Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Rubint Réka 3 felsőtest, valaki csinálja? fórum

Rubint Réka 3 felsőtest, valaki csinálja? (beszélgetős fórum)


8. hcs2
2012. jan. 24. 09:36

Sziasztok!


Nemtudom, hogy valaki olvassa-e még ezt. Én a napi 20 perc önmagadért dvd-ről csinálom a kart és nekem az nagyon bevált. Fogynom nem kellett, csak izmosodni akarok kicsit. Én fehérjét ittam minden torna után és heti 4szer csináltam a 20 percet, igaz eleinte 0,5kg-ossal majd 0,75 kg-ossal (nagyon vékony, gyenge a karom) és nekem már 1 hónap után látszott az eredmény! Nekem ez a 20 perces a kedvencem most is ezt csinálom, de most akarok emelni a súlyon.

7. 5e48d37001 (válaszként erre: 1. - 231907c22d)
2011. jún. 28. 15:40

Szió:-)

Én 3x csinálok 1 héten Réka felsőtestet. Nekem is ez a kedvencem,de én csinálom másik 3-at is tőle.

Szerintem akkora súlyzóval érdemes csinálni amekkorával végigtudjuk csinálni megállás nélkül a sok kis keresztet elől.Annak nincs értelme ,hogy folyton megálljunk,mert a sok pici kereszt égeti le egyedül a melltartó pánt és a hónalj közötti kis zsírdudort.Nekem 1,5 kg-s kézi súlyzóval sikerül végigcsinálnom megállás nélkül.Tricepsznél még rakok 0,5-0,5 kg-s csuklósúlyzót és a kézit összefogom,így az 3,5 kilóval megy ennél a programnál.

Kb 1 év után látszódott a változás a karomon,de ez hormonális okok miatt,másoknál olvasom,hogy ez sokkal rövidebb idő.

2011. jún. 28. 14:02
Köszönöm a válaszodat :)
5. timike.baba (válaszként erre: 4. - 231907c22d)
2011. jún. 28. 13:58
Hidd el én sem voltam izomkolosszus hanem csak formás és feszes ennyi.Én is futottam vagy ütemesen gyalogoltam csak futópadon és nem a szabadban.De mindenkinek más a szervezete, teste lehet neked beválik ez is nekem más segített!:-)
2011. jún. 28. 13:38
Nem akarok,annyira izmos lenni.Csak olyan szép formás.Tehát,hha lemegy róla a zsír,akkor se olyan löttyedt legyek,hanem feszes,csak ennyire kell. A táplálkozásomban semmi különös nincs,nem fogyózom,futok napi 6 km-t,édesség minden nap van.Ugye a futással le van a gond sok testrészemről,csak a karomról nincs.
2011. jún. 28. 13:15
Szia!Én csináltam már az összes Rubint Rékát.Szerintem ahhoz hogy fitten tartson szuper és fogyni is simán lehet tőle nekem sikerült.de ha izmosodni és utánna szálkásodni szeretnél ahhoz mindig növelni kell a súlyokat különben stagnálni fogsz.Én edzőterembe jártam és úgy kb.5-6 hónap kellet ahhoz hogy látszódjon valami izmosodás.személyi edzővel, kis kreatinnal sok kitartással és persze időt kell rá szakítani!Terembe heti 3 alkalomnál többször nem lehet menni és az izmokat sem lehet többet erőltetni mert akkor az ellenkezőjét éred el.
2011. jún. 28. 12:36
Minden másnap csináld, az meg, hogy mennyi idő múlva lesz látszata attól függ, milyen az alkatot, hogy táplálkozol....
2011. jún. 28. 12:31
Sziasztok! A karomat szeretném szép feszesre,izmosra fejleszteni.Letöltöttem RR3-at,mert a 2008-as nem tetszik.Aki csinálja,annak mennyi idő után használt?És hányszor csinálja egy héten?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook