Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Romokban az életem.... fórum

Romokban az életem.... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
50. 8d00a82c06 (válaszként erre: 45. - Matyera)
2020. ápr. 12. 13:03

Van ám olyan hogy bíróság!

El kell válni!

3 gyerek, 1 férj és ő maga.

Azért mert úgy viselkedett mint egy megvadult tini 5 életet kaszált el.

Ezért tényleg buksisimogatás jár.

2020. ápr. 12. 13:02
Nagyon sokan élnek szex nélkül együtt, mert sok más dolog a világon. Társaság, sokkal olcsóbb, stb...stb....
48. Bözsi néni (válaszként erre: 45. - Matyera)
2020. ápr. 12. 13:01

Egy szóval sem mondtam, hogy anyuci üljön otthon és mosolyogjon.


Ha elhidegültek, próbálják megoldani. Ha nem sikerül, akkor váljon el, és utána úgy kergetheti a kék madarat, ahogy akarja.


De hazudozni, sunyiskodni, becsapni a férjet, gyerekeket szerintem gerinctelen dolog. A gyerekeitől lelépni meg pláne.

47. cc7ca607e0 (válaszként erre: 44. - Bözsi néni)
2020. ápr. 12. 12:59
Ismétlem.Tessék újra olvasni. Sokkal több volt a kezdetnél.
46. cc7ca607e0 (válaszként erre: 43. - Bözsi néni)
2020. ápr. 12. 12:58

Mert legtöbb házasság olyan 7 év után lecsillapodik, nem kefélnek minden nap,miután jöttek a lurkók, meg kell osztani az időt velük is, meg 900 más ok.

Az új szerelem mindig izgatóbb.

45. matyera (válaszként erre: 39. - Bözsi néni)
2020. ápr. 12. 12:57

Oo de könnyű pálcát törni más felett.

Annyira szeretem, hogy az a mentalitás, hogy anyuci üljön otthon, nevelegesse a kölyköket és mosolyogjon. Nem! Engedtessék már meg hogy boldog legyen egy nő is. Elhidegültek. Ez van. Nem lehetett megoldani, biztos akarták. Anyunak meg nem a fasz kellett, hanem egy jó szó. Sajnos egy hideg házasságban ha egy nő valakitől kap 1-2 kedves bókot, akkor könnyen meginog.

44. Bözsi néni (válaszként erre: 41. - Cc7ca607e0)
2020. ápr. 12. 12:55
Csak beszélgetés miatt még senki se költözött össze a partnerrel...
43. Bözsi néni (válaszként erre: 41. - Cc7ca607e0)
2020. ápr. 12. 12:54
Férjjel miért nem próbált beszélgetni?
42. Bözsi néni (válaszként erre: 37. - Matyera)
2020. ápr. 12. 12:53
A szerető miért? Ő csak élt a lehetőséggel.
41. cc7ca607e0 (válaszként erre: 39. - Bözsi néni)
2020. ápr. 12. 12:53

Tessék figyelmesebben olvasni.

Nem csak azért az "egy álló f@szért", hanem jól érezték magukat együtt, pl. nagyon jól elbeszélgettek.

40. Bözsi néni (válaszként erre: 38. - Cc7ca607e0)
2020. ápr. 12. 12:51
:D
39. Bözsi néni (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 12. 12:49

Boldog akartál lenni? Hát boldog lehettél volna úgy is, hogy azt az energiát, amit a hazudozásra meg a szeretöre fordítottál, azt a házasságod rendbe hozására fordítod.


Nem akarsz kritikát olvasni? Hát én nem dicsérlek meg. Férjed helyében nem fogadtalak volna vissza, az tuti.


És ha én lennék a gyreked, doha nem bocsátanám meg, hogy egy álló f@szért faképnél hagytál. Bár lehet, hogy ők sem fognak.


Mindenesetre szerintem hagyd a férjedet, hagy legyen ő is csak boldog. Költözz el, legyél hétvégi anyuka. És kergetheted a boldogságot zavartalanul.

38. cc7ca607e0 (válaszként erre: 36. - Bözsi néni)
2020. ápr. 12. 12:48

Hát Bözsi néni az úgy van, persze általásáságban beszélve, hogy szeretnek másokat hibáztatni, mert akkor ők facagyereknek néznek ki.

Vicc.

Elveszem Évát feleségűl.

----dehát a boldogsághoz 2 szükséges.

Akkor elveszem Sárit is.

37. matyera (válaszként erre: 32. - Michelle.r)
2020. ápr. 12. 12:48
Dehogy!! Nem megbocsátani, asszonyka is megérdemel egy taslit,plusz a szeretőt is megkeresni legalább egy pofánvágást megérdemelne
2020. ápr. 12. 12:43

Érdekes, néhányan milyen kettős mércét alkalmaznak. Most, hogy a nő volt szemétláda, azt mondják, hát istenem, hibázott.


De ha pasi csinálja ugyanezt, már jönnének a megcsalt nőnek a tanácsok: dobd ki, mint macskát carni!


Szóval hogy van ez?

35. Sziszi69 (válaszként erre: 24. - Amaunet)
2020. ápr. 12. 12:41

Mi az,hogy ki vagyok,miért kotyogok bele?

Veled ellentétben én nem szeretek okoskodni,minden fórumon észt osztó,meghatározó hangadó lenni.

34. timycat (válaszként erre: 29. - Matyera)
2020. ápr. 12. 12:34
Jaaa hogy az a baj, hogy apa visszafogadta csalfa, gyerekelhagyó feleségét ahelyett, hogy már odaköltöztettett volna magához egy újasszonyt? 🤔
33. timycat (válaszként erre: 26. - Matyera)
2020. ápr. 12. 12:31

Ez azért még eléggé a közelmúlt.


Nyilván 2 év múlva ne emlegesse fel,de azt a 2 évet valahogy ki is kell húzni.


És hát lássuk be, fórumnyitónk tenyleg h.lye pitcha volt. Ilyen húzása max. tinilányoknak van, de ott elfér, hisz nincs kötöttsége, nincs gyerek.


Egy kapcsolat meg kettőn áll, leírta ő sem tett semmit azért hogy ne hidegüljenek el.


Nem tudom hogy állt volna a szája ha a férj lép le egy fiatal szeretővel, hátrahagyva csapot papot, aztán kunyerálja magát vissza.

Ő biztos feltétlen örömmel fogadná vissza?


Akkor is azt mondanád egy hónap távolságából hogy hát ne hánytorgassuk fel a hibákat?

32. michelle.r (válaszként erre: 29. - Matyera)
2020. ápr. 12. 12:27

Igazad van. Vörös rózsacsokorral, pezsgős vacsorával kellene várnia hazatérő asszonykáját.


A nő titokban a szeretőjéhez járt, majd amikor borult a bili, odaköltözött egy bérelt lakásba, egy pasihoz, akiről mint utóbb kiderült semmit sem tudott. Amikor a fickó szó nélkül utcára tette, visszakullogott a családjához. És a pasit nézzük le, mert sértett hiúságában nem úgy kezeli a helyzetet, mint egy szent?


Oké, nincs több kérdésem 😝

31. andi6020 (válaszként erre: 29. - Matyera)
2020. ápr. 12. 12:23
Jellemző
30. 8d00a82c06 (válaszként erre: 27. - Matyera)
2020. ápr. 12. 12:18

Álszentség az, hogy nem hagyom el a gyerekem? Akkor büszkén vállalom, álszent vagyok!


Tudod, ha boldogtalan vagyok, közlöm, dolgozunk rajta. Ha nem sikerül elválok, és ha jön a boldogság jön. Nem felrúgom az életem, tönkreteszem a gyerekeim.

Rib.ncozzák? Joggal!

29. matyera (válaszként erre: 21. - Michelle.r)
2020. ápr. 12. 12:17
Én meg eléggé lenézem a férjet.. ez nem férfias hozzáállás. Sőt. Egy igazi nyuszi, aki még sunyi is mert tudja hogy mostantól ő van nyeregben. Pfff.
28. michelle.r (válaszként erre: 26. - Matyera)
2020. ápr. 12. 12:17

Ez picivel több, mint egy múltbéli hiba. Minimum Buddhának kéne ahhoz lenni, hogy a fickó a keblére ölelje és azt mondja, semmi baj drágám. Csapot, papot, férjet, gyereket itt hagytál a szeretődért, de most hogy kidobott visszajöttél, sül a hús, enyhítse étvágyad, ahol én fekszem, az az ágyad.


Nem a pasi riposztjai ölték meg a bizalmat.

És persze lehet erre úgy reagálni, hogy tovább lépek, mert ezt nem vághatja a fejemhez. De amíg nincs elrendezve a családdal, addig nincs belső feloldozás se. Addig magával hurcolja a következő kapcsolatába is.

27. matyera (válaszként erre: 25. - 8d00a82c06)
2020. ápr. 12. 12:13

Ejnye,ejnye ne legyünk már ennyire álszentek!!!☝️☝️

Emberből vagyunk, mindenki vágyik a szeretetre, ez nem függ a kölyköktöl.

Nem is írta hány évesek. És ha már nagyok? A gyerek is meg kell értse anya mit csinált.

26. matyera (válaszként erre: 20. - Timycat)
2020. ápr. 12. 12:11
Én nem lennék hajlandó úgy élni, hogy a múltbeli hibáimat időnként valaki a fejemhez vágja. Sztem ott már nincs bizalom, annak hiánya pedig meg is ölte a kapcsolatot.
25. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 12. 12:08

Könnyű mondani, hogy ne ítélkezzünk, egész addig míg el nem jut az olvasásban addig valaki hogy egy farokért elhagytad a gyerekeidet is.

Erre nincsenek olyan szavak amiért ne tiltanának ki!

Ezt megfőzted , edd is meg!

24. Amaunet (válaszként erre: 19. - Sziszi69)
2020. ápr. 12. 11:57
És te ki vagy? Miért is kotyogsz bele?
23. cc7ca607e0 (válaszként erre: 22. - Amaunet)
2020. ápr. 12. 11:51
Ezen a portálon, én pedig az egész világon.
22. Amaunet (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 12. 11:48
Annyi ilyet olvastam már ezen a portálon.
21. michelle.r (válaszként erre: 18. - Matyera)
2020. ápr. 12. 11:07

Ha tovább tudna lépni, gondolom, nem könyörögte volna vissza magát a családi fészekbe.


Először is rendbe kell hozni a kapcsolatot a családdal, a férjét megalázta, saját magát is rendesen, a gyerekeit cserben hagyta. Hosszú, és fájdalmas folyamat lesz, rengeteg beszélgetés kell hozzá. Majd aztán tovább lépni, amikor már ő sem viszi magával a sérelmeit, és azok is jól vannak, akiket elhagyott meggondolatlanul.


Nem ő az első, nem is az utolsó, aki így próbált megoldani egy nem működő házasságot. Én abszolút megértem a férj indulatait is, csak azért ment vissza, mert nem volt hova mennie - ettől még persze kommunikálhatna másképpen is.


Szóval kedves anonim, nem ablakokból kell kiugrálni gyáván, hanem beleugrani ebbe a helyzetbe.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook