szerinted ez elég?. Nem akarom hamar megunni, ezért nem csinálom többet.Az a baj, hogy a kaját nem nagyon tudom tartani...csinálom már vagy 3 hete de még nincs látszatja.:(Kitartó vagyok nagyon, csak tapasztalatlan.nem látom a végét.
685. ibuska1990 (válaszként erre: 675. - Lilllu)
2009. aug. 14. 22:39
Szia! Én is RR1-el kezdtem. 2 hónapog ezt csináltam, de kiegészítettem a RR3 és RR4-ből a felsőtestel(mert az hiányzik belőle). Utána 2 hónapig a RR2-t csináltam. Ez idő alatt le is ment az a pár kg, amit leakartam adni. Ezekben a hónapokban heti 5× tornáztam. Most RR3-at csinálom 1,5 hónapja. Mivel már nem fogyni akarok hanem formálódni, így lejjebb adtam és heti 3× 1 órát tornázom.
684. FiliDigi (válaszként erre: 677. - Lilllu)
2009. aug. 14. 20:30
Szerintem is válogasd őket. Mikor én 2 éve elkezdtem, előtte hosszú ideig nem sportoltam ,akkor is 1 hónapig az 1-2 -őt váltogattam ,aztán egészítettem ki más gyakorlatokkal is a 3-as DVD-ről aztán tavaly megjelent a 4 és idén az 5. szeretnem változatosan csinálni és blokkokat összekötni. Szerintem így ne mis unalmas és tényleg minden formálni akaró testrészt át lehet mozgatni. De csak egy ötlet!
2009. aug. 14. 17:16
RR add önmagad 2 szerintetek hány kalóriát éget el kb ha végigcsinálod mind a 2részt?
2009. aug. 14. 14:05

Sziasztok,

Én régebben rendszeres látogatója voltam az aerobik óráknak, aztán az élet úgy hozta, hogy most külföldön élek. A teljesen új környezet,más ételek, munkanélküliség meghozta az eredményt, így híztam pár kg-ot. Tavaly nyáron elöszedtem az összes aerobik dvd-t és elkezdtem tornázni, aztán kitudja miért, talán hogy nem rendszeresen csináltam, a kajára sem úgy figyeltem, nem változott semmit a súlyom, na jó 1-2 kg mozgás megvolt, csakhogy ez egyszer lement máskor feljött. Viszont most két hete komolyan elkezdtem tornázni szinte minden nap, persze tartok 1-2 nap pihit én is. Nagyon szeretem Réka dvd-it, föleg az újakat, viszont a RR3-ból a legjobb a felsötest edzés. Szoktam még Norbi:Kiképzés, valamint Leslie Sansone: Walk Aerobik dvd-re is tornázni, amikor egy kicsit pörgösebb tornára vágyom. Nem mondom, hogy ez alatt a két hét alatt fogytam volna, de ha tükörbe nézek, már látok némi változást és ez bizalommal tölt el. Plusz próbálok odafigyelni, hogy szénhidrátot csak délelött egyek, este 6 után ha lehet semmit, vagy csak fehérjét.( pedig ésességet bármikor tudnék enni, nade valamit valamiért:-))

Kitartást mindenkinek csajok!

681. 423f1a8115 (válaszként erre: 680. - Lilllu)
2009. aug. 14. 13:43

Szia!

Én is nemrég kezdtem tornázni (2 hónapja), úgy hgoy előtte nem igazán mozogtam. Most már egyre inkább észreveszem hogy feszesebb a fenekem, combom, stb. Szóval hatásosak a tornák. De szerintem is váltogassad a dvd-ket, nyugodtan kipróbálhatod a RR4 vagy az új dvd-t is, nagyon jó gyakorlatok vannak, plusz ha van még esetleg bokasúlyod, az szerintem nagyon jól formálja a popsit ha azzal csinálod.

Kitartás ;-) 1-2 hónap és tuti lesz eredmény és minél tovább csinálod annál jobban látszik majd.

680. lilllu
2009. aug. 14. 13:20
köszönöm, ez bíztató.akkor van értelme!Én két hete csinálom 2 naponta már végig tudom csinálni de majd meghalok közben :)
679. 5e48d37001 (válaszként erre: 675. - Lilllu)
2009. aug. 14. 13:09

Szia:)

Eléggé hatásos,főleg a popsis része,ami nagyon komoly,több hét után tudtam csak megcsinálni megállás nélkül a popsis blokkot belőle.

Kezdésnek nagyon jó kis torna,nekem tavaly 1 hónap múlva kezdett látszódni a hatása,comból és fenékből jó pár centi lement.

Sok sikert :-)

678. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 677. - Lilllu)
2009. aug. 14. 12:50
Valtogatni is lehet oket, ugy nem valnak annyira unalmassa.
677. lilllu
2009. aug. 14. 12:14

Köszönöm :) Nem vagyok "feladós típus", csak kíváncsi :)

Ugy gondoltam, hogy 2 havonta fogok a nehezebb DVD-kre válétani.Ugyanis eddig nem nagyon mozogtam, és szertném tartani a fokozatosságot.

Köszönöm szépen a választ:)

676. FiliDigi (válaszként erre: 675. - Lilllu)
2009. aug. 14. 12:10

Szia!

Szerintem jó, de nekem a 4-es és 5-ös( új) DVD tetszik a legjobban,azon változatos és nehezebb gyakorlatok vannak, minden testrészt átmozgatóan.Meg kiegészítőket is használ, ami által szerintem nehezebbek és hatásosabbak a gyakorlatok. Eredmény meglesz, csak ne add fel.

675. lilllu
2009. aug. 14. 11:55
Sziasztok!Új vagyok, még most regisztráltam.Én is tornázok, még csak 2 hete, 2 naponta. RR1-re.kezdésképpen.szerintetek hatásos?Még nem látszik semmi, de nem adom fel.Azért jó lenne tudni, hogy van e értelme.Vagy szerintetek melyik a leghatásosabb?Pár kiló van rajtam plusszban, inkább formálódni szeretnékl hasra és fenékre.Aki tud tanácsot adni, kérlek írjatok, osszátok meg a tapasztalatokat:) Köszönöm
2009. aug. 10. 09:11
Azt mondta a praom hogy meg nem voltam ilyen sovany miotta o ismer(4 eve)...megjegyzem, hogy azelott sem...esetleg egy napig a hizas idoszakaban.
673. ibuska1990 (válaszként erre: 670. - 8fe4afaa5f)
2009. aug. 8. 20:47
Ohhh akkor már nem sok van az álomsúlyig. Hajrá!!!
672. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 671. - Dorina22)
2009. aug. 8. 10:08
Feluleseket is csinaltam, de csak annyit amennyi a dvd-ken van. Sokat szamit azonban, hogy mennyit eszel egyszerre es, hogy mit. En eszrevettem magamon, hogy a kajatol fuggoen no, vagy csokken a hasamon a haj. Egyel minnel kevesebb szenhidratot. Egyel tobbszor egy nap kevesebbet.
671. Dorina22 (válaszként erre: 670. - 8fe4afaa5f)
2009. aug. 8. 09:55
A hasadról milyen módszerrel tüntetted el a fölösleget? Felülés?
670. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 669. - Ibuska1990)
2009. aug. 8. 09:26

Hat igen engem is idegesit ha meg van dolgom es elotte tornazok egyet. Mind csak arra gondolok.

A reggeli tornanak lottek.....a promat zavarja, hogy lefurdok utanna es erre felebred. Sajna....marad az esti torna.


Amugy 60,7 vagyok, meg 0,7 az elsodleges celig es 2,7 az alomsulyig. A fenekemen es a combomon valamint a karomon van meg. A hasamon nem sok, foleg igy reggel. A fenekem a legrosszabb. Onnan kene lemenjen az a 0,7 kg :)).

2009. aug. 7. 20:58
Én baba mellett tornázom:-))) Mikor kisebb volt könnyen ment mert sokat aludt, de mostmár hogy majdnem 7 hós, egyre kevesebbet alszik nappal. Mikor ő fent van nem állok neki tornázni, tőle nem veszem el az időt. Velem az a baj, hogy én nem tudok úgy nekiállni tornázni, ha nincs rend a lakásban. Akkor nem tudok odakoncentrálni és csak az jár a fejembe hogy nincs rend. Így mostanában este tornázok mikor már a kicsi alszik és nyugi van.
2009. aug. 7. 14:13
Én is mikor hazaérek akkor állok neki tornázni, így letudom az aznapit. Nekem sincs család meg ilyenek, nem is tudom akkor hogy lenne rá időm. Le a kalappal akik családanyaként, háziasszonyként még tornára is szánnak időt. Én még néha így is lusta vagyok, pedig aztán tényleg nincs sok dolgom. Nekem is amúgy csak párom látja ha tornázom, annyira nem zavar, de idegesít hogy én veszem a fáradságot és keményen nyomom a tornát amíg ő ül a gép előtt :-P
2009. aug. 7. 10:51
elnézést: akarom mondani attól...elírtam:)
666. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 663. - Knelli)
2009. aug. 7. 10:49
En is. Neha megjegyzi, hogy sokat tornazom, vagy jol kifaradtam es megdicser, de megis jobb ha nem lat. :))
665. cranberry28 (válaszként erre: 658. - 8fe4afaa5f)
2009. aug. 7. 10:47
Az én Párom elvan ha tornázom, ő ül a gép előtt, én meg nyomom a tornát:) Néha csak annyit mond, ő már adtól fáradt, hogy csak néz:))) Meg néha beáll mögém és csinálja:) kb 30mpig... :))) Rékától néha kivan. De amúgy teljesen elvagyok ha itthon van:)
664. Roslyn
2009. aug. 7. 10:03
Lenne egy kérdésem.Ha a napi 20 perc dvdből az utolsó 3 blokkot csinálom(comb,popsi csípő,és ha)akkor mennyi kcal égetek el?Ezt nem találtam sehol.Köszönöm a válaszokat.:D
663. knelli (válaszként erre: 661. - 8fe4afaa5f)
2009. aug. 7. 09:53
én ús úgy szeretek tornázni ha senki nem látja,mert amúgy bénának érzem magam:)
662. knelli (válaszként erre: 652. - 5e48d37001)
2009. aug. 7. 09:52
olvasva a hozzászólásod akkor én is elkezdek bizakodni,mert sajnos nekem is ilyen a hasam a súlyom viszonylag jó,3 gyerek után lógós a hasam meg ott van a legtöbb felesleg,meg ugye bár a lógós kicsi mell:)remélem a diéta és a torna segíteni fog,mondjuk annyira nem nagy a diéta de nálam aki csoki függő már ez is jó ,nincs édesség max reggel péksüti naszi kenyér ,meg ilyen hizlaló dolgok felejtve,semmi üdítő csak víz és zöld tea,még csak 2 hete kezdtem de remélem jó lessz
661. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 659. - Névjegy82)
2009. aug. 7. 09:49
Az a baj, hogy nekunk csak egy szomank van es ha tornazok, akkor vegignezi, vegigkommentalja.
660. knelli
2009. aug. 7. 09:45
nekem is megvolt a mai torna,ma én i9s reggel csináltam kivételesen és lehet,hogy jobb is ,még ilyenkcs annyira elfáradva az ember!szép napot mindenkinek!
2009. aug. 7. 09:45
Én látom, a büszkeséget a szemében, hogy igen megcsinálta ma is, ez erőt ad..ne úgy értsd, hogy végig nézi ;), csak ha néha benéz a szobába :)
658. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 657. - Névjegy82)
2009. aug. 7. 09:31

Engem zavar ha otthon van a parom. Mind ugy erzem, hogy kikacag. Meg is jegyzi neha, hogy nem emelem fel elegge a labam meg ilyenek. Amugy nem akarom, hogy ugy leizzadva budossen lasson.

A masik ok pedig, hogy ha mar otthon van akkor inkab vele foglalkoznak mint a tornaval.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook