Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Rosszul esik, ha valakit meghívok és hiába várom a... fórum

Rosszul esik, ha valakit meghívok és hiába várom a... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

ápr. 2. 02:15
az ilyen embereket jobb orokre elfelejteni!
8. L’Engel (válaszként erre: 7. - L’Engel)
ápr. 1. 09:16
*az ő gondja
7. L’Engel (válaszként erre: 6. - Bichi)
ápr. 1. 09:16

Ha valakit meghívtam, akkor várom a jelentkezését, amikor igent mondott. Erre érvényes a válaszom, én legalábbis így értelmeztem. Ahogy az előző válaszokat nézem, nem voltam ezzel egyedül.

Persze ha csak meghívok valakit, de nem ad rá választ, az az gondja. Másodszorra akkor sem hívom. Egy nemet nem olyan nehéz leírni, kimondani.

6. Bichi (válaszként erre: 5. - L’Engel)
ápr. 1. 08:59
Egy szóval nem írja, hogy megbeszélt találkozó, hanem, hogy meghívta, a kettő nagyon nem ugyanaz...
5. L’Engel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 1. 08:41
Utálom az ilyet. Én mindig észben tartom, ha elígérkezem. Gondolom ezért is vagyok szigorú másokkal.
4. michelle.r (válaszként erre: 2. - Epresturmix)
márc. 31. 16:17
Dettó. Mindenkinek jár második esély. Ha azt is elxarja, magára vessen. Olyanokkal veszem körbe magam, akinek fontos vagyok.
3. Myra
márc. 31. 13:42
2 esély sincs szerintem
márc. 31. 12:04
Nálam kétszer van esély, aztán soha többet nem hívom meg. Próbálom a kapcsolatot is megszüntetni! Se időm, se energiám, sem pedig kedvem nincsen az ilyenekre! Ennyi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook