Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Romokban az életem.... fórum

Romokban az életem.... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2020. szept. 3. 15:51
Teremt, amit gondol...
169. 60458c31c7 (válaszként erre: 168. - Lydian)
2020. máj. 1. 02:04
Sokszor a második jobban sikerül mint az első, mert közben tanultak. Az élet-iskolája.
168. Lydian (válaszként erre: 164. - Hp51)
2020. máj. 1. 01:49

Helyedben én megpróbálnám meghúzni magam átmenetileg a szüleimnél, (ha van annyi hely) akik szintén említve lettek a történetben.Azért tenném ezt, hogy ne kelljen együtt legyek a férjjel és lelkileg tudjam felépíteni magam.Innen próbálnám meg újjászervezni az életem.Ide a gyerekek is jöhetnének bármikor, a saját nagyszüleikhez.Ezután új állás, és beadni a válópert, mert ezt, az amúgy is elkopott házasságot, benne ekkora töréssel már úgysem lehet megmenteni.

Nem követtél el túl nagy hibát.Egyes feministák lehet még meg is dicsérnének,hogy MERTED a szerelmet választani... Ez kívül pedig (a tiéd) nem egyéb,mint egy klasszikus eset: Ibsen - Nóra c. regénye szól erről, azaz nem új keletű a történeted... Ne kiugrani akarj, hanem add meg magadnak a lehetőséget egy második szerelemre.Ez tartson életben és ez motiváljon a továbbiakban.

167. matyera (válaszként erre: 164. - Hp51)
2020. ápr. 20. 11:28

Na így már teljesen más a gyerek fekvése. Én megértettelek eleinte is, de így jobb hogy leírtad a részleteket is.

Én már túl vagyok a te "kálváriádon" ismerős a helyzet, csak annyiban különbözünk, hogy nálam 1 gyerkőc van (kisebb) és bár azt hittem marha szerelmes lettem a felbukkanó kandúr bandiba, nem így volt. Csak rászállt az agymara a rózsaszín köd. De én lelkiismeret nélkül utána ki is penderitettem. És a férjet is. Azóta nálam heppy end.

166. Amaunet (válaszként erre: 157. - Hp51)
2020. ápr. 20. 03:47

A történeted olvasását követően hirtelen ítéltelek meg és te magad is rossz véleménnyel voltál magadról.

Most van időm el is gondolkodni rajta.

Nem te vagy az első, aki egy szürke házasságból kitekintve a személyes boldogságát keresi és nem is az utolsó.


Valahol azt írtad, hogy a férjed visszafogadott, mert szeret és megbocsájtott, de azért nem felejti el felemlegetni időnként.

Elfelejteni nem is fogjátok még jó ideig és beszélnetek kell róla, az érzelmeitekről amik ide vezettek.

Miután egymás közt kibeszélitek magatokból a két idősebb gyermekkel is meg kéne majd beszélni, hogy ilyen a felnőtt élet, hogy ők is tanuljanak az esetből és ne hibáztassanak téged. Hiszen nem saját elhatározás volt, hogy elköltözöl, nem őket akartad elhagyni.

Sosem lesz már a házasságod olyan, mint volt, nem lesz szürke. Viszont, hogy milyen lesz az rajtatok múlik.

Vagy rosszabb lesz, mint korábban, mert folyton a felszínen lesz ez konfliktus, vagy meg tudjátok beszélni, feldolgozni és új alapokra helyezni a kapcsolatotokat.

Sok sikert hozzá!

165. Böce (válaszként erre: 164. - Hp51)
2020. ápr. 20. 03:10

Biztosan megtalálod. Azért remélem, ebből tanultál.

Amkor elérkezettnek láttad az időt... hát előbb kellett volna. Az lett volna a becsületes megoldás.


Sok szerencsét a továbbiakhoz.

164. Hp51 (válaszként erre: 162. - Bözsi néni)
2020. ápr. 20. 03:03

Amikor elerkezettnek lattam az idot beszeltem a ferjemmel

Akkor tette ki a borondot h mehetek utamra

Vhogy azt erzem ezt a hazassagot mar nem lehet megmenteni

Nem erzek semmit a ferjem irant

Nem akarom h hozzam erjen...de senki erinteset nem akarom

A multkor bnom akart megolelni kedvessegbol es elugrottam osztonosen...furcsa

Tudom h nem egy masik pasi a megoldas....azt hittem h kehet(ne)...de nem

Probalom magam osszerakni es kitalalni merre tovabb

Jelenleg egyutt lakunk, apa-anya-gyerekek de ugye ez fizikailag van igy....lelkileg? En vhol mashol vagyok

Nem, nem a masik pasinal....ott utolag kiderult h csak egy numera voltam csak jo a korites

Nem sajnaltatni akarom magam ezzel en foztem , eszem

Szakemberhez fordultam hatha segit megtalalni az utam

163. Hp51 (válaszként erre: 160. - Böce)
2020. ápr. 20. 02:56
Igen igazad van....kb 2-3 hetig nem mondtam el
162. Bözsi néni (válaszként erre: 157. - Hp51)
2020. ápr. 20. 02:50

Sajnálom egyébként, hogy ilyen rosszul alakult az életed.


Akkor is fenntartom, hogy még mielőtt jobban belebonyolódtál a viszonyba, a szex és a hazugságok előtt kellett volna beszélned a férjeddel, az lett volna az egyenes, gerinces megoldás.


Ezt a házasságot már nem tudod és ahogy az írásodból érzem, nem is akarod megmenteni.


Most azt kell kitalálnod, hogyan tovább, és az ne egy másik pasi legyen. Először oldd meg az életed, a gyerekek láthatását, és majd csak azután jöhet egy új kapcsolat. Ami ugyanígy végezhezi, ha hagyod, hagyjátok.

161. Bözsi néni (válaszként erre: 158. - Hp51)
2020. ápr. 20. 02:44
Te magad írtad.
160. Böce (válaszként erre: 158. - Hp51)
2020. ápr. 20. 02:43

"Szex, hazudozasok a ferjemnek, meg tobb szex meg tobb hazugsag."


Ezt te írtad az első hsz-ben. Nem én találtam ki.

159. Hp51 (válaszként erre: 144. - Matyera)
2020. ápr. 20. 02:29
Igen, nagyon jol megfogalmaztad ami tortent amit ereztem
158. Hp51
2020. ápr. 20. 02:26

Bözsi néninek :)

Nem hazudoztam, ha azt tettem volna akkor nem boritom a bilit hanem felrejarok titokban

157. Hp51
2020. ápr. 20. 02:23

Sziasztok,

En vagyok a forumnyito, vmit elbenaztam es uj profilt kellett csinalnom

Koszonom szepen a hozzaszolasokat, mindent elolvastam

Amik meg eszembe jutnak valaszkent ill hianyzo infokent

A gyerekek 9, 14 es 16 evesek

A ket idosebbnek termeszetesen van kialakult velemenye mar a dolgokrol a kicsi nem igazan erti/ertette csak nyilvanvaloan kiborult

A hazassagom becsodoleseert nem a ferjem hibaztatom, egy kapcsolat mukodesehez ketten kellenek

Tettem, tettunk probalkozasokat a megmentesere sajnos soha nem egy idoben egyszerre igy a masik nem volt vevo ra

Nyilvan ez egy hosszu folyamat eredmenye h ide jutottunk

Vki emlitette h a ferjem biztos semmit nem csinal es ram maradt minden

Ez nem igaz! Nagyon segitokesz a gyerekeiert mindent megtesz a haztartasba besegit

Csak ertem mint no nem tett semmit

Ugy ertem erzelmileg...az is igaz h en sem oerte

Ill egy ideig talan probaltuk de az unott nemtorodomseg maradt csak vegul

Vki emlitette h raugrottam az elso fa...ra...ez sem igaz

Nem erdekelt senki az elmult X evben pedig lett volna jelentkezo

Vmiert ez a mostani kibillentett a szurkesegbol

Vki pontosan leirta itt az utso hszekben h mit is ereztem....vkinek tetszek? Eeeeen? Mivan? Odafigyel ram? Ram? .....

A post inditasaval nem feloldozast vagy onigazolast keresek kerestem

Egyszeruen kivancsi voltam a velemenyekre, h kibillentsen , h tobb szemszogbol lassam magam/magunkat....kivulrol

Nem tartom magam szar anyanak, szar felesegnek annal inkabb

Hibaztam, hirtelen meggondolatlanul leptem dontottem

Ennek most 5en isszuk a levet ilyen-olyan mertekben

Nem gondolom h egy hazassag minden aron mentheto....vagy minden aron menteni kene

Vannak dolgok amik elmulnak es nem tehetunk semmit

Igen, a ferjem visszafogadott bar sokak szerint nem erdemlem meg

Bizik benne h meg egymasra talalunk

En nem tudom....probalom magam osszerakni h elsosorban jo, jobb anya lehessek...a tobbi bizonytalan

Ja! Meg1 dolog

Nem onkent dalolva koltoztem el hanem a ferjem kirakta a borondot h pakoljak amikor elmondtam neki a tortenteket

Mivel nem keresek jol es nem tudom a gyerekeket eltartani jo megoldasnak tunt h apjukkal maradnak

A multon mar valtoztatni nem tudok sajnos

Koszonom a velemenyeket, hozzaszolasokat mindenkinek!

156. matyera (válaszként erre: 155. - Matyera)
2020. ápr. 15. 20:36
Egyszóval arra akarok kilyukadni, hogy a mindennapi mókuskerékben nem fogjuk észrevenni, hogy a házasság nem oké. Én nem vettem pl észre. Elvoltam. Szerettem volna, ha nem kéne a férjemmel élni, de ez mindig amolyan kósza gondolat volt csak. Semmi komoly. Aztán jött valaki, bókolt (nekem? még soha senki nem csinált olyat) kedves volt (velem? nahát ilyet sem kaptam még), figyelmes volt (engem valaki meghallgat?)...stb. Szóval az döbbentett rá hogy az nem oké ahogy én élek. De akkor már nyakig benne voltam és persze jött a szex is.
155. matyera (válaszként erre: 154. - Bözsi néni)
2020. ápr. 15. 20:30
Rendben. De azért az sem életszerű, hogy egy nő csakúgy ráébred hogy szar a házassága. Ez nem ilyen egyszerű. Valami mindig kimozdít a komfort zónából. És ez a valami általában egy harmadik..🤔😣
154. Bözsi néni (válaszként erre: 152. - Matyera)
2020. ápr. 15. 01:32
Nem csak a gyerekek miatt. A hazudozás, a gerinctelenség miatt.
153. matyera (válaszként erre: 151. - Bözsi néni)
2020. ápr. 14. 20:26

De!

Még mindig nem tudjuk, mennyi idősek a gyerekek..

Még mindig nem tudjuk, hogy magától ment el vagy kidobta a férj.

152. matyera (válaszként erre: 151. - Bözsi néni)
2020. ápr. 14. 20:01

Hogyne, hogyne. Értem én.

Te azért törsz pálcát mert a kölyköket is otthagyta. Habár a férj mondta neki (gondolom kidobta), hogy költözzön el. Ez nem derült ki pontosan.

151. Bözsi néni (válaszként erre: 141. - Matyera)
2020. ápr. 14. 18:58

Egyrészt nem ezt írta. Nem tudom, honnan szeded, hogy a férje láblógató és nem csinál semmit.Ezt caak tw gondolod beke a sztoriba.


Másrészt meg ha úgy gondolja, ő viszi a hátán a családot, hát tehet róla ő is.


Tudom, mi a 17 év együtt, nyugi.


De a 17 éve melletted álló és a gyerekeid becsapására, átverésére nincs mentség! Legyen elege, borítson, és utána, hangsúlyozom, csakis utána úgy simogattathatja az egóját meg mását, ahogy akarja!


De a 17 éve mellette álló, plusz a gyerekei szerintem bőven megérdemeltek volna annyit, hogy már a liezon kezdeténél tegye tisztába a helyzetet.


Te nem akarod érzeni, hogy nem az a baj, hogy bókokat akart, a gerinctelenség a baj.

150. matyera (válaszként erre: 149. - 8d00a82c06)
2020. ápr. 14. 18:33
😂😂😁😁🤩🤩
149. 8d00a82c06 (válaszként erre: 148. - Matyera)
2020. ápr. 14. 18:30
Ezt nem tudom, így igazat adok! 😂
148. matyera (válaszként erre: 147. - 8d00a82c06)
2020. ápr. 14. 18:29
😁😁😁 naja, mondjuk eleinte sztem a nők is leginkább "lukra" játszanak. Még ha szuper is a szex a férjjel, az új mindig izgalmasabb.
147. 8d00a82c06 (válaszként erre: 146. - Matyera)
2020. ápr. 14. 18:05

Nincs ki zárva. Sokan csak lukra játszanak.

Férjemmel 16 éves korunkban jöttünk össze. Nem változott. Nem egy nyálas romantikus, viszont hős szerelmes. Bármire képes, csak mosolyogjak.

Így igaza lehet a párodnak!

A szó elszáll.

146. matyera (válaszként erre: 145. - 8d00a82c06)
2020. ápr. 14. 17:58

Tényleg szerencsés vagy!


Nem tudom hogy a szép szavak csak az "ingyen" szexnek szóltak-e. Sose fogom megtudni. Találtam párt azóta, ő nem nyájas-nyálas, szerinte a túl sok szép szó nem lehet igazi. Valószínű a túl romantikus lovag csak eleinte olyan, az pár hónap alatt le is ereszt.

145. 8d00a82c06 (válaszként erre: 144. - Matyera)
2020. ápr. 14. 17:39

Sajnálom! ☹️

Azt hiszem szerencsés vagyok, mert én a férjemmel érzem ezt.

144. matyera (válaszként erre: 142. - 8d00a82c06)
2020. ápr. 14. 17:20

Én 16 évig bírtam. Ismerem a hosszú kapcsolatot is, ismerem a félrelépést is.


Sokat dolgoztunk rajta tény. Bár úgy érzem inkább én dolgoztam. A pasik nagy részével nem lehet megbeszélni a dolgokat időben, csak ha már "ég a ház". Nekünk jó házasságunk volt. Jó volt míg tartott. Ennyi. Valószínű a gyerek miatt borult meg, ezt 100%ra úgysem fogom megtudni.

Ja és igen, elcsavarta a fejem egy nem fiatalabb. Sosem csaltam, de akkor igen. Annyira jól estek a szép szavak a kényeztetés. És tudod mit? Egy percig sem bánom. Minden nőnek kívánom, hogy megtapaszatlhasson egy olyan kapcsolatot, amit csak a filmeken látunk. Igen ez nem tart soká, ez elillan, de akkor, ott, nehéz ellenállni.

143. globus (válaszként erre: 140. - Bözsi néni)
2020. ápr. 14. 16:51
Tágabb családunkban van egy nő, aki lelépett a gyerekeit hátrahagyva. Fél éven belül otthagyta a másik paliját is, aki ráadásul ugyanabban a faluban, srégen szemközt lakott. Jóég tudja kivel, hányadikkal van. Gyerekek gyámja az apai nagymama lett, anyuka gyerektartást fizet és láthatásra jön. Aztán még vicsorgat, hogy milyenek a körülmények...
142. 8d00a82c06 (válaszként erre: 141. - Matyera)
2020. ápr. 14. 16:50

Most 30.-án lesz 20 éve, hogy együtt vagyunk, de a kapcsolatunk minden csak nem lapos.

Ezért rengeteget kell melózni.

Eszembe nem jutna fiatalabb farok után futni.

Itt bizony anyucival komoly gubanc van fejben.

Olyan kapcsolat nincs ahol happy mindig minden, de a leírt tette mindent elárul.

A szememben mint anya nagyon leszerepelt.

141. matyera (válaszként erre: 140. - Bözsi néni)
2020. ápr. 14. 16:44

17 év basszus!! Értsd már ember!!!

Ez marha sok!! A legtöbb pár eddig el sem jut.

17 évben bizony rengeteg munka van, sztem ezt a legtöbb nő aki élt már ilyen hosszú kapcsolatban, tudja.

17 év után nem a fiatal farok után megy egy nő. Az van legtöbbször a háttérben, hogy anyu már szült 1-2-3 gyereket és 90%ra biztos vagyok benne, hogy ő viszi a hátán az egész család gondját baját. A "farok" akit tizensokéve elvisel, az meg lábat lógat és a nagy "eltartom a családot" duma mögé bújva nem csinál semmit.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook