Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Romokban az életem.... fórum

Romokban az életem.... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
20. timycat (válaszként erre: 18. - Matyera)
2020. ápr. 12. 11:03

Ez ember- és kapcsolatfüggő.


A mi kapcsolatunkban is voltak "sérülések", meg lehet oldani.

Igaz a gyerekemet sosem hagynám hátra.

19. Sziszi69 (válaszként erre: 2. - Amaunet)
2020. ápr. 12. 11:00

Miért is? Te tökéletes vagy? Nem szoktál hibázni?

Itélkezni marhára könnyű főleg egy ismeretlennel szemben.

18. matyera (válaszként erre: 10. - Timycat)
2020. ápr. 12. 10:38
Lóf@szt! És hallgassa havonta hogy milyen szar ember, mert a férj meg van sértve....na persze. Tudom hogy a házasság 2 emberen múlik, szóval itt valószínűleg mindketten hibáztak. De akkor tovább kell lépni, nem benne maradni egy vacak kapcsolatban.
2020. ápr. 12. 10:26

Fel a fejjel!

Azt gondold át kell e neked a férj vagy jobb lenne e nélküle. Mert egy olyan kapcsolatban élni, ahol 2 hetente a fejedhez vágják hogy r*banc vagy, na az nem élet.

Én átéltem hasonlót, csak nekem abból más a sztori, hogy én vagyok a szemét, én erősebb vagyok nem gyengülök el. Férjet is kidobtam meg 1 hónap múlva a szeretőt is 😁😁😁 És után én milyen boldog lettem. Azóta is. (ja igen gyerek is van, nehéz volt de minden egyenes már) és már a válást is kimondták. ☺️☺️

16. Pampalini (válaszként erre: 11. - Saga73)
2020. ápr. 12. 09:57
Amikor még látszólag minden rendben volt, nem volt ereje megoldást keresni, hanem egyszerűbb volt menekülni, akkor most mitől lesz sokkal több ereje ezt megoldani? Most is a menekülésen agyal, nem pedig a megoldáson. Csak azért van a férjével mert így kényelmesebb, és közelebb van a gyerekekhez.
15. kisj
2020. ápr. 12. 09:50

Tényleg mindenki hozhat rossz döntéseket.

Te már komolyan léptél amikor otthagytad őket. (hogy hogy voltál képes elhagyni a 3 gyerekedet, azt nem tudom)

Most meg visszatáncoltál. Ez teljesen komolytalan.

Jó nagy törést okoztál a családodnak.

Mit gondolhatnak a gyerekeid rólad?

14. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 12. 09:39

"Atnez rajtam nem szol hozzam" Helyes


"En probaltam kozolte hagyjam beken" Mert mit akarsz még tőle?

13. 359482e78c (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 12. 09:38
Sajnállak kedves fórumnyitó. Tévedtél, de talpra fogsz állni. Tanácsot viszont nem tudok adni.
2020. ápr. 12. 09:25

Engem is megcsalt az első feleségem. Utána nem tudtunk gyalog beszélni. egy évvel később amikor szintén lelépett a hős lovag, a gyerekre hivatkozva, visszakönyörgött. de már kihevertem érzelmileg. ez neki megint csak kevés volt, és újra lelépett.

Ha nem teszünk egy kapcsolatért, elromlik. A mostani párom is elkényelmesedett. Amikor közeledem, folyton elutasított, még akkor is ha csak egy ölelés a konyhában. Ez nekem szar volt. Az önbizalmam is megsínylette rendesen. De nem adtam fel, és kezd javulni a dolog. Mi lenne ha lelépnék? Ennyi idősen a nők nem az ágyamba akarnak feküdni, hanem a jólétbe amit tudok nyújtani. Aztán ha jön egy fiatal bika, lelép vele? Ezért rúgjak fel mindent?

Te ezt már elszúrtad. Te már felrúgtad az életed.

Itt az ideje újra kezdeni. Hisz erős nő vagy. Állj a saját lábadra, és keress új munkát, keress új pasit, aki nem ismer. A többi majd alakul. Ne várd a csodát hogy a férjed amnéziás lesz. Biztosan megbocsájtott. Hisz ott élsz vele. De a hátában ott van a tőr amit te szúrtál bele, mikor elhagytad. Ha ki is húztad, az a seb mindig fájni fog.

11. Saga73
2020. ápr. 12. 08:54

Elolvastam. Az első: ne ragadtasd magad valami végzetes ostobaságra! Gondolatban megkönnyebbülést okoz, ha menekülnél ebből helyzetből, de próbáld elképzelni a gyerekeidet, amikor végleg elveszítenek téged. Gondolj az ő arcukra, amikor megtudják, hogy meghalt az édesanyjuk! Az volna az igazi tragédia számukra, nem pedig ez. Próbálj meg eltávolodni a jelenlegi csapdába esett érzéstől (tudom, könnyű mondani). Hibáztál, de ennél nem történt több. Oké, nagy hiba volt, de akkor is egy hiba, amit jóvá lehet tenni.

A férjed: nyilván megbántottad, fáj neki. De ebben a történetben ő is részt vett, nem egyedül jutottál el odáig, hogy az első kedveskedő férfibe belezúgtál. Visszafogadott, aminek sok oka lehet. Szeretet, megszokás, a gyerekek... De a lényeg, hogy van esély rá, hogy rendezzétek a dolgaitokat. Azonban úgy nem, ha most a te oldaladon a bűntudattól, az ő oldalán a megbántottság miatt nem tudjátok megbeszélni, mi vezetett idáig. Nem egyszerű, nem fájdalommentes.

Enélkül ugyanaz a helyzet marad, amitől annak a bizonyos kollégának a karjaiba szédültél.

De persze ennek fájdalmas és nehéz időszaknak csak akkor van értelme, ha te is visszafogadod a férjedet. Ha nem a kollégád után vágyakozol, hanem vele képzeled el a közös jövőt. Ezt át kell gondolnod, bármennyire is egyértelműnek látszik, hogy neked ezt az utat kell járnod. Van választásod, mindig van. Hibát követtél el, óriásit, de nem bűnt, amiért pálcát lehetne feletted törni vagy amiért örök kárhozat járna. Jóvá kell tenni, ki kell javítani, de az egy nehéz folyamat: megbeszélni, közösen tervezni, együtt lenni, tovább lépni. Nehéz. És közben el kell tudnod fogadnod a férjed érzéseit is és nem pánikba esni tőle és menekülni. Ez is kutya nehéz. Kívánom, hogy sikerüljön döntened.

10. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 12. 08:23

Ne ugorj sehova. Egész jól kijöttél ebből a kakiból amit kevertél magadnak.


A férjed - persze kérdés hogy nem csak háztartási teendők miatt - visszafogadott, újra a gyerekeiddel lehetsz.

Persze senki nem felejt el egy ekkora pofont és megaláztatást, de majd az idő enyhíti. Az hogy lepattansz az első pasival, aki szépeket mond... hát elég béna és a másik félnek mocskosul megalázó, a gyerekek mit éreztek meg el sem tudom képzelni, de megtörtént, okulj belőle.


Ez is elmúlik egyszer!


Foglalkozz sokat a gyerekekkel és a kapcsolatot is meg lehet még menteni. Még akár jót is tehet egy kapcsolatnak egy ilyen tévút, persze közös akarat, rengeteg erőfeszítés, idő, odafigyelés árán.

9. semleges (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 12. 08:02
Jajj, hát azért ne ugorj ki. Nyugi, most kuuurvaszar, megértem. Mindent megértek. Maradj a gyerekeiddel, a férjed megfog nyugodni, de mind ez idő, idő és idő. Türelem és türelem és türelem. A kollégán te is nézz keresztül és keress másik munkahelyet. Zárd le azt a vonalat. A gyerekek mekkorák?
2020. ápr. 12. 07:56

Én csak annyit szólnék ehhez hozzá,hogy ezt a dolgot a férjed a jövőben is rendszeresen a fejedhez fogja vágni.Nincs az az ember aki ezen teljesen túl tudna lépni.

Nem menekülni kellene,hanem szembe nézni a tetteiddel és átgondolni mi lenne a jó,gondolva most a gyerekeidre is..

2020. ápr. 12. 05:04
10-12 év boldogtalanság után elmész az első pasival aki szembejön. De egyébként tudja a férjed is hogy már ilyen hosszú ideje boldogtalan vagy mellette? Biztos nem, mert akkor nem fogadott volna vissza. Miért csapod be? Miért nem vagy őszinte hozzá? Félsz hogy egyedül maradsz? Vagy mitől tartasz? Ha eddig boldogtalan voltál a házasságodban, mi változik ezután? Feltetted már magadnak ezeket a kérdéseket? Ha nem, ideje lenne. Aztán elgondolkodni hogyan tovább. Ha együtt nem megy, külön. De ne tedd tönkre őt se a bizonytalanságoddal, annyira rossz ember nem lehet, megérdemli ő is a boldogságot. Vagy nem?
2020. ápr. 12. 04:47

Kb 10-12 ev boldogtalansag utan vajon mert is “csaltam” meg

Tok igazad van eloszor el kellett volna valni

Nem remelek semmit

Talan egy kis emberseget

Senki nem tevedett meg soha ugye?

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Amaunet)
2020. ápr. 12. 04:45
Pont ezt kertem ha valaki ennyit tud irni inkabb gorgessen tovabb
2020. ápr. 12. 04:00

2 szék közül a pad alá, tipikus esete. Most mondanám azt hogy tényleg egy ribi vagy, de nem akarlak megbántani.

Egyébként nem értem, ha már visszamentél a férjedhez, mit akarsz még a szeretődtől? Mit akarsz még vele megbeszélni? Kidobott, csak úgy ukmukkfuck. Biztos fontos voltál neki nagyon. Egy hónap után elhagyni egy családot, egy fasziért akit alig ismersz..hát hallod! Most mégis mire vársz, vagy mit remélsz? A férjed lehet megbocsájtott a gyerekek miatt, de soha nem fogja neked elfelejteni hogy megcsaltad. Én a helyedben tepernék nagyon..;)

3. cc7ca607e0 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 12. 04:00

Elolvastam.

Nagyon sok emberrel megtörténik ugyanez, vagy hasonló eset.

A szeretőd már ne haragudj hogy így fejezem ki, egy szarházi alak.

A férjed "normálisabb",akinek természetesen fáj amit tettél vele.

Ne ugorj ki sehonnan, majd elmúlik ez is, ugyanúgy mint minden más.

Vannak ettől sokkal rosszabb dolgok is az életben.

Nem az számít hogy hányszor esel el, hanem az hogy hányszor állsz fel/talpra.Egyszer többször állj fel mint ahányszor elesel.

Tapasztalatom alapján akik ítélkeznek sokszor ugyanazt csinálják, csak jobban titokba tudják tartani.Kárörvendőek, megdöglött a lovam, dögöljön meg a másé is....

A gyerekeknek fáj, mert feldúlt lett a nyugalmuk a veszekedésetek miatt. Magyarázd meg nekik, hogy csináltál egy hibát, de majd minden jóra fordul idővel.

2. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 12. 03:27

"Mindenki szarnak nez"


és tényleg

2020. ápr. 12. 02:49

Sziasztok,

Nagyon hosszu, nyalas, elkeseredett, csopogos lesz

Kerem az olvassa es szoljon hozza aki nem igy kezdi a kommentjet:

Tudhattad volna,

Tenyleg ilyen hulye vagy

es ilyesmik

A tortenet.

25 eve ismerjuk egymast a ferjemnel 17 eve vagyunk hazasok

3 gyerek egyszer fent egyszer lent ahogy minden hazassagban lenni szokott

Tulajdonkepp mindenunk megvan, a gyerekek aranyosak, rendesek, jol tanulnak

Ferjem szereto odaado apa , mindent megtenne a gyerekeinkert

Igen, itt jon a DE

Szepen fokozatosan kihult a kapcsolatunk boven tettunk ( ill pont nem tettunk) erte

Eljuk/eltuk a szurke hetkoznapokat melo, suli, kulonorak, te viszed en hozom stb az evek folyaman belesuppedtunk ebbe a kenyelmes am erzelem mentes langyos szarba

Voltak vitaink , hol nincsenek? Viszont a megoldasi kepessegunk nulla!

Munkahelyemen eleg nagy az atmeno forgalom es igen mar gondolhatjatok, jott egy uj kollega aki beszelgetett velem erdekelte hogy vagyok es egyatalan, figyelmet forditott ram

Egy sokkal sokkal fiatalabb munkatars. Egyedulallo , kotelezettsegek nelkul ill egy gyermek a regi kapcsolatabol

Eloszor csak kellemes volt egyutt dolgozni hiszen jo tarsasagban konnyebb a munka gyorsabban megy az ido

Aztan ez valahogy tobb lett....mar nem csak a munkaban beszelgettunk hanem rendszeres uzenetvaltasok voltak akar meg ejjel 3-kor is

Ki lehet talalni beleszerettem a kollegaba

Ez kb egy honap leforgasa alatt tortent

Nem szoltam en semmit ugy tettem mintha mi se tortent volna

De aki nem vak vagy hulye eszreveszi

Az uzenetek atfordultak elegge bizalmas formaba es egyre tobb tobb mar ejjel nappal

Egyik gyermekem eszre is vette de meg tudtam haritani a kedves a kollega beszelgetunk hazugsaggal

Kb 6 hettel a megismerkedesunk utan kimaradtunk munkat kovetoen de meg mindig csak beszelgetes

Megegyeztunk h koztunk semmi tobb nem lehet en hazas vagyok o pedig ezt nem fogja szetrombolni

Aham...egy hetig birtuk

Szex, hazudozasok a ferjemnek, meg tobb szex meg tobb hazugsag

Persze szerelmes voltam mint egy csitri

A kollega hihetetlen kerves, erzeki kb csak azt mondta amit minden no hallani akart, egyre melyebbre zuhantam

A ferjem gyanut fogott , tulsagosan kivirultam es tul sok volt a tulora

Elmondtam neki mindent

Kiakadt, kozolte h koltozzek a szeretomhoz ( aki alberletben el egyebkent)

Hetekig ment meg a huzavona ki koltozzon hova koltozzon stb

Kollega , akivel mar part alkottunk , mindenki tudta, mondta h neki nincs ellenere ha keresunk egyutt alberletet

Ez megyortent

Igen, lehet szaranyazni, otthagytam a gyerekeimet ferjestol

Megbeszeltuk mikor lathatom oket stb

3 hetig mukodott a dolog

Majd egy este miutan nekem a gyerekezos napom volt megerkeztem az alberletbe ahol szerelmem beitalozva fogadott es fel ora leforgasa alatt kitette a szuromet minden indok es magyarazat nelkul

Az anyukamekhoz menekultem akik a lakohelyemtol igen messze elnek

Kovetkezo napok: siras, depresszio, uzenetek mindenkivel mindenhova

Ujabb siras

Kiborult uzenet kollegatol h mennyire szeret es hianyzom es azt hitte a ferjemhez fogok visszamenni

Utalkozo uzenet a ferjemtol h mekkora r...nc vagyok

Ez kb egy honapja tortent

Jelenlegi helyzet:

Ferjem megengedte h visszakoltozzek mert azt mondja szeret es megbocsajt

Azert hetente 2-3x megmutatja a masik oldalat is miszerint egy r...nc vagyok es jobb lenne ha elkoltoznek

Kollega: a jelenlegi helyzet miatt (virus) egyikunk sem talal(t) masik munkat, igy heti 2-3x kenytelenek vagyunk egymas tarsasagat elvezni

Atnez rajtam nem szol hozzam

En probaltam kozolte hagyjam beken

A gyerekek tanacstalanok es zaklatottak ertheto modon

En legszivesebben kiugranek az ablakon ha tudnam h tutira nem elem tul

Lelkileg fizikailag , minden szempontbol el vagyok faradva meg vagyok gyotorve

Mindenki szarnak nez

Pedig csak boldog akartam lenni

Koszi aki elolvasta

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook