Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Repülőszőnyeg, motoros seprű... fórum

Repülőszőnyeg, motoros seprű... (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
258. 2104cc91e8 (válaszként erre: 256. - Emrus)
2009. dec. 11. 16:45

Szia Emruskám, úgy látszik váltjuk egymást a gépnél:)

Köszönöm szépen a mai gyönyörűséges küldeményeidet, igazán kedves vagy:)))

Ha van picit időd belekukkantani a Sosem írtam... c. naplómba, akkor mindíg megtudhatod merre járok:)

Most közös Barátnőnk ment el kicsit társasági életet élni, drukkolok, hogy igazán jól érezze magát, tudjon kikapcsolódni az otthoni dolgokból:)

Emruska, remélem Te jól vagy Családod kedves tagjaival együtt?:)

257. Polli (válaszként erre: 254. - Emrus)
2009. dec. 11. 15:44
emruskám - még nem volt időm betartani.:))))))))
256. emrus (válaszként erre: 248. - 2104cc91e8)
2009. dec. 11. 08:26
Jól esik, hogy hiányoztam, de most meg te hiányzol Fitikém, merre jársz?
255. emrus
2009. dec. 11. 08:25
Jaj, Polli, tudod mit röhögök, tegnap én is egészséges napot tartottam és reggel az lett a végem, mint ennek a kis szösszenetnek.
254. emrus
2009. dec. 11. 08:24
Pollikám ez remek, te betartod az egészséges életre vonatkozó szabályokat.
253. Polli
2009. dec. 10. 16:27

Egészséges élet

*Emlékezzünk, hogyan éljünk egészséges és hosszú életet.*


Azt mondják, naponta meg kell enni egy almát, mert mindennap egy alma az orvost távol tartja. Ezenkívül meg kell enni egy banánt a kalcium miatt, egy narancsot a C vitamin miatt, és feltétlen meginni egy csésze zöld teát, cukor nélkül, a cukorbetegség megelőzése és a vérzsír csökkentése miatt!

Mindennap meg kell igyunk 2 liter vizet, utána ki kell pisilni, ami megkétszerezi az időt, amit eddig a WC-n töltöttünk.


Mindennap el kell fogyasztani egy Activiát, hogy legyenek jó baktériumaink,amit senki nem tud pontosan, mire jó, de ha nem lesz ez a sok millió baktériumod, majd meglátod mi lesz!!


Mindennap meg kell inni egy Aspirin+-t az infarktus megelőzése végett, egy pohár vörösbort szintén az infarktus megelőzésére és egy pohár fehér bort az idegrendszer karbantartására.


Utána egy pohár sört, azt már fogalmam sincs miért.

És ha egyszerre iszod meg, lehetséges, hogy agyvérzést kapsz, de ne idegeskedj, mert nem is fogod észrevenni.


Mindennap kell magvakat fogyasztani. Sokat, sokat, nagyon sokat. Ezenkívül 4-6 étkezés ajánlott kis adagokban, azzal, hogy mindegyik falatot legalább 36-szor kell megrágni, hogy lefolyjon a torkunkon.

Így, ha jól számolom, csak az étkezésre kell napi 5 óra. Mert mindegyik étkezés után jól ki kell mossuk fogainkat még az alma után is, az Activia, banán és a magvas dolgok után is. Egészen addig, amíg még van fog a szádban, és nem szabad elfelejteni a fogselymet sem, ezenkívül a fogkefével való ínymasszázst sem, mint ahogy a hosszú öblögetés is nagyon fontos.


A fürdőszoba így teljes átalakítást igényel, mivel el kellene helyezni benne egy CD lejátszót, rádiót és egy TV-t, tekintettel a hosszan tartó tevékenységre, amit a napi táplálkozás igényel.

8 órát kellene aludni, és 8 órán felül dolgozni - ehhez hozzáadjuk a napi 5 órát, ami táplálkozással telik el, és ezek után marad 3 óra naponta.

Statisztikai adatok szerint napi 3 órát TV-t nézünk. Na már most, ez a továbbiakban nem kivitelezhető, mert az egészséges élethez naponta minimum fél órát kell gyalogolni, ami annyit jelent, hogy 15 perc múlva indulj is vissza, mert különben egy óra lesz a sétából.


Ezenkívül a baráti kapcsolatokat sem szabad elhanyagolni, ápolni kell, mert olyan, mint a növény: napi ápolást igényel.

Mindemellett muszáj legalább két napi sajtót elolvasnod és néhány hetilapot, hogy kritikus álláspontot tudjál foglalni a társadalmi és politikai eseményekről.


Szexelni is kellene napi szinten anélkül, hogy rutinossá váljon a dolog.

Innovatív, kreatív kell, hogy legyél, és persze mindig hódító. Erre is idő kell, hogy a tantrikus szexről ne is beszéljünk.


A családdal való foglalkozásra is kell időt szakítani, valamint a háztartási munkákra is: mosás, mosogatás, padlómosás, ha kertes házban élsz fűnyírás, ásás, kapálás, és akkor még arról nem is beszéltünk, ha gyermekeid és házi kedvenced is vannak.


Számadások szerint, minderre minimum 29 óra kell abban az esetben, ha több dolgot csinálsz egyidőben!

Például: Tusolj hideg vízzel, és a szád tartsd tátva, így naponta meg fogsz inni 2 liter vizet, ami ajánlott az egészséges élethez.

Fogkefével a szádban szexelj a partnereddel, aki ekkor TV-t néz és újságot olvas, míg te a padlót mosod.

Egyik kezed szabad, azzal hívd barátaid és rokonaid, közben idd a bort.


Uuuuu...


Nos a megmaradt két szabad percben, küldd el ezt az üzenetet barátaidnak (akikre úgy kell vigyázni, mint a növényeidre), miközben eszed a napi kiskanál mézet, ami nagyon hasznos.


Most elköszönök Tőled, mert az alma, az Activia, a sör, az első liter víz és a harmadik étkezés utáni magvas dolgok fogyasztása után nem tudom, mit kell fogyasztanom, de most sürgősen WC-re kell menjek, ahol időt takarítok meg, mert emellett a fogaim is kimosom!


Szép napot!

252. emrus
2009. dec. 10. 09:34
Aha, köszi.
251. Polli (válaszként erre: 250. - Emrus)
2009. dec. 9. 21:12
emruskám a naplóban nem fog megjelenni, csak veboldalon.
250. emrus (válaszként erre: 249. - Polli)
2009. dec. 9. 09:13
Szia Pollikám, betettem a kódot a naplómba, de nem jelent meg semmi, csak ez a szöveg.
249. Polli
2009. dec. 3. 16:21

Szia emruskám, végre itt közöttünk. Tudod, ugye, hogy nagyon megijesztettél, azt hittem beteg vagy ennyi ideig, hizen annyit beszélnek erről a vacak vírusról.


Most viszont hoztam nektek egy szépet.


Karácsonyi visszaszámláló


Helyezz el oldaladon minden nap automatikusan frissülő karácsonyi visszaszámlálót! Az elhelyezett link segítségével látogatóid rögtön karácsonyi idézetet is küldhetnek szeretteiknek. A megjelenítéshez szükséges kód:


<script language="JavaScript" type="text/JavaScript" src="http://www.citatum.hu/karacsonyi_visszaszamlalo.php"></script><br /><a href="http://www.citatum.hu/kategoria/Kar%E1csony" target="_blank">Idézetek - Karácsony</a>

2009. dec. 2. 18:24

Szia Emruskám:))))))))

Tényleg nagyon hiányoztál:)))

Igaz, hogy Mi ketten voltunk Pollikával, de Nélküled nem az igazi, vagyis mindíg az hiányzik aki éppen nincs itt valamiért:)

Reméltem is magamban, hogy csak a számítógép lehet a ludas, bár ebben a vírusfertőzte "időben" minden előfordulhat, de Te csak vigyázz nagyon Magadra és Pollikának is ugyanez szól!!!

Pollika köszönjük a csontokról történő felvilágosítást, mindíg okosodunk, bár azért jó, hogy írva vagyon, mert ha feledjük, vissza lehet olvasni:)))

Na, most jó sokat írtam, puszi Nektek:)))

247. emrus
2009. dec. 2. 18:02
Szia, lányok, ez a fránya net kitolt velem, elfogyott, két hétig, nem volt, már miden bajom volt. Hiányoztatok. Látom nagyon aranyos dolgokat röpködtetek össze.
246. Polli
2009. dec. 1. 16:05

Az emberi élet számokban.

Háromszáz csonttal születtél, de felnőttkorodra csak 206 csontod lesz, hatvan éves korodra annyit mész, mintha háromszor körbejárnád a földet, a véredényeid majdnem ilyen hosszúak, 30 tonnányi élelmiszert fogyasztasz, 1500 liter nyálat termelsz, 9000 csésze kávét iszol meg, de egy életen át nem kiabálsz annyit, aminek az energiájával egy csésze kávét fel lehetne melegíteni, az iskolában 17 barátod akad, de 40 éves korodra ketten maradnak, 7 dolgot tudsz egyszerre megjegyezni, születésnapodat 17 millió emberrel együtt ünnepled, és évente egyre többel,

950 km hajszálat növesztesz, 13-szor nevetsz napjában, és minden alkalommal 13 izmodat használod, ha nő vagy, naponta 7000 szót használsz, ha férfi, akkor 2000-ret, 10 évet töltesz munkával, 20 évet alszol, és reggelente egy centivel magasabb vagy, 3 évet töltesz a fürdőszobában, 10 hónapot ülsz dugóban, 2 hónapot kapcsolásra várva, 12 évet tévézel, 19 napig a távirányítót keresed, így időd egy ötöde marad a valódi életre, KEZDJÉL NEKI, ne ilyen hülyeségeket olvass!

245. Polli
2009. dec. 1. 14:33

Sziasztok lányok, igaz emruska itt még nem jelentkezett, de rEmélem hamaraosan erre téved. :)


Azért tettem be a kisverset, mert annyira magával ragadott..:)) Gondoltam aki olvassa, annak hoz egy kis felüdülést. :)

244. 2104cc91e8 (válaszként erre: 243. - Polli)
2009. dec. 1. 14:19

De ééédes :)))

Köszönjük Pollika!

243. Polli
2009. dec. 1. 14:10

Gősi Vali -


Az őzike és a vadász


Volt egy erdőszéli ház,

ott lakott a vén vadász.

Nappal mindig szundikált,

éjjel meg vadászni járt.


Egyszer, egyik éjszaka

későn érkezett haza.

Asszonykája már várta,

vacsorával kínálta.


De a vadász nem evett,

hamiskásan nevetett.

Megpödörte bajuszát,

elővett egy tarisznyát.


Asszonykája mérges lett,

ej, ki látott már ilyet?

A bolondját járatja?

Mozog ez a tarisznya!


Az öreg csak somolygott,

néhány csomót kioldott.

Kinyílott a tarisznya,

s előbújt egy őzgida!


Felesége kiáltott,

hát, ilyet meg ki látott?

Örömkönnyet hullatva

szaladt ki a konyhába.


Ölbe vette a gidát,

adott neki vacsorát.

Langyos tejjel kínálta,

bevitte a szobába.


Mikor késő este lett,

öreg vadász álmos lett,

de a hitvesi ágyban

asszonykája nem várta.


A vadász csak nevetett,

nahát, ilyen esetet!

Asszony helyett őzgida

nyújtózik az ágyamba.

2009. dec. 1. 08:13

Sziasztok Lányok:)


Látom Emruskánk megérkezett, aminek nagyon örülök:)))

Remélem jól vagy Pollikával együtt?????????

241. Polli
2009. nov. 30. 17:21

sziasztok.


Elveszett mindenki:(((((

240. Polli
2009. nov. 29. 14:27

Tudod-e ........ ki hogyan hal meg?


Az aratóért jön a kaszás,

A házmester beadja a kulcsot,

A molnárt felőrli az élete,

A szabónak elszakad élete fonala,

A pék megeszi kenyere javát,

A kertész a paradicsomba kerül,

A postásnak megnyílik a menyország kapuja,

Az órásnak üt az utolsó órája,

A kalauz eléri a végállomást,

A prímásnak elszakad a húrja,

A matróz az örök nyugalom tengerére hajózik,

A pénztáros elszámol az élettel,

A búvár örök álomba merül,

A trombitásból kifogy a szusz,

A koldus jobblétre szenderül,

A díjbirkózót maga alá gyűri a halál,

A bérlő örökös otthonra lel,

A boldogtalan megboldogul,

A léghajósnak elszáll a lelke,

A vegetáriánus fűbe harap,

A virágárus alulról szagolja az ibolyát,

A lovász elpatkol,

A papnak harangoznak,

A vadásznak lőttek,

A színésznek legördül a függöny,

A muzsikusnak elhúzzák az utolsó nótáját,

A borbélyt kinyírják,

A kis embereket elteszik láb alól,

A meteorológusnak pedig befellegzett.


Milyen változatos is a nyelvünk ;-)

239. Polli (válaszként erre: 238. - 2104cc91e8)
2009. nov. 28. 12:45

Aranyos vagy fitikém, nagyon igyekszem talpra állni, hiszen az unokámnak megígértem, ez kötelez.

Ezt a ronda járványt, meg igyekszem kerülni, nem mászkálok nagyon.


Reménykedjünk, hogy valóban emruska gépe romlott csak el.

238. 2104cc91e8 (válaszként erre: 237. - Polli)
2009. nov. 27. 19:07

Fő az optimizmus, ha hiszel benne, segíteni fog:))


Én is azt gondolom, hogy valami komoly baj lehet, de remélem, hogy csak a számíógépe adta be az unalmast és Ő maga egészséges, bár folyamatosan küldöm Neki a "vöröskereszt-jel"-eket, hátha szükség van arra is!!!

Pollikám, Te is vigyázz Magadra, el ne kapd ezt a randa vírust!!!

237. Polli (válaszként erre: 236. - 2104cc91e8)
2009. nov. 27. 16:33

majd a végén elválik.:((


Csak emrus nem jelentkezik egy jó ideje, - mit tudsz felőle? Itt már nagy baj lehet. :(((

236. 2104cc91e8 (válaszként erre: 235. - Polli)
2009. nov. 26. 20:46
Ha jót tesz Pollikám, akkor muszáj!!!
235. Polli (válaszként erre: 234. - 2104cc91e8)
2009. nov. 26. 20:34

sajnos igen, 10 naponként 3 napra.


Remélem egyszer majd vége lesz.:)

234. 2104cc91e8 (válaszként erre: 233. - Polli)
2009. nov. 26. 14:08

Óóó, de örülök Neked Pollikám:)

Hála az égieknek, akkor talán kicsit jobban vagy ha gyógykúrán voltál:)))

Neked minden hónapban kell menned "kúrára"?

233. Polli (válaszként erre: 232. - 2104cc91e8)
2009. nov. 26. 14:04

Sziasztok lányok, megjöttem.:)))


fitikém! - én a szokásos 3 napos gyógyuló kúrámon jártam, de most egy időre megint itt leszek köztetek.

Emruska!- viszont komoly aggódalomra ad okot.

Amennyiben beteg, mielőbbi gyógyulást kívánok neki.

2009. nov. 25. 20:55

Már mindketten elrepültetek???

Emruska, Pollika, merre jártok???

Ha betegség tart vissza a beszélgetéstől mielőbbi gyógyulást kívánok Nektek!!!

231. Polli (válaszként erre: 230. - Ana888)
2009. nov. 22. 14:44
Légy üdvözölve köreinkben. Látod a szőnyeg elhozott a boszik birodalmába - forumába.:))))))
230. Ana888
2009. nov. 22. 01:13
Ez már akkor valamit jelentett..valami égi jel volt!
229. Ana888
2009. nov. 22. 01:11
Egyszer a szőnyeg tényleg kirepült a lábam alól.Hastánc fellépésünk volt májusban, és szabadban léptünk színpadra, fújt a szél, én meg amint befejeztem a táncot, a kis szőnyeget amin táncoltam, utánam fújta a szél..örültem, hogy nekem van repülőszőnyegem...:-)
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook