Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Róbert Károly Magánklinika szülészete (régi Nyírő) vélemény? fórum

Róbert Károly Magánklinika szülészete (régi Nyírő) vélemény? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2014. szept. 9. 21:01

Remélem nem csalódunk, de az eddigiek alapján nekem szimpatikus a klinika.

Azert már jól a finishben vagyunk:)

27. Liliom81 (válaszként erre: 26. - Caprica76)
2014. szept. 9. 20:48

Nega nagyon alapos és kedves, olyan megnyugtató jelenség. Kíváncsi vagyok, hogy tetszik majd neked.

Voltam Rucz doktornál is, nekem ő nem volt szimpi, mást meg nem ismerek. És hát ha most úgyis a doktornő kezel, jó lesz ő nekem később is :) ha császár lesz, ahhoz muszáj orvost választanom, először pedig nem is akartam.

26. Caprica76 (válaszként erre: 24. - Liliom81)
2014. szept. 9. 20:37

A szülésfelkészítő ingyenes. Annyira nem fontos, bár én azért hallottam hasznos dolgokat, na meb addig is aklimatizálódtam, szoktam a klinikai közeget:)


Hát igen iszonyat drága, én emiatt sem választok orvost, pechünkre pont most nyáron emeltek árat:( amikor mi tavasszal ott jártunk még olcsóbb volt.


Akkor te elégedett vagy Nega doktornővel, ezt örömmel hallom, bár én nem tudom kinél szülök majd. Herczeg doktor is nagyon szimpatikus volt a szülésfelkészítőn.


Igen, simán lehet, hogy szobatársak leszünk:))

25. Liliom81 (válaszként erre: 23. - Caprica76)
2014. szept. 9. 20:26
még az is lehet, hogy szobatársak leszünk :) :)
24. Liliom81 (válaszként erre: 23. - Caprica76)
2014. szept. 9. 20:24
nekem ki is maradnak, így is egy vagyont kérnek a szülésért...szerinted fontos? van értelme? Még bízom a császárban, ahhoz nem is annyira szükséges talán...persze mehettem volna én is előbb, de az is fizetős a kórházban pluszban, és ahova egyébként járok, ott a biztosításom tartalmazza a terhesgondozást, ráadásul Nega doktornő a nőgyógyászom ott :)
23. Caprica76 (válaszként erre: 22. - Liliom81)
2014. szept. 9. 20:14

Amikor körbevezettek a klinikán nekem is azt mondták, hogy csak a 36. héttől kell oda menni és Nega doktornőhöz kell bejelentkeznem. Aztán amikor hívtam őket azt mondták, hogy már most is mehetek, így jövő hétre adtak időpontot Nega dr-nőhöz.

Hú, akkor szinte egyidősek a babáink:) nekünk is kislány:)

Szülésfelkészítőn voltál már? Én eddig két alkalmon voltam még a nyáron, majd a jövő hetire megyek még meg a kismamaklubba, mert ezek még kimaradtak.

22. Liliom81 (válaszként erre: 21. - Caprica76)
2014. szept. 9. 19:59
nekem azt mondták, a 37. héttől kell csak oda mennem . Neked hogyhogy előbb? Szülésznőt nem választok, orvosnak Nega doktornőt szeretném. Akkor egy nappal beelőzlek, én 29-re vagyok kiírva :D Köszi, alig várom már a kisasszonyt...
21. Caprica76 (válaszként erre: 20. - Liliom81)
2014. szept. 9. 05:16

Én sem oda járok, de a jövö héttől már igen. Október 30-ra. Ügyeletes orvosnál, ügyeletes szülésznővel. Te kinél? És mikorra?


Nagyon szép a babád a 4D-s képeken:)

20. Liliom81 (válaszként erre: 19. - Caprica76)
2014. szept. 8. 15:40
Nem, még nem, majd csak a 36. héttől. Mikorra vagy kiírva? Kinél fogsz szülni?
19. Caprica76 (válaszként erre: 18. - Liliom81)
2014. szept. 5. 02:03

Szia Liliom,

én is októberben fogok szülni a Róbert Károlyban:)

Te terhesgondozásra is oda jársz?

2014. aug. 18. 05:45
Sziasztok! Én is a Róbert Károlyban tervezek szülni októberben, kedden megyek beszélni a főorvossal. Kórházlátogatáson már voltam, eddig nagyon tetszik a hely.
17. Caprica76 (válaszként erre: 16. - Cirmi3)
2014. jún. 30. 17:07

Sziasztok,

engem is nagyon érdekelnének a friss tapasztalatok, melyeket nagyon köszönök előre is!

16. Cirmi3
2014. máj. 2. 11:58
Sziasztok, decemberre várjuk első babánkat és véleményeket szeretnék azoktól, akik mostanság ott szültek! Olvastam már jó és nagyon rossz hozzászólásokat is, bár régebbről.. Előre is köszönöm!
2011. febr. 3. 19:32

Sziasztok!

Armika,remélem majd leírod,hogy milyen volt az Rk,mert én is ott fogok szülni.

Műteni már műtöttek és kedvesek voltak nagyon.

Kitartás neked és fájdalommentes szülést!

14. Armika (válaszként erre: 13. - 3b676c1175)
2010. júl. 11. 13:51
Nem, sajnos nem. A Schöpf-Merei-ben volt, de az megszűnt.
13. 3b676c1175 (válaszként erre: 12. - Armika)
2010. júl. 11. 12:39
És a dokid nem rendel egy másik kórházban is?Az én dokimnak 2 kórházhoz van köze, ha jól tudom.
12. Armika (válaszként erre: 11. - 3b676c1175)
2010. júl. 11. 10:20

Én azért dilemmázok a magánklinikán, mert az orvosom ott dolgozik,akiben megbízok.


Voltam olyan dokinál is, aki a Szent Imrében szül, de nem tudtam elfogadni, valahogy nem tudtam megbízni benne.


Szóval én inkább az orvosom miatt döntenék a magánklinika mellett, hogy annál szülhessek, akinél szeretnék.

2010. júl. 11. 10:11

Sziasztok!Én idén áprilisban szültem a bp-i Szent Imre kórházban, tökéletesen meg voltam elégedve az orvosokkal,akik segítőkészek, tökéletes szaktudással,csecsemősök, szülésznők, akik profik, a legjobbak.A szülészet gyönyörű, nyugati színvonal, szobámhoz külön fürdő és wc járt, pedig ez "csak" egy állami kórház.Mindennel meg voltam elégedve és nem kell ehhez egy magánklinika!

Soha nem fizetnék 300-400 e ftot csak azért, hogy egy magánklinikán szüljek, pedig megtehetném.

10. Armika (válaszként erre: 8. - 25c0404375)
2010. júl. 11. 09:58

Köszönöm szépen.


Az állami kórházaktól eléggé félek, nincs jó tapasztalatom.


Gratulálok, és problémamentes szülést kívánok, és sok sok boldogságot.

9. Armika (válaszként erre: 7. - Bcicus)
2010. júl. 11. 09:55
Köszönöm, ez megnyugtató.
2010. júl. 11. 00:15

Sziasztok! Én is szülés előtt állok, már csak 2-3-4 hét:) Ha én megtehetném, én is magánklinikán szülnék, köpedelem ami ma az állami korházakban megy...

Armika, ha jó a doki, és bízol benne, vágj bele. Mindent a babáért és érted. Boldog babavárást kívánok.

7. Bcicus (válaszként erre: 1. - Armika)
2010. júl. 11. 00:06

Én nem szültem ott hanem operáltak, de vannak rokonaikűm akik ott szültek és nagyon istenítik. s szerintem is szuper.

Az összes nővér és orvos nagyon kedves. Ha netán véletlenül gyerekem születne én biztos ott szülnék.

2010. júl. 10. 18:35

A férjem rendkívül várja ezt a babát, és szeretné, ha jó helyre kerülnénk. Én azonban nem szeretnék 300.000-400.000-et kifizetni, akkor ha sem empátiában és hozzáállásban, sem tisztaságban nem javult a magánklinika a Nyírőhöz képest.


Minden véleménynek,leírásnak örülök, akár ha az orvost ismeritek.

5. bige (válaszként erre: 4. - Armika)
2010. júl. 10. 18:27
nem ismerem. én meg voltam elégedve.
4. Armika (válaszként erre: 2. - Bige)
2010. júl. 10. 18:26

Dr. Dakó Imre.


Ahogy most keresgélek, úgy olvastam, hogy az ottani dolgozók, miután bezárták a szülészeti részleget, alapítottak egy kft.-t, és ők viszik tovább magánklinikaként, tehát nem kizárt, hogy még mindig ugyanazok az emberek.

3. bige (válaszként erre: 2. - Bige)
2010. júl. 10. 18:15
jav.: 22 és 15 éve:)
2. bige
2010. júl. 10. 18:14
ki az orvos? én ott szültem mind a 2 lányomat ( igaz, hogy 22 és 25 éve:) )
2010. júl. 10. 18:12

Sziasztok!

Még a terhességem első trimeszterének végén járok, de már most fontos lenne eldöntenem, hogy hol szeretnék majd szülni. A férjemmel az első babánkat várjuk, így minden tanács, ötlet jól jön:-))


Valahogy soha sem bíztam egy nőgyógyászban sem, és nem alakult ki az a kapcsolat, hogy rábízzam magam, és születendő gyermekem.


Most, végre találtam egy orvost, aki szimpatikus. Persze hol dolgozik? Magánklinikán:-)


A férjem örülne ha magánklinikán szülnék, mert nagyon félt minket, és azt reméli, hogy jobb helyen leszünk így, és jobb ellátást kapunk. A magánklinikáról csak elég régi véleményeket találtam az internetet, még a felújítás utáni időkből, de azok alapján nem történt nagy változás a kórházban. Fényképeket sem találok a robertklinika.hu oldalon, így szeretném,ha az aki mostanában járt látogatóként vagy kismamaként a Róbert Károly Klinikán, az leírná a tapasztalatát, mind a kórházról, mind a nővérekről.


Sokat segítene a döntésben.


Köszönöm

Armika

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook