Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Rubint Réka Napi 20 perc- hatalmas kitartással :) Valaki csinálja még? fórum

Rubint Réka Napi 20 perc- hatalmas kitartással :) Valaki csinálja még? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
8. Aranka77 (válaszként erre: 3. - Fisica)
2012. jún. 11. 16:03
5 nap alatt 1, 5 kg elég jól hangzik! Én 6 után nem eszek, de nem is kívánom :)
7. Cucicsillag (válaszként erre: 2. - Csgybzs)
2012. jún. 11. 15:57

Tatarek Rezso tenyleg gyilkos fazon. Reka is nagyon hatekony nekem, de most a kismama tornajat nyomatom.

Kitartas mindenkinek! :o)

2012. jún. 11. 15:56

Az erősítés részébe pedig belekötnék, mert diétás étrend mellett fogyni fogsz tőle, meg hát ugye mindenféle mozgás rásegít a fogyásra, a kalóriadeficit miatt.

Ha olyan nőietlen, nagy izmokat eredményezne Réka tornája, akkor az összes testépítő rá nyomná, nyugi... :D

Ha pedig mégis hozzájárul valamilyen szinten ahhoz, hogy az izomtömeg megmaradjon a diéta mellett is, akkor pedig külön klassz, mert az izom kell mind a fogyáshoz, mind pedig a normális kinézetű, feszes testhez.

2012. jún. 11. 15:53

Szia!


Nekem jóval többet kell fogynom. Eddig - 15 kg. Nem a diétám kezdete óta, de egy ideje "Rékázom" is a többi mozgás mellett. Előtte csak kondiba jártam, ott futópad, bicikli, súlyok, de úgy érzem, hogy ezek hatékonyságára nagyban rásegítettek Réka tornái. Narancsbőröm AZÓTA megy lefele erősen... :)

Több DVD-t is bevetek tőle, még a régebbiek közül, mert az újabbak "gyilkosabbak" nekem még... Az egyik pont a Napi 20 perc, amit csinálok. :)

2012. jún. 11. 15:50

el fogom kezdeni mondjuk holnaptól

tervbe van hetek óta csak fájt a hátam és nem tudtam

fenék comb

Én jövök holnap! :DD

2012. jún. 11. 15:50

én csinálom ezt is, meg másikat is, 5 napja kezdtem újra, oda figyelek hogy mit eszek, kevés szénhidrátot, és este joghurt, gyümi vagy valami hasonló, 1,5kilót fogytam az 5 nap alatt és nem koplaltam:)

Amúgy tényleg leginkább erősít, de ha odafigyelsz a kajára nagyon szép eredményt lehet vele elérni.

2. csgybzs (válaszként erre: 1. - Aranka77)
2012. jún. 11. 15:49
Pár éve belefutottam ezekbe a reklámozott fitneszgurukba, de most is csak Tatarek Rezsőt tudnám ajánlani Neked. A mélyizmokat dolgoztatja meg, nem kopnak tőle szét az izületeid és 10 perctől is izomlázad van két napig. Formál, fitten tart. Az egész testre vannak gyakorlatai, minden területre külön. Ha kombinálod egészséges táplálkozással, sok folyadékkal, akkor szerintem garantált a siker!
2012. jún. 11. 15:46
Sziasztok! 4 napja kezdtem a tornát, napi 2x20- szal, nagyjából 8- 10 kg- ot szeretnék fogyni. DE! Sok helyen (itteni fórumokban is) azt olvastam, hogy ez inkább erősít, ami szerintem is így van, de én először fogyni szeretnék. Szerintetek kellene futnom mellette, hogy hatásos legyen, vagy fogyaszt anélkül is? :)Kérem válaszoljon olyan, akinek van tapasztalata az "ügyben"! Előre is köszönöm Csajok!
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook